FINALE
ay_caramba ┊ MrKiwiBoii
❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚
Pozdralvjene v zasluženem funaluu!! <3

Že zdej povem da zadnjega izziva ne ocenjujem jaz, ampak vsi drugi --- kdorkoli. Zato naredite ta izziv zdej tko, da boste lahko prepričale čim več ljudi.
❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚
Finalni izziv mora biti nekaj posebnega, zato sem se odločila naslednje.

➊ Objavite sliko, ki vas nekako opiše. Če želite jo lahko tud obrazložite pač zakaj vas ta slika opisuje --- lahko poveste še kj o sebi itd

➋ Potem poiščete sliko, ki ima za vas ful velik pomen in povejte zakaj vam ta slika velik pomeni.

➌ V tretji sliki pa povejte kako, kje se vidte v prihodnosti (lhka je tud fantazijsko, pač lahko pretiravate) lahko date sliko sebe, mogoče še koga zraven vas, lahko date samo kraj kjer želite biti in potem lahko še mal razložite. Pač po želji.

➍ Za konec vse skupi še mal povzamete in napište kej kako vama je blo v tem top modelu. <33

❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚
To je še zadnje kar morata naredit tuki ko bosta tole obedve opravili, se glasovanje začne - tista z več glasovi zmaga. (Do kdaj se glasuje še povem).

In še zadnjič GOOD LUCK <3
31. julij 2019
Ta slika me nekako opiše ker obožujem naravo in živali, še posebej konje. zelo rada tudi jaham, to je dejansko edini hobi oz. šport pri katerem sem zdržala več kot par mesecev.

Kot sem že prej povedala, zares obožujem naravo. veliko mi pomeni ker me spominja name in kako se včasih samo odmaknem stran v gozd ali na jaso, travnik oziroima nekam na samo in samo gledam v nebo ali pa berem knjige.

V prihodnosti se vidim kako potujem po svetu, obiskujem naravne zanmenitosti in zanimive kraje. želim si prepotovati svet s svojo družino in se nekje tudi ustaliti.

❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚❚
V top modelu je bilo zanimivo in fajn je blo sodelovat. nasploh mi je biu všel način vodenja izzivov in predvsem izzivi sami. hvala da sem lahko prišla tako daleč in tudi sofinalistki želim veliko sreče...
01. avgust 2019
ful fajnn <33 počakamo še MrKiwiBoii in potem je glasovanje
01. avgust 2019
KoprskiGolob
KoprskiGolob
Ta slika me opisuje ker imam pse nasplošno zelo rada in pa ker ima pes na sliki podobno dlako kot moj pes (dolgo, belo). Tudi aestetika slike je moj tip, ta kraj se verjetno nahaja v naravnem območju, kar pa imam rada

Ta slika mi veliko pomeni, ker pripoveduje neko zgodbo in ima umetniški občutek. V svoji glavi imam veliko zgodb, ki jih hočem v prihodnosti prikazati skozi animacijo (in se s tem tudi preživljati), ta slika ima enak feeling kot ostale moje zgodbe in mogoče kako zgodbo razvijem celo iz te.

V prihodnosti se vidim bolj na podeželjskem območju, kjer živim življenje s svojim možem, psom in verjetno posvojim kakega otroka in imam veliko svojega eco sadja in zelenjave

V top modelu mi je bilo zelo fajn, bilo mi je zabavno iskati fotografije. Všeč mi je bilo, da je potekalo vse tako hitro in tudi izzivi so bili zelo zanimivi. Sodelovala sm pri veliko top modelih (z drugim profilom), a še nikoli nisem prišla do finala in tudi jaz si želim sofinalistki srečo. Se pa zelo opravičujem ker sem zadnji izziv naredila tako pozno, sm pozabila, oprosti.
02. avgust 2019
Supeer <33 obe ste zelo lepo naredili, zdj nam pa ostane le še eno in to je glasovanje.
Pravila glasovanja :
♦ glasuje lahko kdorkoli, razen finalistki in jaz
♦ vsak lahko glasuje le enkrat
♦ glasovanje se zaključi 4. 8. 2019, ob 12.00 uri

Veliko sreče obema pri glasovanju in naj zmaga najboljšaa <3
02. avgust 2019
×Bůbbłĕş×
×Bůbbłĕş×
glasujem za : ay_caramba
03. avgust 2019
GLASOVI :
ay_caramba ┊ 1
MrKiwiBoi ┊ 0
03. avgust 2019
še neki iz moje strani
https://www.igre123.com/forum/tema/summer.top.model.2019-season-2/196309/
tole je nova sezona top modela če katero zanimaa <33
03. avgust 2019
Local Blaire
Local Blaire
Jaz glasujem za ay_caramba
03. avgust 2019
MrKiwiBoii
04. avgust 2019
GLASOVI :
ay_caramba ┊ 2
MrKiwiBoi ┊ 1

In zmagovalka tega top modelda jee ay_caramba

ČESTITKEEE <333 Želim ti še veliko takih uspehov, res si supeer.

Čestitam pa tudi drugo uvrščeni MrKiwiBoii, tudi ti si razturala v top modelu <33

Hvala vsem ostalim tekmovalkam da ste bile del tega top modela. Izpeljali smo en super top model, druga sezona pa se bo že kmalu začela, tako da komaj čakamm <333

Hvala vamm luv ya <33

~ the end ~
04. avgust 2019
<33
04. avgust 2019
KoprskiGolob
KoprskiGolob
bravo Blazka, za zmago ^^
05. avgust 2019
ronnguyen
ronnguyen
I think so,