u142585
u142585
Kdaj bo next?
10. julij 2014
Ko bom utegnila in ko ga bom bila sposobna napisati vam ga bom prilepila
Upam da razumete
10. julij 2014
u174606
u174606
next
11. julij 2014
"Zakaj nam nisi prej povedal? Posneli bi nove pesmi, tako pa imamo samo dve in ne moremo iti s tem na turnejo." sem rekla Simonu. Sedeli smo v Simonovi pisarni in lahko rečem, da ga je en bolj gledal jezno kot drugi.
"Ste hoteli povratek na sceno, zakaj nebi potem zaigrali nekaj starih pesmi po Evropi in med tem snemali, ko bi se vrnili v London pa izdali ploščo?"
"Torej praviš, da bi na vsakem koncertu odpeli nove pesmi? To ni fer do oboževalcev." je rekla Taylor.
"Se strinjam." je rekel Jeremy.
"Teden dni imaste časa, da posnamete še kakšno pesem. Upam, da ste prebrali, da imaste prvi nastop v Španiji." je rekel in nas nato dobesedno vrgel iz pisarne.
"Se mu je zmešalo?" sem vzkliknila, ko so se zaprla vrata od dvigala.
"Učitno se mu je res." je rekel Tory in skomignil z rameni.
"Torej je sedaj najbolje, da se zapremo v studijo in posnamemo nekaj novih pesmi in nato naredimo izbor katere bomo peli?" je rekla Taylor.
"Najbolje bi bilo to, ampak vi imaste družine tuakj v Angliji in ne morete jih pustiti same." sem rekla in se obtem spomnila na mami, ko sem odhajala nazaj v London.
"Hayley sprejeli bojo, konec koncev so bili vsi zelo srečni, ko smo jim sporočili, da bomo živeli svoje sanje naprej." je rekel Troy.
"Torej... Pojdimo na delo." je rekel Jeremy in stopili smo ven iz dvigala kjer nas je pričakalo presenečenje.
"Kaj za vraga?" sem zamomljala, ko sem zagledala Nialla, Zayna, Louisa, Liama in Harryja stati pred dvigalom.
"Fatje?" je zmedeno rekla Taylor in pogledala vsakega posebej in verjetno ne rabim poudariti, da je Harryja skoraj umorila s pogledmo.
"Hej Taylor." je rekel Louis in se ji široko nsmehnil.
"Kaj počnete tukaj?" sem jih vprašala in se izogibala Harryjovemu pogledu.
"Simon nas želi videti." je zavzdihnil Liam.
"Upam, da bo hitro minilo, ker Eleanor hoče, da pazim otroka, saj ima pozneje nujen sestanek." je zavzdihnil Louis in pritisnil tipko za dvigalo.
"aha." sem zamomljala.
"Danes je zelo zoperen, veliko sreče z njim." je rekel Tory in se zarežal.
"Hvala za opozorilo." je rekel Zayn. Fantje so se poslovili in stopili v dvigslo in se odpelajli v zadnje nadstropje.

"Kaj imata s Harryjem sedaj?" me je vprašala Taylor medtem ,ko sem nam pripvaljala kosilo.
"Nič. predstavil mi je Amie, svojo hčerko in to je vse." sem rekla in stresla v podoso narezan paradižnik.
"Torej lahko rečemo, da mu niti malo ni žal?" je jezno vprašala.
"Da mu ni niti malo žač, ne morem reči." sem zamomljala in pomešala omako.
"Torej mu boš odpustila?" je vprašala.
"Ne." sem zamomljala in vrgla nož v pomivalno korito.
"Dva tedna nazaj sem mu rekla, da naj pride sem, ker sem hotela razlago, zakaj je to naredil. Prvič sem ga srečala takrat, ko smo imeli v tistem manjšem klubu nastop." sem rekla in vdihnila in nadaljevala. "Naslednji dan je prišel in mi pojasni celotno 'zgodbo' in po tistem sem spakirala najnujjnejše stvari in odletela v Nemčijo." sem rekla iin se naslonila na pult.
"Kaj?" je presenečeno rekla.
"Oprosti, ker ti nisem povedala. Vem, d abi ti morala, ampak enostavno ne vem komu lahko še zaupam. Vsi so vedeli kaj se je dogajalo s Harryjem in pošiljal je pisma domov in niti enega nisem dobila." sem rekla in roke prekrižala na prsih.
"Oh... Pridi sem." je rekal Taylor in razprla roke. Nasmehnila sem se in jo močno objela.
"Ste tudi vi vedeli vse to?" sem j ovprašala in brado naslonila na njeno ramo.
"Ne, vsaj jaz nisem." je rekla in zavzdihnila. "Sovražim ga." je resno rekla in se zasmejala. Polovično sem se nasmehnila in jo spustila iz objema in iz omare potegnila ven novo posodo.
"Vsaj videla ne bom nobenega dobre tri mesece. Ne bom nobenega pogrešala, ali pa bom..." sem rekla in zamajala z glavo.
"Niti posmilila ne boš na njih." je rekla Taylor in mi pomežiknila.
"Tam zunaj čaka veliko vročih tipov, ki bi bili pripravljeni za kakšno aventuro." se je zasmejala.
"Taylor, jaz nisem za to." sem se zasmejala.
"Daj no, malo razvedrila pa mora biti." je rekla.
"Taylor, bi tudi midva lahko imela manjšo aventuro?" jo je vprašal Jeremy in si iz hladilnika vzel pivo in Taylor ob enem gledal z očmi, katerim se marsi kateri človek ne more opreti.
"Spelji se Jeremy." je zacvilila in vanj vrgla kuhinjsko krpo, jaz pa sem se pričela smejati.
"Hvala." je rekel užaljeno in odšel nazaj v studio.
"Kaj se smejiš?" je še bolj zacvilila Taylor.
"Nič, nič." sem rekla in se še naprej smejala.

Večino tedna smo preživeli v studiju, kjer nam je družbo delal občasno Niall, če je bil le doma. Posneli smo le nekaj novih pesmi in v ponedeljek zgodaj zjutraj smo se z letalom odpravili v Španijo in tako začeli turnejo.

"Poglej to plažo." je rekla Taylor in vrgla stvari na tla in stekla v morje. Zasmejal sem se in položila stavri zraven njenih in si previdno slekla kratke hlače in majco brez rokavov in sezula čevlje.
"Nekam mirno je, se ti ne zdi?" sem jo vprašala in se ozrla okoli.
"Jap." je rekla in me prijela za roko in me potegnila v morje.
"Hej!" sem zavpila in jo potopila pod vodo. To bojo še dolgi dnevi.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Damn 1D kaj le ste počeli pri Simonu?
11. julij 2014
next
11. julij 2014
u133544
u133544
wow, kera perfekcija..... res si ful dobra pisatelca!! kaj dobra, ODLIČNA!! tale zgodbica je ena sama popounost. ena taka fantastična zgodbica<333 ne se bat, da bomo nehal brt k zase vem da ne bom, pa tut za druge sm prepričana da bodo še naprej bral. pa js te čist razumm da nimaš časa. pa sej na tako popounost se splača čakat!!
nimam besed *__________*
sm nej se pobotata s harry-em da bo use lepo pa da bosta skupej I LOVE, I LOVE, I LOVE THIS STORY!!!
pa še zahvalt se ti morm da si začela pisat tole zgodbico pa da si jo objaula k je res ful ful fantastična tok de: HVALA!!!
zdej dej pa čim prej next, k nemorm čakat da se tole popounost, briljantnost nexta!! NEXT ČIM PREJ, ČE NE BOŠ TI KRIVA ZA MOJO SMRT!!
js bom probala bit potrpežliva pa počakat da boš mela čs, sm mi ne ratuje že zdej ne neki dobr. svetouna zgodbica, kaj nej rečem. res top!! pa ful si dobra pisatelca!! sm ne nehej pisat tele briljantnosti pa nej pride do konca k preprosto more pridt do konca.
perfektna zgodbica *___________________*
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT pa še enkat en velk next za tole neverjetno popounost: NNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. julij 2014
omg i love this story
na to se je pa splačal čakat
res waw
upam da se s harryjem kmal pobotata
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
11. julij 2014
neeeeeeeeeeeext!
11. julij 2014
u142585
u142585
Neeeeeeeeeeext!
12. julij 2014
u174606
u174606
next
12. julij 2014
Ihihihi baaaccckkkkkkkk neeexxxxxttttt!!!!!
14. julij 2014
u142585
u142585
Kdaj bo next?
18. julij 2014
"Troy dovolj te imam." je jezno rekel Mark in ga poskušal uloviti, a Troy se je še vedno po hodnikih peljal z rolerji.
"TROY!" je zavpil in stekel za njim. Zavila sem z očmi in sedla zraven Taylor na kavč.
"Troy prisežem pri bogu, če se takoj ne ustaviš bom javno na twitter obavil tvojo telefonsko številko!" se je spet zaslišalo upitje Marka.
"Včasih je res zoperen." sem zamomljala.
"Kdo?" je vprašala Taylor.
"Troy." se ji odvrnila in za moment zaprla oči. Taylor s je tiho zahihitala in naprej brskala po telefonu.
"No, ko smo končno vsi tukaj zbrani vam bi rad nekaj povedal. Danes se vam bo na sredini koncerta na odru pridružila skupina." je rekel Mark.
"Kakšna skupina?" sem presenečeno rekla.
"To je pa presenečenj." je rekel in se nam nasmehnil.
"Simonovo maslo ne?" je rekel Jeremy za katerega sem pozabila, da je sploh bil v prostoru z nami, saj je bil cel čas tiho.
"Ja." je rekel Mark.
"Kaj pa drugega. Nikoli nas ne vpraša za mnenje." je rekla Taylor.
"Kaj bo ta skupina sploh z nami na odru počela?" je vprašal Troy.
"Skupaj boste odpeli nekaj pesmi in povedali par stavkov in..."
"One Direction so ne?" sem mu vskočila v besedo in v trenutku so se vse oči osredotočile name. "Saj je očitno, da so to oni. Koga drugega pa bi le Simon dločil in ali se vam ni zdelo malo čudno, da nas je Simon tako slilil s to turnejo?" sem rekla.
"Ja Hayley, prav imaš." je počasi rekel Mark.
"Super." je srkastično rekla Taylor.
"Taylor..." je začel Mark.
"Mislim, da je čas, da se pripravimo." je rekel Jeremy in hitro šel ven iz sobe z mano tik za petami.
"Kako..."
"Jeremy prosim ne govori." sem ga prekinila in odšla v prostor kjer nas je čakala Louise in Lux.
"Živijo." je veselo rekla Lux in me hitro objela.
"Hej." vrnila sem ji objem in sedla na stol nasprti mize kjer je bilo polno ličil in Louise je pričela s svojim delom. Do začetka koncerta nismo ravno spregovorili veliko besed, napetost ki je bila v zraku pa si lahko rezal z nožem. Okoli osem ure smo se spravili na oder v manjši dvorani, kjer je bilo polno ljudi. Po kratkem govoru smo začeli igrati in sredi koncerta so se nam pridružili na odru One Direction in s tem je v dvorani za nekaj sekund zavladala popolna tišina in nato so se po dvorani razlegli ušesa parajoči kriki.
"To se ne b dobro končalo." mi je v uho zamomlajla Taylor. Prikimala sem ji in se uzrla po fantih, ki so stali za nam in se smejali oboževalcem in jim mahali.
"To ni rdeča preproga Payne." sem rekla, ko je Liam dobesedno nastavil pred kamero.
"Vem Hayley." je rekel in se mi široko nasmehnil.
"Mnogi se sprašujete kaj za vraga počnejo z nami na odru 1D." je rekel Jeremy in v potrditev je množica ljudi močno zakričala.
"Po pravici povedano niti mi ne vemo, kaj počnejo tukaj z nami saj so se nenapovedano pojavili na odru.Kaj, ko nam bi ti Niall povedal kaj se dogaja." je rekel Jeremy in ga pogledal.
"Seveda." je rekel Niall in začel govoriti v mikrofon.
"Prosim ostani čim dlje od mene." sem rekla Harryju, ko se je postavil zraven mene. Začudeno me je pogledal in odrl usta, da bi nekaj rekel, a sem ga prehitela.
"Prosim." sem zamomlajla in se premaknila Čisto zraven Taylor.

~~~~~~~~~~~~~~~
dolgo ni bilo nexta in sem nekaj skracala skupaj in to je zelo bedno in spoh ne vem kaj bluzim in ugh. whatever
ps. kraTKOOO JEEE OPS
22. julij 2014
omg kje ti žviš? tole ni niti mal bedno
jeeej pridružl so se jim 1D
bolš da hitr napišeš nadaljevanje če nočeš da me pobere od radovednosti
perfektno pišeš res
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
22. julij 2014
u142585
u142585
Ni bedno
Neeext!
22. julij 2014
u171835
u171835
Next
Nova bralka
23. julij 2014
*waw* če tole ni popolno res dvomim kaj bi lahko blo :$$ nova bralka in mislim da že obsedena z zgodbico :3 neext
23. julij 2014
Haj Vem, da ne pomaga, če se opravičim, a bi vseeno rada povedala, da bi mi polepšala dan, če se bi prijavila.
https://www.igre123.com/forum/tema/tekmovanje-za-pisateljice/73506/
Sploh ti, ki perfektno pišeš zgodbico in napeto čakam nadaljevanje
23. julij 2014
to je popolno je res!
neeeeeeeext!
23. julij 2014
Aaa,kaj bo pa zdaj sledilo?
Čist uredu je
Next
30. julij 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
Nova bralka
Ce ne bi bila na fonu bi se razpisala
01. avgust 2014
Neeeext
01. avgust 2014
neeext
09. avgust 2014
neeeeext
17. avgust 2014
next +nova bralka
18. avgust 2014
neeext + nova bralka
01. december 2014
u178956
u178956
Omg omg thats awesomeee *_________*
Neeeeeeeeeeeeeext :'D
14. december 2014
Neeeeeeext please
15. december 2014
Next
18. december 2014
Ola. Pac js sm to ze neki cajta nazaj nehala pisat in res hvala vsem ki ste si vzele cas in prebrale, ampak mi ne znese s solo in vsem da bi lahko se naprej pisala pa ceprav si mocno zelim in je pisanje,knjige,ffji itd. moja strast, ampak ne morem. Prevec je vsega. Mogoce bom nadaljevala
V bljizni prihodnosti.
Jvala vsem se enkat
19. december 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani