u221350
u221350
LunjaHomer več ne sme brati te zgodbe ker je ena izmed otožnih glupcev
01. februar 2017
u215817
u215817
Amm not! LunjaHomer LAHKO bere zgodbo
02. februar 2017
Zdravo punce
Hvala lepa za nexte in komentarčke
Nives hehe misliš da bo ? : ) izveš v tem delu
summer night13
LunjaHomer verica1 Pikipu MasterQueen hvala za nexte *
keep calm girl hvala za Next, teorijo in lep komentarček
seveda Lunja da lahko bereš sem vedno vesela tvojih komentarjev : )
evo novi del…

ELISA
Ne glede na to kako dobro sva se z Jasonom razumela sem imela občutek da mi nekaj prikriva. Med kosilom je deloval živčen in ves čas je jezno strmel v očeta. »Hvala lepa za kosilo, počasi bom šla domov« rečem in pogled premaknem proti njegovi mami. Rahlo se nasmehne, delovala je veliko bolj prijetno kot njegov oče. »Ti še pokažem ostale prostore« reč Jason in se dotakne moje roke. »Lahko« se strinjam. Vstaneva in odideva od mize. Pokaže mi čudovito pospravljeno dnevno sobo, kopalnico, stranišče in njegovo sobo. »Res imate lepo tukaj« hočem delovati mirno čeprav v sebi čutim vznemirjenje. Stisne me k sebi v objem »nič ne bi imel proti če bi ti večkrat prišla sem« mi šepne na uho. »Tudi jaz bi z veseljem bila tukaj s tabo« odvrnem in se zastrmi v njegove oči, ki so me zmeraj začarale. »Elisa saj veš da si mi zelo všeč. Zelo te imam rad« odvrne in me nežno poljubi na ustnice. »Tudi jaz te imam rada« zamrmram po tihem in se stisnem še bolj k njemu. Njegove roke spolzijo po moji majici, na hitro jo sleče. Zastrmim se v njegove oči »saj pa sva to že počela« se pošali. »Vem« prikimam in se prepustim njegovim rokam, ki so spretno raziskovale moje telo. Njegove ustnice nežno poljubljaj moje kožo.

KLIK SLIKICA

S Katarino sva sedela za mizo in pila vsak svojo kavo. Imela sva si neverjetno veliko za povedati o Evi in konjah. Čeprav nikoli ni hodila v jahalno šolo jih je oboževala. »Lahko bi poskusila jahati, enkrat bi šla z mano. Takoj bi ugotovila da je čudovito« jo poskušam prepričati. Brez besed prikima in se nasmehne. »Hvala Kevin, Eva je res imela čudovitega fanta« reče in si popravi prednje lase. »Nisem bil popoln, toda življenje teče dalje. En mesec je že ni med nami« komaj zadržim solze. »Bili sva sošolki, najboljši prijateljici. Njeno družino je njena smrt res strla. Dobro da ima Elisa Jasona« rahlo se ugrizne v ustnico. Opazim da postane napeta. »Je kaj narobe« vprašam. »Ne« odkima in zopet naredi požirek kave. Čez eno uro se posloviva, vrnem ji deset centov ki jih spravi v žep kavbojk. »Se še kaj vidiva« vpraša. »Ja, tukaj imaš mojo telefonsko številko« ji podam listek. Že prej sem sem številko nakracal na listek. Nasmehne se, hvala. Nežno ji pritisnem poljub na lice. Presenečeno se zastrmi v moje oči »oprosti« zašepetam po tihem. »Je že v redu« odvrne in mi vrne poljub. Ne morem si pomagati da je ne bi objel, res je bila simpatična.

Počasi hodim proti domu in razmišljam o vsem kar se je danes zgodilo. Občutek imam da se Jason ne razume tako dobro z družino kot je razlagal prvič. Mami ni bilo doma zato stopim v svojo sobo, pogledam se v ogledalo in s prsti sežem v lase. Spomnim se da je že več kot dva meseca odkar me je Eva nazadnje pobarvala, svetla barva las je že pobledela in potrebovala je osvežitev. Poiščem denarnico in s pogledom zdrsnem po Evini sliki, solza mi ne vede spolzi po licu. Stečem proti trgovini, kupim barvo in novi šampon ter odidem nazaj. Prvič se barvam sama. Čez petdeset minut si sperem lase in se pogledam v ogledalo. Oči se mi zasvetijo, zdrsnem po sveži barvi. V tistem trenutku v kopalnico stopi mama. »O moj bog Elisa kaj si storila« zavpije!

se nadaljuje...
kaj je storila Elisa? izveste v naslednjem delu
bom vesela nextov, komentarčkev, teorij, mnenj, kritik...
03. februar 2017
Next
03. februar 2017
Neeeeeeext!
03. februar 2017
Next
03. februar 2017
ojej, zakaj mam občutek da je črna? :'D
neeeeext!
03. februar 2017
u220176
u220176
Next
04. februar 2017
Next
04. februar 2017
Zdravo punce
hvala lepa za nexte in komentarčke...
Blažka11, summer night13, Pikipu, MasterQueen, verica1 hvala za nexte *
Nives hehe dober občutek imaš : )
evo novi del...

ELISA

Zmedeno se obrnem proti mami in se zastrmim v njene oči. »Elisa kaj si storila« vpraša bolj mirno in globoko vdihne. »Samo pobarvala sem se« skomignem z rameni, kot da nisem storila ničesar vznemirljivega. »Nikoli v življenju še nisi bila črnolaska…« »To je bila Evina najljubša barva« jo prekinem. »O moj bog Elisa, nikoli si nisem želela da bi bila ona. Čudovita si in edinstvena, vsaka zase sta nekaj posebnega« govori v solzah. Objamem jo »tako zelo jo pogrešam, pogrešam njen nasmeh, objem. Besede, ki so me zmeraj spodbujale.« »Vem, toda midve imava tukaj druga drugo. Eva naju bo vedno spremljala iz nebes.« »Bojim se da jo bom pozabila. Da ne bom zmeraj znala ohraniti spomina nanjo« končno priznam zakaj sem to naredila. »Nikoli je ne boš pozabila, bila je tvoja sestra, dvojčica« me poskuša pomiriti. Globoko vdihnem in prikimam. Medtem ko mama odide iz kopalnice si posušim lase. Pogledam se v ogledalo, skoraj mi zastane dih. Res sem bila skoraj ista kot ona.

V kuhinji se usedem za mizo in se zastrmim v nežno moder prt. »Mami saj nisi jezna name, kajne?« Nasmehne se »nikoli ne bi bila jezna nate. Zakaj mi nisi povedala da te to skrbi?« Skomignem z rameni »vedno sem si želela biti ona. Bila je tako pozitivna, lepa, vedno lepo oblečena, nora na Viharja« odvrnem in ne upam dvigniti pogleda. »In kaj si ti? Simpatično dekle ki jo zanima šport Odlična slaščičarka, v tebi je polno življenja.« »Vem, danes sem bila pri Jasonu doma. Občutek imam da je nekaj narobe pri njegovi družini« povem iskreno. »Kaj pa?« Skomignem z rameni »niti sanja se mi ne.«

Bil sem dobre volje, Katarina se mi zdi čudovito dekle in komaj sem čakal da jo zopet vidim. »Dobre volje si« takoj ugotovi Chris, ko se srečava pred vrati hiše. Prišel je na obisk, ker sem ga povabil na kavo. Tete Veronike ni bilo doma, sam pa sem potreboval pogovor. »Res sem« prikimam in mu na hitro razložim kako sem srečal Katarino. Skuham nama čaj in vanj vlijem malo ruma. »Hotel sem ti povedati da bi se rad vrnil v jahalno šolo. Kot vsak član jo bom plačeval« rečem in sedem nasproti njega. Prikima »super novica, Vihar je tako zelo osamljen odkar Eve ni.« Povesim pogled v tla »rad bi jahal njega, saj mi tega ne morejo odreči a ne?« »Ne morejo, imaš pravice jahati konja kot vsak član« odvrne in se namuzne. »Kako vama gre z Amando?« »Počasi napredujeva, oba potrebujeva čas da se navadiva drug na drugega.« Brez besed prikimam. »Kako pa je Elisa« vprašam ne načrtovano. »Mislim da je dobro da ima Jasona. Dobila je službo in nekako poskuša živeti naprej.« »Super« zamrmram po tihem. Nisem je že videl več kot mesec, rad bi videl njene oči, njen obraz, nasmeh. Vse, kar me je spominjalo na Evo. Najin pogovor zmoti glasno vpitje. »Kevin doma sem.« Požrem slino, teta je šla po nakupih in mislil sem da je ne bo nazaj saj še uro. »Zdravo, pomagal ti bom. Chrisa sem povabil na obisk« rečem na hodniku. Presenečeno se zastrmi v moje oči, nato pa jezno odvihra v kuhinjo. »Takoj se spravi iz hiše« zaslišim njeno vpitje. Od presenečenja razširim oči, nič mi ni bilo jasno.

se nadaljuje...
bom vesela nextov, kometarčkov, teorij, mnenj, kritik...
07. februar 2017
Next
07. februar 2017
u213121
u213121
Next!
07. februar 2017
Next
07. februar 2017
ojej, neeeeext!
08. februar 2017
Neeeeext! Ojoj tut iz moje strani
08. februar 2017
Next
09. februar 2017
Zdravo punce
hvala lepa za nexte in komentarčke
nimam vsak dan časa pisat mislim pa na vas : )
Blažka11, keep calm girl, verica1, Pikipu hvala za nexte *
summer night13, Nives hvala za komentarčka ne vem kaj imata v mislih da se bo zgodilo : )
evo novi del..

»Mislim da boš najlepši spomin na Evo ohranila preko Viharja« reče oče in sede nasproti naju. Niti sanjalo se mi ni kdaj je prišel. »Rekel si da v najino hišo ne boš več stopil« odvrnem presenečeno in se zastrmim v njegove oči. »Vem, Amanda me je poklicala. Povedala mi je da je resno« pojasni in se dotakne moje roke. »Ne vem očka, bojim se Viharja. Bojim se jahati, nisem kot ona. Bila je res neustrašna.« »Pozabila si kako se je Eva bala voziti kolo, kako je v šoli sovražila telovadbo. Ti pa si vse to imela rada« odvrne mama in globoko vdihne. Občutek imam da jo je moja sprememba barve las prizadela. »Nočem da pospravita njeno sobo, hočem obdržati njene stvari. Tako bom bolj imela občutek da je tukaj.« »Prav« se strinjata. »Hvala ker si prišel očka« zašepetam po tihem in se mu vržem v objem. O moj bog, kako sem pogrešala našo družino. Starša sta se po Evini smrti pogovarjala veliko bolj normalno kot prej. Toda nikoli si nisem želela da za njune pogovore nastrada Eva. Stopim v njeno sobo, odprem omaro in na hitro pregledam stvari. Opazim jahalne hlače in modro srajčko. Brez pomisleka oblačila povlečem nase.

Niti sanjalo se mi ni kaj se je zgodilo med teto in Chrisom da je tako vreščala. Vstopim v kuhinjo, opazim da močno drži njeno roko in jo gleda naravnost v oči. »Je vse v redu« vprašam po tihem. »Nikoli več te nočem videti, po vsem tem kar se je zgodilo zadnjič pa sploh ne« govori hitro teta. Presenečeno pogled premikam od enega do drugega. Česa nisem vedel? »Chris mi je zadnjič vsilil poljub« končno pojasni. Požrem slino »kaj si storil? Kaj pa Amanda?« »Amando imam zelo rad toda ta hladen odnos med nama me ubija. Ne upa mi priznati toda na daleč se vidi da nisva za skupaj. Nima smisla vztrajati.« »In zakaj si poljubil mojo teto?« »Spontano« skomigne z rameni. »O moj bog, boš sploh Amandi priznal resnico?« »Bom, toda bojim se njenega razočaranja.« »Kreten« zasikam besno in stečem iz hiše. Vsega imam dovolj.

Kevin

ELISA
Ne vem kako jima me je uspelo prepričati da me je oče odpeljal v jahalno šolo. Medtem ko je odšel v hlev sem stala pri ograji in strmela v daljavo. Opazovala sem te velike grozovite živali in si v mislih predstavljala kako rada je imela Eva Viharja. Beli konj pride bližje k meni, ponudim mu korenje ki ga držim v rokah. Opazujem ga. Naenkrat zaslišim vpitje, ne razumem besed in ne vem kdo je. Obrnem se, naenkrat začutim rahel sunek. Bila sem prislonjena na ograjo, čutim njegove ustnice na svojih…

se nadaljuje...
kdo bo poljubil Eliso?
bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj, kritik...
10. februar 2017
Neeeeeeeeeeeext!
Jason?
10. februar 2017
Next
Mogoce kevin Ker misli da je eva
10. februar 2017
kevin hah
neext
11. februar 2017
u213121
u213121
Se strinjam z Blažka11, komi čakam nextt! Next!
11. februar 2017
u220176
u220176
Next!
11. februar 2017
Next
12. februar 2017
Next
12. februar 2017
u221796
u221796
Next
13. februar 2017
Hey punce
hvala lepa za vse nexte in komentarčke
nisem mela časa prej pisat ampak tu je novi del : )
Summer night, hvala za komentarček izveš v odgovor v tem delu : )
Nives, Blažka11 hehe mislita : )
keep calm girl, Verica, Pikipu, MasterQueen, kikimarin123cat hvala za nexte *
evo novi del...

ELISA
Čutim kako zadrhtim, drži me močno v objemu in nežno poljublja moje ustnice. Ne morem si pomagati, vrnem mu poljub za poljubom. »Kevin« zašepeta po tihem ko se umakne stran od mene in se zastrmi naravnost v moje oči. Po obrazu mi zdrsnejo majhne solzice. Ne razumem njegovega početja! »O moj bog Elisa nisem hotel« komaj spravi iz sebe. »Bedak, zakaj si to storil« kar naenkrat znorim in mu pritisnem močno klofuto na levo stran lica. Spomnim se na Jasona, to mi nikoli ne bo oprostil. »Čisto ista si kot Eva, njena barva las njena oblačila« govori zmedeno. Povesim pogled »pogrešam jo« zašepetam po tihem. »Tako zelo, da hočeš biti ona. Se sploh zavedaš kaj počneš?« V njegovih očeh opazim vznemirjenje pomešano z bolečino. »Vse bi dala da bi bila tukaj ob meni.« »Prav tako jaz, Eva je bila ljubezen mojega življenja. Ne morem verjeti da sem nekako začutil da še je zmeraj tukaj. Kot da bi se zmotili da ste mi povedali da je umrla. Nisem se zavedal kaj počnem. Še zmeraj jo pogrešam« govori hitro. Globoko vdihnem »razmišljala sem da bi poskušala jahati. Toda sem si premislila.« Bila sem zmedena od njegovega poljuba. Zavedam se da je Eva imela srečo da je bil z njo. Stečem stran od njega, slišim njegovo vpitje za sabo toda se ne ustavim. Hočem biti sama.

KLIK SLIKICA

V meni so se prebudili vsi tisti občutki, ki sem jih doživel ob Evi. Njene oči, njena barva las, oblačila. Bilo je kot da bi bila še zmeraj tukaj. Elisa me je dobesedno šokirala z svojo preobrazbo. Polastil sem si njenih ustnic in jo poljubljal. Ne vem zakaj mi je vračala poljub za poljubom. Šele ko opazim kaj sem storil se spomnim na njenega fanta. Sigurno je bila srečna z njim. In kaj je počela tukaj? Viharja ni marala. Hotel sem do konca govoriti z njo toda je v solzah stekla stran. Poskušal sem jo ustaviti toda mi ni uspelo. »Presneto« zasikam jezno. Zastrmim se v njenega očeta, ki mi je zmeraj bližje. »Bil sem pri Viharju, Elisa ga je hotela videti toda ne vem kam je zginila« me pozdravi. Ošinem ga s pogledom »zakaj je ista kot Eva« komaj spravim iz sebe. »Pogreša jo Kevin, občutek imam da se ji je malo utrgalo. Danes se je pobarvala isto kot ona, ne more prevzeti njenega mesta.« »Nikoli, Elisa je prava trapa. Poskušala me je prepričati naj govorim z Chrisom, hotela je da ga odvrnem od Amande« govorim še zmeraj zmedeno. Franko se presenečeno zastrmi v moje oči »o čem govoriš?« Zastrmim se v betonska tla nato pa priznam vse kar se je zgodilo. Zmedeno strmi vame »hočeš reči…« Brez besed prikimam, vem da je dobro razumel vso zgodbo. »Elisa jih bo slišala…« »Nič ji ne recite, prosim« ga prekinem in odidem proti ograji, ko zagledam Viharja ki prihaja v boks. Stečem proti njemu in se usedem nanj. Poženem ga v dir! Potreboval sem svoj mir! Elise nisem moral zbiti iz misli.

se nadaljuje...
bom vesela nextov, komentarčkov, teorij, mnenj, kritik...
17. februar 2017
u213121
u213121
Next! Bogi no, ampak sej Elisa lohk dela kar želi. Ful dobr, komi čakam Next!!!
17. februar 2017
Next
17. februar 2017
neeeext!
17. februar 2017
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. februar 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani