BUM! Me je zbudil padec nečesa.
»Auč,«
Ali pa nekoga.
»Psst, Bree,« ... »BREE!«
»Mikey, prišel bo dan, ko se te ne bom usmilila, ko me tako nesramno zbudiš, že tretjič zapored, veliko prezgodaj kot pa vstajajo normalni ljudje,« sem zagodrnjala v svoj vzglavnik.
»Mislim, da normalni ljudje ne spijo do dveh popoldne, Bree,«
Začutila sem kako se je postelja poleg mene ugreznila. Ulegla sem se na bok ter mu namenila grimaso.
»Mislim, da ne poznaš dovolj normalnih ljudi.«
Zavil je z očmi, »Prav, vstani
»Mhh, čas da začnem s projektom 'zabitonirajmo okno, da Michael ne bo vsako jutro vdrl-«
»Popoldan
»nepovabljen v mojo sobo in me nesramno zbudil',« sem dokončala svoj stavek.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
18. avgust 2019
Next
18. avgust 2019
neext
18. avgust 2019
Phahaha :'D Kako lušten prepirček. Sicer pa se v celoti posvetim z Michaelom. Jaz sem tudi bolj zgodna (khem, ob šestih zjutraj se običajno zbudim in vstanem).

Super začetek!
Next
19. avgust 2019

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Sedela sva na stopnicah sprednje terase naše hiše in čakala na bog ve kaj, saj mi ni hotel povedati.
»Ne razumem zakaj mi enostavno ne poveš kaj čakava,« sem se pritožila in nadaljevala svoj neskončni cikel scrollanja po instagramu.
»Ker boš rekla ne,« je rekel kot da je odgovor samoumeven.
»Kar pomeni, da mi to v karkoli me nameravaš prisiliti ne bo všeč,«
Skomignil je z rameni, ne da bi me pogledal »Mogoče,«
»Mogoče,« sem ga popačeno posnemala in ugasnila telefon. Glavo sem naslonila na svojo roko in začela strmeti vanj, saj sem vedela, da ga to neskončno živcira. Le ena od prednosti najinega večletnega prijateljstva; poznam ga tako dobro, kakor sebe.
»Nehaj, neprijetno mi je,« se je zasmejal.
»Neee, a res?« Sem rekla sarkastično in mu namenila nesramen nasmešek.
Zavil je z očmi, vendar se je kljub temu nasmehnil, prav takrat pa se je na dovozu ustavil avto. In ne katerikoli avto. Lukeov avto.
»Resno? Luke? Michael, veš, da ga ne maraaaam,« sem zastokala.
Zaslišala sem zapiranje vrat avta in blondincev sarkastično obarvan glas »Okej, vidim, da smo še vedno v fazi sovraženja Luka... Saj je v redu, to je ponavadi prva faza pri vseh dekletih, ki jih spoznam, «
»Ne vem, kaj si ji naredil, stari,« je zavzdihnil Michael.
Luke je prekrižal roke in se naslonil na avto »Nimam pojma o čem govoriš,«
Grdo sem ga pogledala. Nima pojma?! »Vem, da si mi pojedel zadnji kos vegi pice, Lucas!«
»Luke in ne. Michael. Michael, ti je pojedel zadnji kos vegi pice,«
»Michael sploh ne mara koruze!« sem rekla v nekoliko višji oktavi kot ponavadi.
»Bog, a lahko nehata? V redu! Jaz sem bil!« naju je prekinil Mikey.
Namrščila sem se »Vem, da lažeš,«
»V bistvu ne laže, tip je vrgel koruzo v koš,« Je z resnim tonom rekel Luke.
Michaela sem počila po roki »Ti pošast!«
»Auč! Bree, samo koruza je!«
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Nekaj minut kasneje smo vsi sedeli v avtu in ''uživali'' v vožnji. No, vsaj Lucas. Michael je sedel spredaj in poskušal najti radijsko postajo, ki ne predvaja samo pop sranja, jaz pa sem strmela v Luka v notranjem ogledalu. Čez nekaj časa, ko je pogledal v ogledalo, da bi videl avto za nami, so se najine oči srečale.
»Zakaj-«
»Ni mi všeč ton tvoje face,« sem odgovorila preden je uspel končati svoje vprašanje.
Oči je usmeril nazaj na cesto in poskušal voziti dalje, medtem ko je Michael končno našel radijsko postajo, ki ni imela pesmi, ki zvenijo kot ekvivalenca tega, če ti nekdo vleče jajca po asfaltu.
»Ton face.. Ton face?« je zamrmral Luke. Michael ga je pogledal z povzdignjenimi obrvmi, saj je verjetno preslišal ves najin pogovor.
Čez nekaj trenutkov so se najine oči spet srečale v ogledalu.
»Prosim, povej ji naj neha,« je zavzdihnil obupano pogledal Michaela.
Zavila sem z očmi in pogledala skozi okno, vendar ne prej kot sem ga opomnila: »Še vedno mi ni všeč ton tvoje face,«
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
19. avgust 2019
Next
19. avgust 2019
Neeeext Perfect.
20. avgust 2019
Next
21. avgust 2019
PHAHAHA :'D Ali imam tvoje dovoljenje, da od zdaj naprej uporabljam frazo 'ni mi všeč ton tvoje face'? Lepo prosim!
Next, uživam.
21. avgust 2019
Luka nisem zares sovražila, vendar so mi majhne stvari, ki jih je počel šle na živce.
Zakaj? Preprost odgovor. Zadnje čase je Michael preživljal zelo veliko časa z Lukom. Seveda me to na začetku ni motilo, razumela sem, da Michael ne bo svojega življenja delil samo z mano, ampak po nekaj mesecih sem pogrešala svojega najboljšega prijatelja. Vedeti morate, da sva do pričetka srednje šole vedno bila samo on in jaz.
Nikdar namreč nisem bila zelo punčkasta punca in nisem se ravno razumela s puncami. Nebom rekla, da povsem nisem marala tipičnih stvari, ki jih imajo punce rade, ne, rada sem se tu in tam naličila in po pravici povedano obleke niso bila moja najljubša stvar, vendar sem jih poredkoma vseeno oblekla. Klub vsemu temu pa lahko prenesem samo določeno število pogovorov o nohtih in ličilih, ali pa še huje; tračev. Ne, Jenna, ne zanima me koga je Katie zadnji vikend videla z Emily.
Priznati moram, da sem imela najboljšo prijateljico Sage. Obe sva bile nekoliko drugačni od tipičnega dekleta in verjetno sva se zato tako dobro razumeli. Vendar, pripravljeni? Živela je v Los Angelesu. In prekletstvo prijateljev na internetu so vedno bili in vedno bodo časovni pasi. Dvanajsturni časovni razmik je pomenil, da med šolskim letom nisva govorili veliko, ampak nama je po nekakšnem čudežu vseeno uspevalo, da sva si ostale blizu.
Torej, nazaj h kradljivcu najboljših prijateljev. Kot sem že omenila, je Michael spoznal Luka ob pričetku srednje šole. In fantje z povišano ravnjo testosterona v – no, saj veste kje – pač rabijo družbo zaveznikov istega spola. Jasno je, da se pri teh letih interesi fantov usmerijo v malo bolj odrasle stvari, čeprav večinoma površinske. Saj razumete, kaj hočem reči. Za določene stvari pač fantje rabijo fantovsko družbo in prijatelje, ki so fantje.

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
»Lucas, to ni tvoja hiša,« sem rekla, ko smo se ustavili na neznanem dvorišču in se nagnila naprej, da bi hišo bolje videla.
»Vem
Ignoriral je, da sem ga spet poklicala Lucas in ugasnil avto.
»Torej, kaj delamo tukaj?« sem povzdignila obrv in pogledala najprej njega, potem pa še Michaela.
Spogledala sta se, potem pa je Luke zapustil avto.
»Mikey?«
»Vem, da ti Luke ni všeč,«
»Tega ni težko videti, ampak zakaj smo tu
»Se spomniš kaj sem hotel početi, ko sem bil majhen?«
»Biti gasilec? Michael, kakšno povezavo ima vse to?« sem zmedeno vprašala.
Zasmejal se je, »Okej, ne tako majhen
Nekaj časa sem strmela vanj in on je povzdignil obrv, potem pa me je doletelo.
»Bend? O moj bog! Michael?! Bend?!« sem rekla presrečno.
Pokimal je z največjim nasmehom, ki sem ga kdajkoli videla na njegovem obrazu.
»In do zdaj mi tega nisi povedal?!«
»Hoteli smo, da nas slišiš, po nekaj vajah, ko nismo totalno za nič! Poleg tega pa še vedno nimamo bobnarja,«
»Čakaj, tu smo zato, da vas slišim?!«
»Ja, Bree,« se je zasmejal, jaz pa sem že odpirala vrata avta.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
In tako se je vse skupaj začelo, vendar takrat si nisem mogla predstavljati, da se bodo stvari tako zelo spremenile, kot so se. Vendar zdaj že prehitevam zgodbo, najbolje bo, da gremo kar lepo po vrsti.
24. avgust 2019
fantasy* - hvala :')
Pobegli puran - v bistvu fraza 'ni mi všeč ton tvoje face' ni moja hahah so mi pa zelo všeč take fraze in me nasmejijo :') torej jo lahko mirno uporabljaš brez slabe vesti x'D
24. avgust 2019
neeext
24. avgust 2019
neeext!
25. avgust 2019
Next
25. avgust 2019
Ah, popolnoma jo razumem. Sicer se mi zdi, da je opravičeno jezna, jaz pa sem velikokrat ljubosumna kar tako, brez pravega razloga. Kaj naj, taka sem x)

Super, komaj čakam naslednji del <3
25. avgust 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg