next
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u110927
u110927
Za vse fane/directioner-je am eno zgodbo o 1D: http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction/44001/1

Oprosti ker smetim!
29. oktober 2012
u106991
u106991
Next!
29. oktober 2012
next bo jutri,ker grem danes prespat k bff.
HVALA ZA NEXTE.MWA!! <3 <3
29. oktober 2012
neext pa ne zj bojo siguren use tri šle k fantom živet
29. oktober 2012
u56764
u56764
Next!!! Odselile se bodo k fantom! =D
29. oktober 2012
next
29. oktober 2012
u110927
u110927
http://www.igre123.com/forum/tema/o-one-direction/44106/
Bi brale?
Oprosti ker smetim!
Lp Urška!
29. oktober 2012
neeeeeeeeeeeext
29. oktober 2012
u108287
u108287
neeexxxxxttttttttt
29. oktober 2012
u84822
u84822
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
eko next,kot sem rekla.

Nicole:

Odšle smo v avto in se odpravile k fantom.Sledila sem Harry-ovem opisu poti,ampak ko smo prispeli do neke velike,ne gromozanske vile,sem mislila da sem se zmotila.Stopile smo iz avta in se odpravile k vratom.Pozvonila sem in prvo se je slišalo prepiranje kdo bo odprl vrata.Končno je vrata odprl Liam.Povabil nas je noter in nas odpeljal v dnevno sobo.Tam se je Olivia prva dobesedno kar vrgla na kavč.Prijela sem se za glavo,mislim kako se lahko kar vrže na kavč v tuji hiši.Z Gwen sva z počasnimi koraki odšli do nje.Olivia se je tokrat lepo usedla.Nasproti nas pa so se usedli fantje.Par minut je bila smrtna tišina,potem pa je led prebila Olivia s tem da je lačna.Vsi razen Nialla so se začeli smejati in rekli,da še nikoli niso slišali koga drugega kot Nialla reči,da je lačen.Saj potem je tudi Niall rekel da je lačen.Liam,Louis,Zayn in Harry so se začeli zafrkavati,da je Niall končno našel svojo sorodno dušo.Naročili so pico,medtem pa smo se malo pogovarjali.Gwen in jaz sva povedali kar veliko o sebi,samo Olivia je ostala tiho.Ko so jo vprašali zakaj je tako tiho je ravno pozvonilo na vratih.Kakšna sreča za Olivio.Ko smo pojedli (večino sta Olivia in Niall) je Louis predlagal da bi se šli flašo resnice.Z Gwen sva bili takoj za,samo Olivia se je upirala.Ampak potem je useeno prisedla k meni na tla.Vrtel je Louis,in flaša se je ustavila na meni.Izbrala sem resnico,ker on daja res podle izive.Rekel je,naj povem kaj se je zgodilo da je Olivia tako slabe volje.Branila sem se in hotela da bi spremenil vprašanje,pa mi ni uspelo.Morala sem odgovoriti.Rekla sem da je prišla k nam od Olivie mama,in da sta se kregali,in da hoče da se z Gwen odselive iz NAŠEGA stanovajna.Našega sem prav poudarila.Vsi so nas čudno pogledali in rekli da lahko pridemo k njim če se bo to zgodilo.Potem smo se še naprej tako igrali in kmalu je bila ura 6.Odšle smo in pred vrati nas je pričakalo presenečenje.

Olivia:

Odšle smo k fantom.Nicole se je ustavila pred eno resno VELIKO VILO!Stopile smo iz avta in se odpravile k vratom.Pozvonila je Nicole in slišalo se je prepiranje kdo bo odprl vrata.Kmalu nam jih je odprl eden,ki se mi zdi da mu je ime Liam,ali nekaj takšnega.Povabil nas je notri in odpeljal v dnevno sobo.Dobesedno vrgla sem se na kavč in videla Nicole kako se je prijela za glavo.Naj se sprijazni takšna sem pač jaz!Posebna.Gwen in Nicole sta z počasnimi koraki prišli do mene,zato sem se usedla.Fantje so se pa usedli nasproti nas.Par minut je bila smrtna tišina,potem sem pa jaz rekla da sem lačna.Saj nisem jedla nič!Fantje so me čudno pogledali in se začeli smejati.Nisem vedela zakaj,potem so pa končno rekli da še nikogar drugega niso slišali reči da je lačen razen Nialla.Malo sem razmišljala kdo je Niall in potem se je oglasil blondinec,da je tudi on lačen.A tako mu je torej ime.Niall.Lepo ime.Joj kaj je z mano meša se mi!!!!!Naročili so pico in začeli so se pogovarjati.Jaz sem bila tiho in razmišljala kaj bo doma.Naenkrat je eden,ki zgleda da se rad oblači črtasto,vprašal zakaj sem tako tiho.Hvala bogu me je odrešil zvonec.Pojedli smo,večino sva jaz pa Niall,al kok mu je že ime.Potem je tisti v črtastem predlagal da bi se šli flašo resnice.Prvo sem se upirala,ampak na koncu pristala.Vrtel je spet tisti v črtastem in ustavilo se je na Nicole.Rekla je resnica in vprašal jo je zakaj sem danes tako slabe volje.Hotela se je izmuzniti,ampak je na koncu še vedni morala odgovoriti.Razložila je in rekli so,da če se bo to zgodilo lahko pridemo k njim.Tako smo se igrali še naprej in ob 6 smo odšle domov.Pred vrati nas je čakalo presenečenje.

Gwen:

Odpravile smo se k fantom.Nicole je ustavila pred en gromozansko vilo.Stopile smo iz avta in se odpravile k vratom.Pozvonila ja Nicole in slišalo se je prepiranje kdo bo odprl vrata.Na koncu nam jih je Liam.Povabil nas je notri in odpeljal v dnevno sobo.Olivia se je kar vrgla na kavč.Nicole se je prijela za glavo,meni pa je šlo na smeh.Z počasnimi koraki sva se odpravili k Olivii in ona se je tokrat usedla.Fantje so se usedli nasproti nas.Par minut je trajala smrtna tišina,katero je prekinila s tem da je rekla da je lačna.Fanjte so jo prvo čudno pogledali,potem pa se začili smejati.Rekli so,da še nikoli niso slišali koga drugega reči da je lačen poleg Nialla.Saj potem je še Niall rekel da je lačen.Naročili so pico.Večino sta pojedla Olivia in Niall.Saj se ne čudim.Potem je Louis predlagal da bi se šli flašo resnice.Vrtel je on in pokazala je na Nicole.Rekla je resnico,in vprašal jo je zakaj je Olivia danes tako slabe volje.Hotela se je izmuzniti,pa ji ni uspelo.Razložila je,in na koncu so rekli,da se lahko preselomo k njim če se to zgodi.Potem smo se igrali naprej in ob 6 smo se odpravile domov.Pred vrati pa nas je čakalo presenečenje.

vem beden next,nimam idej

pa še vprašanje:

Kaj se bo zgodilo in kaj je bilo pred vrati?
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
neeeeeeeext
30. oktober 2012
u106991
u106991
Neeeeeexxxxxxxxxxtttttttttt!!
31. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext
31. oktober 2012
next. pred vrati so jih čakali kovčki
31. oktober 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(nwm)
31. oktober 2012
next
nwm
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
eko next.

Nicole:

Pred vrati so nas čakali kovčki.Mislim ta prasica je zmešana iz našega stanovanja nas bo vrgla!!! Olivia je jezno stopila k vratom in začela tolči nanje.Kmalu se je prikazala Rebeka (tako je bilo ime mami) in rekla kaj še počnemo tukaj.Olivia jo je začela nadirati in na koncu je dobila klofuto.Z Gwen sva debelo pogledali njeno mamo in skoraj sem se zapodila v njo.Olivia se je prijela za lice,in začela govoriti take hude kletvice,da je Rebeka ostala brez besed.Kmalu bi ji še eno zaušnico dala,ampak sem jo jaz ustavila.Prerinile smo se mimo Rebeke in odšle v stanovanje.Vse je bilo razmetano,skratka groza.Olivia je odšla v svojo sobo in začela svoje stvari metati v kovček.Midve z Gwen pa sva odšli v najini ''bivši'' sobi in vzeli najina računalnika.Seveda prenosnikov nama ni dala v kovček,ker bi ju lahko prodala,za kar veliko.Ko je Olivia končala smo odšle.Pri vratih nas je ustavila,Rebeka in rekla kaj se pa gremo da krademo iz NJENEGA stanovanja.Zdaj sem ji pa jaz dala klofuto,preprosto se nisem morala zadržati.Debelo me je pogledala in rekla Olivii,kako se lahko druži z takoma prasicama.Zdaj je na drugo lice dobila klofuto od Olivie.Še njo je debelo pogledala in rekla:''Kako si lahko kaj takega naredila???!!!Udarila si svojo mamo!!Ti prasica nehvaležna!''Primazala je še eno Olivii in potem zaloputnila z vrati.Poklicala sem Harrya in rekla,da nas je vrgla ven.

Olivia:

Pred vrati so bili kovčki.Znorela sem in začela tolči na vrata.Kmalu je prišla ''mama'' in rekla kaj počnemo tukaj.Začela sem jo nadirati,in za to prejela klofuto.Začela sem govoriti takšne kletvice,ki niso za v javnost.Potem sem spet začutila bolečino na licu.Udarila me je,še enkrat.Videla sem Gwen kako je zadržala Nicole,da ni skočila na njo.Prerinile smo se v stanovanje,in začela sem pakirati svoje stvari.Ko sem končala smo hotele oditi,nas je pred vrati ustavila Rebeka,in rekla zakaj krademo iz njenega stanovanja.Opazila sem da imasta Nicole in Gwen v rokah njun prenosnik.Zdaj ji je pa Nicole primazala eno.Rebeka jo je debelo pogledala in meni rekla kako se lahko družom z takima prasicama.Z užitkom sem ji primazala eno klofuto.Rekla mi je,kako sem lahko tako nehvalažna prasica.Že tretjič me je udarila in potem zaloputnila z vrati.Fak!Lici me tako pečeta!!Zna pa zelo močno udariti! Najraje bi zajokala,ampak sem se zadržala.To bom storila v postelji,če bom danes sploh spala v postelji.

Gwen:

Pred vrati so nas čakali kovčki.Olivia je jezno stopila k vratom in začela tolči na nje.Kmalu se je prikazala Rebeka,in Olivia jo je začela nadirati.Za to je prejela klofuto.Au.Ko je dojela da jo je udarila je začela govoriti kletvice,ki niso za v javnost.Za to je dobila še eno zaušnico.Prerinile smo se mimo nje v stanovanje in Olivia je odhitela v svojo sobo pakirati.Midve z Nicole pa sva odšli v najini ''bivši'' sobi po prenosnika.Ko smo se odpravljale nas je pri vratih ustavila Rebeka.Rekla nam je zakaj krademo iz njenega stanovanja.Zdaj je Rebeka prejela klofuto od Nicole.Olivii je še rekla zakaj se druži z takima prasicama,za to je dobila še klofuto od Olivie.Olivia je že tretjič prejela zaušnico od Rebeke.Nato je Rebeka zaloputnila z vrati in Nicole je poklicala Harrya.

vem beden je,samo glava me zelo boli.
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
next
31. oktober 2012
u110196
u110196
NNNNNNNNNEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTY!!!!!!?!!!!!!!?!!!!!!!!
31. oktober 2012
next
01. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani