Neeeeeext!
18. februar 2017
u221796
u221796
Next :20
18. februar 2017
Next
18. februar 2017
u221796
u221796
Next
18. februar 2017
u220176
u220176
Next!
19. februar 2017
u221796
u221796
Next
19. februar 2017
Next
01. marec 2017
Zdravo punce
Se opravičujem ker nisem uspela prej pisati ampak bilo je res veliko dela sedaj pa novi del : )
keep calm girl, Blažka11, Nives, verica1, athletic girl14, Janja...1...1, Pikipu, u220176 hvala za nexte

________________________________________________________________________________
22.DEL

ELISA
Sekunde, ko sem tekla ob gozdni jasi so se mi zdele neskončno dolge. Še vedno sem v šoku, po mislih se mi podijo Kevinove besede. Nekaj globoko v meni mi je govorilo da ima prav. Nikoli ne bom takšna kot Eva. Ustavim se in pogledam okoli sebe, niti sanja se mi ne kje sem. Nisem poznala teh gozdov, ki so bile za Evo in Viharja skoraj njen drugi dom. »O moj bog zgubila sem se« zašepetam po tihem in se sesedem v visoko travo, nogo so me bolele od teka. Obrišem si solze in globoko vdihnem. Zaslišim zvok vode. Nekje v bližini more biti potok, pomislim. Vstanem se in odidem naprej. Obstanem, zagledam se v majhno čudovito majhno jezero skrito v gozdu. S pogledom drsim po prostoru, mogoče pa je kje kakšen človek, ki mi bo povedal kje sem. Nikjer nikogar, tišino je prekinjalo ptičjo petje. Pobrskam po torbici za telefonom, ni bilo signala. »Jebemti, kaj naj storim« rečem na glas in se zopet sesedem na tla. Nisem imela volje iskati rešitev, morda pa se bo pojavil kdo ki mi bo znal povedati kam naj grem? Iz razmišljanja me zbudi močan hrup konjskih kopit!

Na pol poti proti neznanemu kraju, sem preusmeril Viharjevo smer proti jezeru kjer sva z Evo skupaj preživela veliko časa. Zopet bom obudil boleče spomine katere sem hotel potlačiti globoko v sebi. Konja privežem ob drevo in počasi odidem proti jezeru. Zaslišim otožen jok, ki mi je takoj poznal znan. »Elisa« zavpijem na glas in stečem proti njej. Sedela je v travi in k sebi stiskala torbico, glavo je imela sklonjeno. Čez nekaj sekund se je zastrmela v moje oči, skrbno namazana ličila so bila razmazana po obrazu. »Si v redu« sem jo vprašal in se sklonil k njej. Ničesar ni rekla toda se samo naslonila na mojo modro majico. »Vse bo v redu« sem zašepetal po tihem, hotel sem jo pomiriti toda moje besede niso vplivale nanjo. »Oprosti Kevin, res sem trapa« komaj spravi iz sebe. »Nehaj govoriti traparij. Oprosti ker te ne razumem« sem se moral opravičiti. Vem, da sem do njej bil preveč grob. Nisem je imel pravice obsojati. »Ne vem kaj se dogaja z mano. Nisem več srečna z Jasonom, pogrešam Evo in njene nasveti« govori zmedeno. »Kriv sem jaz…« »Nisi, Jason nekaj prikriva. Prosim pomagaj mi odkriti kaj« me prekine. Presenečeno se zastrmim v njene oči »kaj naj bi po tvojem skrival?« »Ne vem, čudno se obnaša. Bila sem pri njemu doma, občutek imam da je nekaj presneto narobe« mi hitro razlaga. »Pomiri se Elisa. Govoril bom z Jasonom« odvrnem in počasi odidem proti jezeru. Potreboval sem mir, sedaj pa sva bila oba zopet na istem kraju. Kot da res ne moreva drug mimo drugega. »Hvala ti« zaslišim njen glas za svojim hrbtom. »To je najin kraj Elisa« kar bleknem ne da bi dvakrat pomislil. S pogledom drsi po okolici. »Tukaj sva preživela najlepše trenutke. Poljubi, smeh, objemi… me bojo zmeraj spomnili na ta kraj« dodam in začnem brskati po denarnici. Iz njej potegnem Evino sliko. »Žal mi je, ker ji nisem povedal resnico o sebi. Vedno sem pred njo skrival strah da me bo zasovražila ker nisem bogat.« »Ne obremenjuj se, bila je srečna s tabo in to je vse kar šteje« reče in se zazre v sliko. »Solze ji drsijo po obrazu. Brez besed jo stisnem v svoj objem. »Pomagal ti bom Elisa. Jason ti nima pravice lagati kot jaz nisem imel Evi.« Še bolj se privije k meni »strah me je kaj bom izvedela o Jasonu!«

se nadaljuje...
Bo Kevin izvedel resnico o Jasonu?
ful bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj : )
05. marec 2017
Next
05. marec 2017
u213121
u213121
Waw! Ko sm začela brat sm mislila, da jo bo stran spodil. Pomoje bo izvedel resnico, ampak ne bo povedal Elisi, da ne bi uničil njenega razmerja z Jasonom. Se bo pa verjerno hotu maščevat. Ampak na koncu bosta pa zih Elisa in Kevin skupi. En velik Next!
05. marec 2017
Next
05. marec 2017
Next
Se strinjam z kep calm girl
20. marec 2017
ful zanimiv preobrat haha pa mislim da je prvič da sta mi dejansko obe osebi moškega spola všeč hahah
neeeext!
21. marec 2017
Next
29. marec 2017
čeprav ne vem če bo kdo bral/a sem se odločila da bom poskusila : )

Eliso babičino početje pripelje na rob življenja. Toda, ko je že skoraj njeno življenje končano se pojavi on ki ji ponudi zanimivo kupčijo. Bo Elisa tvegala in zaupala neznancu?

http://www.igre123.com/forum/tema/zapleteno-zivljenje/194951/
22. september 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani