Okey so.. 1. Jz sm fant
2. Punce pišejo da ko se fant Krega stabo,te lovi or whatever. je kao vate. (BULLSHIT) To delajo v prvem razredu! Srsly.!

Let's get started!

1. Kaj je fantom ušeč: Okey fantom je ušeč, :Če se punca nasmeji,.. (To je večini fantom ušeč)
2. Kako narediti korak? . No jz sm tko naredu. (Midva sva že neki časa dobra prjatla.) . Okey. Na začetku tabora sem se začel družit z njo. reku sm hey. Kako si?. Pol iz tega je pršel pogovor. Pol ko smo šli kam v kakšno dnevno sobo mel družabne igre al pa neki. sem jo skos gledu. to je opazla se mi nasmejala ....Pri kosilu sem sedel pri fantih. 2. Dan me je pa uprašala če grem k njej Sedet. IN Of course sem šeu , ane? . No k smo šli vn so tamali delala snežaka,t velki so se kepal. pol sva pa še midva začela. No ja in pol zmeri ko smo šli vn sva se kepala,mavžala itd. No Jz uno že čist 10000% zalubln u njo jo gledam. in to. No in tko je šlo. ... Nardit korak: Prvo postan prjatu od tega fanta. Smej se usaki šali. Probi bit zmeraj zraven njega. .. No če ma kdo kkšno UPRAŠANJE naj sam aska.
3.Fanti nimajo radi da so punce: Vsiljive,se derejo,se bašejo z hrano,. ... ITD.
4. Use punce k mate učala,zobni aparat... Fat? To zdej nepomen da ni noben v tebe. lahk da lih tvoja simpatija? . Tkoda ne od upat! Upam da sem pomagau? Piššte na zs al pa spodi!
20. januar 2013
Okey to je biu sam uvod POl pa kr postavljite uprašanja
20. januar 2013
hej ... no moja prjatlca ma en problem ...in zdej ne ve kua naj nardi ...ok...je zelu zalublena u fanta ku je 1 let mlajši ud nje in tu se usem zdi čudn ...kr praujo d more bit fant starejš ud punce ...no naprej...una hod na škl glih tku ku on ...in skupi trenirata...večkrat jo pogleda amapk puzdrau pa ne ...njene prjatlce praujo d je u njo amapk una trdi da ni res ..kr je slišala drgač...
plis pumagi
21. januar 2013
amapk ta fant je tut sramežjiv ...moja frendica je pa čist neki kontra
21. januar 2013
ja lej. jz sm mela tut tak problem. sam da je blo lih okol. ne vem neki ful o tem sm jz bi se držala nasvetov iSmart-a. nj se začne družt z nem mu pokazat da mu nov nč nrdila. in pol ko bosta prjatla če uspe mu lohk pove. za tisto da on ni v njo je paa čist normaln. vse punce to rečemo. sama osebno mam izkušnje. tko da naj se pa tut sama mal odloč. upam da sm pomagala
21. januar 2013
ja si tenx rees
21. januar 2013
OKEY. Večina fantov 80% so sramežljivi. ZAKAJ? Ker mislijo če uprašaš punco in te zavrne se boji da se mu bojo usi smejal,punca tud,,.. ITD.
Tkoda tvoja prjatelca naj mu kej piše po listu. RECIMO.
Heii . Kako si? .
Če bo mela srečo Ji bo odpisu.
In tko se lahk počas začne. 2. Naj ta tvoja frendica si da Datum. Recimo. Počakala bom do 1.2 2013 in pol če ne bo me uprašu. ga bom sama.
AMPAK NAJ GA UPRAŠA NA SAMEM. 3. Pa še neki je. Če ga uprašala. kr tko na hitr. se 100% ne bo obnesl. PRvo naj postane prijateljica od njega. se začne z njem družit. pa ne pre hitr okk??
Okey no in lahk se zgodi... UPAM da sm pomagu
21. januar 2013
hm.... a te lohk še jst neki uprašam?
a je kj narobe če je fnt manši? to ful hecn zgleda...
21. januar 2013
Ja odvisno kok manjši . Če je 10 cm al pa 15 ni še treba delat panike. Če si pa ti nevem.. 8 Razred on pa 4. Ja pol je že mal čuden. . Odvisno.
I hope i help'd
21. januar 2013
u115470
u115470
H E L P.
Jaz sem v 7. razredu in ON je v 9. razredu. Jaz sem stara 12. (aprila bom 13) on pa 14 (nevem kdaj bo 15). Paaač on je me fulj lajk in to, pa sva tut soseda, ker obadva žviva v bloku. Poznamo se že od malega kot družinski prijatli. Naša šola je tudi majhna zato se večkrat srečava na hodnikih in jaz nimam pojma kaj narediti.!! Ponavadi me zgrabi panika iin se delam, da ga ne opazim čeprav vem, da je to slabo, ker pol mu pa splohh ne bom všeč, tut če slučajno sem mu zdej...
Torej, kako nej se obnašam.? Mam sploh kej šans.?
21. januar 2013
Ko se srečata ga enostavno pozdravi po možnosti se mu še nasmej. Tko kot je že reku iSmart fanti majo radi če se punca nasmeji. Upam da sm pomagala
22. januar 2013
No ja. Obnašaj se naravno. Go gre mimo teb e reč . RECIMO: Hei, In ga poglej v oči. Če te bo pozdravil nazaj pomen da te je opazu in da mu neki pomeniš ,. Mogoče samo kot prijatelj ali pa mogoce celo kaj več. Če te ne pozdravi in te sploh ne pogleda ali pa pogleda le za sekundo in potem odmakne oči pomeni da je sramežljiv. Če pa Je v družbi prijateljev in ko ga pozdraviš se ti začne posmehovati je pa slabo.. No ja . PRVO MORAŠ Postati njegova dobra prijateljica. Če si že enkrat pojdi k njemu se Stilsko obleči,naredi frizuro. In ga povabi če gre s tabo ven. recimo igrt basket al pa neki. Pogovarji se znjim in tudi če te tema ki ti ni všeč se saj pretvarjaj da ti je všeč. Pazi da na nerediš kakšne napak pred njim. Recimo se spotakneš. Se začnež kregat al whatever. Tkoda po korakih pejt in ne prehitevat. Hope i helped
22. januar 2013
Hej problem na vidiku!!
En fant me cist skooos neki gleda se smeji mojim salam me zgecka pa.tk dalje..... Kaj to pomen???
Pol bom mela pa nasledn let valeto in morm dobit kksnga fanta zaplesat(pomoznosti more bt kjutkan..) in kak ga naj doobim ker se res ne spodobi da.bi punca sprasevala!!! Kak ga nej pprpraum do tega da bi me uprasu??
22. januar 2013
Ja to pomen da je vate. Mislm resno Drugače pa ... pol pa valeta-Hmm- Lahk začneš da nekako ga pripraviš do tega po fb-ju-skypu- msn- al pa eno spletni trani z chatom. lahk mu napapirček napišeš. lahk ga pa tud nasamem nek uprašaš. Ker fnt te verjeto ne bo uprašu če je sramežljiv al pa kej. Če maš simpatijo. upraš simpatijo. Drugače maš pa še preveč časa za razmislek. ... No ja moj Straight odgovor: Al ga ti upraš al počakaj da te upraša. in se dej Dead line. (Datum). Recimo če me ne upraša do 13.1 2013 ga bom sama nek.. Al pa Ga prepriči nekak po fb-ju... .Če rabš še kj Just ASK. Hope i helped
22. januar 2013
u115470
u115470
Aaaa Hvalala tii. :***
23. januar 2013
u52051
u52051
Jaz imam tudi enu uprašanje...
Jst sm 6 razred. on pa 7 in nevem ali je vame druge prjatlce mi govorijo da je vame, jaz pa se z njimi ne strinjam. Včasih me pogledaa...oba že veliko časa igrava košarko kadar konča malica se vidiva na hodniku, zelo se mu bojim povedat kaj čutim. KAJ NAJ NAREDIM? AL JE MORDA VAME?
23. januar 2013
Okey. J1.a če te občasno pogleda je že možno da je vate. Ker drugače fanti ne gledajo drugih punc. In ja morda je res vate... drugače pa. Bodi naravna. Poglej ga in se ne delati kot da ne obstaja. Poglej ga se nasmehni ali pa ga samo pozdravi. Čim več se porbaj pogovarjati znjim. in potem ga čez nekaj časa na SAMEM vprašaj. No ja drugače pa mar mislm da bi ga mogla vprašat. I HOPE I HELPED
23. januar 2013
u52051
u52051
HVALAA! kako ga pa naj pokličem?? vedno je z prijatelji...a ne bi fant naredil prvega koraka
23. januar 2013
Poklič ga tko da... Hmm. Mu kam napiš na listk, al po fb-ju al pa nekak poskrb k bo sam. recimo k gre na stranišče... In pol k pride ven. Amm hei a te lohka neki vprašam? . Ampak ne kr tko. recimo. Heii kako si? pa se mu nasmehni. Ja drgač pa odvisno če fant naredi prvi korak. če je sramežljiv nevem če ga lih bi. Al pa kr tko nared. Enkrat začni pogovor njim. In pol še enkrat. in tko dalje in pol si dej DEAD LINE (Datum) Recimo: Okey če ne bo naredu prvi korak do 3.2 2013 ga bom pa jz .. A štekaš? HOPE I HELPED
23. januar 2013
u52051
u52051
okej hvala kaj če ne nardi do 3.2.2012 ga morm jz? oneee drugače sem zelo sramežljiva ne hodi na fb ma pa twiter a mi je zelo težko pisat, saj bo poedal morda usej šoli
23. januar 2013
Hmm. Ja...Lej če si sramežljiva lahk to tko odpravš da vadš. Pač si u sobi pa začneš pogovor pač sama sabo da vidš če maš kkšne napake. Drugače pa lahk pa rečeš frendici da mu pove al ga pa preprost osvajaš. Recimo ga osvajaš čim dlje . Pa se mu mau nasmej pa tko. Ker morš izvedt če je res vate. In mislm da je lahk počakaš pa ga osvjaša al pa bereš pogum. A mislš da maš sam ti probleme s sramežljivostjo? jz sm bil tud. No in pač jz sm tko naredu. Osvaju sm. in osvaju...In potem en dan se mi je zdel da je ta punca vame. Ker pač večino časa sva bla skup pa to. In pol sm jo enkrat uprašu. In ona je rekla: Ja! Pa me poljubiila. in sm ugotovu da pač morš sam probat. LEJ Reč si: KAJ PA SPLOH LAHK ZGUBIM? Če nikol ne boš vprašala al pa on nebota nikol skup. Če boš ga pa ti uprašala pa se ti začnejo usi smejat,reč sam: Jz si saj upam vprašat. No ja. HOPE I HELPED
24. januar 2013
u115470
u115470
Jst sem enkrat bla že stooo let nazaj v enga iz našga klassa. In pol sem mu hotla po fejsu napisat, da je men on lajk pa te fore, če bi reku, da sem jst tut njemu bi blo super, če ne pa rečeš, da je bla prjatlca pr teb in k si šla ti na wc ti je to za zajebancijo napisala.
24. januar 2013
u52051
u52051
Hvala obem Ampak kako ga naj osvajam na daleč?
24. januar 2013
u52051
u52051
In kaj če ni vame ko mu povem?
24. januar 2013
Osvaji ga s pogovorom. Reč recimo: Heii kako si? Kaj kej delaš? Pol pa ga povab vn. Če ma pa res twitter pa sam napiš. In če odgovori nazaj recimo: Jz tud tebe ljubi, jz sm tud u tebe al pa neki JE COOL. Če pa pol usm pove pa reč sam da ti je en udru na account . Če pa ni vate pol pa reč sam: Aha. Okey sej bova usen prjatlja ne? Pač ... HOPE I HELPED
24. januar 2013
ja hvala res ji bomsporocila
24. januar 2013
no se moj problem...

Ja no nisva ravno prjatla ampak govorila sma sam enkrat... ko ga vidm na hodniku s prijatelji me vedno pogleda in se mi nasmeji... ko pa je sam in me vidi se vedno obrne stran ali gre v učilnico...ko pa odidem pa pride nazaj..

ali je to naključje ali kaj pomeni?

plis help:12
24. januar 2013
ful jim je všeč če maš nabreklice k se med njimi. jst pač znam narest da se mi nabreknijo in to fante ful vzburja. dubila sem že ful fantov zarad tega. kiss girl, patetična si. ni vate. oprosti, sam realna sam stari.
24. januar 2013
Sej nisem napisala ce je vame sam uprasala sm a je nakljucje ker tut js nisem vanga
25. januar 2013
Heii! js mam tud en problem in sicer. zalublena sm u svojga sosošolca in nimam pojma kako se mu nej približam. nekaj krat sm se mu puskusla nasmejat sam mi sploh ne rata. pa tud mislem da tud un neki čut do mene ker me velikrat pogleda. pa učasih ku se vidva u garderob se velikrat u mene zabije.
Prosm svetujte mi kua nej nardim ker sm čist obupana.
25. januar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani