Prvi naslov je Sweet but psycho in podnaslov naj bi bil....Born to kill......

Ok torej zgodba govori o punci Kate ki je najlepša punca na šoli in še kje vendar ima v notranjosti tako globoke rane ki jih lahko zapolni le s maščevanjem in prelivanjem krvi
24. november 2018
Z maščevanjem*
24. november 2018
u237523
u237523
Next.
24. november 2018
Tenkju.....Prosim oglasuj temo, hvala
24. november 2018
u237523
u237523
Bom poskusila. Sam ne zdaj., ker sem na fonu.
24. november 2018
Ok
24. november 2018
Js bi napisala Next dons....
24. november 2018
Prvo poglavje*
24. november 2018
u237523
u237523
Neeexttt(še od mene, Rose)
24. november 2018
1. Poglavje: Just a normal girl

Kate
"Življenje je tako dolgočasnooo!!!
Vsi te silijo sa počneš tisto česar nočeš."
Šla sem po stopnicah iz sobe in dišalo je po palačinkah "vsaj nekaj dobrega" sem z zelo majhnim nasmeškom pomislila, mama je na mizo postavila ravnokar pečen kup palačink in jih polila z javorjevim sirupom in maslom.
"Saj se bom še zredila!" Sem rekla mami, ona se je le zasmejala ker je vedela, da preveč športam in ne bi mogla biti debela. Pojedla sem tri palačinke in šla v kopalnico. Moja mlajša sestra je bruhala...kri?! "Mama!!! Lea bruha kri!!!" Mama je pritekla v kopalnico, jaz pa sem se splazila v sobo. Vrgla sem se na majhno sofo in prižgala TV na sporedu je bil kriminalni triler v katerem so se samo pobijali. Nenadoma me je prevzel čuden občutek, nekakšna želja po nožu in dejanjih na TV. Vse sem pozabila, ugasnila televizijo in se preoblekla, da bom šla na sprehod s psom. Miki je veselo skakal pred vrati in grizel povodec. Nevem zakaj a preden sem šla sem iz omarice vzela žepni nož, občutek mi je pravil, da ga bom potrebovala...
Next?
24. november 2018
u237523
u237523
Next
24. november 2018
Hvalči
24. november 2018
u237523
u237523
NZK.
24. november 2018
JZK ....oglasujte vsi ki berete prosim
24. november 2018
2. Poglavje: Prelita kri

Mama Louise
Kate je peljala Mikija na sprehod ampak nekaj je vzela z omarice. Bila je prestrašena vendar je dala stvar v žep in šla.

Kate
"DANIEL!!!" Ta kreten!!! Kako je mogel!?
V parku ga zalotiš z Anno v ležečem položaju na klopi in reče da sta le vadila dramsko igro! Izvlekla sem nož in stopila do Anne. "Heej, hotela sem ti reči da upam da imaš rada rdečo barvo!" Sem ji rekla in ji nož zarila v stegno. Izvlekla sem ga zelooo počasi, da je lahko "uživala" v počasni smrti. Iz žepnega kompletka sem potegnila vilico in jo zelo počasi drgnila po Anninem hrbtu. Spet sem prijela nožek in naredila zarezico ob ustnici. Ni mi bilo več do počasnosti zato sem nožek izrila ven in ji ga zabodla v zgornji del hrbta. Anna je mlahavo padla na tla jaz pa sem stekla k jezeru zrven parka, umila sem si krvave in umazane roke in malce splahnila nožek in vilico iz kompleta. "Ljubim rdečo" sem si mislila in v meni se je nekaj zbudilo, nekaj kar je do zdaj spalo....SMRT.
Ja vem da je ful kruto in polno krvi in da bi se marsikdo zgražal ampak če si pač proti moji zgodbici bodi raje tiho.

Next?
24. november 2018
Next
25. november 2018
u237523
u237523
Next
25. november 2018
Hvala obema
25. november 2018
u237523
u237523
Nzk ^^.
25. november 2018
3. Poglavje: Sestrstvo s Kate

Sestra Claire
Potiho je prišla s sprehoda in zaloputnila vrata. Videla sem jo kako je dala neko kovinsko stvar v omarico. S Kate se večinoma dobro razumemo vendar je včasih precej čudna in kar malo grozljiva... Šla sem v njeno sobo in začela brskati, našla sem zvezek v katerem je na prvi strani pisalo Anna. Zaslišala sem njene korake proti sobi, hitro sem vrgla zvezek v omaro in se skrila pod njeno posteljo. Ko je prišla v sobo je odprla tisti zvezek in zraven imena Anna naredila križ. To me je malo prestrašilo....Kasneje se je ulegla na posteljo in prižgala televizijo. Na sporedu je bila njena najljubša nadaljevanka CrazyOnes. Čez nekaj minut je zaspala in Miki ji je skočil na prsi. Ko sta oba trdno spala sem se izredno počasi splazila iz postelje, deska v tleh je izredno močno zaškripala. Miki se je prebudil in začel lajati, Kate se je zbudila in me hudičevo pogledala...
Sory za kratko poglavje...
Next?
25. november 2018
u237523
u237523
Neeexttt!

Ful dobra zgodba!
25. november 2018
Hvalaa ^.^
25. november 2018
u237523
u237523
Next Next Next!!!!!
25. november 2018
u237523
u237523
Np(Aja pa Rose napisala)
25. november 2018
Yeah i know and thank you... Next comes today!!
25. november 2018
u237523
u237523
2 pa jaz ^^.
25. november 2018
Ok js že pišem nexstič
25. november 2018
u237523
u237523
Aja? cool.
25. november 2018
4. Poglavje: Maščevanje!

Kate
"Kaj si videla!!?"Sem zakričala. "N-n-nič.." Je jecljala Claire. Napodila sem jo ven iz sobe in kričala za njo: "In, da se ne ponovi!!!" Oh.... Zdaj mi bo še ona grenila življenje! Ne! Ne bo mi ga! Maščevala se ji bom!... Šla sem iz sobe ter zaklenila vrata, dišalo je po pici z zelenjavo. Vsedla sem se za mizo in pojedla svoj kos pice. Ko sem hotela vstati od mize je oče rekel :" Kate počakaj. Z mamo greva za en teden na hrvaško. Pričakujem da boš poskrbela za svojo sestro in Mikija!" "Bom oče." Sem mu odgovorila.

3 days later...

S Claire sva se za en teden poslovile od staršev. Končno! Odločila sem se da se bom maščevala Claire... Že vem! Tekla sem do tiskalnika in stiskala vabilo za zabavo na katero bo povabljen le Clarin fant in jaz. S kolesom sem mu odpeljala vabilo:

Dragi Tomas,
Vabljen si na mojo zabavo za dva.
Zabava bo ta torek pri meni doma!
. Claire

Poklicala sem babico naj pride po Claire. Rekla sem da bo Claire pri njej za štiri dni. Babica je čez eno uro prišla jaz pa sem začela pripravljati "krvavo zabavo". V torek je prišel Clarin fant na zabavo. Ugasnila sem luči in po tleh polila rdečo barvo (kot kri). Na mizo sem postavila krvav nož in se skrila v temo...
Napišite:
Kaj mislite da se bo zgodilo?
Next?
25. november 2018
u237523
u237523
Next!

Čimprej napiši naslednji!
25. november 2018
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani