u133544
u133544
nneeexxxxxttttt!!!!!!
31. marec 2014
u120926
u120926
next-nova bralka
31. marec 2014
u165577
u165577
neeeext nova bralkaa
31. marec 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeext:3
+ Nova bralka*-*
31. marec 2014
u70823
u70823
neext
31. marec 2014
haunted.
haunted.
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT
31. marec 2014
Neeexxxttt+nova bralkaaa
31. marec 2014
ji ni uspelo? kako da ti ni jasn da pišš popolno?! a si kdaj prebrala kaj napišš? če nisi, dej, pa boš vidla kaka nadprfekcija je to *W*
neeeext
31. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. marec 2014
next
31. marec 2014
u165758
u165758
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. marec 2014
Next
31. marec 2014
neeeeeeeeeeext
01. april 2014
next+nova bralka
01. april 2014
Next+nova bralka
01. april 2014
next!!
01. april 2014
neext "!!
01. april 2014
u167536
u167536
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!
+nova bralka
01. april 2014
Neeeext
01. april 2014
Neeeeeext
02. april 2014
u157931
u157931
Evo vam next. Jas sem zbolela in sem lahko enega napisala -.-
Ps hvala za use nexte
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

3.
»Vem, kdaj lažeš.« je rekel in mi razmršil lase. »Dustin!«
Začel me je žgečkati in me vrgel na posteljo. spravil se je name in me še bolj začel žgečkati.
»Nehaj prosim!« sem ga prosila. »Ne pa ne bom!«
Prijel me je za zapestje, kjer sem se prej rezala. Zajavkala sem.
»Oprosti. Ampak nisem te tako močno stisnil.« se je začudil. »Nič ni. Samo udarila sem se prej.« sem se zlagala. Dvignil je eno obrv in me postani pogledal. »Kaj?«
»Nič, nič.« se je zasmejal in mi rokav jopice potegnil gor. Bil je šokiran, ko je zagledal povoj.
»Kaj si delala?!« je šokirano vprašal. »Nič.«
Odvil je povoj. Nisem se mu upirala, saj ni imelo smisla. »Zakaj si se rezala?«
»Nisem vredna živeti. Sovražim sebe. Sovražim vse kar je na meni. Nočem živeti Dustin. Zame ni srečnega konca!« sem se razjokala in solze so se mi vsule po licu.
»Seveda te čaka. Le verjeti moraš!« me je skušal potolažiti. »Ne. Zame ga ni.«
Brez besed me je stisnil v svoj objem in me je močno držal, ker če me ne bi, bi se že sesedla na tla.
Na vrata je potrkalo. Dustin mi je pomignil, naj grem v kopalnico in se uredim. Po hitrem postopku sem se spravila v kopalnico in si umila moje oči, ter maskaro. Ponovno sem se naličila in v sobo prišla kot, da se ni nič zgodilo.
»Hej očka.« sem pozdravila, ko sem ga zagledala, kako se pogovarja z Dustinom. Ta se mi je nasmehnil. Nasmeh sem mu vrnila in se počila na posteljo.
»Moram vama povedati, da bom organizator, koncertov od skupine 1D in prosim bodita vsaj dobra z njimi. Pravzaprav bom tisti, ki bo urejal zvok. Tako, da ja. Spakiraj Rose. In Dustin lahko greš zraven, če seveda želiš.« je razglasil. Dustin je na hitro prikimal in se mi nasmehnil. Čakaj. Ali ni to tista skupina, kjer je Louis? O bog. Upam, da bo vse dobro. Izpod postelje sem vzela kovček in notri nabasala nekaj oblačil, ki so mi prekrivale večino telesa. Čez nekaj časa je potrkalo.
»Hej Fin.« me je pozdravil Dustin. Nasmehnila sem se mu in sedla za klavir. Malo sem premetavala liste na katerih so bile zapisane pesmi.
»Misliš, da bo dobro na turneji?« je kar naenkrat vprašal in mi iz roke vzel en list. Skomignila sem z rameni, saj se mi ni dalo izgubljati besed. Glavo sem naslonila na njegovo ramo in za trenutek zaprla oči. V glavi se mi je spet zaslišala nova melodija in takoj sem jo poskušala zaigrati.
»Kako bom pogrešala ta klavir.« sem rekla, ko sem do konca napisala melodijo.
»Tudi jaz.« se je zasmejal Dus. »Zakaj ti?«
»Ker mi je všeč, ko tukaj igraš .« se je nasmehnil, jaz pa sem mu nasmeh vrnila. Včasih ima svoje izpade. Pa kaj potem. Vseeno ga imam rada. Seveda kot prijatelja in nič več.
»Sta pripravljena?« je očka prišel v sobo. »Danes gremo? Ne jutri?« očka je odkimal in nakazal naj že greva. Zavzdihnila sem, a sem ga vseeno ubogala. Dustin je vzel svoje kovčke, jaz pa svoje in skupaj sva se odpravila za očkom. In zdravo Louis!
Sedli smo v avto in se odpeljali do neke pisarne. Najverjetneje od Simona. Samo predvidevam. Glavo sem naslonila na mrzlo okno in se zazrla skozi. Moja topla sapa je delala oblačke na steklu in z prstom sem na enega narisala zlomljeno srce. Vem, da me je Dus opazoval. Čutila sem njegov pogled na sebi. Z hrbtno stranjo dlani sem obrisala vse oblačke in zaprla oči. Ko bi bilo vse tako popolno. Če ne bi bilo Dustina bi bila že mrtva, najverjetneje. Večkrat sem pomislila na samomor. A me je misel na očka in najboljšega prijatelja vedno potegnila nazaj.
Zavzdihnila sem, ko je očka parkiral prej Simonovo pisarno. Zunaj je bilo kar veliko oboževalk. Kako zdržijo ta pritisk? Zatisnila sem oči, ko smo se s pomočjo nekega možakarja prebijali skozi. Najverjetneje njihov osebni varnostnik. Ko sem se prebila skozi sem komaj čakala, da gremo od tukaj. Nočem videti Louisa po tem, ko sem ga kar tako odslovila. Pogoltnila sem cmok in stopila skozi vrata do pisarne.
03. april 2014
u142227
u142227
Uh to bo še napeto Cx me zanima kaj bo zdej Fin naredla x'D ali pa Louis
Neeeeeexteeej!
03. april 2014
Next,tole pa je napeto
03. april 2014
neext !!!
03. april 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. april 2014