Harry je prikimal in rekel:žal mi je. Nwm zakaj je Samantha to rekla dobro da sva šla narazenem jezno rekla. Rekel je: mislim da bi se mogla z Zaynom pogovoriti. Odkimala sem in rekla: nebo me hotel poslušati. Vsaj poskusit moraš:je rekel. Prikimala sem saj sem vedela da ima prav. Harry je odšel iz sobe jaz pa sem premišljevala kak naj prepričam Zayna da bi me poslušal. Sla sem v kopalnico ki sem jo imela v sobi in ko sem se vrnila v sobo je na postelji ves jezen sedel Zayn in me grdo gledal. Rekla sem:kaj počneš tu?? Fantje so me dobesedno nesli sem in naju potem zaklenili v sobo in se rekli so da naji nejo ven spustli dokler se ne pogovoriva. Prikimala sem in se nasmehnila ker sem se spomnila da imam v nočni omarici rezervni ključ vrat ampak nebom mu povedala za njuh dokler me ne bo poslušal. Začela sem govoriti: Zayn, nwm zakaj se Samantha to rekla ampak midva z Alexom sva se razšle pred dvema tednoma ker sem ga videla kako se poljublja z drugo. Res??: je rekel. Prikimala sem.
17. februar 2013
u119052
u119052
next.!!!
17. februar 2013
u114382
u114382
neext
17. februar 2013
Ja ok .....Zayn pa Isa sta se končno pogovorila...Jupi...Srečna za njo,polna sovražtva zaradfi njih.Pa ne morjo kr prit v najino hišo pa se delat domačih....Sovražim jih bolj kot kogar koli drugega.....Resno mislim...Nevem kaj bom naredla ko bom totalno ponorela...Poslala jih bm iz hiše in jih zaklenla ven pa naj sedijo pred vratih pa se derejo..Pol ko me bo pa Isa vprašala zakaj sem to naredla pa bom rekla:Upssss.....Ja točno tko bo...
17. februar 2013
u114382
u114382
neext
17. februar 2013
u119052
u119052
haha.. next
17. februar 2013
Zayn me je objel in me poljubil. Čakaj malo poljubil?? Ko se je odmaknil sem ga čudno gledala on pa je rekelprosti nebi smel te smel poljubit. Sama pri sebi sem se nasmehnila in ga se jaz poljubila. Malo je bil zacuden vendar mi je poljub vrnil. Ful dolgo sma se poljubljala. Ko sma se nehala poljubljati je bla ura ze ful dosti in ostali so naju koncno spustili ven iz sobe. Vsi skupaj smo se odlocili da gremo malo v mesto. Sli smo v mesto in blo je ful fajn dokler ni Samantha ki je pac Samantha zacela tecnarit kak ji je dolgacajt in da bi ona sla domov. Ker sem se vedno bla ful jezna na njo zaradi tistega prej sem jo ze misla nadret ampak me je Zayn nezno stisnil za roko in mi s tem dal vedeti naj se nw prepiram. Vidla pa sem da jw tuji Louisu blo dosti da se je nonstop neke pritozevala in sel je do nje in jo dvignil, in jo vrgel preko ram nati pa jo nesel do pomola. Seveda Samantha ga je tepla mo hrbti in se neke drla ampak mislim da Louisu ji bilo mar za to. Torej ko jo je prinesel do pomola jo je prijel nekak tak ko dojencka hehe in jo hotel vreci v vodo. Ampak takrat ko jo je vrgel je Samantha potegnila v vodo se njega in skupaj sta čofnila v vodo. V vodi sta se neke kregala Louis pa jo je kar naenkrat poljubil....
06. marec 2013
Okej oproste za slovnicne napake sam sem prek telefona pisala
06. marec 2013
u119052
u119052
nič hudga.. next.!
06. marec 2013
u114382
u114382
Next
07. marec 2013
Next