next
30. oktober 2012
next
30. oktober 2012
nato pa me je objel in.... vožnje je blo konc -_-
šli smo še u en bar in spmnm se sm še to da me je drug dan prekleto bolela glava -.-
........
*emm ei a nej bojo še naprej na počitncah al grejo domu? k nevem kko nj nadaljujem...**in ja kratko je zato kr nevem kako nj se nadaljuje*
01. november 2012
next
02. november 2012
02. november 2012
neeeeext
02. november 2012
ko sm se zju3 zbudila je na vrata potrku nejc z čajem, ki je biu namenjen meni.
uprašal me je kako se počutim in rekla sem mu da uredu on pa me je ponovno uprašau in prekipelo mi je..
''če ti rečem d sm uredu sm uredu!!'' sem zakričala.
on pa me je začel nadirati brez razloga. jst sm pa sm ustala in odšla iz sobe u kopalnico
začela sm razmišla o zvezi z nejcem in nism vedla kj nardit...
next?
02. november 2012
u105067
u105067
bi lak brala plisss al pa sam pisal nextt
http://www.igre123.com/forum/tema/jessin-dnevnik/41849/7
pa sori za smetenje
05. november 2012
neeeeeeext!
05. november 2012
нej!
ĸer ѕeм ɴowα ѕeм ѕe odločlα dα ɴαpιšeм zɢodвιco:*
α вι вιυ тαĸι pιĸι pα poɢlejo?
vѕαj ɴeхт ɴαpιšι. ғυl тι вoм нvαležɴα.
http://www.igre123.com/forum/tema/just-be-you.*/45089/
če ĸej rαвιš ѕαм povej:*
11. november 2012
u55962
u55962
next!!
11. november 2012
uff sm kr mal pozabla na to zgodbico nj nadaljujem?
next?
11. november 2012
jaaaaa!!! next!!
11. november 2012
z nejcem sva za kratek čas prekinla in se pretvarjala like:
everything is alright
šli smo u zabaviščni park...
najprej sm šla na trampuline... tam je biu še en fnt moje starosti in neki otrok(množiina)...
no skakala sm in norela ko sm pa začutila da se ta skok nebo lepo končal sm začela kričati bilo me je kar malo sram a si nisem mogla pomagati... priletela sem u močne a nežne roke... pogledala sem gdo me je ''rešil'' pogledala sem mu naravnost u oči te modre oči... bile so kot oceam... ''si uredu?'' me je uprašal fant ''uhh ja hvala ti ful res'' sem se začela zahvaljevati ''ni panike'' je začeu jst pa ''kako se ti loh odoužim? resno''
nasmehnu se je omg ta popoun nasmeh *w* ''greš z mano jutr na pjačo?''
u glavi se mi je zavrtelo od sreče in sem bleknila ''je to povabilo na zmenek?'' on pa se je spet začel smejati ''mogoče'' mi je pomežiknil in mi u roki pustil listič...
na njem je pisalo...
next?
11. november 2012
hh
11. november 2012
z nejcem sva za kratek čas prekinla in se pretvarjala like:
everything is alright
šli smo u zabaviščni park...
najprej sm šla na trampuline... tam je biu še en fnt moje starosti in neki otrok(množiina)...
no skakala sm in norela ko sm pa začutila da se ta skok nebo lepo končal sm začela kričati bilo me je kar malo sram a si nisem mogla pomagati... priletela sem u močne a nežne roke... pogledala sem gdo me je ''rešil'' pogledala sem mu naravnost u oči te modre oči... bile so kot oceam... ''si uredu?'' me je uprašal fant ''uhh ja hvala ti ful res'' sem se začela zahvaljevati ''ni panike'' je začeu jst pa ''kako se ti loh odoužim? resno''
nasmehnu se je omg ta popoun nasmeh *w* ''greš z mano jutr na pjačo?''
u glavi se mi je zavrtelo od sreče in sem bleknila ''je to povabilo na zmenek?'' on pa se je spet začel smejati ''mogoče'' mi je pomežiknil in mi u roki pustil listič...
na njem je pisalo...
next?
11. november 2012
neeeeeeeeeeeeext
12. november 2012
neeexxtttt
12. november 2012
032566555 call
xoxo
awwww bla sm tok happy! In kman mi je nasmeh izginu z obraza..."heej" zavila sm z ocmi "kaj hocs adrian?" nasmehnu se je "tebe." misl d zna osvajat? "zal se tvoja zelja nou ispoulna." obrnila sm se da bi odsla pa me je prijel za roko in me trdo drzal. "nikoli se ne ve...." pogledala sm mu u oci in rekla "nikol ampak res niko ne bi s tabo niti zabluzila!" smejau se je ceprou splog nc ni blo smesno....
Kratko je ja... Next?
18. november 2012
u55962
u55962
next!!
19. november 2012
nextt
19. november 2012
pust me ze enkt nameru!
Sploh nevem kaj ti je sploh me ne poznas" sm mu reklaa "in ti ne poznas mene... Ves da do cilja prides lahko storis karkoli" mela sm obcutk da je besedo karkoli izgovoril tako d je istopalaa.
"to pr mn ne vela" luzer sm si mislna in hotla it skoz plesisce do wcja. Ko me je prev za roko "zau lubica.... Ne bit pogumna kr te bo pogum kmal miniu" pogledala sm mu u oci " srci ne poznas me... Niti malck me ne. Ne ves kako se pisem niti gdo sm!" zasmejau se je in reku "a res gospodicna biersikc (narobe je napisano) in se prevec vem o tep" mi je pomeziknu "kaj? Kako? Kje..." "psssst use se razve" in zgubu se je med mnozico...
Next??
19. november 2012
u55962
u55962
next
20. november 2012
nexttt
20. november 2012
zdj bo rock*girl<3 nextala in mi pomagala pisat zgodbico...
20. november 2012
nato sem odšla domou, nemreč nism več hotla srečat Adriana..od vsega skupaj sem bla zlo utrujena, zato sm se samo še ulegla in probala zaspat. vndar sm si premislila in iz žepa vzela listek na katerem je bila telefonska od fanta ki me je "rešil". utipkala sm številko ter poklicala. na drugi strani linije se je oglasil znan glas..
"halo?" "hey, ti....kliče te oseba ki si ji danes "rešil življenje" " sm rekla. "ahaa...sm vedel da boš poklicala" je reku in se kratko zasmejau "btw jaz sem Luke" je dodau. "no, jaz pa Ever" sm rekla. "a pol boš šla ju3 z mano na pijačo?" "ja lahk...kje se dobiva?" "ob pol petih na plaži" "ok dobr..se vidva...adijo" in zveza je bila prekinjena. ulegla sm se na postlo in premagau me je spanec.
ko sm se zju3 zbudila je na robu moje postelje sedela Melani. "jutro!" me je pozdraula "učeri si kar izginila, iskali smo te pol ko so pršli domou si pa že spala in te nism hotela budit." "mhmm...kolk je ura?" sm prašala. "petnajst čez enajst"...........zauzdihnila sem in se odpraula u kopalnico. ko sm se umila sm rekla Melani: "danes grem na pijačo z nekim tipom...Luke mu je ime..." "ok..mi gremo u mesto......fajn se imej" je rekla in odšla iz sobe.
čez dan nisem naredila nič pametnega. razmetala sem omaro z oblekami in ugotovila da nimam nič pametnega v njej. na koncu sem se odločila da oblečem oprijete kavbojke, črn top z blešicami ter all starke. kmalo je bila ura skoraj pol petih in odpravila sem se na plažo.
Luke me je že čakal. hodila sva po plaži in se zapletla v prijeten pogovor o najinih življenjih. izvedela sem da je star 19 in da je še pred kratkim imel težko življnje ........ ko sva tako hodila po plaži se je počasi večerilo. gledala sva sončni zahod in kar naenkrat me je prjeu za roko in me poljubu ....ko se je stemnilo mi je predlagau da greva v nek nočni klub in ker do mi žurke všeč sm privolila...prišla sva v klub in tam....so imeli the best zabavo z odličnim DJ-jem, veliko fulka, alkoholom in vsem kar še sodi na zabave. odšla sva na plesišče in plesala med množico ljudi. plesala sva kako uro in se noro zabavala, hkrati spila dovolj alkohola....... zaradi tega sem bila že čisto zdelana. Luke me je prijel za roko in proč od množice v neko sobo....
next?
22. november 2012
o hudoo love it
22. november 2012
ti si zadolžena za naslidn next
22. november 2012
u55962
u55962
next!!
23. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike