Next
01. junij 2017
u222241
u222241
Zbudila sem se mama je zakričala
》ZAJTRK!!《 Šla sem dol ....v kuhinjo. Mama je pa kar naenkrat zakričala. Jaz sem jo pa nestrpno vprašala "Kaj je??" Si vidla duha,imam kaj na obrazu,sem dobila mozolj,"??? Rekla je 》Pojdi se pogledat v ogledalo!!《 Šla sem in še sama sem zakričala...!!! Na mojih ustnicah sem vidla nekakšno sluz in pikice. Hotela sem jo dat dol...spirala sem z vodo...drsala z robčki itd. Ampak to ni šlo dol!! Mama me je odpeljala k zdravniku.
POGOVOR:
Z: zdravnik J:jaz M:mama

Zjoj
M:Je kaj hudega???
Z:Zdaj jo bom pregledal!
J:Mami ne rabiš delat panike!
M:Kaj če si bolna???
Z: Ne, vaša hčerka ni bolana, ima pa alergijo...
M: Alergijo?? Moja hcerka ni alergična na nič.
J: joj
Z: Melisa alergična si na orehe

Celo pot do doma sem primišljevala zakaj se to meni dogaja! No še sreča da danes ne grem v šolo. Ampak čudno se mi zdi ker včeraj nisem jedla orehov!!!
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
Next?
Kritike,pohvale??
05. junij 2017
Super Next!!
05. junij 2017
u221306
u221306
Next
10. junij 2017
Next
10. junij 2017
Rai
Rai
Next
10. junij 2017
u222241
u222241
Mama je rekla da morem iti v šolo ker danes pisemo test..in noče da manjkam. Jaz seveda nisem hotla ampak sem morala. Bilo me je sram kot še nikoli. Vstopila sem v razred in zagledala učence in učiteljco ki bulijo vame. Nekaj časa so me vsi gledali, potem pa vsi padli v smeh, celo učiteljca, no moja BFF pa se ni smejala. Učiteljica me je vprašala če sem dobro. Potem pa je Leja rekla, da sem bolana, in grda. Nimam pojma zakaj to rekla. Zgledalo je da je ona najbolj srečna. Ko je pouk koncal me je na hodniku usatvila Leja in njene prijateljice ki sta mi rekle "to ni še vse Melisa ...počakaj na drugo presenečenje".
OPROSTITE ZA KRATEK Next....zdan grem nekam..
29. junij 2017
ok je Next
29. junij 2017
u221306
u221306
Next
29. junij 2017
Rai
Rai
Next
29. junij 2017
Ja zdej je zbrisala profil lol