NEXTTT!!!!
13. april 2012
u82955
u82955
nextttt nujno!!!!
13. april 2012
u68400
u68400
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. april 2012
next
16. april 2012
u85435
u85435
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
16. april 2012
Ful fajn pišešš ))) Neeeeeeeeeeeeeext
18. april 2012
next primož speet?
18. april 2012
u85435
u85435
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
18. april 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. april 2012
next
19. april 2012
...seveda to je bila bolnišnica v kraju kjer sem hodila na začetku v šolo.. O.o kaj delam tukaj?! sem vprašala medicinsko sestro,povedala mi je,da so imeli na letalu težave s hrano in so vsi ljudje omedleli,res nekaj kar se še ni nikoli zgodilo se je čudila sestra,policija že preglejuje. Takoj sem se spomnila policija- Primožev oče je šef policije!!! O ne,nekaj ni vredu...
19. april 2012
u82955
u82955
next nujno
Hannah213-ChocoŁate_GirŁ rember
lovam tvoje zgodbice
19. april 2012
next
20. april 2012
next!!!!!!!
20. april 2012
u70925
u70925
next nujno, in please naj bo malo daljši
20. april 2012
next
23. april 2012
u32953
u32953
next nujno!!!
24. april 2012
u85435
u85435
25. april 2012
next
25. april 2012
next
26. april 2012
u33561
u33561
Next
02. maj 2012
Next
05. maj 2012
u82955
u82955
nexxxttt
05. maj 2012
Neextiii
05. maj 2012
next!
05. maj 2012
next
05. maj 2012
u90057
u90057
NEXT
07. maj 2012
next
07. maj 2012
u51666
u51666
Neeeeeeeeeeextttttt
09. maj 2012
...seveda kot sem pričakovala nič ni bilo vredu. Kaje in Danija ni bilo nikjer in sestra mi jih ni dovolila oditi češ da sem preslabotna.Potem sem 2 tedna ležala v bolnišnici,kjer so mi vsak dan dajali injekcije ,ki naj bi bile proti zastrupitvi.Počutila sem se zelo omotično. Po 2 tednih je pomme prišel nek moški,nisem ga poznala .Odpeljal me je v hišo kjer se mi je zdelo,da sem že enkrat bila vendar mislim,da je bila samo slutnja,čudno je bilo saj se nisem ničesar spominjala.Moj spomin je izgubljen ....
10. maj 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani