u101690
u101690
''Ne maram te Harry!'' sem zavpila in stekla v sobo. Dovolj ga imam. Nikoli nima časa za mene. Vedno samo One direction! Da, Harry Styles je moj starejši brat, ki se sicer ne obnaša kot brat. Nikoli nima časa zame. Moje ime je Sofia Styles in imam 16 let. Hodim na umetniško gimnazijo v Londonu. Poleg petja in plesanje obožujem tudi atletiko in sem državna prvakinja na 60m. Nimam najboljše prijateljice, saj so me vse imele ob sebi samo zato, ker sem sestra slavnega ženskarja Harrya. Pa da me ne boste narobe razumele. Zelo imam rada Harrya, samo odkar ima svojo skupino me zanemarja. Včasih sva bila vsako minuto skupaj. Sedaj pa sem sama. Hvala bogu imam svoje starše, ki ju imam najraje. Mamica je modna kreatorka, oči pa je menedžer. Seveda smo bogati pa vendar me denar ne zanima. Vedno sem si želela, da bi imela prijateljico, ki bi ji vse povedala. A kot pravijo vsega ne moreš imeti. Kaj pa sploh imam?

Jaz:

23. september 2012
u104143
u104143
full dobr next zvečer nextam jst
23. september 2012
u104143
u104143
''Neeee!!!!'' sem zavpila in stekla v svojo sobo. Vse je bilo popolno dokler je trajalo. Naj se vam predstavim. Sem Maja Calloway in živim v Sloveniji. Stara sem 16 let. No moj oče je iz Anglije zato tak priimek. In ravno danes na moj rojstni dan sta mi zagrenila življenje. Namreč odločila sta se, da se bomo preselili v Anglijo, ker je tam oče našel popolno službo. Pa saj jo je imel tudi tukaj! Nista me vprašala za mnenje. Samo odločila sta se in povedala, da bomo čez natanko en dan odšli. Kako naj zapustim vse svoje prijatelje tukaj v Novem mestu? In kako naj povem Aleksu? Ja Aleks je moj fant. Skupaj sva že dve leti in da bi ga pustila bo me preveč bolelo. Še vedno sem hlipala v blazino. Potrkalo je na vrata ''Pojdita stran!!'' sem zavpila in še naprej jokala. ''Maja, jaz sem Aleks'' je rekel z umirjenim glasom. Saj res. Včeraj mi je obljubil, da bo prišel in mi čestital. Dvignila sem glavo in ga pogledala. Ličila sem imela čisto razpacana ampak mi je bilo vseeno. Moje življenje je uničeno. Odklenila sem vrata in objela Aleksa. ''Pikica kaj je narobe? Zakaj jokaš. Povlekla sem ga v sobo in mu razložila celo zgodbo. Objel me je. Tudi njemu so se nabrale solze v očeh a ni jokal. ''Vredu je. Če nama ni usoda namenila, da sva skupaj.. Potem je bilje , da greš'' je rekel. Kaj??? Ali me ne bi moral podpirati. ''Potem je konec. Lepo sem se imel s tabo in ne pozabi, da sva še vedno prijatelja'' je rekel in me objel. Nisem mogla govoriti saj sem bila preveč šokirana.

Jaz:

23. september 2012
ok ful ful fuuul mi je všeč začetek zdej pa sam še ena prošnja no bel zahteva... NEXT TAKOOOOJ!
23. september 2012
u101690
u101690
hvala ti:*
23. september 2012
u104143
u104143
hvala :**
23. september 2012
Kva se zahvalujeta... Ubistvu bi se jst mogla vama ke sta sploh začele pisat to zgodbico.
23. september 2012
u101690
u101690
ojoj kako lepo, hvala ti res
a bi lahko malo delila tole zgodbo, da bi dobila še malo bralcev? hvala ti če boš
23. september 2012
next
23. september 2012
next
23. september 2012
next pa hitr plis
23. september 2012
next
23. september 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.!!!!!
23. september 2012
neeeeeeeeeeext !
23. september 2012
next!!!!
23. september 2012
u101690
u101690
Evoti drage najine bralke tale next posvečam vsem vam! Rada vas imava
''Sofia...'' je rekel Harry. ''KAJ JE?! POJDI IN UŽIVAJ Z SVOJO SKUPINO IN IMEJ NEŠTETO STAREJŠIH ŽENSK! SAMO ZARADI TEBE NIMAM PRIJATELJEV!'' sem kričala na njega. ''Oprosti mi.'' je rekel in me samo objel. Tako sem pogrešala ta objem. ''Oprosti Harry. Saj nisi ti kriv. Oprosti za moj neumni dolg jezik. Oprosti za vse. Rada te imam in pogrešam te...'' sem rekla in ga objemala. ''Seveda ti oprostim sestrica. Tudi jaz sem te pogrešal. Vsako minuto sem mislil nate.'' je rekel Harry. ''Kje imate turnejo zdaj?'' sem rekla. ''Po Ameriki in trajala bo približno 1 mesec.'' je rekel Harry. Moje oči so spet zalile solze. ''Spet te nebom videla 1 mesec. Vendar bom poskušala. Moram se navaditi, da nisi moj kužek na povodcu in ne bom mogla biti večno zraven tebe. Ampak obljubi, da se vsak dan slišiva!'' sem rekla. ''Seveda moja mala sestrica.'' je rekel Harry in me dvignil v zrak ter me vrgel na postelj. Začela sva se smejati in obmetavati z blazinami. ''Kaj ko bi danes imela sestrobratski večer?'' je rekel Harry. ''Ohh spet nova beseda. Pa vendar: YES SIR!'' sem rekla in se začela smejati. Z Harryom sva cel večer gledala filme in jedla kokice. Bila sem utrujena in kmalu sem zaspala. Slišala sem kako je Harry ugasnil tv in me nato objel in zaspal. Zjutraj sem se zbudila sama z listkom na postelji.
''Odšel sem v trgovino kupit hrano, nisem te hotel buditi saj si spala kot princeska xoxo Harry.''
Joj ta Harry. Odšla sem v kopalnico in se uredila. Odločila sem se, da odidem na sprehod po parku zato sem se oblekla nekako tako:

Moje lase skoraj vedno krasi kita. Veselo sem pograbila še telefon in nato stekla skozi vrata. Do parka nisem imela veliko zato sem hitro prišla kje. Usedla sem se na klopico in opazovala ljudi, ki so hodili po parku. V oči mi je padla punca, ki je jokala. Bila je približno iste starosti kot jaz. Zasmilila se mi je zato sem jo ogovorila. ''Zdravo. Zakaj taka lepa punca joka?'' sem rekla. ''Hejla. Mah nič. Ravnokar smo se preselili in zelo pogrešam svoje prijatelje in svojega fanta.'' je rekla. ''O, no to pa je hudo. Upam, da boš boljše. Kako pa ti je ime?'' sem rekla. ''Maja. Ti pa si?'' je rekla. ''Moje ime je Sofia Styles.'' sem rekla in pričakovala kričanje. ''A, lepo. Me veseli.'' je rekla. ''No a ne boš nič kričala?'' sem rekla. Maja me je čudno pogledala. ''Zakaj kričala?'' je rekla. ''A ne poznaš One direction?'' sem rekla. ''Seveda da poznam. 5 pudljev, ki mislijo da so bogovi.'' je rekla. ''No to pa ne drži čisto. Eden iz med teh petih pudljov je moj brat. Najboljša oseba na svetu.'' sem rekla. ''Aha, oprosti. Ne maram jih kaj preveč.'' je rekla. ''Ni panike. Vsem ne morebiti vse ušeč.'' sem rekla. ''Oprosti mudi se mi. Mami mi je določila uro kdaj moram biti doma. Lepo te je bilo spoznati.'' je rekla. ''Aha, tudi tebe. A bi lahko dobila tvojo telefonsko številko?'' sem rekla. ''Ja, seveda!'' je rekla Maja. Na roko mi je nakracala telefonsko številko in nato odšla. Hmm zanimiva punca...
23. september 2012
neeext
23. september 2012
next
23. september 2012
u104143
u104143
Zapustil me je! In sploh mu ni bilo mar, če se odselim?! Prijatelja?! Vse te besede so mi odmevale v glavi, ko je odšel skozi vrata. Solze so mi polzele po licih. Kako so se lahko vsi obrnili proti meni?? Vlegla sem se na posteljo in v solzah zaspala. Sanjala sem, da sem bila z Aleksom na travniku. Poljubljala sva se in bila sva tako srečna. ''DRIIIIIN!!!!!'' me je zbudila budilka. Kaj? Kje? Ah bile so le prečudovite sanje. Na žalost. Odšla sem v kopalnico in se stuširala. Oblekla sem si jeans hlače, belo majico čez pa sem dala modro karirasto srajčko.

Nanesla sem si make-up in odšla v spodnje nadstropje. Staršev ni bilo nikjer zato sem odšla v kuhinjo kjer pa sem zagledala listek.

Maja
Odšla sva uredit še zadnje zadeve. Poslala sva prošnjo za šolo v Londonu tako, da ne skrbi. Danes si pripravi vse saj jutri odhajamo. Ne čakaj naju.
Mami in oči

Najraje bi pobegnila ampak tega ne bom naredila. Malo sem počakala, da sem se umirila nato pa si pripravila čokoladne kosmiče. Odšla sem v dnevno sobo in prižgala televizijo. Ravno so bila poročila in pokazalo je neko skupino po imenu One Direction. Tako nekako. Velikokrat so bili po televiziji in nisem jih marala. Zdeli so se mi reveč vzvišeni. Jaz sem poslušam rock in metal zato me oni ne zanimajo. Prestavila sem kanal in gledala nek beden film. Ko ga je bilo konec sem odšla pakirat kovčke. Zakaj jaz? Zakaj še nisem polnoletna in bi lahko sama odločala kje bom živela. Še za Aleksa sem mamo in očeta komaj prepričala. Nekateri ljudje pač nimamo sreče. Še dobro, da je bilo moje znanje anjgleščine dobro saj drugače ne vem kako bi govorila. In me prav zanima na kakšno šolo sta me poslala. Čisto nikjer nimam besede. Da sem vse spakirala je trajalo 4 ure nato pa sem izmučena padla na posteljo. Pogledala sem po sobi, ki je bila sedaj prazna. Nikoli več ne bom videla svoje sobe. Prižgala sem računalnik in se vpisala na twitter. Nisem imela veliko sledilcev ampak sedaj to ni bilo pomembno. Napisala sem nekaj objav in se izpisala.

NASLEDNJI DAN:
''Zbudi se'' mi je nekdo govoril nad mojo glavo. Odprla sem oči in videla mami, ki me budi. ''Zakaj no? Samo še pet minut'' sem potarnala in zaspala nazaj. ''Ne moreš. Čez eno uro imamo let'' mi je odgovorila in takoj sem bila budna. Oblekla sem se:

in se odpravila. Let je bil dolgočasen in večino sem ga prespala. Ko smo prispeli smo se odpravili do naše nove hiše. Bila je večja kot naša prejšnja a vseeno to zame ni bil dom. Mami sem rekla, da grem na sprehod in odšla sem. S sabo sem vzela telefon, da bom do ure, ki mi jo je postavila mami doma. Prišla sem do parka in se vsedla na klopco. Spet mi je po licu stekla solza in začela sem jokati. Do mene je prišla neka punca in malo sva se pogovarjali. Dala sem ji mojo številko in odšla domov.
23. september 2012
u30718
u30718
nekšti
23. september 2012
next!!!
23. september 2012
next!
23. september 2012
full je dobra
neeeeeeeeext !!!
23. september 2012
Next in ful dobra zgodbica
24. september 2012
nexxxxxxxxt
24. september 2012
nexttttt
+nova bralka
a vaju lohk sam neki prosim.?? ko ena od vaju začne pisat next plisss če lohk napiše osebo v keri bo pisala npr.
sofia

bla bla bla in pol tko pišeta prosimmmm
drugač pa ja zgodbica je fenomenalna
24. september 2012
nnnext!
24. september 2012
Next!!
24. september 2012
neext
+ nova bralka
24. september 2012
neexttt