next, pa zakon je
26. oktober 2012
next
sploh ni beden!
26. oktober 2012
u110011
u110011
next,zakon
26. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext
26. oktober 2012
next
27. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
27. oktober 2012
u20538
u20538
ni beden.
neeexxxttttttttt
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
eko next.

Nicole:

Meni se zdi da je bila Gwen malo jezna,ker je Olivia dala meni avtograme,zato sem ji dala 2.Po tem je bila že malo boljše volje.Odpavile smo se domov,saj je bila ura že 1 zjutraj.Na poti k izhodu je do mene pritekel Harry in mi podal listek,na katerem je pisala njegova telefonska številka.Rekel je,naj ga pokličem,ko bomo hotele priti k njim.Pokimala sem in odpravile smo se domov.Ko smo vstopile,se dobesedno stekla h kavču in se vrgla nanj.kmalu za tem sem zakričala,saj sem SPOZNALA ONE DIRECTION,Z NJIMI BOMO LAHKO PREŽIVELE 2 MESECA IN HARRY M JE DAL TELEFONSKO!!!!MISLIM ALI JE LAHK TA DAN ŠE BOLJ POPOLEN!!!Olivia je itak takoj odšla v kuhinjo in po 5 minutah prišla v dnevno sobo z sendvičem.Ko sem jo vprašala kje je pa sendvič zame,je rekla da naj si ga kar sama pripravim.Ja,to je pač naša Olivia.Kmalu smo odšle spati in jaz sem zaspala z lepimi mislimi na Harrya.Zjutraj me je zbudilo neko tekanje po stanovanju in kreganje.Odpravila sem se v kuhinjo in tam zagledala...

to se je oblekla

Olivia:

Gwen je zgledala malo jezna,ker nisem njej dala avtogramov.Mislim kdo bi sploh hotel avtograme od teh idiotov.Nicole je potem dala Gwen 2 avtograma da je postala boljše volje.Ko smo se odpravljale k izhodu je do Nicole pritel tisti pudelj in ji podal nek listel.Kar žarela je od sreče.Ko smo prispele domov,se je Nicole zatekla in vrgla na kavč in začela kričati.Jaz sem odšla v kuhinjo in si pripravila sendvič,mislim 10 vrečk bonbonov,saj to je za 5 ur nič.Se mi lahko želodec skrči!!!Ko sem prišla nazaj v dnevno sobo,me je Nicole takoj vprašal kje je sendvič za njo,sem ji čisto lepo rekla da naj so ga sama naredi.potem smo vse odšle spat.V postelji sem malo razmišljala,mislim 2 meseca bom s tistimi idioti,morala se bom malo lepše vesti.Zjutraj me je zbudilo trkanje na vratih,ki je bilo kar glasno!Ko sem odprla vrata sem tam zagledala...

to je oblekla
Gwen:

Bila sem malo jezna,ker mi Olivia ni dala vsaj 1 avtograma.Ko je to opazila Nicole mi je dala 2 avtograma.Ko smo so že odpravljale proti izhodu,je do Nicole pritekel Harry.Olivia je kar zavila z očmi.Dal ji je nek listek in ona je kar žarela od sreče.Ko sem pogledala na listek sem takoj vedela zakaj je tako vesela kar naenkrat,saj je bila na njej telefonska od Harrya.Ko smo prispele domov,sej je Nicole vrgla na kavč in začela kričati.Olivia se je odpravila v kuhinjo,in po 5 minutah prišla nazaj z sendvičem.Nicole jo je takoj vprašala kje je pa njen.Olivia je rekla da naj si ga kar sama naredi.Ja naša Olivia kaj hočeš.Odpravile smo se spat in ko sem pogledala na telefon sem videla 10 neodgovorjenih klicev od Ashtona.Ojoj!!Saj ga bom poklicala jutri.Zjutraj sem vstala že bolj zgodaj in odšla v kuhinjo.Kmalu se je prikazala še Olivia in stopila k vratom,na katera je nekdo začel že kat tolči.Ko je odprla vrata,se je prvo slišalo neko tiho kreganje in potem je iz tega tihega prepiranja nastalo že zelo glasno kričanje.Ko sem stopila na hodnik sem tam zagledala...

to je oblekla

No še eno vprašanje:

Kdo mislite da se je pojavil na vratih??
27. oktober 2012
neext newem 1D?
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
u104143
u104143
neeeeext
1D?
27. oktober 2012
next
1d
27. oktober 2012
next....
JB ali pa 1D
28. oktober 2012
u20538
u20538
ja itq 1D
plišššššššššš nextiiiiiiiii
28. oktober 2012
u108287
u108287
Next
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
u106991
u106991
Mogoč 1D?

Neeexxxxttt!!
28. oktober 2012
u103996
u103996
Nexxxt
Nujno
P.s. nova bralka
Nujno nexxtaj zdaj in takoj!!!!
Na kolenih te prosm
28. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2012
❤yσυηgєя❤ : haha sem bom nextala zvečer.
IN RES HVALA ZA NEXTE!!
28. oktober 2012
am...punce nekaj bi vas prosila
http://www.igre123.com/forum/tema/.the-best-profile-on-igre-i2-and-more-competions./43948/2 a bi lahko prosim glasovale zame??
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
u56764
u56764
Next!!!
em.. pomoje so bli 1D =D
28. oktober 2012
eko next.

Nicole:

Tam sem zagledala kako je Olivia kričala na ....... svojo mamo!!?? Njena mama je bila v naši kuhinji z kovčkom in se kregala z Olivio.Njena mama je njenega očeta prevarala z nekim drugim,zato sta se tudi ločila.Ampak ker je bila njena mama neznosta se je Olivia preselila k nama.Seveda je njena mama dala tudi malo denarja za stanovajne.Ko sem končno prišla do besede,sem vprašala kaj zavraga počne tukaj.Rekla je,da je izgubila službo in so ji vzeli stanovanje,zato se bo preselila sem,jaz in Gwen pa se bova odselili ven.Z Gwen sva jo debelo pogledali in rekli da to sigurno ne pride v poštev.Mislila sem si:''Kaj zdaj pa ta prasica misli da nas bo kar vrgla iz stanovanja?Naj si kar misli!''.Rekla je da pride ob 3 nazaj in naj do takrat izgineva iz stanovanja.Ko je to izgovorila je spustila kovček na tla in se odpravila skozi vrata,katera je potem tudi zelo močno zaloputnila.Olivia je jezno odšla v sobo in zaloputnila vrata.Po 10 minutah sva z Gwen odšli v njeno sobo.Našli sva jo na postelji in bila je čisto objokana.Skušali sva jo pomiriti,ampak ni nama uspelo ravno najbolje.Potem sem se pa spomnila na telefonsko od Harrya.Poklicala sem ga,in ko se je javil sem ga lepo prosila če lahko malo pridemo tja,saj imamo tukaj krizo.Rekel je,da se itak veselijo naše družbe in naj pridemo čim hitreje.Odšla sem to sporočit še Olivia in Gwen.Olivia prvo ni bila kaj vesela,ampak rekla je,da je raje pri njih,kot pa doma.

Olivia:

Ko sem odprla vrata sem zagledala največjo prasico od vseh.Mojo mamo.Kar vstopila je in mi začela nekaj govoriti.Ko sem opazila da ima kovček v rokah sem vedela da to ni dobro.Začeli sva se prepirati in na koncu sva že kričali.Dol je prišla Nicole,in ko je zagledala mojo mamo ni bila kaj preveč vesela.Potem je začela naglas govoriti,kako je izgubila službo in bo sedaj živela tukaj in Nicole in Gwen se bosta odselili.Olivia in Nicole sta kar debelo pogledali in pomoje si nista mislila kakšne lepe stvari.Rekla je še,naj se izselita do 3 popoldne.Ko je to izrekla bi se najraje zapodila v njo in ji dala tako zaušnico,ampak sem se zadržala.Potem je spustila kovček na tla in odšla.Jaz sem stekla v sobo in se jokala.Po 10 minutah sta prišli Nicole in Gwen in me začeli tolažiti.Nicole je potem nekam izginila in po 5 minutah prišla nazaj in rekla da gremo k fantom.Naglas sem rekla da sem raje pri njih,kot pa tukaj z tisto prasico.Sploh je ne morem več klicati mama.

Gwen:

Ko sem pogledala na hodnik se tam zagledala mamo od Olivie.Ko se je prepir ''preselil'' v kuhinjo,je dol prišla Nicole.Prvo je debelo pogledala,in bila kaj preveč vesela.Kar naenkrat je njena mama rekla da je izgubila službo,in da so ji vzeli stanovanje,zato bo živela tukaj.Mislila sem si ok,pa naj bo za nekaj časa tukaj,samo ko pa je rekla da se z Nicole morave odseliti,mi je pa skoraj prekipelo.Kaj misli da bo zdaj kar ukazovala!!??Njene zadnje besede so bile naj se z Nicole odselive do 3 popoldne.Potem je odšla.Olivia je stekla v sobo,in po 10 minutah sva odšle k njej.Bila je sva objokana,zato sva jo poskušali pomiriti.Nicole je naenkrat izginila,in po 5 minutah prišla nazaj in rekla da gremo k fantom.Še celo Olivia je bila boljše volje.''Joj to bo še dolg dan,'' sem si mislila.

to bi najraje rekla Oliviini mami

beden je vem

še eno vprašanje:
Ali se bosta res odselili ali kaj se bo zgodilo??
28. oktober 2012
next
28. oktober 2012
next
29. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani