ko sem ga prvič vidla sem vsak dan v njega bula najmanj pol ure
24. avgust 2015
and now I am in love too
24. avgust 2015
a zej bi bote še pa tega spelal *joke*
24. avgust 2015
men pa ta ni ušeč nevem ni mi neki
24. avgust 2015
eh sej men tut ne sam ac/dc gor piše
sej ena je bla ful dobra sam je bla 84 evrov o.0 tuk pa ne mislim dat za torbo
24. avgust 2015
za mene je še 35 preuč
24. avgust 2015
sej je sam bo mami kupla njena odločitev in jo zlo spodbujam pri tem
24. avgust 2015
haha to pa že
24. avgust 2015
čaki pošlem ono torbo za 84 evrov sam da jo najdem
24. avgust 2015
men osebno mi je všeč http://www.metal-shop.eu/backpacks/p/backpack-disturbia-pma-blk-dis618/ sam ona ko sem pa ta prvo poslala je še pa zmeri najboljša
24. avgust 2015
js sm eno na tej strani našla k mi je ful lepa... Tale mi tut ni neki
24. avgust 2015
a pošleš link torbe *O*
24. avgust 2015
noče mi odpret tiste torbe tak, da bom takle dala... https://www.metal-shop.eu/backpacks/pg/2/ v 2. vrsti 1. na levi strani... pa un k je pod njim je tut lep
24. avgust 2015
omfg fuul je lepa *w*
24. avgust 2015
omg ja hahaha :''D te sem jst dans gledala me je skor kap ahha sploh nwm kok lahka kdo hod v tem
24. avgust 2015
OMG js še koraka nebi nardila z njimi, ker ko bi si jih že obula bi se prevrnala
24. avgust 2015
haha jst bi se že sam v mislih ko bi jih gledala
24. avgust 2015
24. avgust 2015
hahaha sej je kul X'D ... Alo js se še u maminih petkah skor ubijem pa ona nos tk 5 cm metke, ker itak nikol ne nos petk, ker večino časa nos superge... (vedno se afnam z njimi pa se zajebavam )... enkrat sm si skor nogo zlomla ko sm hodla in pol mi je noga bla tk čudno not in sm pol 2 dni sam hladit X'D KAKI BEDAK SM JS
24. avgust 2015
metke hhahhahaha petke sm misla
24. avgust 2015
haahah moja mama ma neke petke ko jim pravi ''ubijalske petke'' in tak reče da si jih ne smem gor dat kr bom zletela. Itak,da je nisem poslušala tako ponavadi xđ in si jih tak obujem pa skačem v tistih petkat pred mamo ona tak cvika jst pa še tak dobesedno laufam v njih pa so čist komot za nosit.
24. avgust 2015
haha Moja mam si je tko v trgovini obula neke petke haha in ona jim tut pravi, da so ubijalske In se je tko skor kipnala tam pred prodajalko in prodajalka se je začela rko režat oz. ful se ji je vidl, da se komi zadržuje
24. avgust 2015
hahaha mene je zram mame prav nerodn it v trgovino smo zadnič bli v city centru pa gremo v big bang pa pride mami tam pa prodajalca sprašuje kuk stane ovitek za tabličnega in taovitek je bil puhasta panda. In pol se začne tak dret ja nika prid to pogledat. Jst sam tak jst je ne poznam
24. avgust 2015
hahahhaha
24. avgust 2015
kjut ^^
24. avgust 2015
še atja je blo sram se mu je prav vidl :''D pa tisti prodajalc je bil full mlad in cute jst sem misla,da se bom v zemlo pogreznala.
24. avgust 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani