Če želiš napiši še kaj misliš da se bo zgodilo
25. november 2018
Next
25. november 2018
Hvala! (ful sm vesela ker lahko dobim Next od takšne dobre pisateljice kot si ti Kat)
25. november 2018
5. Poglavje: Adijo, Tomas

Tomas
Po tleh je bila polita kri, nisem verjel da bi moja punca storila kaj takega. Videl sem senco ki je stala za mano in zaklepala vrata. Cel čas sem slišal brusenje noža ob nož. Pred mano se je pojavila visoka ženska postava, iz mize je vzela krvav nož in nabrušene škarje.

Kate
Vzela sem krvav nož in zelo ostro nabrušene škarje ter Tomasu prvo malce obrezala frizuro, čisto ne ponesreči sem ga kdaj pa kdaj uščipnila s škarjami v uho. Čez usta sem mu zalepila ameriški selotejp skozi katerega ne uide nič. Nato sem mu z nožem raztrgala srajco, "kdo še nosi spodnjo majco poleti?!" Sem se zlobno smejala. Z nožem sem potegnila črto po njegovem trebuhu in se smehljala kaj vse lahko naredim fantu ki je dve leti mlajši od mene... Na vrhu črte sem naredila še eno vodoravno črto, nastal je križ. Moj najljubši znak. Tomas je bil čisto zdelan in se je še komaj premikal. Posedla sem ga na stol in ga začela prerezovati ob bokih. Šlik šlak in vse je bilo krvavo, še zareza v vratu in roki pa eno dolgo na glavi in seveda eno globoko na desnem stegnu. Vzela sem škarje in mu začela zarezovati križe po celem telesu. Ni bil še mrtev?!! Prijela sem nož in ga od daleč vrgla v Tomasa. Zadela sem točno zraven srca! "No, Tomas... Kdo je zdaj osramočen?" Še malo sem se igrala z nožem, zarivala sem ga ven in not ven in not in končno!!! Tedaj pa je nekdo potrkal na vhodna vrata....
Kritike, mnenja?
Next?
Obvestilo:
Med tednom ne bom dajala toliko poglavij zaradi šole, ob vikendih pa mogoče tudi tri na dan
25. november 2018
u237523
u237523
Next! Hitro!
25. november 2018
Imas mogoce kaksne kritike oz. Mnenja?
25. november 2018
u237523
u237523
Meni se zdi zelo super zgodba
25. november 2018
Tenkju