Next
06. julij 2017
Heej
Kako ste kaj? Predvidevam da super, glede na to da je sonček in da je poletje in ni šole
Evo tukaj je nov Next, uživajte

10.

Katherine Davis

Vstopila sem v hišo in sedela sta na kavču ter se pogovarjala. Nista me opazila, tako, da sem nekaj časa poslušala kaj se pogovarjata.
''Ne morem verjeti, da ni podrobno prebrala datuma.'' Je rekel Billie.
''No, saj to se lahko vsakemu zgodi, ampak jaz sem umrla od smeha, ko sem to izvedela.'' Je rekla Paige.
Torej mu je povedala kakšno neumnost sem naredila, super. Nenadoma je Billie pogledal v mojo smer in ko me je opazil, se je zresnil. Enako je naredila Paige.
''Hej Kat, kako je bilo na faksu?'' je vprašala, jaz pa sem jo grdo pogledala.
''Odlično.'' Sem rekla sarkastično. ''Še boljše pa je priti domov in videti kako moja zlata sestra razlaga moškemu, ki me je razdevičil, kako sem narobe prebrala datum!'' sem jezno zavpila in oba sta me debelo pogledala, saj tega najbrž od mene nista pričakovala.
''Ne glejta me tako.'' Sem rekla in se odpravila proti stopnicam. Ustavila me je mama, ki je prišla iz kuhinje s kavo v roki.
''Kam pa ti tako jezna?'' je vprašala.
''V svojo sobo.'' Sem odvrnila.
''Ti je Paige povedala, da bo Billie nekaj dni pri nas?'' je rekla čisto navdušena. Še moja mama je navdušena nad njim.
''Kaj?'' sem se začudila.
''Ja, zakaj bi bil v hotelu, če je lahko pri nas, ki ga že poznamo.'' Je rekla in se nasmehnila.
''Pa vi niste normalni.'' Sem rekla in zavila z očmi ter stekla v sobo. Hitro sem za seboj zaprla vrata. Bil je že skoraj večer, tako da nisem nameravala iti ven do jutra. Mogoče se bo Billie naveličal in šel. Izvedel je zakaj sem pobegnila pa še vedno vztraja. Zakaj? Nisem razumela zakaj. Nisem pa bila dovolj samozavestna, da bi se soočila z njim, čeprav bi v tistem trenutku dala vse, da bi se ga vsaj dotaknila. Sovražila sem samo sebe. Edina, ki bi me lahko razumela je Paige, saj včasih tudi ona ni imela samozavesti. Na srečo jo je Mike postavil na realna tla in naučila se je ceniti samo sebe. Jaz to najbrž ne bom nikoli. Odkar nama je umrl oče, se počutim tako prazno. Del mene je manjkal in najbrž ne bo nikoli več zapolnjen. Vedno sem se trudila biti pozitivna, ampak to včasih pač ni šlo. Do večera sem ležala v postelji in razmišljala. Ko sem že hotela iti v kopalnico, so se odprla vrata moje sobe. Noter je vstopil Billie. Zaklenil je vrata za seboj in dal ključ v žep. Takoj sem vstala.
''Kaj počneš?'' sem ga vprašala.
Nasmehnil se mi je in se mi približal.
''Tokrat mi ne boš pobegnila, pogovorila se bova hočeš ali nočeš.'' Je rekel.
''Danes nisem razpoložena.'' Sem odvrnila, v upanju da bo odšel.
''Bom pa jaz naredil tako, da boš.'' Je rekel in se nagajivo nasmehnil.
''Kako? Kaj delaš?'' sem ga vprašala, ko se mi je vedno bolj približeval, jaz pa sem bila vedno bližje steni. Ostala sem ujeta med njim in steno.
''Vem, da tudi ti ne moreš pozabit tiste noči. Vem, da sem tudi jaz tebi všeč. Nekaj te drži nazaj in ne vem kaj.'' Je rekel in me nežno pobožal po obrazu. Želela sem si, da bi me poljubil. V tišini sem ga gledala, kako je opazoval moje ustnice. In res me je poljubil. Ta poljub je trajal nekaj minut. Ni bil tako strasten kot takrat, ampak bil je nežen in čustven.
''Me boš zdaj spustil ven?'' sem ga vprašala, ko me je nehal poljubljat.
Bala sem se, da se bom zaljubila vanj. Vedno sem se bala ljubezni.
''Nikamor ne greš. Ne boš mi ušla.'' Je rekel.
''Billie prosim spusti me ven.'' Sem zastokala. Šla sem na balkon, on pa za menoj.
''Lahko enkrat govoriš z menoj in mi poveš kaj te muči?'' me je vprašal. Pogledala sem naokoli in ugotovila, da balkon sploh ni tako visoko. Želela sem pobegnit nekam, kjer me nihče ne bi našel.
''Skočila bom če me ne spustiš ven.'' Sem rekla.
''Ne bom nasedel.'' Je rekel in mi pomežiknil.
''Sam si prosil za to!'' sem zavpila in splezala čez ograjo ter skočila dol. Pristala sem na trebuhu.
''Kat!'' je zavpil Billie. Še sam je skočil dol in planil k meni.
Noga me je grozno bolela. Preden bi lahko karkoli rekla me je vzel v naročje in me pobožal po obrazu.
''Kat si v redu? Res sem mislil da se šališ, prekleto.'' Je rekel.
''Samo noga me boli.'' Sem rekla in takoj je pogledal proti mojim nogam.
''K zdravniku greva, takoj.'' Je rekel in me odnesel do avta ter me položil na sovoznikov sedež. Odpeljala sva se proti najbližjemu zdravstvenemu domu. Zelo ga je skrbelo za mene in to mi je bilo zelo všeč, priznam. Ko sva prispela tja, me je nesel noter in me položil na stol v čakalnici.
''Saj tako zelo hudo pa ni, da ne bi mogla sama hodit.'' Sem rekla. ''Najverjetneje sem si samo zvila gleženj.'' Sem še dodala in resno, zaskrbljeno me je pogledal.
''Tudi če je samo to, ne boš hodila sama. Jaz sem kriv, da si skočila.'' Je rekel.
''Nisi, mene nihče ne jemlje resno.'' Sem rekla in skomignila z rameni.
Prekinil naju je zdravnik, ki je prišel do naju.
''Jaz grem z njo. Jaz jo bom nesel noter.'' Je rekel Billie in takoj me je spet vzel v naročje.
''Sta par?'' je vprašal zdravnik.
''Ne.'' Sem rekla jaz. ''Ja.'' Je rekel Billie. Oba hkrati sva odgovorila in zdravnik je zmedeno gledal.
''Sva ampak ona tega še ne ve.'' Je rekel Billie. Zdravnik se je zasmejal in tudi meni je šlo takrat malo na smeh.
07. julij 2017
woooow neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
sta par...ampak ona tega še ne ve umiram
07. julij 2017
u225419
u225419
neeeext
07. julij 2017
Opa kr skočla je čez balkon
Next
07. julij 2017
Leith_Armstrong
Leith_Armstrong
sta par ampak ona tega ne ve OMG Xx
Pa jz bi isto kot Kat nrdila.... Sej mene tud noben ni nkol resn jemu
Neeext nujnoo
07. julij 2017
Neeeeext!!!
07. julij 2017
Ker me jutri najbrž nič ne bo doma, sem se odločila da vam že danes prilepim nov Next. Uživajte

11.

Katherine Davis

Vztrajal je in šel z menoj v ambulanto. Res je nor. Še vedno mi ni bilo jasno zakaj tako vztraja pri meni. Domov sva prišla v poznih nočnih urah. Mama in Paige sta spali, tako da nista opazili, da se je kaj zgodilo. Sploh ni poslušal kaj mu govorim, kar vzel me je v naročje in me nesel v zgornje nadstropje. Iz žepa je potegnil ključ in odklenil vrata.
''Mi boš zdaj vrnil ključ?'' sem ga vprašala. Zasmejal se je in odkimal.
''Ne še.'' Je odvrnil.
''Kdaj pa?'' sem vprašala in zavila z očmi.
''Bomo še videli.'' Je rekel in mi pomežiknil.
Položil me je na posteljo in me pokril z odejo. Sedel je na stran postelje.
''Res mi je žal, da si zaradi mene tako padla.'' Je rekel.
''Saj nisem umrla.'' Sem rekla in skomignila z rameni.
''Tega nikoli več ne ponovi, ne govori o smrti.'' Je rekel in se zresnil.
''Zakaj?'' sem ga vprašala, saj sem bila včasih čisto preveč radovedna.
''Zaspi zdaj.'' Je rekel in se sklonil do mene ter me na hitro poljubil na usta. Ukradel mi je poljub.
''Ni pošteno!'' sem zavpila, on pa se je nagajivo nasmehnil.
''Pa še kako je.'' Je rekel in šel iz sobe. Še vedno mi ni vrnil ključa. Namestila sem se in zaprla oči. Nekaj časa je trajalo, da sem zaspala, a mi je nazadnje le uspelo. Naslednje jutro mi je zazvonila budilka. Noga me ni več tako zelo bolela, a sem vseeno vzela tableto proti bolečinam, ki mi jo je predlagal zdravnik, saj me je čakal še dolg dan na faksu in ga nisem smela zamudit zaradi zvitega gležnja. Iz omare sem potegnila črne oprijete kavbojke, ter siv pulover. Obula sem sive allstarke. Lase sem pustila spuščene, da so mi prosto padali. Nanesla sem si malo eyelinerja in bila sem pripravljena. Malo sem težko hodila zaradi gležnja, zato je nekaj časa trajalo, da sem prišla po stopnicah dol. Slišala sem Paige in Billija kako sta se v jedilnici pogovarjala.
''Misliš, da jo bova lahko prepričala?'' je vprašal Billie.
''Ne vem, zna bit trmasta. Tako kot jaz.'' Je rekla Paige in oba sta se zasmejala. Takoj sem vedela, da govorita o meni.
''Kaj bi me prepričala?'' sem vprašala, ko sem vstopila v kuhinjo.
Oba sta me pogledala. Billie me je pogledal od glave do pet in se mi nasmehnil, kot takrat na poroki. Bil je prekleto sexy, kot vedno. Prisedla sem za mizo in bila sta čisto tiho. Paige se je posvetila svojemu telefonu. Res sem želela vedeti kaj naj bi me prepričala.
''Mi bosta povedala?'' sem vprašala in s tem prekinila mučno tišino.
Billie in Paige sta se spogledala.
''Jaz, Billie, Mike in Tre bi radi, da greš z nami na turnejo.'' Je rekla Paige in debelo sem jo pogledala.
''Ne bo šlo.'' Sem odvrnila.
''Daj no, super se bomo imeli.'' Je rekel Billie.
''Ja, verjamem ampak imam šolo.'' Sem rekla in ju s tem utišala.
Vstala sem in vzela torbico, ter se odpravila k vratom. Billie je prišel za menoj in mi odprl vrata.
''Izvoli lepotica.'' Mi je rekel in mi pomežiknil.
Zmedeno sem ga pogledala in stopila ven.
''Ne glej me tako. Moram skrbet za svojo punco.'' Se je pošalil, jaz pa sem ga grdo pogledala. Res je bil nor, jaz pa še bolj.
''Nisem tvoja punca.'' Sem rekla in prekrižala roke.
''Ne veš še, da si.'' Mi je odvrnil in mi spet pomežiknil. Samo obrnila sem se in šla do svojega avta. Sedla sem noter in opazila, da me Billie še vedno opazuje pri vratih. Pomahal mi je, jaz pa sem se mu nasmehnila in se odpeljala proti faksu. Parkirala sem tam kot običajno in za menoj se je pripeljal Billie, ki je parkiral zraven mene.
''Živjo moja lepotica.'' Mi je rekel, ko je izstopil z avta.
Globoko sem vdihnila in ga pogledala. Stopil je do mene.
''Sem te že pogrešal.'' Je rekel, jaz pa sem ga čudno pogledala.
''Nisi me videl samo 5 minut.'' Sem odvrnila.
''Ja saj, veš kako dolgo je to? Jaz bi ves čas bil v tvoji bližini in bi pazil na tebe ter se dotikal tvoje mehke kože.'' Je rekel in živčno sem se ugriznila v ustnico. Medtem me je spet opazoval. Njegove oči so potovale po mojem telesu in stisnil je pest. ''Nehaj biti tako sexy. Kako je lahko to sploh dovoljeno, da si tako sexy? Kar tukaj bi te napadel.'' Je rekel in ob teh besedah sem začutila kakšno poplavo dobivam tam spodaj. Vzburil me je in to zelo. Najbrž je to bil njegov namen.
''Kaaaat!'' je zavpila Lauren na drugi strani parkirišča. Obrnila sem se in jo zagledala. Pritekla je do mene.
''Kaj se ti je zgodilo?'' je rekla, ko je opazila mojo nogo.
''Ah, gleženj sem si zvila.'' Sem rekla in pogledala Billija, ki me je še vedno opazoval. Potem pa je pogledal na uro.
''Grem jaz noter. Se vidimo ne predavanju, danes bo zanimiva tema. Ne smeta zamudit.'' Je rekel Billie in se zasmejal. Le kaj je s tem mislil?
Z Lauren sva se odpravili noter in pridružili sta se nama še Holland in Jessica. Prve tri ure pouka so potekale čisto normalno. Potem pa je bilo na vrsti Billijevo predavanje. Šle smo v učilnico in sedla sem na svoje mesto v tretji klopi zraven Holland. Billie je vstopil in nas pozdravil. Stopil je pred tablo.
''Danes bomo govorili o temi, ki je povezana z drogo in alkoholom. O spolnih odnosih med vplivom drog in alkohola.'' Je rekel in me pogledal. Bo slučajno govoril o meni, ker sem bila pijana ko sem se dala dol z njim?!
Prijela sem se za glavo in začel je. Delal me je živčno. Kar potila sem se. Vsi so ga z zanimanjem poslušali.
''No in ogromno mladih punc izgubi nedolžnost, ko so pijane ali zadrogirane, potem pa jim je drug dan žal. V nekaterih primerih so za to krive same, ker si tega želijo, v nekaterih primerih pa je vključeno tudi posilstvo.'' Je rekel.
Nisem mogla ostati tiho. Dvignila sem roko in vsi so me pogledali.
''Ja, gospodična Davis.'' Je rekel in se nasmehnil.
''Ni nemoralno dejanje če imaš spolni odnos s pijano devičnico?'' sem ga vprašala. Tega zagotovo ni pričakoval, saj je bil nekaj časa tiho.
''Ne, če se ona sama sleče pred njim.'' Je odvrnil. Nekateri sošolci so se zasmejali. Jaz pa sem zardela. Še žal mu bo, da sem zardela pred celim razredom. Do konca predavanja sem bila čisto tiho, ker sem vedela, da vse kar omenja govori o meni. Ko je zazvonilo sem hitro šla iz razreda in sem se poskusila pretvarjat, da se to predavanje ni nikoli zgodilo.
08. julij 2017
neeeeeeeeeeeeeeeext Billie...tvoje zadnje ure življenja se iztekajo
08. julij 2017
don't cry
don't cry
Next
08. julij 2017
Leith_Armstrong
Leith_Armstrong
Joj, Billie on neki predava, pa on je to naredil pod vplivom alkohola pa ja, kat se je res slekla pred tabo, ampak bla je PIJANAAAA
Next
08. julij 2017
Next
08. julij 2017
neeext! ;D
08. julij 2017
HAHAHAHAHHAHAHA kok legendarnooo nextt
08. julij 2017
Neeext!!
08. julij 2017
Niccals.
Niccals.
neeeeext
09. julij 2017
u225419
u225419
neeext
10. julij 2017
Hej

Evo tukaj je nov Next

12.

Katherine Davis

Do konca pouka sem se izogibala srečanju z Billijem. Ko je šel mimo mene sem se pretvarjala, da sem čisto zatopljena v pogovor z Jessico, Holland in Lauren, ki so se pogovarjale o prihajajočem izpitu. Pretvarjala sem se, da ga ne vidim. Ampak čutila sem kako me opazuje. Ko je bilo popoldne predavanj konec sem se hitro odpeljala domov. Njegovega avta ni bilo več na parkirišču, kar je pomenilo, da je najbrž že bil doma in spet imel debate s Paige kako me prepričat, da grem z njimi na turnejo. Ko sem pripeljala do hiše, sem videla, da maminega avta ni doma. Vstopila sem in šla po stopnicah gor, slišala sem igranje kitare iz sobe za goste. Billie je očitno sam doma in se je odločil, da bo imel vaje. Pesem, ki jo je igral in pel sem prepoznala. Wake Me Up When September Ends. Naslonila sem se na vrata in ga opazovala kako je sedel na postelji, ter gledal k steni in igral in pel. V njegovem glasu je bilo slišati bolečino. Ampak njegov glas je bil tako od blizu brez mikrofona prelep. Nenadoma se je obrnil in me zagledal.
''Oh..Nisem vedel, da si že nazaj.'' Je rekel in odložil kitaro na posteljo.
Naredila sem korak naprej in prekrižala roke.
''Kje pa sta mama in Paige?'' sem vprašala.
''Šli sta v trgovino, baje bomo danes imeli večerjo skupaj vsi. Nihče ne sme manjkat.'' Je rekel in se malo nasmehnil.
''Kaj pa tebe muči?'' sem ga vprašala in stopila še malo bližje.
''Ti, ker nočeš biti moja.'' Se je pošalil.
Ko je to rekel sem se spomnila na predavanje v šoli. Grdo sem ga pogledala.
''Mi lahko poveš kaj je pomenilo tisto prej v šoli? Zakaj ravno o devičnicah, ki seksajo pod vplivom alkohola in drog?!'' sem zavpila, on pa se je naglas zasmejal.
''Kako si se razjezila.'' Je rekel in mi pokazal jezik.
Zgrabila sem prvo blazino, ki sem jo videla in mu jo vrgla v glavo. Vstal je in pritekel do mene ter me začel žgečkat.
''Nehaj!'' sem zavpila in se zraven smejala, saj nisem mogla več zadrževat smeha. Hitro je umaknil kitaro s postelje ter me vzel v naročje in me položil na posteljo in sedel zraven mene. Pogledal me je v oči in me pobožal po laseh.
''Kdaj se boš omehčala Kat?'' me je vprašal.
Tega vprašanja nisem pričakovala, zato sem bila čisto tiho in nisem vedela kaj naj mu rečem.
''Se me bojiš, ker sem slaven pevec? Veš, tudi jaz sem krvav pod kožo. Tudi jaz se smejim, jočem, seksam, rigam, prdim, jem, norim ko vidim najljubši bend v živo. Tudi jaz sem preprost človek, samo pozna me veliko ljudi zaradi mojih pesmi.'' Je rekel in nasmehnila sem se.
''Saj vem.'' Sem odvrnila in vstala ter stopila k oknu. Bližal se je večer. Nenadoma sem začutila njegove roke okoli mene. Objel me je od zadaj. Nekaj časa sva stala tako in gledala ven. V njegovem objemu mi je bilo zelo prijetno, še bolj kot sem priznala. Sem se slučajno zaljubila v Billija? To res ne bi bilo pametno. Ampak če sem se, bom to ljubezen zakopala globoko v srce, da nihče ne bo opazil.
''Danes bi moj oče imel rojstni dan.'' Je rekel in s tem prekinil tišino. Obrnila sem se k njemu in ga pogledala v oči, ki so naenkrat postale solzne.
''Ni več živ?'' sem ga vprašala. Odkimal je.
''Umrl je pred petnajstimi leti. Bil je prvi september. Moj oče je bil zame največji heroj, potem pa sem ga zavedno izgubil.'' Je rekel in takrat sem vedela, da ga moram nekako potolažit. Saj sem tudi jaz izgubila očeta. Prijela sem ga za roko in močno jo je stisnil. ''Raka je imel.'' Je rekel.
''Res mi je žal..'' sem rekla, saj nisem vedela kaj naj mu rečem. Potegnila sem ga k sebi in ga močno objela, on pa mene. Nekaj minut sva tam stala in se objemala.
''Je tako nastala pesem Wake Me Up When September Ends?'' sem ga vprašala. Pokimal je in si obrisal solze.
''Na pogrebu sem jokal in sem stekel domov in se zaprl v svojo sobo. Nisem več želel ven. Mama je pritekla za menoj in me je poskusila potolažit, jaz pa sem ji rekel wake me up when september ends. Sovražim ta mesec, ker mi je vzel očeta.'' Je rekel in spet sem ga objela.
''Tvoj oče je sigurno ponosen na tebe, kjerkoli že je.'' Sem rekla in ga s tem nekako potolažila.
''Upam, ker njegova želja pred smrtjo je bila, da grem po njegovih stopinjah in se ukvarjam z glasbo. Le, da on je bobnar, mene pa je vedno bolj veselila kitara.'' Mi je rekel in prijel je kitaro v roke. ''Bi rada slišala to pesem tukaj zdaj v celoti?'' me je vprašal. Pokimala sem, saj sem res želela slišat. Sedel je na posteljo in začel igrat, jaz pa sem se zraven udobno namestila. Mislim, da je takrat v pesem vložil vsa čustva, ki jih je imel v sebi. Zelo lepo je zapel. Na koncu je odložil kitaro in me pogledal ter me nežno pobožal po obrazu.
''Kat, jaz bi ti rad nekaj povedal.'' Je rekel.
''Kaj pa?'' sem ga vprašala.
''Jaz mislim, da….'' Je začel. Nisem vedela kaj bo rekel, zato sem postala malo živčna.
''Doma sva, golobčka!'' je zavpila Paige in naju tako prekinila. Pa zakaj ravno zdaj?
''Oh, kaj pa se tukaj dogaja?'' je vprašala, ko je prišla do vrat in naju zagledala na postelji.
''Nič se ne dogaja, malo je igral in jaz sem ga poslušala.'' Sem rekla. Paige se je zasmejala.
''Šli sva kar po pico, ker sva se dolgo zadržali v trgovinah. Tako da pridita jest, ker bo drugače vse mrzlo.'' Je rekla in nama namignila naj prideva dol. Z Billijem sva se spogledala in sledila Paige v spodnje nadstropje, kjer je mama že zlagala krožnike na mizo. Sedli smo za mizo in začeli jesti. Jaz sem bila čisto tiho in sem samo jedla. Mama, Billie in Paige pa so se pogovarjali o turneji, za katero jaz nisem hotela slišat. Ko sem pojedla sem vstala.
''Že greš spat?'' je vprašala Paige.
''Ja, noga me še malo boli in moram počivat.'' Sem rekla in pokimala je.
Šla sem v svojo sobo in zaprla vrata. Slekla sem oblačila in bila sem samo v spodnjem perilu. Iskala sem pižamo in naenkrat sem v ogledalo za seboj zagledala Billija, ki me je opazoval.
''Billie!'' sem zavpila. Zasmejal se je.
''Me nisi vesela?'' je vprašal in spet zaklenil vrata. O moj bog, to bo še zabavno.
10. julij 2017
Leith_Armstrong
Leith_Armstrong
O, da da to bo še reeees zabavno
Neeexz
10. julij 2017
ooo fun :'D neeeeext!
10. julij 2017
omg nextttt
10. julij 2017
Niccals.
Niccals.
neeext
10. julij 2017
Neext!!
10. julij 2017
zlo fajn pišeš!!!!
neext!!!!!!
vprašanje: kok je lahka pršu v njeno sobo, če je bil za mizo??? Ona je pojedla pa šla v sobo in tam je bil...
10. julij 2017
Next
11. julij 2017
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. julij 2017
for ever 1D - billie je v sobo prisu medtem ko se je kat preoblacla
11. julij 2017
u225419
u225419
neextt
11. julij 2017
Ma kr prav ja bo še zlo zanimiv