next
23. oktober 2012
u65741
u65741
next
23. oktober 2012
jutr nextam!!! Hvala za nexte! Love u!
23. oktober 2012
no mal spremembe next že danes! c:
eko next.
Nicole:
Ta 1 ura se je TAKO ZELO vlekla.Ko je končno minila smo odšle v avto in se odpeljale.V 15 minutah smo prispele.Vsepovsod so bila kričeča dekleta.Kmalu smo lahko odšli v dvorano.Jaz in Gwen sva se sprerivali da sva lahko prišli do najinih sedežev.Olivia je po 5 minutah vsa zadihana prispela.Ampak,vsaj živa je bila.Nismo se še niti namestile ko je Olivia je začela odpirati 1 od 5 vreč haribo bonbonov.Mislim kakšen požeruh je ona.Rekla sem ji da je doma malo pred odhodom jedla palačinke.Nikoli se ne zredi!Kako ji to uspe!No začelo se je odštevanje.Ko je prišlo na nič je cela dvorana zažela tako kričati da sem mislila da mi bodo počili bobenčki (čeprav sem tudi jaz kričala)!Začeli so z WMYB.Z Gwen sva se drli besedilo samo Olivia je bila tiho in jedla.Ko so odpeli 5 pesmi,so (1D) rekli ,da bo luč (al kok se reče tistemu ki se med koncertom ves čas premika?)izbrala 3,ki bodo lahko z njimi preživele 2 meseca.Medtem ko so to govorili se je Olivia skušala splaziti in dvorane in z Gwen sva stekli za njo.Kar naenkrat se je na nas pojavila zelo močna svetloba in rekli so da naj tiste 3 nakaterih se je luč ustavila pridejo na oder.Nomaj potem sva se z Gwen zavedali da se je luč RES ustavila na nas.začeli sva kričati,samo Olivia je zakričala NEEEEEEEEEE!!!!!
Olivia:
Tista 1 ura je tako hitro minila.Odpravile smo se v avto,ampak pred tem sem v torbico stlačila 5 vrečk haribo bonbonov.Ko smo po 15 prispele,so se dekleta tako drla da sem mislila da bom oglušela.Kmalu smo se odpravile notri,in kar naenkrat sej izgubila Gwen in Nicole.V 1 vrsti so,OK,našla ju bom.Odpravila sem se proti odru in tam sem zagledala Gwen in Nicole.Stekla sem do njiju in kmalu se je začelo neko odštevanje.Ko je prišlo na 0 je dvorana začela tako kričati da sem mislila zdaj bom pa res oglušela.Po 5 pesmih sem se hotela odplaziti ven pa mi ni uspelo saj sta Gwen in Nicole stekli za mano pa še ena močna svetloba se je ustavil na nas.Ko sta začeli obedve kričati sem se zavedala za kaj gre in naglas zakričala NEEEEEEEEE!!!!!
Gwen:
Tista 1 ura je minila še kar hitro.Odpravile smo se v avto,in po 15 minutah prispele.Odzunaj je bilo veliko kričečih deklet.Kmalu so nas spustili noter.Nicole in jaz sva se spretno prerinili do 1 vrste.Po 5 minutah je prišla še Olivia.Kmalu se je začelo odštevanje in ko je prišlo na 0 je cela dvorana začela tako kričati,da se ne da opisati.Ko so odpeli 5 pesmi so rekli da bodo 3 izbranke lahko z njimi preživele 2 meseca.Naenkrat Olivie ni bilo več zraven mene,ampak sem jo videla na poti h izhodu.Z Nicole sva stekli za njo,jo ujeli potem pa je bila na nas usmerjena močna svetloba.Z Nicole sva se zavedli za kaj se gre in začeli kričati,samo Olivia je zakričala NEEEEEEEE!!!!!
23. oktober 2012
next
23. oktober 2012
next
23. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext!!
23. oktober 2012
next
24. oktober 2012
u106991
u106991
NEXT!
24. oktober 2012
u81497
u81497
neeeeeeeeeext!!!!!!
24. oktober 2012
u56764
u56764
nova bralka! svetouna zgodbica!!! omg hitro next!!!
24. oktober 2012
next
24. oktober 2012
nnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. oktober 2012
eko next

Nicole:

Dobesedno stekla sem na oder,pri tem sem se spotaknila in skoraj padla po stopnicah,ki so bile še kar strme,ampak me je nekdo prijel.Oklenila sem se njegove roke in pomagal mi je gor.Ko sem pogledala kdo me je prijel sem skoraj omedlela.Pomagal mi je NAJBOLJ POPOLNI ČLOVEK NA ZEMLJI,HARRY STYLES!!!!!Nasmehnila sem se mu in se zahvalila.kmalu za tem je na oder pritekla tudi Gwen,ampak bolj previdno,da se ni spotaknila.Olivio sem pa videla,kako je hotela pobegniti ven,ampak so jo ustavili varnostniki.Kričečo in pripravljeno stori vse da bi pobegnila,sta jo na oder prinesla 2 varnostnika.Jaz sem stopila bolj k Harryu in rekla,da nam ona vedno dela sramoto,saj jo je prav čudno gledal.Jezna je čisto počasi prišla do mene in Gwen.Rekla je:''Res hvala!'' in se namestila na kavč na sredini odra in iz torbe potegnila vrečko haribo bonbonov.Niall je pristopil do nje,in prosim za samo en bonbonček,Olivia je pa jasno in glasno rekla NE.

Olivia:

Hotela sem pobegniti iz dvorane,ampak sta me ustavili 2 gorili,popravek varnostnika.Hotela sem se zriniti mimo,ampak sta me prijela,eden za noge,ened za roke in me nesla na oder.Kričala sem in bila pripravljena za pobeg narediti vse.Videla sem,da me je neki pudel čudno gledal,zato je do njega stopila Nicole in mu nekaj rekla.Jezno sem rekla gorilama,da me lahko spustita in odšla h Nicole in Gwen.Rekla sem jima:'Res hvala!'' in odšla do nekega kavča ki je bil na sredini odra.Vsedla sem se nanj in iz torbe potegnila vrečko haribo bonbonov.Do mene je prišel neki blondinec in ogovoril me je z irskim naglasom.Vprašal me je za bonbone,ampak sem mu jasno in glasno rekla NE.Čeprav je bil kar cute,morm priznat.Ah meni se že meša!!

Gwen:

Nicole je že takoj stekla na oder in se pri tem spotaknila in skoraj padla.Dobro da jo je ujel Harry.Sama sem tudi stekla samo bolj previdno.Videla sem Olivio,kako je hotela pobegniti,ampak sta jo hvala bogu ujela 2 varnostnika.Kričečo in dobesedno pripravljeno narediti vse da pobegne prinesla na oder.Harry jo je čudno gledal,zato je do njega stopila Nicole in rekla da nam dela sramoto.Olivia je stopila do naju in nama rekla hvala za to kar sva naredili.Saj nisva krivi da smo bili izbrani.Usedla se je na kavč in iz torbe vzela haribo bonbone.Z Nicole sva videli kako so se Niallu zasvetile oči ko je videl bonbone.Stopil je do nje in jo vprašal za bonbon ona pa mu je jasno in glasno odgovorila NE.

u108287
next c:
25. oktober 2012
next
ful je do ber
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
u104143
u104143
neeeext
25. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext
25. oktober 2012
next
26. oktober 2012
u106991
u106991
Supeer pišeš kr tko naprej!
In seveda NEEEXXXTTTT!
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
next!
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
eko next.

Nicole:

Ko se je Olivia namestila na kavč,sem se tudi jaz z počasnimi koraki odpravila tja.Vsedla sem se zraven nje in kmalu za tem je prišla tudi Gwen.Potem so 1D pač peli naprej,me smo pa tam sedele in verjetno zgedale zelo čudno.Olivia je še vedno jedla.nevem kako je to mogoče,a ni rekla da je vzela samo 5 vrečk.Je pa že 2 uri.No saj je vseeno.Nekatera dekleta so nas tudi sovražno gledala.Saj nismo me krive,da smo bile izbrane.Ko se je koncert končal smo hotele iti po stopnicah,da bi se midve z Gwen postavili v vrsto za avtogramne,ko je mene prijel Harry okoli ramen,Gwen je prijel Zayn,Olivio pa je hotel Niall,ampak ga je kar lepo odrinila in šla sama v zaodrje.Za njimi smo odšle v sobo,kjer so dajali avtograme.Varnostniki so nam prinesli stole.Tam smo sedele kar 3 URE!Vrste kar ni bilo konec.Potem smo še me dobile avtograme in tudi slikale smo se.Olivia je avtograme dala kar meni in naprej jedla bonbone (ja še vedno jih ni zmankalo ).Videla sem Nialla kako je gledal tisto vreško bonbonov,ampak če meni ni hotela dati bonbona,on nima potem možnosti da ga dobi.

Olivia:

Sedela sem na tistem kavču in jedla bonbone.Z počasnimi koraki je do mene prišla najprej Nicole in se vsedla,potem pa še Gwen.Jedla sem bonbone in videla,da nas nekatera dekleta sovražno gledajo.Jaz bi se takoj zamenjala z katero izmed njih.Vem rekla sem da sem vzela samo 5 vrečk,ubistvo je bilo še +5 vrečk.Kaj hočem morala sem narediti zaloge.Ko je bilo konec koncerta (končno) je pudelj prijel Nicole okoli ramen in jo odpeljal v zaodrje,neki črnolasec je prijel Gwen,mene pa je hotel tisti blondinec,ampak se ga odrinila in sama odšla v zaodrje.Potem so nas odpeljali v neko sobo kjer so dajali avtograme.Tam smo sedele 3 URE!Groza,da so punce videle te idiote so čakale 3 ure.Potem sem pa jaz zmešana.No ko so končali so dali avtograme tudi nam,ampak jaz sem vse dala Nicole.

Gwen:

Ko sem videla,da se Nicole tudi počasi premika proti kavču,sem je odločila da se bom potem tudi jaz vsedla.Verjetno smo zgledale kot idioti,in videla sem tudi nekaj sovražnih pogledov od punc.Kot da sem jaz kriva,da smo bile izbrane.Olivia je itak samo jedla in jedla.Njej nikoli ne zmanjka hrane,kako je to mogoče??Po koncu koncerta je Harry prijel Nicole in jo odpeljal v zaodrje,mene je Zayn,Olivio pa je hotel Niall,ampak ga je odrinila.Potem so nas odpeljali v sobo,kjer so dajali avtograme.Tam smo bile 3 ure.Verjetno sem od vsakega drugega dekleta prejela sovražni pogled.Ko so končali smo dobile tudi me avtograme,Olivia pa jih je dala Nicole.Kaj pa jaz?Meni pa ni nič dala.

vem,beden je ,ampak nimam idej mogoče se jih bom kaj spomnila in jutri nextala
P.S. res hvala za vse nexte!!!
26. oktober 2012
u56764
u56764
Next!!! pa ni beden! =)
26. oktober 2012
❀мrѕ~ѕтyleѕ~мe❀ : tnx,ampak meni se zdi da je.Kaj se zdi drugim??
26. oktober 2012
u108287
u108287
nexxt c:
kaj bluziš da je bedni?!
26. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani