Next
03. april 2014
nexxxxt!
03. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
03. april 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeext
03. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. april 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. april 2014
haunted.
haunted.
OMG OMG *OOOOOOOOOOO*
NEEEEEEEEEEEEEXT!!
03. april 2014
WaaaaaaaaaaaaaaaW nova bralkaaa!!Ful je dobr!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. april 2014
u159463
u159463
neeeeeeeeeeeext *w*
03. april 2014
u70823
u70823
neeeext
03. april 2014
next
03. april 2014
next
03. april 2014
omg pa ne tuki končat no
pa prosim morta se razumet
hitr nexti kr jst komi čakam kak bo reagirala ko ga bo vidla
omg to bo še zanimiv
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
03. april 2014
Ne morm docakat nadeljevanja.......neeeeext
04. april 2014
Haha ok žiuua. Noče te tok nadret kak se nušo(če hočeš ostat živa(mislim pri življenju ne imena ) ne beri x'd pa dva dni me ni gor pa sta že dva nexta al trije celo -.-
Popolno*OOOOOO* NEEEEEEEXT
04. april 2014
u169062
u169062
OMGGG TOKK NAJBOLŠ PIŠŠ!! Res res res najboš. Kako ti to use opisujš, ženskaa!!! Fak!
Da mi čim hitrej nextašš!!!
Neeeeext! <333
04. april 2014
u157931
u157931
Heloo ladies! Pač mene zanima če bi posvečala nexte. Ker tu mi se je tak težko določit x,d
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

4.
Zavzdihnila sem, ko je oče stopil do mene in odprl vrata. Dustin me je prijel za roko in jo rahlo stisnil. Z usti sem oblikovala besedo 'hvala' in se mu nasmehnila. Očka je potrkal na vrata in iz notranjosti se je zaslišal 'naprej'. Vstopili smo in na kavču sem zagledala pet fantov, ki se nekaj smejijo. Ko smo vstopili so se vsi pogledi uprli vame in Dustina, ki se drživa za roke. Še vedno? Hitro sem spustila njegovo roko in se mu opravičljivo nasmehnila. Nasmeh mi je vrnil. Louisu se je na obraz zarisal velik za moje pojme prevelik nasmešek.
»Pozdravljen Mathews. Me veseli, da ste se odzvali na povabilo.« je mojega očeta pozdravil Simon. Najprej sem bila malo presenečena, da sta si nekako tako blizu. Sedla sem na kavč poleg, tistega na katerem so sedeli fantje. Pogledala sem v svoje allstarke in nisem umaknila pogleda z njih.
»Finley, je kaj narobe?« je vprašal Louis, ki je sedel na koncu drugega kavča. Vsi so se zazrli v naju. »Kaj? Poznava se.«

Zavzdihnila sem in zmajala z glavo. »Nekako sva se zaletela na ulici.«
Dustin mi je namenil pogled 'potem mi moraš vse povedati', jaz pa sem skomignila z rameni.
»Kaj je narobe?« je še kar naprej spraševal Louis. Zavila sem z očmi in odkimala. Namenila sme mu pogled, ki je pomenil naj me pusti na miru.
»Gremo sedaj. V tour bus.« je rekel Simon in plosknil z rokami. Zavzdihnila sem in v roke prijela svoj kovček. Iz njega sem potegnila ročico, da sem ga lahko peljala, nato pa sem se odpravila za Simonom in očkom. Zunaj se je že nabirala gruča oboževalk, ki so norele in jokale. Zakaj bi jokale, če jih vidijo? So to solze sreče? Oprostite, ampak zmedena sem. Ko sem se s pomočjo varnostnika – za katerega še vedno ne vem imena – prebijala skozi množico, me je neka punca za lase potegnila nazaj. Zacvilila sem. Dustin in Louis sta hkrati pritekla k meni in me poskušala osvoboditi. Tukaj je imel Dustin prednost, saj ga niso oboževalke skoraj posilile. Ko sta me nekako rešila iz prijema smo se hitro spravili v avtobus. Moje lasišče me je peklo, kot nikoli prej. Louis je nekam izginil in se vrnil z ledom zavitem v brisači.
»Oprosti zaradi tega.« se je opravičil Louis. »Nič ni.«
Malo si je oddahnil in mi pomagal vstati, saj sem sedela na tleh. Nasmehnila sem se in vzela svoj kovček. Dustin mi je pokazal na posteljo nad njegovo. Z veseljem sem se tam namestila in legla na posteljo. imela je ograjo, da slučajno med vožnjo ne padem z nje. Pa tudi zavesa ni manjkala. Pridružil se mi je Dus, ki je legel poleg mene.
»Ni mi všeč ta Louis.« je prhnil. Skomignila sem z rameni. »Ne vem kaj si naj mislim o njem.«
»Tudi jaz ne.« sem priznala. Blazino sem objela in sedla. »Kako pa sta se sploh spoznala?«
Povedala sem mu celotno zgodbo, on pa je samo odkimaval.
»Ne zaupam mu.« je rekel. Grdo sem ga pogledala, saj je to v zadnjih petih minutah izdavil najmanj petnajstkrat. Skomignil je z rameni in se zazrl v strop tour busa. Bil je nekako rdečo-siv. Ne znam opisati.
»Hej vidva. Prideta se resnico ali izziv? Ali pa sem kaj zmotil.« je rekel Harry ali Larry. Nekaj takšnega.
»Ne , ne. Ravno sva hotela priti v kuhinjo.« sem rekla in se skobacala z postelje, Dus pa za mano. Odpravila sva se za mislim, da Harryjem in se v dnevni sobi, z drugimi posedla v krog. Liam je od nekod potegnil plastenko in zavrtel. Plastenka je pokazala na Dustina.
»Resnica ali izziv?« ga je vprašal Zayn. »Resnica.«
»Povej eno Finley-ino skrivnost. Če lahko največjo.« se je zahahljal Zayn.
»Kaj?« sva oba z Dustinom rekla naenkrat. Ne! Ne sme izdati mojega največjega straha. Izpadla bi nora!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No hja. Nekaj bednega. A se lahko razpišete. Bom tak, dala, da tisti ki se vednk najbolj razpiše munbom posvetila next x'd
04. april 2014
next
04. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
04. april 2014
top.
neeeeeeext!
04. april 2014
Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt
04. april 2014
next
04. april 2014
Next
04. april 2014
Aaaaaaaaaaa ta zgodba mi je bla ze koj na zacetku usec....
pc to da ma finley tak strah pa vse to glede dustina....
in to ni blo bedno.....ne govor da je bedno
ker je popolno,ma kva popolno
PERFEKTNOOOOOOOOOOO
komi cakam ko se bo finley soocila
s svojim strahom.....in bo lahko pela pred ljudmi...
in seveda komi cakam ko bosta louis in finley skupi...in predvidevam da se bo na 'flasi resnici' dajal krute kazni...me prou zanima kero skrivnost
bo reku dustin......
NEEEEEEEEEEEEXT
04. april 2014
dost?
04. april 2014
u169062
u169062
Nexxxxtt:*
04. april 2014
Neeeeeeeext!!!!!!!
04. april 2014
O fak kak je tole popouno
kak ti rata tko carsko pisat
upam da bo Dus zdej povedu njeno skrivnost pol ji bojo pa One direction vrjetn najbolj louis pomagal da bo tt strah premagala UPAM
upam da bo kmal NEEEEEXT
04. april 2014
u167536
u167536
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
se strinjam z ...dream... upam da ji bojo 1D pomagali
04. april 2014
haunted.
haunted.
je rekel Harry ali Larry. - HAHAHAH TA ME JE UBILA
Faking amazayn je, ne govor da je bedno ker ni *OOOOOOOO*
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!
04. april 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani