u142585
u142585
Neeeeext!
20. junij 2014
Neeeexxxxxxxxxttttttttttttttt
20. junij 2014
next
20. junij 2014
u155253
u155253
Next
20. junij 2014
u142585
u142585
Kdaj bo next ?
22. junij 2014
Neeeeeeeeeeeeext
23. junij 2014
u153052
u153052
next-nova bralka
24. junij 2014
u142585
u142585
Kdaj bo next?
25. junij 2014
Hej punce
nexta do nedelje ne bo ker me ni doma
26. junij 2014
u153052
u153052
škoda
26. junij 2014
u153052
u153052
sam uživi kamor kol boš že šla
26. junij 2014
»Kaj za vraga si mislila, ko si kar tako odšla in se izpostavila vsem skoraj da na nos! Varnostniki niso šli s tabo, nisi jih niti obvesetila in...«
»Simon utihni!« sem jezno rekla in udarila z rokama po mizi.
»Vraga dovolj sem stara, da vem kaj je prav in kaj ne!« sem jezno povzdvignila glas in ga jezno pogledala.
»Mar misliš, da mi je vseeno zate?« je zavpil.
»Če ti bi bilo kaj mar bi mi vsaj povedal resnico o Harryju!« sem zavpila na robu solz. Čustva so me premagala in malo je manjkalo pa bi začela jokati, kot dež.
»Želeli smo te obvarovati in to dobro veš.« je rekel sedaj malo bolj mirno in se zazrl vame.
»Vraga ste me želeli obvarovati.« sem zamomljala in si v tistem trenutku zaželela, da bi imela pri sebi bejzbolski kij s katerim bi Simona z velikim veseljem mahmila.
»Hayley...«
»Dovolj imam sprenevedanja. Dovolj imam, da me vsi vzemate, kot da sem neumna, kot da ne prenesem niti najmanjšega napora in najhuje je da me vsi še vedno obravnavate, kot da nisem še ozdravljena, kar piznam da tudi nikoli ne bom, ker se s tem spopadam že od desetega leta, ampak mi gre na bolje in prekletih pet let sem vsega skupaj preživela v isti sobi za istimi stenami in z istim osebjem in če me hočete soraviti nazaj se prekleto motite, ker vam to ne bo uspelo! Vredu sem in sita sem vas vseh!« sem jezno zatulila svoj monolog in se zazrla v steno za njim kjer so visele slike od skupin, katerim je bil menedžer. Simon je glasno zavzdihnil in pričel s svinčnikom tiho udarjati po mizi.
»Si sedaj ustal brez besed?« sem srkastično rekla in zavila z očmi.
»Povej mi kje imamo naslednji nastom. Glede tega sem tudi tukaj.« Simon je tiho prilimal in mi podal mapo kjer so bili notri papirji. Zamomljala sem mu tihi hvala in zapustila njegovo pisarno. Mapo s papirji sem si jezno stlačila v torbico in si lase spela v ne urejeno figo na vrhu glave in nataknila sončna očala kljub temu, da zunaj ni bilo močnega sonca, a potrebovala sem zaščito če res nisem hotela imeti velikih težav. Zadnje kar sem si želela je bilo bežanje pred oboževalci.
Sprehodila sem se po središču Londona in se le toliko ustavila, da sem si kupila srednje veliko kavo in nadaljevala svojo pot. Med hojo sem se nekajkrat ustavila in se zazrla v znamenitsoti, ki sem jih vedno znova občudovala kljub temu, da sem jih videla skoraj da vsak dan. Na koncu sem se usedla v parku pred Big Benom na klopco in zrla v ljudi okoli sebe, rada sem opazovala ljudi kljub temu, da je to izgledalo čudno toda nisem se mogla upreti ne da bo vsakega nekako preučila in probala 'ukrasti' stil oblačenja. Počasi sem pila kavo brez katere si nisem znala predstavljati življenja, saj je bila to ena izmed glavnih smovi v mojem življenju. Po pol urnem sedenju v miru mi je v žepu pričel zvoniti telefon in s tem sem preplašila nekaj golobov okoli sebe. Nejevoljno sem zaczdihnila in ga vzela ven iz žepa in zagledala Harryjevo sporočilo. 'Imaš čas? Nekoga bi ti rad predstavil, pridi v moje stanovanje.
Harry' sem tiho prebrala in relefon pospravila nazaj v svoj žep. Po mislih so mi hodile razne podobe, ki bi mi jih Harry lahko predstavil. Negotovo sem se počasi dvignila iz klopce in se peš napotila h njemu.

Z veliko negotovostjo sem stegnila roko in potrkala po vratih stanovanja. Z druge strani vrat so se zaslišali tihi koraki in škrtanje ključa, s katerim je oseba po nekaj neuspelih poskusih le odprla vrata. Vata so se odprla na stežaj in pred mano se je pojavila drobna deklica na las podobna Harryju.
»Živijo!« je veselo zavpila in zaslišala se je mešanica angleškega in ameriškega naglasa.
»Hoj.« sem tiho rekla in ji namenila vesel nasmeh.
»Oči!« je na ves glas zavpila deklica in se mi umaknila, da sem lahko ustopila.
»Kaj je Amie?« je Harry zavpil nazaj.
»Neka punca je prišla.« je rekla Amie in se mi navihano nasmehnila.
»Hayley si ti?« je zaklical Harry.
«Jap.« sem rekla in se ozrla po stanovanju, ki se ni spremnil niti za centimeter od kar sem bila nazadnje pred skoraj tremi leti v tem stanovanju.
»Jaz sem Amie.« je rekla Amie in mi pomolila roko.
»Hayley.« sem rekla in ji narahlo stresla roko v pozdrav.
»Oči neprestano govori o tebi.« se je zasmejala in si z rokicama zakirla obraz.
»Amie.« je zagodrnjal Harry in stopil iza vogala.
»Ne zameri ji. Prava klepetulja je.«je rekel in jo dvignil v naročje. V odgovor sem se mu nasmehnila.
»Boš ustala na kosilu?« me je vprašal.
»Uh ... Mislim, da lahko?« sem bolj vprašala kot rekla.
»Super.« je rekel in mi porinil Amie v naročje in izginil v kuhinjo.
»Ali lahko postaneva prijateljici?« je veselo rekla Amie in me potegnila za pramen mojih svetlih skodranih las.
»Seveda.« sem rekla negotovo in se ji polovično nasmehnila. Amie se je veselo na glas zadrla in me močno objela. Česa takšnega si niti v sanjah nisem predstavljala. Vse se je zdelo zelo nerealno. V tistem trenutku sem si želela, da bi v naročju držala svojega otroka in ne od neke punce katero je Harry naredil nosečo med turnejo po Ameriki.
Globoko sem vdihnila in Amie spustila na tla, da se je šla igrati jaz pa sem se počasi sprehodila h Harrjy v kuhinjo.
»Imaš mogoče še kje kakšnega otorka?« sem rekla in se v mislih udarila z glavo v steno zaradi takšne nepremišljene izjave.
»Kaj?« je Harry presenečeno rekel in nož s katerim je rezal zelenjavo mu je obstal v zraku.
»Seveda da ne. Povedal sem ti, da se je to zgodilo samo enkrat.« je tiho rekel in odložil nož.
»Aha.« sem zamomljala.

*Doma*

Ko sem prišla po dobrih dveh urah nazaj domov sem brez kakršne koli besede odšla v sobo kljub temu, da so bili v dnevni sobi vsi zbrani tudi moja skupina, a se nisem menila za to. V sobi sem se vrgla na posteljo in iz torbice potegnila ven papirje, ki mi jih je dal Simon in takrat mi je zastal dih.

~~~~~~~~~~
Bedno nakladanje ^^
Ps. Kaj je kera sploh doma danes al ste vse na koncertu o.O
28. junij 2014
u142585
u142585
Neeeeeeeeeext!
Jz gnijm doma :'(
28. junij 2014
OMB KOK JE AMIE KJUTTTTTTTTTTTT *.*
in jap, jst sm doma
neeeeeeeeeeeeeext!
28. junij 2014
✝.SᴛʏʟᴇS.✝ sma ze dve
Nives ti si pa itak skos doma hahaha
28. junij 2014
ne pa nisem Mojca ampak pravjo da je doma najlepše
28. junij 2014
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
28. junij 2014
Zakaj se mi smeješ?
28. junij 2014
u155253
u155253
Omg ne mi omenjat koncerta kr sm že celi dan žalostna ;(
To je tok kjuti mala je tak iii! Haha
Neext :*
29. junij 2014
u153052
u153052
nneeeeeeexxxxxttt(js bi šla na koncert sam mami ne dovoli)
29. junij 2014
u133544
u133544
full je bedno nakladanje ja..... -.-
popouno je!! se splača čakat )
nnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttt
k bi bla na koncertu ja
29. junij 2014
next
29. junij 2014
+ nova bralka
waw tale zgodbica je fenomenalna
res stokrat hvala za link
amie je tak srček
omg tam ko je blo da ma harry otroka sn kr dihat nehala
upam da bota hayley pa harry kmal skupi pa da bo hayley sprejela amie za svojo
omg sn vedla da jo harry ne bi kr tak zapustu
še kr ne morem vrjet kak je tole popoun
prvi next je biu tak žalostn
upam da se bo use kmal pobolšal
in ja js sn doma danes in bi ful šla na koncert pa mi mami ne dovoli
https://skreened.com/render-product/s/i/t/sitadoidkganqwmkuyaz/image.w174h200f3.jpg

no upam da bom vseen lahka šla enkrat
za zgodbico pa res vsaka ti čast še enkrat
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
29. junij 2014
OMFG RES SPLOH NEVEM KAJ NEJ RECM *O*
RES USE POHVALE TI ZA TA FF *-* IN VAZN DA POL TI RECS BEDNO NAKLADANJE. WTF? TO JE MAJKEMI PROU EDEN BOLJSIH FF-JOV *____*
KOK SM VESELA DA SI MI POSLALA LINK <3 RES POLEPSALA SI MI VECER S TEM FFJEM :$
AHHAAHA SM HOTLA USAK DEL KOMENTIRAT POSEBI HAHAH. PREJ SM BLA PROU JEZNA NA UNO PUNCKO AMIE AHAHAH ZAJ MI JE PA KR USEC RATALA
JST NISM NA KONCERTU -.- :c
AHAHAHA PERFECT MIDNIGHT READING *o* KR PONDELK JE ZE TUKEJ WAAW AHAHAH
PA RES CIM PREJ NEXTI KR JE RES POPOLNO IN POPOLNO PISES *o* RES TNX DA SI ME OBVESTILA O ZGODBICI KR JE RES VREDNO BRANJA <3
AJA PA SORRY ZA VLKE CRKE :'D FUL RADA Z VLKIMI CRKAMI ZADN CAJT PISM AHAHAH
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT <3
30. junij 2014
Neeeeeeeexxtt
30. junij 2014
neeeeext
+nova bralka
30. junij 2014
neexxxt doma sem gnijem počasi smrk weeeeeeeee
30. junij 2014
Neeeeeeeeeeeeext
30. junij 2014