u90468
u90468
jeeeeeeeeeeeeeeeeeej
nexti
14. november 2012
ooo kok kjut
neeext nujno !!!
15. november 2012
ioooi $$$ next čimprej!
15. november 2012
jeeej
next!
15. november 2012
neexxtttt!!!!!!!!!!!!
15. november 2012
nextt!
15. november 2012
u108028
u108028
neeeeeext!
http://www.igre123.com/forum/tema/the-great-one-direction-quiz/45249/1 directionerji prosim prijavite se!
15. november 2012
u106133
u106133
nexti nexte hočemo NEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTT!!!!!!!!
15. november 2012
nexttt
15. november 2012
u111192
u111192
torej.. poljubil me je.
"končo.. smo mislil da tega trenutka ne bomo nikol dočakal" reče lily in vsi smo se zasmejali.
"no torej kaj se je učiri zgodil? kr rekla sta da ni blo kisssa al pa hugga ampak tale slika kaže sam nasprotn" vpraša kim.
"ja no men je na dežu mal spodrsnal..." "...in js sem jo poljubo" sva rekla s harryjem.

potem so odšli iz sobe da sva se lahko preoblekla. potem sva odšla v kuhinjo saj je že lepo dišalo. lily je pekla vaflje.
"mmm..kako lepo diši" sem rekla.
"no za vaju imam danes poseben zajterk" je rekla in pred naju položila vaflje v obliki srčka.
"oooo sej nebi blo treba" se ji rekla in se ji nasmehnila.

tako so zgledali vaflji:

"am.. fantje a vi mate zdele ta mesec kake vaje?" sem jih vprašala med zajtrkom. "ne nimamo. zakaj sprašuješ" mi odgovori liam. "eh sam vprašam.." "anni.. kake zamisli maš v svoji glavci?" me vpraša lara (ki me seveda predobro pozna). "no pač ker js tut nimam zdele treningov 1 mesec sem pomisla da bi mogoč lahka šli kam na počitnice"
"to je odlična ideja" mi pripomni naill. "aha všeč mi je" "ja meni tudi" so rekli še drugi in bili zeloo navdušeni.
"no a mate kakšne ideje kam bi lahka šli?" vpraša louis. no jaz si že od nekdaj želim v španijo in ker sem imela priložnost da mogoče celo grem tja sem jim rekla "kaj če bi šli v španijo?" jih vprašam.
"hehe a maš še kr željo it tja?" me med smehom vpraša lily. "a v španijo si želiš?" me vpraša harry. "ja, od nekdaj je moja želja iti v španijo" sem mu priznala. "torej gremo tja." reče že odločen harry o svoji odločitvi. "harry strinjati se morajo še drugi ne samo ti" sem mu rekla. "lej midva bova šla v vsakem primeru. kr moja želja je samo ena in to je da bi bila ti srečna." mi reče jaz pa grem in ga poljubim.
"no sej js sm tut za" reče naill potem pa še ostali. "pa sem že mislil da bova lahko šla sama, pa ste vse pokvarili" je rekel harry. vsi smo se zasmejali potem pa začeli urejati vse zadeve v zvezi z našim potovanje.
poklicali smo simona in anito ki sta se strinjala da nam bo oddih dobro del, potem pa smo še rezervirali letalo in hotel s petimi zvezdicami.
"torej letalo imamo jutri zjutraj ob 8.00. pametno bi bilo da gremo spakirati, saj jutri ne bo veliko časa" reče liam.
"drin drin drin.. ideja" rečem in vsi me začudeno pogledajo. a nisem se zmenila za njih, le poletela sem do svojega telefona in poklicala lano.

anni (a) lana (l)

l: prosim
a: hei lanči. ej mam eno idejo
l: poslušam.
a. torej a maš zdele kak mesec fraj ker mi gremo na morje v španijo in seveda da ne smeš mankat
l: mam cajt ja, in seveda tega nebi zamudila. am sam neki..
a: ja lahka pride zram tut luka
l: a sem ti že kdaj povedala da mi je všeč da znaš misli brat?
a: hehe si, in to že veliket. no posluši mi gremo že jutr, mamo let ob 8.00.
l: aha ok. midva pa prijema ko boma lahka. kr luka ma še neke treninge.
a: ok, sej važn je sam da priješ.
l: morm it. I miss you
a. i miss you too
l: baj
a. caw

"no in kaj je bila ta ideja?" me vpraša harry ko se vrnem nazaj v dnevno. "lano sem povabla zram. in rekla je da prije. no ona pa luka" sem veselo rekla.
"a to pomen da morem rezervirat še dve sobi?" me vpraša liam. "ja nebi blo slab kr vrjetn ne bota spala na tleh" mu odgovorim in vsi se zasmejimo.

med tem ko je liam zopet klical tist hotel smo mi pakirali in se pripravljali na odhod v španijo. jej... full se že veselim. sem stoprocentna da se bomo mel boljš kot kdajkoli. mislim a si lahko želiš še kaj lepšega kot 1 mesec počitnic z tvojim fantom in najboljšimi prjatli? odgovor je ne.
15. november 2012
juuuujj
neexšti plis!!
15. november 2012
neexxttt
15. november 2012
next!!!
15. november 2012
u90468
u90468
nexti še dans plis
hehehe
15. november 2012
u90327
u90327
neeeeeeeeeext
15. november 2012
u111192
u111192
ravno ko sem končala s pakiranjem se je liam zadru
z dnevne "takoj vsi v dnevno. simon je na skyjpu".
no nisem ravno letela v dnevno tako kot ostali ampak sem se le normalno premikala.

"no ste vsi zdej ane?" je vprašal simon. prikimali smo. "nekaj sem vam hotel reči. prosim če se boste v španiji obnašali tako kot se spodobi, ne pa tako kot je blo zadnjič ko ste šli na počitnice. no kej pa vem da brez neumnosti ne bo šlo bi vas proso če mi povete naslov hotela" je rekel kar malo jezen simon.
liam mu ga je takoj povedal. simon si je nekaj zapisal potem pa še kakšne pol ure nakladal o tem kako se ormo obnašat.

ko smo se poslovili in zaprli računalnik sem takoj vprašala fante "kaj mu je? simonu. kaj ste vpičl da vam ne zaupa?". "no na naših zadnjih počitnicah je šlo vse narobe. reko je da smo bli zelo neodgovorni, ker smo se ga enkrat pač mal preveč napil in.. " je rekel naill. nadaljeval ni. zgleda da je bilo preveč zaupno ali pa da o tem nočejo govoriti. no sej ni važn.
bila sem že zaspana zato sem odšla v sobo.
za mano je šol tudi harry in ko sva se obadva stuširala sva odšla spat.

NASLEDNJE JUTRO:

zjutraj sem se zbudila med prvimi. zbudila sem tudi harryja in ko sva se oblekla sva odšla zbudit še ostale.
svi so se takoj zbudili no vsi razen louisa. "louis pejt vstat bo treba" sem mu lepo rekla. "aha. prijem" je zamomljal a še kar ni vsal. rekla sem mu še enkrat pa še enkrat a se ni premaknil niti za milimeter.
mela sem ga dost, šla sem po vedro vanj nalila ledeno mrzlo vodo in ga odšla polit. "aaaaaaaaaa pa ka si ti zmešana" se je zadru, potem ko se je zavedal kaj sem mu nardila.
vsi so bili v trenutku v sobi in se mu začeli smejati.
"aja pa nisem zmešana samo ne mislim zamuditi leta v španijo samo zato ker se gospodu korenčku ne lup vstat" sem rekla potem pa odšla v sobo po kovčke in jih odnesla na hodnik.

potem smo jih še znosli v limuzino in se odpeljali proti letališću.

NA LETALU:

jej ne morem vrjeti da sem pravkar na letalu za v španijo. bila sem tako navdušena da nisem mogla zaspati če sem se še nevem kako trudila.
zato sem poslušala muziko in gledala harryja kako spi. bil je tak piki.
slikala sem ga s telefonom in si ga dala za ozadje.

ČEZ 3 URE:
"potniki prosimo vas če se pripnete z varnostnim pasom saj pristajamo" je rekla tista napovedovalka in vsi smo jo ubogali.

potem pa smo pristali. odšli smo po svojo prtljago in poklicali taxi.
odpeljal nas je do prečudovitega hotela.

hotel:

takoj smo odšli na recepcijo. "dober dan. sobe imamo rezervirane na ime liam payne" je rekel liam.
"aha, to ste vi. torej tile ključi so vaši fantje in tile so vaši dekleta" reče receptorka in vsi smo jo začudeno pogledali.

15. november 2012
u90327
u90327
ka ti js to vem (čeprav vem)
ja itak da ne
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. november 2012
neeext obvezno
16. november 2012
nwm
itak nee
neeeeeeeeext!!
16. november 2012
u90468
u90468
ne mene sprašvat
ja itak da ne
nexti
16. november 2012
mislim da se bojo prtožl in da se seveda ne bojo strinjal s tem in ne bojo ubogal hahaha in seveda vlki NEEEEEEXT!!!!!
16. november 2012
nextttt
16. november 2012
u111192
u111192
"aha, to ste vi. torej tile ključi so vaši fantje in tile so vaši dekleta" reče receptorka in vsi smo jo začudeno pogledali.
"prosim? mislim da se nismo dobro razumeli, rezervirali smo skupni apartma, in ne dva posebej" je spregovoril liam mi pa smo še kar začudeno buljili v receptorko.
"to je res, a nek gospod je pozneje klical in zahteval da imate vsak svoj apartma" reče tista receptorka.
"simon?? okej, zdej me pa že res zanima ka ste kej takega všpičl takrat da vam ne zaupa" vprašam fante.
"vam pol razložmo." reče naill. jaz pa zavijem z očmi (kar je pri meni zelo pogosto). "pa se res ne da urediti čisto nič? nam ne morete narediti usluge? saj smo vendar 1D." reče harry in se receptorki prijazno nasmehne (ma srečo da je bla neka stara receptorka kr če bi se takle nasmehno kiri mladi bi bil pečen).
"ne. dobili smo takšna navodila. tako da če vam kej ne paše vam lahka pokažem ki je izhod" reče tista stara vešča (tak se bo zdej imenovala tista tečna receptorka).
"tudi prav" reče louis, drugi prikimajo in že mislijo iti, a sem rekla "resno? taka malenkost nam bo uničila počitnice?" "ampak anni..." "lejte. sm smo pršl da se bomo mel fajn in ne bo nam taka malenkost kot je to da imamo ločene apartmaje uničila počitnice.lej res je da vas zdej ne bom mogla zbudit z ledeno mrzlo vodo a se bom že nekot sprijaznila s tem." jim rečem in ko so že začeli kimat se je oglasla tista vešča "ja no skupi bote lahko le do 10.00 zvečer. takrat pa morate biti vsi v svojih sobah. aja pa še to če zamudite uro ki je napisana za zajtr, kosilo in večerjo jo pač ne dobite". ko je to povedla sem pogledala nailla ki mu skoraj oči vn padle. najbrš si bo nastavil uro na telefonu da slučajno ne bo zamudil kakšnega obroka.
"do 10.00??? ne dlje?" vpraša harry. "lej če bote ugovarjal se ne bote vidl že prej" reče zdaj že jezna receptorka.
vsi smo prikimali potem pa pograbili ključe apartmajev in jih odšli iskat. me smo imele apartma v 3 nadstropju številka 115, fantje pa so imeli apartma dva bolj desno od nas, torej število 117.

no apartma je bil zelo lep, imel je 6 sob, kuhinjo, dnevno, jedilnico in veliko kopalnico. takoj sem se zagnala proti sobi z največjo posteljo in se vrgla na njo.
potem sem počasi razpakirala in ko smo bile vse gotove smo se oblekle v kopalke, odšle do fantov potem pa smo skupaj odšli na prečudovito plažo.

plaža:

vsi smo takoj odleteli v vodo in se začeli špricat in tunkat. ker pa se zelo rada potabljam sem si odšla po masko in začela malo raziskovati v morju.
kmalu se mi je pridružil tudi harry.
videla sva veliko rib, pa zelo lepih školj in veliko morsko zvezdo.

ko sva bila že utrujena sva odšla nazaj na plažo. tam ni bilo več nikogar. pogledala sem na telefon in ugotovila da je čas kosila in da so vrjetno odšli jest. tudi midva sva odšla.
za kosilo je bil nek zrezek in krompir. in morem priznati bilo je kar okusno (bolj kot sem pričakovala da bo).
ko smo se najedli smo odšli nazaj na plažo in bili tam do večera.
okoli 6.00 smo se odpravili vsak v svoje apartmaje. tam smo si malo odpočili, nato odšli na večerjo potem pa so fanti prišli k nam v stanovanje kjer smo se špilal twister, kar na enkrat pa je potrkalo na vratih.
takoj sem pogledala na uro in ugotovila da je že 10.15. "o sraje poglejte na uro" rečem in vsi so pogledali. "kaj pa zdaj?" je potiho vprašal naill. "hitro skrijte se. ne sme vas videt."
"kam pa naj gremo?" vpraša zbegan zayn.

_________________________________________________________________________________
mate kake ideje kam bi se lahka skril?
next?
16. november 2012
u90468
u90468
hm...mogoč pod kako postlo al pa na balkon(če ga majo)
drgač pa nexti
16. november 2012
u90327
u90327
pod posle, v omare, v kopalnico...
neeeeeeeeeeeeext
16. november 2012
ammm nwm dej next!!!!!
16. november 2012
neeext
16. november 2012
u111192
u111192
"kam pa naj gremo?" vpraša zbegan zayn.
"anni, ideje" reče naill in vsi so se ozrli v mene.
"okej, vsi se bote skril v sobo ki bo od lane ko bo bršla. louis ti greš pod posltlo. naill ti greš v omaro, liam ti boš za omaro, zayn ti šgreš za zavese, harry ti pa.. joj kam te naj dam?" sem rekla. "ok ideja, ampak ne bo ti najbolj všeč harry. no kakorkol lily pejt odret vrate, harry ti pa z mano v kopalnico" sem rekla, in vsi so me ubogali.
jaz pa sem dobila zamisel kam naj dam harryja. ko sva vstopila v kopalnico sem hitro šla do kopalne kadi in začela v njo točiti vodo. dodala sem ji še milo da se je začela peniti. "kaj delaš??" me začudeno vpraša harry. "ja to bo tvoje skrivališče. stopil boš v bano in se potopil. prej sem videla da znaš zeloo dolgo zadržati dih, tako da zate to ne bo problem. zdej pa hit notr" sem mu rekla in malo je manjkalo da nebi bruhnila v smeh. pogledal me je, in se počasi začel spravljati v bano, kar naenkrat pa so se vrata odprla "kaj delaš tu notri?" me vpraša tista vešča. "kopel si pripravljam" sem rekla in videla dekleta ki so iskale harryja v kopalnici. namignila sem jim na kopalno kat. takoj so me razumele in skoraj bruhnile v smeh tako kot jaz.
"dobro. želim vam lep spanec" je rekla potem pa odšla. ko je zaprla vrate smo se začele smejati, slišali so nas tudi fantje in prišli v kopalnico. najprej se jim ni zdelo nič čudno, a ko je harry pokukal iz kadi so se začeli smejati kot nori.
"ej ni smešen." reče harry a še sam pade v smeh. "vrnil ti bom" mi zašepeta na uho ko stopi iz kadi. "jaja v sanjah" rečem in odidem v dnevno.

"pejte gremo mi zdej, pred nas prije spet ta ženska previrjat" reče zayn in vsi smo prikimali. poslovili smo se potem pa so odšli. počasi so odprli vrate, pokukali ven nato pa počasi odšli. od uzunaj se je slišalo "kaj pa vi sred hodnika tako pozno?". s puncami smo se spogledale.
"malo smo raziskovali hotel" reče liam. stale smo že čisto pri vratih in prislušovale. "to delajte podnevi, ne pa ponoči. jasno?" se je kar malo zadrla. pokimali so nato pa vrjetno šli v apartma saj se je slišalo odpiranje in zapiranje vrat.
oddahnile smo si.
s puncami smo še malo gledale televizijo potem pa odšle spat.

ponoči sem zelo slabo spala zato sem se že na vse zgodaj odpravila na sprehod po španiji, videla sem prelep sončni vshod.
sprehajala sem se v mesto in ker sem bila zasanjana sem se kar naenkrat zaletela v nekoga. "oprosti nisem te videl" se mi je začel opravičevati fant mojih let. "oprosti meni bila sem zamišljena in nisem gledala kam hodim" sem mu odgovorila. nasmehnil se je. morem priznat, če nebi bila zaljubljena v harryja bi bil on prvi na mojem seznamu.
"no js sem jack, ti pa..?" "anni" sem rekla in mu podala roko. "te lahko povabim na sok?" me vpraša. "ja seveda, zakaj pa ne" sem mu odgovorila in tako sva odšla v bližni bar. "povej mi kaj o sebi" reče ko se vsedeva. "torej sem anni. prihajam iz slovenije. stara sem 17 let. obožujem plesanje hip hopa in igranje odbojke". "js tudi. no mislim plešem ravno ne, ampak pa tudi jaz obožujem odbojko. lahko se nam kdaj pridružiš pri igranju. s prijatli igramo vsak dan tamle na mivki" reče in pokaže na plažo kjer je stala mreža za odbojko. "ja z veseljem" sem rekla. potem pa mi je zapiskal telefon. bil je harry, "joj jack iti moram, no me je veselilo in upam da se še kdaj srečava" "tudi mene." je rekel potem pa sva se poslovila in hitro sem se odpravila v hotel na zajterk.

"anni, kje si bila?" me je takoj vprašal harry. "šla sem na sprehod in spoznala nekega jacka" sem rekla in harry me je takoj začel zasliševati vse v zvezi z njim.
16. november 2012
u90327
u90327
hehehehe
neeeeeeeext
16. november 2012
neksti nova bralka sm
16. november 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani