Hei ime mi je Roberta in stara sem 17 let.Živim v Madridu(španija). Imam Očeta Richarda,mami mi je umrla,ko sem imela komaj 3 leta. Moj idol je Justin Bieber in ravno to poletje grem v Los Angeles za 3 mesece,kjer ga bom lahko spremljala na vseh njegovih koncertih,...

to sem jst in to je moj oče Richard:

*Zazvonila mi je budilka nad glavo,ura je bila 07:00...Ah zadnji dan šole nato pa LA .Oblekla sem se v to:

.Pojedla sem čokoladne palačinke in oče me je odpeljal v šolo.Tam me je že pričakala moja bff Mia.

skupaj sva odšli k matematiki.Usedla sem se na stol,vklopila slušalke in cel pouk poslušala Justina Bieberja...Po pouku sem odšla na sladoled in nato peš domov.Med potjo sem poslušala https://www.youtube.com/watch?v=OmliBRZUxnk Ko sem prišla domov sem si sprakirala kovčke in oče me je ob 16:30 odpeljal na letališče v Madridu.Poslovila sem se od njega in odšla na letalo..Med letom sem gledala film Karate Kid v kateri je skladba NEVER SAY NEVER by Justin Bieber.Ko smo pristali me je na letališču pričakala moja teta Anna. Skupaj sva odšli k njej domov(živi v vili) tam pa sem zagledala veliko presenečenjeee....

*To je kratek del upam da vam je všeč

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. junij 2013
neeeext
22. junij 2013
next
23. junij 2013
Hvala,prosim če še drugim poveš za mojo zgodbico....
Tam je stal sam Justin Bieber.Poskočila sem od veselja in se mu vrgla okrog vratu,objel me je in mi zapel pesem baby.Bila sem zelo vesela in sem se zelo zahvalila teti Anni ki ga je pripeljala.Z Justinom sva odšla po nakupih saj ima danes koncert v Teksasu in jas grem zraven njega...Ob 14:00 sva se odpeljlaa in Justin je imel oblečeno to:

.Ko sva se peljala mi je povedal da je zapustil Seleno Gomez ker ljubi drugo...presenečena sem ga pogledala on pa se mi je nasmejal.Prišla sva v teksas in oboževalke so ga zasule,nekatere so bile ljubusumne ker sem bila zraven jas.Potem sva odšla v garderobo kjer se je pripravil.Prišel je na oder in dejal: Zdaj pa pesem za punco ki jo ljubim...Zapel je...next?
23. junij 2013
neeeext
23. junij 2013
next bom povedala naprej
23. junij 2013
Hvala vsem

Zapel je Nothing like us in Baby nasmejal se mi je in bila sem rdeča...Po koncertu sva odšla po mestu kjer mi je kupi

.Odšla sva na plažo in se kopala do večera,ko sva pojedla večerjo sva odšla v sobo...Tam pa me je objel in poljubil na lice ter mi zaželel lahko noč..Odšla sem spat in zaspala z mislijo na Justina...Joj kako sem se zaljubila vanj,ampak vem da on mene je ljubi.Naslednji dan sem se zbudila in oblekla poletno oblekco rumene barve,odšla sem do Justinove sobe kjer...next?
23. junij 2013
next
23. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
23. junij 2013
Kjer sem videla Justina popolnoma nagega,na hitro sem odšla ven nakar je prišel Justin in me primil za roko.Rekel je,oh sem mislil da sva fant in punca in da me lahko vidiš,ampak očitno nisva Pogledala sem ga in videla sem da misli resno,zardela sem in tako je tekel najin pogovor (b-justin j-jas)
J-Am...
B-Torej nič
J-No jas te ljubim ampak
B-tudi jaz tebe
Nakar me je Justin poljubil in me je vrgel na kavč in tako sva se poljubljala:

Vstopil je njegov novi manager Josh...Pogovor b-justin j-josh m-js
J-Oh oprosti
B-Ni kaj,kaj hočeš?
J-Am pogoviti se morava na samem
B-Ne vse lahko govorima ob Roberti
M-Ah kar sama se menita
B-Ne! bodi zraven
J-Am danes moreš odpotovati v Stockholm na koncert
B-Ne no!
J-Ja moraš
B-Greš zraven mene Roberta?
M-Da z veseljem !
Oblekla sva se in se usedla na letalo tam sva se celi čas poljubljala...Ko sva prispela v hotel Stockholm233 sva odšla v najino sobo in nato na fan tour...Kjer je Justin delil podpise jaz pa sem bila zraven njega.Vse fanice so bile ljubusumne ampak mene ni nič motilo...Ko je imel koncert je zapel te pesmi: Miseltoe,Boyfriend,Nothing like us,Baby,As long as you love me,Die in your arms,never say never,take you in yellow raincoat.Po končanem koncertu sva odšla na pico nato pa mi je kupil ta prstan:

Poljubila sem ga in odšla sva v sobo,kjer sva se ljubila-bilo je prečudovito...Naslednji dan sva odpotovala Berlin na njegov drugi in zanekrat zadnji koncert v Evropi.Ravno sem hodila v sobo ko sem v kotu zagledala kako se Justin.... next? hvala vsem
23. junij 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/d-r-e-a-m/56281/1
a bi bral plis kdo
sori za smetenje
23. junij 2013
neeeeeeeext
23. junij 2013
še en next =)
23. junij 2013
Zagledam Justina kako se poljublja z

. pogovor j-jas b-justin
J-Justin!
B-Roberta! Ni tako kot se vidi!
J-A da ne? Zakaj pa se potem poljubljaš z Rihanno?
B-To je popovn nesporazum
J-Ah...
Objokana sem odhitela v sobo kjer sem se zaklenla se vrgla na posteljo in v solzah zaspala.Zbudila sem se ob 20:30 in bila sem lačna,odšla sem v bife kjer sme pojedla palačinke.Justina nisem videla(nasrečo) odšla sem v kopalnico in se stuširala nato pa odšla v mesto na sprehod in na sladoled..Ob 00:21 sem prišla domov in se oblečena vrgla v posteljo.Zbudil me je telefon,klical me je moj očka pogovor j-jaz r-richard
J-Zdravo očka
R-Zdravo punčka kako je?
J-(Opisala sem mu vse dogodke)
R-Ne sekiraj se,moram iti rad te mam adijo
J-Enako adijo
Odšla sem v kopalnico in oblekla kopalke ter odšla na plažo...Kopalke:

Ulegla sem se na brisačo in se sončila,umes pa sem pila koktail sex on the beach...Kar naenkrat se je poleg mene ulegel Justin...pogovor j-jaz b-justin
J-Kaj delaš tukaj?!
B-Robeta oprosti malce sem ga pil in me je zaneslo,nebo se ponovilo obljubim!
J-Ok naj ti bo ker te preveč ljubim
Justin me je poljubil in me je nato vrgel v morje kjer sva se v vodo poljubljala:

.Ob 17:00 sva odšla v hotel kjer sva spakirala in odšla na letalo za v Los Angeles...Med potjo pa se je zgodila nesreča....rabim 3 nexte da nadaljujem
23. junij 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
23. junij 2013
še 2 nexta
23. junij 2013
neeeext
23. junij 2013
še 1 next
23. junij 2013
-sorry za oglaševanje...
bi kera brala... nova zgodbica
http://www.igre123.com/forum/tema/d-n-w-m-(f-.-j-s-n-b-)/57156/
Bieber FF
23. junij 2013
Ok bom kr nextala k je dc
Med potjo pa se je zgodila nesreča...KO smo pristajali je letalo trčilo v drugo in nastala je eksplozija in nato samo tema.Čez nekaj časa sem se zbudila in ob meni je biu očka.Pogovor j-jaz o-očka z-zdravnik
J-Očka,očka kje sem?
O-V bolnišnici,imeli ste nesrečo...
J-Ja to se spomnim,ampak kaj je bilo potem???
O-Izgubila si zavest in zato so te pripeljali sem kjer so te operirali,imaš manjši pretres možganov,zlomljeni rebri in malo prask.
J-Kaj pa Justin??!!
O-On on...
J-Kaj?
Z-On je v komi,nevemo ali bo preživel
J-Kaj?
Z-Ja Roberta,prav si slišala...
Takrat se mi je podrl svet,pričela sem jokati in nobena tolažba ni pomagala,dokler me dr.Eric Johnson ni odpeljla v Justinovo sobo,tam sem se usedla na stol ga pobožala in se začela jokati.Čez 2 tedna so me spustili domov,z očkom(pripotoval je v LA) sva odšla k teti Anni ki mi je skuhala juho...Pogledala sem na fb,kjer mi je bff Mia rekla naj čimprej okrevam...Naslednji dan mi je očka kupil revijo cool v kateri je pisalo za nesrečo.Odšla sem na fb in pogledala komentarje,takrat me je skoraj kap saj so bili komentarji takšnii: Tista pr**** ga je čisto zajebala,itd... začela sem jokati in to povedala Mii ki je rekla da bo vse ok.Vsaki dan sem hodila gledat Justina in izgubljala sem upanje,vsaki dan sem poslušalo tole skladbo:https://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w ...Čez 1 mesec in pol se je Justin prebudil in je že napredoval,enkrat ko sem ravno hodila v bolnišnico da bi videla Justina pa.... Rabim 3 nexte da nextam...pa prosim če poveste še drugim za zgodbico
24. junij 2013
next<3
24. junij 2013
neext
24. junij 2013
next
25. junij 2013
nnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttt
25. junij 2013
Neeeext
+ nova bralka
25. junij 2013
u144414
u144414
next please please... !!!!
22. julij 2013
next
22. julij 2013
u140702
u140702
justin pada v pozabo ,ful mau člankov pa ni več tokj poznan k prej.imam pa eno idejo.vse kar imate od justina čim več uporablejte po mestu (npr. majce,torbe,kapce).
pa vsak čim več tem o justino.
A NE VIDTE da ta zabiz 1d osvaja svettt.

akkkccciiijjjaaaa
30. julij 2013
zame je useno ker nisem fanica od 1d in jb samo oboje poslušam in zakon je zgodba samo čakam naslednji del ker je kul ampak ne me razumeti narobe
30. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg