heya! tuki bom začela mojo 2. zgodbico, k tudi *SEVEDA* govori o One Direction. Upam, da vam bo ušeč...

************************************************************************************************************************

~Skylar~

Heyla! Jaz sem Skylar Cleo Guvele. Imam 17 let in živim v San Franciscu, a rodila sem se v Parizu. V Ameriko sem se preselila s svojim starejšim bratom, nekaj let nazaj. Z njim sem vse moje življenje živela v sirotišnici, a ko je Mike polnoleten, je on prevzel skrbništvo nadme. In takrat sva se preselila, on je dobil službo v neki pisarni, za svoj denar pa jaz delam v majhni glasbeni trgovinici blizu najinega stanovanja. Tam delam vsako sredo in petek popoldne ter ob sobotah dopoldne. Seveda moram hoditi tudi v šolo, a se imam tam prav v redu (razen učenja in takih stvari). Imam kar nekaj dobrih prijateljev, a moj najboljši prijatelj je Ty. Z njim se družim vsak dan, pred šolo, med urami, po šoli in tudi ko delam, saj je Ty sin lastnika glasbene trgovine. Tam sem ga tudi spoznala. No, imam svetlo rjave lase, ponavadi spuščene, segajo pa mi skoraj do pasu. Imam rjave oči in svetlo polt. Za svoja leta sem dokaj velika. V prostem času (ki ga na žalost ni veliko) plešem. To rada delam že od otroštva. Mike pravi, da imam talent, a ne vem, ali je samo prijazen ali pa govori resnico. Noben drug me še ni videl plesati, razen Tyja. Tudi on pravi, da sem dobra. Na pogled sem zelo sramežljiva, a ko me enkrat bolje spoznaš, vidiš, da sem zelo na outgoing.

08. junij 2013
neext
10. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani