nnnneeeeeeeexxxxxxxttttttttttt
30. marec 2014
u153052
u153052
nnnnnnnneeeeeeexxxttttttttttttt
30. marec 2014
omg!!!!!!!!!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext +nova bralka
30. marec 2014
neeeeeeeexxxxttt
30. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext
+ nova bralka
30. marec 2014
u165821
u165821
waaau *O* sicer ne berem velik zgodbic ampak pri tej me je že naslov pritegnil. resno maš talent in napisala si amazing res(: komej čakam nadaljevanje ker je res super in res mam filing da bo ta zgodnica ena glavnih na igrah ker si res ful dobr začela (;
amazing res. *_* ^.^
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt!
+nova bralka
+čimprej next
30. marec 2014
u157931
u157931
omg kok sem vam hvaležna, da berete. js sem mislila, da bom mela sam tri bralce -.- evo novi next, sam za vas. mogoče bom kdaj pa kdaj z tablice pisala, ker me računalnik zaibava zadnje čase. next pa je posvečen nuši in nuši xĐ
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~∞~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zjutraj me je zbudila nadležna budilka! Zakaj!? Nočem v šolo. Tam je pekel! Počasi sem se vstala in se počasi oblekla, saj so me rane na zapestjih zelo bolele. Oblekla sem si navadno majico z dolgimi rokavi in dolge oprijete hlače. Odpravila sem se v kopalnico, kjer sem si z mrzlo vodo sprala svoje rdeče zabuhle oči. Spet sem prejokala celotno noč. Zavzdihnila sem in v roke vzela krtačo, ter počesala svoje sračje gnezdo na svoji glavi. Sovražim , ko se moji rjavi lasje zapletejo in imam nekakšno bunko na glavi. Z kotičkom očesa sem ošinila uro in opazila, da sem se kar malo predolgo urejala. Hitro sem si nanesla malo make-upa in upala, da Dustin ne bo posumil kaj. V torbo sem si nabasala zvezke, ki jih danes potrebujemo. Torej biologijo, fiziko, kemijo, matematiko in angleščino. Sreča, da ni športne, ker bi znorela, če bi me učitelj odvlekel na to igrišče. Zdrznila sem se ob misli na šport in na rahlo stresla z glavo. Na vrata moje sobe je potrkalo.
»Hej ljubica. Dustin je prišel,« je dejal oče, ki je vstopil v sobo.
»Hvala, da si povedal,« sem se nasmehnila. Poljubila sem ga na lice in ga stisnila v hiter objem, nato pa stekla, po stopnicah navzdol naravnost Dustinu v objem.
»Hej Fin. Saj me ne rabiš zadušiti,« je iztisnil iz sebe, saj sem ga res močno stisnila. No kot vidite, me kliče po vzdevku. »Greva v šolo?«
Prikimala sem in skupaj sva hodila po mrzlih ulicah Londona. No sreča, da sem oblekla dolge rokave. No ravno imam čas, da se predstavim. Sem Finley Rose Beckett. Sem edinka, stara sem osemnajst let in živim v prekleto mrzlem Londonu. Moja mama je umrla pri mojih petnajstih letih. Preden naju je z očkom zapustila me je naučila igrati klavir. To je edina stvar, kar sem jo podedovala od nje. No in tudi verižico v obliki srčka, na kateri piše 'I always be with you'. Podarila mi jo je, nekaj dni preden je preminila. Pogrešam jo. nihče, razen Dustina in očeta mi ne stoji ob strani. Včasih pogrešam žensko družbo. Nekoga, ki mi bo stal ob strani, ko mi drugi ne bodo. Včasih si želim prijateljico. Seveda ne moreš imeti mame za najboljšo prijateljico, a včasih izkoristiš to kar imaš, ko drugega nimaš.
Z Dustinom sva stopila čez šolski prag. Vse oči so se kar naenkrat zapičile vame. Ni lahko, ko te gledajo z sovraštvom v očeh.
»Kaj imaš prvo uro?« je vprašal Dustin, kot da naju nihče ne bi opazoval. »F-fiziko.«
Skomignil je z rameni. »Nisva skupaj.«
Skoraj sem se na sredini hodnika razjokala. Spet pekel. Pogoltnila sem cmok, ki se mi je nabral v grlu in se odpravila do učilnice za fiziko. Sedla sem v zadnjo klop, kjer me nihče ne bo opazil. No nihče razen učiteljice seveda. V učilnico je stopila debela v obliki hruške učiteljica, ki smo ji govorili kar Hruška. Res ni bila kaj prida suha. Pravzaprav je bila debela. Hujše od najdebelejšega slona. Po tiho sem zaklela, ko me je v glavo zadelo nekaj trdega. Med lasmi sem opazila majhen papirček, ovit okoli kamna. Ni čudno, da je tako zelo zabolelo. Odvila sem papirček in ga razprostrla. Na njem je pisalo 'koza'. Nič novega. To je vedno. Ne vem zakaj. Zatisnila sem oči in sklonila glavo. Oči sem odprla komaj, ko sem zaslišala nadležen glas profesorice. Zavzdihnila sem in si z eno roko podprla glavo, da ne bi zaspala.
Zakaj nimamo danes eksperimentov? Še enkrat sem zavzdihnila in se poskušala skoncentrirati na profesoričino razlago. Ura se je vlekla, kot žvečilka in včasih se mi je zazdelo, da se je ura ustavila.
»Gospodična Beckett ste še tukaj?« me je iz nekakšnega transa zbudila Hruška, jaz pa sem plaho pokimala. »Ne zdite se mi dobro. Pojdite v pisarno in pokličite domov.«
Skomignila sem z rameni in zmetala zvezek, ter učbenik v torbo, nato pa se odpravila v ravnateljevo pisarno. Potrkala sem.
»Hej Finley, kaj pa ti tukaj?« je vprašal ravnatelj Parker, ko mi je odprl. »Domov moram poklicati. Slabo mi je.«
Razumno je pokimal in mi podal telefon. Zahvalila sem se in zavrtela očetovo telefonsko številko.
»Hej očka. me lahko prideš iskat v šolo?« sem vprašala. »Hej Rose, ne na žalost ne morem. Če boš lahko prišla sama.« je rekel.
»Prav pridem.« sem rekla in odložila.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~∞~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
se lahko razpišete kakšen je prvi vtis o zgodbi?
ps res mi full pomeni, da berete <333
30. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2014
fuul carska zgodbaa
neeext
30. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
uboga :''''( kar smili se mi
Komaj čakam da pride Louis!!!
30. marec 2014
men je začetek zelo ušeč, in pomojem bo to zelo zanimiva zgodba. tak da komaj čakam da nadaljuješ!
Neeeeeeext!
30. marec 2014
popouno je
pa boga finley no
komi čakam nadaljevanje pa itak to da louis pride
pa zaka so vsi tak hudobni do nje no?
men se ful smili
upam da bo jo edn lahka prepriču da se neha rezat
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
30. marec 2014
neext !!
popoun začetk..
p.s nova bralka !
30. marec 2014
u133544
u133544
začetek je že waw<33
nwm zakaj so tko nesramni sm se mi po en strn dopade k pol nardi zgodbo zanimivejšo
komej čakam da bo nadaljevanje k bo louis pršu. me zanima kaj bo dustin naredu
pa ne sme se rezat!!
js mam občutk da bo tole tko popouna zgodba. že zdej se mi full dopade.
pač perfekcija bi lahku rekl .
upam da bo next čimprej
NNNNNNEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTT
30. marec 2014
next
30. marec 2014
neeext
30. marec 2014
Men je začetek waw,next
30. marec 2014
u142227
u142227
tararara Živko moj!
pa sej bi js tut tebe ubila -.- samo te mam preveč rada. kok js to sovražim.
meter ženska to je popolno!
veš, ker si mi posvetila next se počutim posebno *blink* *blink* xđ
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2014
nexxxxxxxt takoooooooj
30. marec 2014
next+nova bralka
30. marec 2014
nnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
30. marec 2014
wma
ful dobr piiiišeš *0*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2014
Popouno je
Pa ful lep triler
boga Fin men se prav smili
js bi jih one ko jo zajbavajo poslala v tri pisane marjetice
že začetek je prfektn ka šele bo
upam da bo kmal Louis v zgodbico prišu
NEEEEEXT čim prej!!!!!!!
30. marec 2014
Neeeeeext
30. marec 2014
u165821
u165821
A.M.A.Z.I.N.G.! waaau resno sm čist brez besed bila med branjem... ponavadi pisatelji nakladajo pa to ampak wooow no men je blo zanimivo čist use kar si napisala *O* prau predstavljala sem si sebe v vlogi te punce resno
zelo mi je všeč tvoj stil pisanja in kako opisuješ junakinjo sploh začetek nooo jst sm se prau zaljubila u začetek prebrala sm ga 5krat ker mi enkrat ni blo dost ^.^
ta zgodbica je res waaaau no redko pr keri zgodbici vsak dan gledam če je next in vem da pr tej bom vsak dan ;p ker je res ena redkih ki mi je fuuuuul ušeč *O* same pohvale ker si odlična pisateljica. (:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt
30. marec 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
*__*
30. marec 2014
next
30. marec 2014
u70823
u70823
Neeext
30. marec 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. marec 2014
ooo faaaaak, kera popolnost *---------*
kak lahko tole napišeš?! to je nimam besed!!!!
hvala za posvečen next!! kot je že nuša rekla počutim se posebno (ne potrebno xđ)
neeeeeeeeeeeext
30. marec 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani