omfg kak je popolno... prosim nadaljuj res em zanima kaj je napisal Emily in kjut je da je takoj šeu dobit telefonsko .. prosim nadlajuj, prosim NEXXXXXT
01. junij 2014
-Mu bo Emily oprostila? Jaa
-Se boste še gdaj videla? Morta se!
-mnenja? kritike? TOP !
01. junij 2014
-Mu bo Emily oprostila? JA
-Se boste še gdaj videla? Ja,itak
-mnenja? kritike? Popolno.Ni jih
Next
02. junij 2014
heeeej tuki je nou next upam da vm bo ušeč. jutr vrjetn nebom nextala ker se morm učit pišemo slovo in uprašana sm zgodovino in za geografijo mam plakat :/ žou. ZATO JE PA TA NEXT DALŠI. <3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-EMILY-

Nasmehnila sem se in Layla mi je podegnila blokec iz rok in prebrala. »aww.. kaj če se te spomni.« je rekla. »dvomim, upam da je vsaj prebral sporočilo pismo.« sem rekla ko sva se vozile domov sva se še pogovarjale in ko sva bili že skoraj doma sem dobila sms.
Neznana Številka: *Emily. Res mi je žal da sem prelomil obljubo dobil sem nov telefon izgubil vse številke in zamenjal svojo številko. Res mi je žal. Upam da mi oprostiš. Bi se lahko gdaj dobila mogoče na kavi ali pa kaj. Res bi te rad videl. Liam xoxo* »kdo je?« me je takoj 'napadla' Layla. »am.. Liam. Res nevem kje je dobil mojo telefonsko številko.« sem ji rekla. Ko sva prišle domov pa sem mu končno odgovorila. Napisala sem mu:
Emily: *hej Liam. Hvala ker si prebral pismo in mi napsal sms. Seveda se lahko dobiva saj sva najbolša prijatelja mar ne? Imaš jutri čas?* sem mu odgovorila. Ni še minila minuta ko mi je odpisal:
Liam: *torej mi oprostiš. Ja jutri bi šlo. Ob keri uri in kje?*
Emily: *seveda, kdo ti nebi oprostil. Juri popoldne okoli 16.00 v starbucku?*
Liam: *vredu se vidiva xoxo Liam! <3*
»Layla počasi se bom odpravila domov. Uživaj! Jutri te pokličem. Z Liamom se dobiva, bi mogoče šla z nama?« sem jo vprašala. Ona pa je le poklimala. In potem sem se odpravila.
hodila sem domov in v ušesa sem si dala slušalke in si predvajala pesmi od 1D. Ko sem hodila po mestu sem se v nekoga zaletela. »oprosti nisem te videl.« je rekel fant. Pogledala sem ga in fant je imel na glavi kapuco in sončna očala pa čeprav sonca sploh ni bilo. »Emily ne?« mi je rekel fant. »in ti si?« »Harry.« mi je rekel in mi podal roko, da sem vstala. »hvalaa.« sem mu rekla in se mu nasmehnila. »bi šla h nam?« » am mislim da ne. Jutri se dobiva z Liamom pridite zraven in vprašaj Liama če lahko pride še Layla.« sem mu rekla. »vredu se vidimo jutri. Adijo!« je rekel in šel naprej predvidevam da domov. »adijo!« sem rekla zanjem, si dala v ušesa slušalke in nadaljevala pot do doma. Ko sem prišla domov, doma ni bilo nikogar. Naredila sem si večerjo in šla na twitter, facebook in tumblr. Nič zanimivega. Bilo je že pozno in zato sem sla pod tuš in se preoblekla v pižamo. Odpravila sem se spat in zaspala sem v sekundi.
Zjutraj me je zbudilo vibreranje telefona. »ja?« sem rekla. »Emily, Liam tukaj upam da te nisem zbudil, si res Harryju rekla da gredo lahko zraven. Veš kako so lahko nadležni. In Harryju si res...« »preden kaj preveč poveš naj te ustavim hahaha. Tudi Layla bo z nami in res bi jih rada bolje spoznala. Ohh... prosim Liam.« sem mu odgovorila in se smejala. »vredu to bom naredil zato da se ti oddolžim za prelomljeno obljubo. Torej ob 16.00 v starbucku?« »Ja. Se vidimo tam. Adijo Liam.« »adijoo.« je rekel in odložil poklicala sem še Laylo in seveda se je strinjala z tem da bi šle s fanti ven. Ko je bila ura 15.00 sem si ublekla skaterskirt in crop top ter obula visoke pete.

Narahlo sem se še naličila, ko sem končala sem šla do Layle. Ublečena je bila v boyfriend hlače in majico ter air maxice.

»heej!« sem rekla in jo objela. »hej!!« me je pozdravila nazaj. V očeh ji je posalo da je popolnoma navdušena nad idejo da greva s fanti ven. Ko sva prišle do starbucka je za mizo v kotu sedelo 5 fantov z kapuco in očali. Resno? Vzunaj je 26 stopinj oni pa imajo na sebi kapuco. »hej fantje. Res ste čudni, vas zebe ali kaj?« sem uprašala ko sva z Laylo prišle h nihovi mizi. Vsi so se začeli smejati meni pa ni bilo nič jasno. »ubistvu Emily je to namenjeno temu da nas na cesti ne prepoznajo.« je v smehu rekel Zayn. Prhnila sem in se vsedla zraven Liama zraven mene pa se je usedla Layla. Z Harryjem ssva šla po kave in 2 roglička za Nialla, ki je dobesedno prosjačil zanj. Ko sva prišla nazaj h fantom pa je Louis predlagal da bi šli h njim v hotel. Vsi smo se strinjali in se odpravili peš do njihovega hotela. Med potjo pa je do mene prišel Liam in me objel čez rame in rekel. »no povej mi Em imaš fanta?« »am ne.. ti imaš punco?« »ubistvu sva se razsla kakšnen mesec nazaj. Rekla mi je da sem dolgočasen.« je rekel in se zasmejal »ti nisi nikoli dolgočasen Li.« sem rekla in mu razmršila lase. »to naredi Zaynu. On to naravnost obožuje.« mi reče in se nasmehne. Jaz pa grem do Zayna in mu razmršim frizuro. On pa se 'ogorčeno' obrne proti meni, iz žepa vzame gavnik in na telefonu prižge sprednjo kamero in si začne popravljati frizuro. »naj ugibam Liam ti je rekel da to obožujem?« je rekel jaz pa sem se samo nasmehnila in prikimala. »to vedno reče vsaki punci, ki se druži z nami.« šla sem nazaj h Liamu. Začela sva pogovor o družini in Wolverhamptonu, ko je do naju prišel Harry in se želel nekako uklučiti v pogovor. Potem pa je prišla še Layla, ki je začela nekaj razpravljati z Liamom jaz pa sem začela pogovor z Harryjem. Ko smo bili že skoraj pri hotelu sva z Harry zelo zaostajala za drugimi. Hodila sva kot polža. Vsi so naju že čakali pri sobah midva pa sva se še vedno zeloo počasi premikala po stopnicah. »Harry bi lahko pohitel ti imaš kartico od sobe.« (upam da veste pač namest ključa je kartica.) je rekel Louis in Harry je stekel do vrat in iz žepa izvlekel kartico. »izvoli gospodič William.« je Harry rekel Louisu in mu pridržal vrata. »hvala služabnik Edward.« mu je odgovoril Louis in vstopil v sobo. Vsi smo se začeli smejati. »no gremov v sobo.« je rekel Liam in šel v sobo za njem pa smo prišli še ostali. Zayn in Louis sta že prižgala televizijo in PS3 in se vrgala na kavč in začela igrati fifo. Midve z Laylo pa sva le stali pred vrati in gledale fante. Niall si je v kuhinji delal sendvič, Liam je za Niallom pospravljav drobtine. Harry je bil na telefonu in jedel pico. Louis in Zayn pa sta igrala fifo. »no bosta ostali tam ali prideta h nam. Louis in Zayn lahko ugasneta televizijo obiske imamo in Harry na kavču neboš jedel pojdi za mizo. In Niall lahko že enkrat pospraviš stvari zasabo.« je rekel Liam ko je zlagal Niallovo salamo, sir in majonezo v hladilnik. »yes Daddy.« sta rekla Zayn in Louis ter ugasnila televizijo. Harry pa pogled vsmeril v telefon in z počasnimi koraki 'odcpljal' v jedilnico h Niallu. Kuhinjo, jedilnico in dnevno bobo so imeli v enem prostoru. Z Laylo pa sva se usedle na kavč h Louisu in Zaynu, začeli smo se pogovarjat nakar je Louis rekel: »bi se mogoče šli resnica ali iziv?« »okej.« sva rekle z Laylo saj sva se to igro rade igrale.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
še neki uprašanj.
kaj se bo zgodilo?
mnenja? kritike?
a preveč natančno pišem?
<3 hvala ker berete, zlate ste <3
02. junij 2014
u156327
u156327
next
02. junij 2014
ooooo super je ... upam da bosta dobila liam ali emily kakšen zanimiv iziv .. drugače pa super
res lahko tvoje pisanje le pohvalim
bolj natančno ko pišeš, bolj zanimivo je
NEXXXXXXXXXT <33333
02. junij 2014
u171457
u171457
Neext
03. junij 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
03. junij 2014
kaj se bo zgodilo? Kak neprijeten izziv bo padu
mnenja?Res je zelo dobro povezana zgodbica in tudi ideja mi je že od začetka zanimiva
kritike? Ni jih
a preveč natančno pišem?Ne
Next
03. junij 2014
nou neext sm se odločila da ga objavim. mal krajši
6.

Posedli smo se v krog in Louis je šel po steklenico oz. plastenko. »prvi vrtin najmljaši. Torej...?« je rekel Harry. »Layla je mlajša od mene to rej ona vrti.« sem rekla in zavrtela je steklenico in ta je pokazala name. »resnica ali iziv?« »resnica.« sem odgovorila. »zakaj nisi že prej povedala da se z Liamom poznata?« me je vprašala, pogoltnila sem slino in pogledala Liama, ki me je začudeno pogledal. »ti tudi nisi povedala?« je rekel. »am ne?« sem rekla. »no nas pa zanima zakaj? Na pa če ni.« je rekel Louis. »bala sem se da se bo najin odnos spremenil ali pa boš mislila, da se želim le izpostavljati, bala sem se soočiti z Liamom nisem imela moči?« sem rekla. »na večer pred koncertom pa sem dojela da bo ta splopad potreben in da se bo treba soočiti z njem in tako sem se zlomila in zajokala z vsako besedo, ki jo je rekel v filmu.« sem rekla in povesila glavo. Po Licu mi je ponovno spolzela solza. Liam je prišel do mene in me objel. »si vredu?« me je vprašal jez pa sem si ubrisala sledi solz in prikimala, vstala in šla v kopalnico. Ko sem prišla nazaj me je Layla upravičeno pogledala jaz pa sem le pokimala in se ji kislo nasmehnila. Vsedla sem se med Harryja in Liama, igro smo nadaljevali. Ko pa je vrtel Louis pa je steklanica pokazala na Harryja. »Kdo ti je všeč Harry Edward Styles?« ga je vprašal. »Emljsa?« je rekel čakaj kaj je to pomeniilo. »KDO?« ge je še enkrat vprašal Louis. »Emily.« je rekel. KAJ??? Jaz. Začudeno sem ga pogledala on pa je le zardel. Pogled sem prevsmerila h Liamu, ki je izgledal zelo jezno. KAJ SE DOGAJA TUKAJ?

-LIAM-
Kaj všeč mu je MOJA Emily. Tole se bova še pomenila. Steklenico je vrtel Niall in pokazalaj je name. »resnica ali iziv?« »resnica.« sem zdolgočaseno rekel. »kaj si tako slabe volje?« »am spomnil sem se da se moram z nekom resno pomeniti o nekih stvareh, ki ni potrebno da jih vedo vsi.« sem rekel in z pogledom ošinil Harryja. Ura je bila že krepko čes 10 zvečer in punci sta se odpravili domov. Harry jima je pomudil prevoz a sta ga zavrnile. Šel sem pod tuš in si oblekel boksarice in majico ter šel v Harryjevo sobo. »ooo Liam kaj te je prineslo ravno h meni? In zakaj si me med igro grdo gledal?« je rekel ko sem vstopil. »veš kaj Styles pusti Emily čisto nameru ona je MOJA!! OKEJ?« sem rekel in Moja povdaril, okej mogoče sem povedal preveč kot sem hotel. Upss... »am Liam nič nisem hotel poiskušat samo všeč mi je sploh a ni tvoja last. OKEJ? In če se dlje poznata še ne pomeni da je tudi ona zatreskana vate! Ok?« je rekel. No imel je prav. Ona nič ne čuti do mene. Obrnil sem se in še liz sobe v mojo po licu mi je tekla solza. Kaj če ima Harry prav? Ulegel sem se v posteljo in iz nočne omarice vzel telefon in šel na Twitter. Nič novega. Ugasnil sem telefon in šel spat.
»Liam, zbudi se zamudili bomo vaje!« je zavpil Harry in vstopil v sobo, ter odgrnl zavese. »pojdi ven! Takooj!« sem mu zabrusil nazaj. »kaj sem ti spet naredil?« je vrpašal. »kot da neveš.« sem zdolgočaseno rekel in se pokril čez glavo. »Liam noče vstati!« je zavpil čez celo hišo in se vsedel na osteljo. Le zavil sem z očmi in ga brcnil dol, ta kradlivec simpati ne bo sedel na moji posteji. Nekdo je skočil na posteljo. »a daj no Liam zbudi see prosiim, če bomo zamudili bodo krivili spet mene ali Zayn.« je rekel Niall in še vedno skakljal po moji postelji. »pojdite sami, meni se neda!« sem rekel in probal zaspati nazaj. »Liam če je to zaradi tistega učeraj mi je žal pač se boš moral sprijaznit.« je rekel Harry. »kaj sta imela včeraj?« je njega vprešal Lou. Samo naj mu ne pove, samo naj mu ne pove... sem si govoril v mislih. »Liama daje lubusumje, saj mi je všeč njegova prijateljica EMILY in ta mu ne vrača čustev.« je rekel meni pa je počil tisti zadnji živc in napadel sem ga. Prevrnila sva se iz postelje in padla na tla. Ko sem ga že hotel udarit me je za roke zagrabil Zayn. »hej! Bosta nehala nismo stari 6 let. No ja razen nekateri, ki se obnašajo kot 6 letniki.« je rekel in pokazal na Louisa, ki se je pogovarjal z mojim plišastim medvedkom. »Harry in Lou pojdita v kuhinjo. Mi dva z Niallo pa se bova pogovorila z Liamom.« je rekel Zayn in Louisa ter Harryja napodil iz sobe. »kaj te žre prijatel?« je rekel in se obrnil proti meni.«

-EMILY-

Na poti domol se ni dogajalo noč posebnega, ko sem prišla domov sva se z Harryjem dopisovala še dolgo v noč. Nakoncu pa me je vprašal če mi je morda ušeč Liam. Nisem vedela ali naj mu povem ali ne. Napisala sem mu da mi je zelo dober prijatel.
Zjutraj me je zbudilo zvonenje telefona. »ja kdo je...«
kdo je klical?
next?
mnenja?
03. junij 2014
kdo je klical?
je klical Harry, al pa Liam??? a je bil kir od njiju???
next?
JA NUJNO NEXXXT
mnenja?
omfg super je .. dej komi čakam nasledn del, res dej prosim hiter update

NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXT <3333
03. junij 2014
u171457
u171457
Neeext
04. junij 2014
Harry?
jaa next!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
04. junij 2014
kdo je klical?Liam,Harry najvrjetneje pa Layla
next?Next
mnenja? Prfektno je
Next
04. junij 2014
punce dans vrjetn nebo nexta ker se morm ucit fiziko kr popraulam :/ fuul sorri in upam da stekatee. jutr dobite doooooooooooooouggg next <3
04. junij 2014
okej .. ti se kr uči :**
04. junij 2014
Next
04. junij 2014
next je kratk ker ta moj komp dela za en dreek -.- odperu mi je forum 30 ue zihr

7.

-EMILY-

»Emily! Tukaj Niall. Z Harryjem in Liamom je nekaj hudo narobe. Cel čas se že kregata in skoraj sta se stepla...« je rekel Niall na drugi strani telefona. »KAJ?!« Sem rekla in se skotalila iz postelje. »prihajam Niall. Zaprite Liama v sobo in naj bo nekdo z njem. Tist s katerim se najbolj razume. Adijo!« »hvala Emily. Adijo!« je rekel in prekinil. Naredila sem jutranjo rutino v hitrejšem tempu. Si oblekla črne pajkice in nase navlekla prvo majico, ki mi je prišla pod roke. Vzela sem torbico in notri dala ključe od stanovanja, telefon, denarnico in torbico z ličili. Zaklenila sem stanovanje in odhitela po stopnicah.
Ko sem bila pred nihovo hišo nisem imela namena pozvoniti le vstopila sem in torbico vrgla na kavč in oddrvela v Liamovo sobo. »kaj je nerobe s tabo?« sem zaupila ko sem prišla v njegovo sobo. »kaj naj bi bilo?!« se je nazaj zadru name, nikoli ampak res nikoli ni nad mano pouzdignil glasa. »da greš napadat in se z nekom kregat?« sem se nazaj zadrla nanjega. »jao, Emily. Nisi se dojela da te imam rad. RAD TE IMAM! Evo pa sem rekel srečna zdaj? Bil sem lubusumen na Harryja!« je rekel, izbulila sem oči in ga začudeno pogledala. »tudi jaz te imam rada ampak bolj kot prijatelja. Oprosti!« sem umerjeno rekla in odhitela do Harryjeve sobo. Ko pa sem prišla noter je bilo vse razmetano. Ogledalo je bilo razbito in Harryja ni bilo v sobi. »Harry? Kje si?« sem rekla in se napotila proti kopalnici. N tleh ob banji pa je sedel Harry in obraz zatiskal v dlani. »Harry, si vredu? In kaj se je zgodilo v sobi?« sem ga vprašala. »Emily? Kaj delaš tukaj. Oprosti da ti kvarimo verjetno cel dan z našim otročjim obnašanjem in lubusumjem.« je rekel in me pogledal v oči, njegove lepe zelene oči pa so bile povsem rdeče in vlažne. Objela sem ga. »Harry umeri se in mi vse povej.« sem mu rekla on pa je le prikimal. »no kot vrjetno že veš si Liamu zelo všeč in paravtako meni in o sem pri igri to povedal, mi je Liam takoj rekel da naj se te ne dotikam in te pustim na meru. Povedal sem mu, da nisi njegova last in da imam pravico, da si mi všeč. Ampak vse se je začelo danes zjutraj, ko sem ga šel zbudit za vaje. On pa me je dobesedno nadru in me zbrcal iz postelje nakoncu pa me je še napadel.« je rekel in spet so se mu zasolzile oči. »tako je kot bi se ti z Laylo skragala zaradi fanta. Nočem da se kregeamo. Res ne.« je rekel in po licu so mu spet tekle solze. »in kaj je bilo s sobo?« sem vprašala. »no to nastane če se razjezim. Hh...« je rekel in se rahlo in prikupno nasmejal. Nekaj časa sva še objeta sedela. Potem pa sva sla v kuhinjo. »Liam oprosti. Nebom jo več osvajal in se ji približeval. Če želiš se tudi pogovarjal nebom z njo. Samo da se ne kregamo. Prosim!« je rekel Harry in Liam je samo vstal in šel v svojo sobo. Nekaj časa rabi da se umiri. »jaz bom šla, če boste še kaj rabili pokličite. Adijo!« sem rekla in odtavala domov. Kaj se je zgodilo z Liamom v teh 5 letih.

po vikendu napisem dalsga ker sm misnla da bom obolela -.- in ja za vikend grem pa v portorož tko da me nebo. sorri <3
05. junij 2014
super next.. tud če je kratek je še vseeno perfect, bogi liam pa harry haha .. pa boga emily ko so jo zbudil .. drgač pa perfect
uživi v portorožu in komaj čakam naseldn next
NEEEEEEEEEXXXXT
05. junij 2014
prepirajo se zaradi punce... in še vedno je to najbolj smešno ko preberem tvoje nexte
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
super je
06. junij 2014
Next
07. junij 2014
Neeeext
15. junij 2014
u173906
u173906
next
09. julij 2014
Next+nova bralka
09. julij 2014
neeext
10. julij 2014
Next
22. julij 2014
ooo gooood kok doug nism nextalaa shitt! sorry girls X.X
okej napisala bom mogoče doug next in jaa včeri je boa 4 obletnica 1D. jokam sm ceu dan (skor) gledam xfactor, video dairy, this is us.... soo yeahh! <3 hope you will like it. <3 let's gooooooooooo! <3
8.

-EMILY-

Stepla sta se zaradi mene? Liam in Harry? Tega res nisem pričakovala. Ko sem prišla domov sem torbico in ključe stanovanja vrgla na posteljo. Vzela sem računalnik in se prijavila na twitter in facebook. Na youtube sem naštimala muziko in poslušala ter pela. Spet mi je zazvonil telefon. »kdo bi spet nevem kaj rad?« sem rekla in videla da sem dobila sporočilo od Harryja. * hej Emily, upam da nisi jezna na naju z Liamom, ali razočarana. Liam je še vedno v svoji sobi. Bi mogoče zvečer priša h nam z Laylo?* je pisalo v sporočilu. hej hazz. Ras sta neznosna!!! In ja lahko prideva z Laylo.* sem mu odgovorila. V imeniku sem poiskala Laylino stevilko in jo poklicala.
Layla-L Me-M

L: what’s upp girll!
M: haaajj. Harry sprašuje če bi zvečer prišle h njim?
L: kar se tiče mene lahko.
M: okeej pri tebi bom ob 17.30.
L: okeej. See ya bby,
M: čaaaau.

Prekinila sem in Harryju napisala sms da bova pri njuh ob 18.00.
Imam še 6 ur. Lahko bi še malo spala. Šla sem do postelje in uzela v roke telefon in si naredila budilko ob 16.00 za vsak slučaj če se nebom zbudila prej. Pokrila sem se z rjuho čez glavo in hmalu sem zaspala. Zbudila sem se čez kakšni 2 uri vzela sem telefon in pogledala na twitter, instagram in facebook. Potem pa sem se dopisovala z Harryjem. Povedal mi je da je Liam končno prišel iz sobe, in da sedaj sedi na kavču in gleda toy story. Jooj pomnim se te risanke gledala sva jo noč in dan. You know all day all night. Z harryjem sva se dobisovala vsaj 2 uri potem sem igrala še igrice in budika je začela zvoniti. Ja, obleči se bo treba. Šla sem do omare in iz nje vzela kavbojke in majico ter jopco. Popravila sem si make up. In se odpravila od doma. Ko sem prišla do Layle sem pozvonila in ko mi je odprla mi je skočila v objem in me poljubila na lice ter povabila v hišo. Ko sem jo čakala je še nekaj tekla po hiši gor in dol, in po 20 minutah sva se končno odpravile do hotela v katerem so fantje. Šle sva v 8 nadstropje in potrkale na njihovi sobi. Odpru nama je zadihan Niall. »vsopita.« je rekel in začel teči za njem pa je tekel Louis samo v boxaricah. Na kavču sta sedela Zayn in Harry in se pogovarjala in igrala fifo na ps3. »kje je Liam?« sem vprašala. »mislim da je v sobi?« mi je odgovoril Zayn. Odhitela sem do njegove sobe in potrkala. »Louis če si ti se ne trudi ne bom se pogovarjal z vami.« je odgovoril. »jaz sem Emily.« sem rekla in počasi ustopila v sobo. Na pojstelji je ležal Liam samo v boxarica na sebi je imel laptop in v roki je držal telefon. »hej. Kaj delaš?« sem rekla in si slekla jopco. »am gledam film?« je rekel. »lahko gledam s tabo?« sem vprašala. »ja seveda. Pridi.« je rekel in naredil prostor ob sebi in laptop odložil ob sebe. Ulegla sem se zraven in se privila h njemu. Z rokami me je objeu in še bil stisnil h sebi. Pokril naju je z odejo in gledala sva film. V sredini filma pa me je še bol privil h sebi in začela sem se zavedati koko rada imam. Liama. Ja Liama Jamesa Payna. Ampak kako naj mu povem in kaj bo potem s Harryjem. Zaprla sem oči in počasi vtonila v spanec. Zjutraj me je zbudilo nekaj vlažnega na mojih ustnicah. Čakaj kje sem. Aha.. zaspala sem v hotelu pri Liamu. Ni se mi dalo odperati oči. Ampak na usticah je bilo še vedno nekaj vlažnega. Kaaj je too? Odprla sem oči in pred sabo zagledala..
1. KDO JE BIL?

okej še enkrat se opravičujem ker ni blo nexta tok doug. mela sem vmes s rojstni dan. dobila sem psa. in ja nabral se je velk dela in usega in nism našla časa da bi bla na igrah in napisala next. tko da končno mi je rataal. soooo. thank yoou for everithing. <3 love you. <3
24. julij 2014
ooo gooood kok doug nism nextalaa shitt! sorry girls X.X
okej napisala bom mogoče doug next in jaa včeri je boa 4 obletnica 1D. jokam sm ceu dan (skor) gledam xfactor, video dairy, this is us.... soo yeahh! <3 hope you will like it. <3 let's gooooooooooo! <3
8.

-EMILY-

Stepla sta se zaradi mene? Liam in Harry? Tega res nisem pričakovala. Ko sem prišla domov sem torbico in ključe stanovanja vrgla na posteljo. Vzela sem računalnik in se prijavila na twitter in facebook. Na youtube sem naštimala muziko in poslušala ter pela. Spet mi je zazvonil telefon. »kdo bi spet nevem kaj rad?« sem rekla in videla da sem dobila sporočilo od Harryja. * hej Emily, upam da nisi jezna na naju z Liamom, ali razočarana. Liam je še vedno v svoji sobi. Bi mogoče zvečer priša h nam z Laylo?* je pisalo v sporočilu. hej hazz. Ras sta neznosna!!! In ja lahko prideva z Laylo.* sem mu odgovorila. V imeniku sem poiskala Laylino stevilko in jo poklicala.
Layla-L Me-M

L: what’s upp girll!
M: haaajj. Harry sprašuje če bi zvečer prišle h njim?
L: kar se tiče mene lahko.
M: okeej pri tebi bom ob 17.30.
L: okeej. See ya bby,
M: čaaaau.

Prekinila sem in Harryju napisala sms da bova pri njuh ob 18.00.
Imam še 6 ur. Lahko bi še malo spala. Šla sem do postelje in uzela v roke telefon in si naredila budilko ob 16.00 za vsak slučaj če se nebom zbudila prej. Pokrila sem se z rjuho čez glavo in hmalu sem zaspala. Zbudila sem se čez kakšni 2 uri vzela sem telefon in pogledala na twitter, instagram in facebook. Potem pa sem se dopisovala z Harryjem. Povedal mi je da je Liam končno prišel iz sobe, in da sedaj sedi na kavču in gleda toy story. Jooj pomnim se te risanke gledala sva jo noč in dan. You know all day all night. Z harryjem sva se dobisovala vsaj 2 uri potem sem igrala še igrice in budika je začela zvoniti. Ja, obleči se bo treba. Šla sem do omare in iz nje vzela kavbojke in majico ter jopco. Popravila sem si make up. In se odpravila od doma. Ko sem prišla do Layle sem pozvonila in ko mi je odprla mi je skočila v objem in me poljubila na lice ter povabila v hišo. Ko sem jo čakala je še nekaj tekla po hiši gor in dol, in po 20 minutah sva se končno odpravile do hotela v katerem so fantje. Šle sva v 8 nadstropje in potrkale na njihovi sobi. Odpru nama je zadihan Niall. »vsopita.« je rekel in začel teči za njem pa je tekel Louis samo v boxaricah. Na kavču sta sedela Zayn in Harry in se pogovarjala in igrala fifo na ps3. »kje je Liam?« sem vprašala. »mislim da je v sobi?« mi je odgovoril Zayn. Odhitela sem do njegove sobe in potrkala. »Louis če si ti se ne trudi ne bom se pogovarjal z vami.« je odgovoril. »jaz sem Emily.« sem rekla in počasi ustopila v sobo. Na pojstelji je ležal Liam samo v boxarica na sebi je imel laptop in v roki je držal telefon. »hej. Kaj delaš?« sem rekla in si slekla jopco. »am gledam film?« je rekel. »lahko gledam s tabo?« sem vprašala. »ja seveda. Pridi.« je rekel in naredil prostor ob sebi in laptop odložil ob sebe. Ulegla sem se zraven in se privila h njemu. Z rokami me je objeu in še bil stisnil h sebi. Pokril naju je z odejo in gledala sva film. V sredini filma pa me je še bol privil h sebi in začela sem se zavedati koko rada imam. Liama. Ja Liama Jamesa Payna. Ampak kako naj mu povem in kaj bo potem s Harryjem. Zaprla sem oči in počasi vtonila v spanec. Zjutraj me je zbudilo nekaj vlažnega na mojih ustnicah. Čakaj kje sem. Aha.. zaspala sem v hotelu pri Liamu. Ni se mi dalo odperati oči. Ampak na usticah je bilo še vedno nekaj vlažnega. Kaaj je too? Odprla sem oči in pred sabo zagledala..
1. KDO JE BIL?

okej še enkrat se opravičujem ker ni blo nexta tok doug. mela sem vmes s rojstni dan. dobila sem psa. in ja nabral se je velk dela in usega in nism našla časa da bi bla na igrah in napisala next. tko da končno mi je rataal. soooo. thank yoou for everithing. <3 love you. <3
24. julij 2014
Harry-ja? omg ne no upam da so psa al pa macko dobli neeext
24. julij 2014
next
24. julij 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani