Torej, to je bilo čist nepričakovano haha xđ js naredim trailer, ker sem dobla eno idejo xđ in pol to pokažem Patriciji in Joni in oni dve čist 'omg objavi' in pol vete kaj se zgodi hahah xđ torej mogoče bote našli kake podobnosti, kot v zgodbici 'Wizards', ki sem jo pisala s Patricijo (inhibition.♡). je nadnaravna zgodbica, tako da vas mogoče kaj ne bo bralo, ker nekateri ne marate nadnaravnega. nextat bom probala čim večkrat, tak da prosim ne bit jezni, če slučajno ne bo nexta. najlepša hvala Patriciji, ki mi je naredila naslovnico in Ani, ki mi je iskala te 'strašne' gife za v trailer xđ torej am ... enjoymotherfuckers;3
naslovnica - https://shrani.si/f/1u/Pr/3h2leqXS/1/supernaturalniallhoran.jpg
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~◀☆▶~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

prologue |

Nekoč pred davnimi časi je živela deklica. Tako se večina zgodb začne, kajne? Ampak ne moja. Moja je trikrat hujša. Eden mojih najhujših strahov je prišel v resnico. Čisto nepričakovano. Ampak zgodilo se je. In tega ne morem spremeniti. Vsako noč me še vedno preganja njegov obraz. Obraz angela, vendar hkrati demona, ki me straši vsake sleherne noči in me noče pustiti pri miru. Moja zgodba se je začela dve leti nazaj, ko sem ga prvič zagledala. Bil je moj najsrečnejši, a hkrati tudi najhujši dan v mojem življenju. Če tudi ga nikoli ne bi videla bi bilo prehitro.
Moj strah se je uresničil hitreje, kot sem mislila, da se bo. Ko sem ga zagledala se je zdelo, da je povsem navaden, čisto enak meni. A ko sem ga spoznavala, sem s časoma ugotovila, da se v to nikoli ne bi smela spustiti.
Imela sem toliko stvari na svoji poti proti njemu, ki so me opozarjale, naj ga pustim pri miru. A se nisem ozirala na njih. Ena sama stvar me je vodila naprej. Ena sama stvar, ki jo sovražim. Mislila sem, da je to nekaj najlepšega, a sem ugotovila, da je to nekaj kar te lahko dokončno zlomi. Ostaneš brez vsega kar si kdaj imel rad. Tej grdi stvari se reče ljubezen. Ljubezen ni nikoli dobra. Vedno sem verjela, da je to nekaj najlepšega, preden sem spoznala njega. Njega, ki mi je pokazal kako to boli, vendar je lahko tudi nekaj najlepšega. Vendar še vedno verjamem, da tisto kar je bilo moje nikoli več ne bo. Zaradi te stvari sem opustila vse, kar mi je nudilo dobro, vse ljudi, ki so mi hoteli pomagati.
Sledila sem ji in pristala v njeni zanki. Če pogledaš tako, se ljubezen ne zdi tako slaba. A ko pristaneš v njej ni poti nazaj. Ni zdravila, ni napoja, ni ničesar kar bi te lahko ozdravil.
Včasih se potopiš tako globoko, da se utopiš.
On mi je pokazal na kopno. A za vrnitev sem mu pustila, da me je uničil. Uničil je moje srce in dušo, ki sta bili edini stvari, ki sta ostali od mene.
Ampak tako je želela usoda. Nisem imela izbire. Moje življenje se je podalo v to, saj sem sama tako hotela. Usoda me je le vodila.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~◀☆▶~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

prvi vtisi? xđ
28. oktober 2014
u173340
u173340
O FUUUCK ITAK MOJE PRVE VTISE ŽE VEČ AMPAK LAHKO JIH PA ŠE ENKRAT NEKI NAPIŠEM.
TOLE JE NEKI NADFENOMENALNEGA *___* JST KO MISLIM DA TI VEČ NEMOREŠ BOLJ PERFEKTNO PISAT MI POŠLJEŠ TO IN JST ČIST O FAK KUK MA TA ČLOVK TALENTA *_*
IN TO NE GOVORIM KR TKO...
KER MALO JE TUKI ZGODBIC NA IGRAH KI ME RES OČARAJO TKO KT ME JE TA
Obraz angela, vendar hkrati demona, ki me straši vsake sleherne noči in me noče pustiti pri miru. TALE STAVK JE MENI OSEBNO NAJLJUBŠI.
ČE BI MI KDO REKU DA NEBO BRAL TE ZGODBICE KER JE NADNARAVNA BI GA ZADAVLA AL PA UBILA. SEJ NA ISTO PRIDŠ AMPAK USEEN.
ČEPRAV JE NADNARAVNO JE NOTR TOK TRUDA VLOŽENEGA IN JST VEM DA SE BOŠ TI TRUDLA NEXTAT (boljš zate da se trudiš xđ) IN RES KOMAJ ČAKAM DA SE TALE ZGODBICA ZALAUFA.
SEVEDA VEČ DA TE ZGODBICE NE MOREŠ VEČ ZBRISAT KER TI NEBOM PUSTILA DA NEHAŠ PISAT TO POPOLNOST.
KER KO JST REČEM DA JE NEKI SVETOUNO JE SVETOUNO.
OKAY?
OKAY.
IN JA. MY NEW FAV STORY HERE. :3 TRAILER JE PA ITAK KOT SEM ŽE REKLA LEGENDAREN.
NEEEEEEEEEEEEEEXT
28. oktober 2014
u177591
u177591
OMG ZENSKA,HVALA ZA LINK<3*0*
TO JE PRFEKTNO*0*
NEEEEEEEEEEEEEEEXT*-*
28. oktober 2014
u169268
u169268
OMG FUCK FUCKIN' FUCK KAK JE TO POPOLNO EJ *_________________*
MISLIM AMEN LORD JESUS, POPOLNO JE, FLAWLESS, OMGGGGG AND UNICORNS (my pic insert hereeeee ;D) IN MERMAIDS *w*, like wow SHIIIIT IN ŠE DEMONI BODO PA WEREWOLFI LIKE WOW SHIT IS BOUT TO GO DOWN JUST SAYIN'
OMGGG JAZ PA TISTO TAK ... FAK IS THIS PERFECTION OR IS THIS PERFECTION? AJAAAA IN TOKRAT BO VSAK DEL NEXTALA:$ AJA PA ČE NE BOM ME SPOMNI KER JAZ HITRO POZABIM NA STVARI OKAY? OKAY :33
OMGGGG MORAM ČIM PREJ ODDAT KOMENT DA GA BOŠ VIDLA *w* (lol why?) oMGGGGGG TO JE SVETOVNO LIKE WOW
NEXTAJ MI ŽE ENKRAT ._.
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT *O*
AJA PA TRAILER HMH HMH POPOLEEEEN:$ and you are welcome sweeite *w*
sHIIIIIT POPOLNO JE VSE OK
28. oktober 2014
u105006
u105006
WAW,HUDO,FULL CARSKO!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2014
Hvala za link
Res popolnost
Neeeeeeeeeexxxt
28. oktober 2014
u181827
u181827
neeeeeeeext
28. oktober 2014
HVALA ZA LINK!!
OBOŽUJEM NADNARAVNE ZGODBICE.IN TA JE NADNARAVNA IN ONEDIRECTION!!!!NAJBOLJŠA KOMBINACIJA EVER!!!!ZAČETEK JE PERFECT IN FUL MI JE VŠEČ.KO SEM TRAILER GLEDALA ME JE DOBESEDNO BLO STRAH....FUL MI JE VŠEČ DA NI NORMALNA 1D ZGODBICA,IN ME JE FUL PRITEGNILA.
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT PLEASE *_*
28. oktober 2014
*O*
neeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2014
Next
28. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2014
u151249
u151249
Strah me jeee :"c
Nušaaaaaaaa-.-"
You're such a horrible person...
Spet ja hahaha
But srys
To je tooooook aschfdylk in ja
I'm in love. Again.
Si že bla kdaj na vlakcu smrti?
On adrenalin pa nekakšno veselje?
Tak se js počutim za vsako ko novo zgodbico objaviš.
Trailer?
Waaa. ..Spet me bo strah ko bom tvojo popounost brala :/
Mal me na Hišo noči spominja
ja obsedena sm....
sm misla da se mi danes ne da razpisovati hahaha
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxt *.*
28. oktober 2014
KONČNO ŠE ENA TVOJA PERFEKCIJA*___________* WAAAW TOP SVETOVNO POPOLNO MEGAFANTASTIČNO *OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO* IN TRAILER JE RES TOP<3 BREZ BESED SM OBSTALA *OOOOO*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT<333*___________*
28. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
28. oktober 2014
Prvi vtisi?
•koncn neki nadnaravnga, ze lovam tole stvaritev
•tnx za linkc
•NEXTI CIMPREJ!
28. oktober 2014
neeeeext
28. oktober 2014
Mene je strah
zdej si me z enim gifom iz trilerja spounala na eno grozlivko in zdej me je strahh (uno ko pride vn iz televizije)
omg tole bo ziher totalna perfekcija
popouna naslovnca je da o trilerju sploh ne govorimo
svetovn začetek
komi čakam nasledn next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
29. oktober 2014
Neeeeext
29. oktober 2014
u105028
u105028
sveeeeeeeeeetovna zgooooodba
Ko ze samo začetek preberes si ze cist all in
neeeeeeext
29. oktober 2014
omfg perfektn začetek itakk omg omg
nexttt
29. oktober 2014
u178079
u178079
Omg.. Svetovna zgodbica, perfect naslovnica & trailer.. Haha trailer sem vsaj petkrat pogledala *_*

Neeeeeeeeeext!!
29. oktober 2014
hvala za link! supr zgodbica! čimprej nextaj!!!
29. oktober 2014
u181656
u181656
fak nuša to je prfect!!!!

zdaj pa fuckin nextaj *_*
men se zdi da sem že obsedna čeprav nimam glih rada nadnaravnega ampak to je uau...

next
29. oktober 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext :$$
29. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2014
u173906
u173906
neeeeeeeeeeexti
RES ČIM PREJ NEXTI, PROSIM TO JE TAK PREFEKT