u116556
u116556
"Mami!" "Kaj je ljubica?" "Si videla mogoče kje moje Kurt Geiger čevlje?" sem vprašala. "Nove?" je vprašala jaz pa sem ji samo pokimala. "Jih nisi posodila Carrie?" "Točno ja. Hvala" Ugh. Carrie je na Bahamih jaz pa te čevlje obupno potrebujem. "Pa vzemi kakšne druge. Saj jih imaš milijon. Ali kupi kakšen nov model" je rekla mami. Sem razmišljala na glas? "Kaj pa vem mami. To so moji najljubši čevlji in potrebujem jih za očetovo zabavo. Najbolje se prilegajo novi obleki." sem rekla. "Ja razmišljaš na glas" je rekla mami in se zasmejala "Drugače pa ne boš umrla če ne boš nosila teh čevljev. Pomagala ti bom spakirat in če bova hitro gotovi lahko greš po nove, ki pašejo k obleki." je rekla. Mi preostane kaj drugega? Ne, mislim, da ne. "Okej. Potem pa začniva" sem rekla in se nasmehnila. V kovčke sva začele zlagati vsa mogočna oblačila, ki jih bom potrebovala v Londonu. Pa saj sploh ne veste zakaj se gre. Se vam bom najprej predstavila.
•••
Moje ime je Spencer Demi Cowell. Da imam enak priimek kot Simon Cowell. In ne to ni zgolj naključje. On je namreč moj oče. Z mamo sta se spozna pred dvajsetimi leti v Los Angelesu. Čeprav se sliši tako pravljično je bila ljubezen na prvi pogled. V roku pol leta se ja mami preselila k njemu v London in zanosila. Rodila sem se jaz. Ko sem bila stara eno leto sta se razšla. Pravzaprav sta še vedno v dobrih odnosih in včasih se mi zazeva da sta še vedno zaljubljena. Ampak to sedaj ni pomembno. Z mamo sva se preselili nazaj v LA in očeta obiskujem med prazniki in poletjem. Kot na primer sedaj. Začelo se je poletje in jutri odpotujem k njemu. To bo prvič ko bom tam celo poletje. Sploh nevem kaj si bom začela saj je on precej zaseden. Z x factorjem in drugimi stvarmi.
Precej bolj kot očetu sem podobna mami. Kot po značaju tako tudi po izgledu. Imam dolge temno rjave lasje in sem precej drobna kot pa tudi visoka. Moje oči so rjave, popolnoma enake Simonu. Kot oseba sem precej mirna in včasih sramežljiva. Prijatelji pravijo, da sem neke vrste pridna punčka. In če sem že pri prijateljih lahko povem, da jih nimam ogromno. Večina ljudi se z mano druži zaradi mojega očeta. Sošolke so se mi vedno prilizovale, da bi lahko spoznale One Way ali kako se že imenujejo, pa čeprav jih sploh ne poznam. Imam pa štiri bolj bližnje prijatelje. Carrie, Luka, Jennifer in Jaka. Ti štirje mi pomenijo vse na tem svetu. Prav hudo mi je, da jih nebom videla dva meseca saj z njimi preživim večino svojega prostega časa. Če pa nisem z njimi sem verjetno z mamo, berem ali gledam Disneyeve risanke. Ja pri svojih osemnajstih letih še vedno gledam risanke. Precej bolj zanimive so od filmov.

•••

"Ne morem verjeti, da me zapuščaš za celo poletje" je rekla mami in obleko položila v kovček. "Kaj naj počnem sama v tej ogromni hiši. Dolgčas mi bo." "Daj no mami. Uživala boš brez mene. Nihče ti nebo težil in lepo boš čas preživela s prijatelji. Šla boš v Malezijo in spoznala kakšnega božanskega moškega in popolnoma pozabila, da sploh imaš hčerko" sem rekla in ji v roke potisnila cel kup oblačil. "Uhh. Nebi bilo slabo" je rekla. Nasmehnila sem se ji in iz garderobe poiskala obleko ki jo bi naj nosila na očetovi zabavi ki bo naslednji teden. Sploh nevem zakaj jo prireja. Obleko sem položila v kovček in se razgledala po sobi. Pet kovčkov od tega trije z oblačili, en z čevlji in še en z ostalimi stvarmi. Mislim, da imam vse. "Mislim, da sva končali" sem rekla mami. "No potem potrebuješ samo še čevlje, ane? Ura je pol šest tako, da te lahko peljem po njih." je rekla. "Preoblečem se in lahko greva." Mami je pokimala in zapustila sobo
03. julij 2013
next
05. julij 2013
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!! dober začetek.......
12. julij 2013
u116556
u116556
Hvala ampak verjetno nebom nadaljevala.
12. julij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani