Pač tukaj bom jst napisala eno tako kratko zgodziło, o najboljšem bendu na svetu, o One directionnnnnnnnn, duh. Šla se bo o Chloe, ki jo straši prodajo 1D.
In potem…… berite dalje da izvete
OPIS OSEB:
Chloe je čisto nevadna punca, ki rada bere in rada sanja o bolšem zivljenju. Misli da je grda alpak vresnici je najlepsa na svetu ma blont lase modre oči najljubša barva je modra je iz revne družine tak da nima lepih oblačol

Harry je najlepši najbolj pupolaren in najbolj hip tip na svetu uživa svoje življnje s vsojim bendom in to na polno. Zgleda kot čist navaden fant apak v resnici je vodja največje mafijske družbe na svetu. to je postal ko je videl svojega očeta umreti v rokah nasprotnika Luke Hemmingsa ki je član banda 5sos. Je zelo skrivnosten in nesramen do vseh ostali razen do chloe.

Zayn je harryova največja podpora rad poje

Niall je irec

Liam je bad boy, ljbi chloee

Louis hoče met harrya

oKEJ TO JE DOVOLJ ZA ZDAJ hvalaaaaaa
06. december 2020
Next pls to je tak superr
06. december 2020
nextt
06. december 2020
nextt
07. december 2020
“Chloe pride dol” se je zadr moj oče o ne kaj sem naredla me je zaskrbelo . “Ja oče” ”mamo nekaj dobrih novic za tebe” moj ati je stal polek moje mačehe Alexsandre She was the real fucking queen. Bla je visoka blonda pa full nesramna, tak res full. Moje fotra je sam izkoriščala za dnar. “to je kul“ sem rekla “rabla boš nove cote“ dal mi je njegovo kreditno kartico in bla sem v trgovino

TRGOVSKI CENTER
slišala sem kričanje in ko sem pogledala sem vidla pet lušnih fantov. Vse okoli njih so kričale “ ljubim tee zyn” “vtihni bitch zyn je moj”
šla sem na moj telefon nikol še nosem slišala za te ludi, mogole so kakšni youtubreri
” hey girl, potrbujejš prevoz domov? ” mi je reko fant z kartkimi rjavimi lasmi in rjavimi očmi
“ne nerabim sploh ne vem tvojega imena” in s tem sem odišla
27. december 2020
to je bil prvo poglavje ^
upam da vam je blo všeč, to je blo malo kratko ampak brez skrobi naslednja poglavja bodo bla daljša
27. december 2020
Next
27. december 2020
Next
28. december 2020
Next
28. december 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani