jaa sprot si zmišljujeem...tko k ti XD...pa ja mam pet slovo moj najljublši predmt!
noum izdalaa knjige ker nebi nuben brau mojga sranjaa..tko da če bi jo bi z veseljem teb 1.izvod podtulilaa..!XDxD
hvala teb in soffiiji za spodbudnee besede! tko je pisanje velik lažje!
04. januar 2011
u34333
u34333
naprej !!!!!!!!!!
04. januar 2011

04. januar 2011
zgoraj..mali možič
04. januar 2011
Previdno sem zasledovala punco, ki je hitela po bogato okrašenih stopnicah. Šele v tretjem nadstropju je zavila levo in desno, sledila sem ji dokler ni na kratko potrkala po vratih in ta so se odprla.
»Kdo je?« je nekdo rekel.
»Hei.Fiona tukaj«
»Ah, ti si« je rekel glas na drugi strani sobe. Vrata so se odprla, toda tudi zaprla. Našla sem sobico za čistila, kjer sem slekla delovni pajac pod kateri sem imela oprijet pajac ob pasu pa je bil trdno pritrjen moj pas z orožjem(ne, nisem imela dovoljenja).
In potem sem čakala. Ne vem, ali sem čakala 10min ali 2 uri. Toda enkrat sem zaslišala kako so se vrata nasproti mene odprle in iztopilo je več oseb.
»Jutri pride roba..ne ne...ja zdajle priletim k tebi...helikopter me že čaka«
»Sranje! Zgleda da naš razvpiti šef odhaja saj z nekom po mobitelu govri o odhodu!« sem si zamrmlala pri sebi.
Koraki so se oddaljevali za moškim pa je zgleda stopicala še ena postava. Gledala sem pod vrati da bi videla kdo je. In sreča se mi je končno nasmehnila. Bili so tisti stekleni čevelci ki sem jim sledila sem gor.
Ko sem bila prepričana da ni nikogar sem se izmuznila iz temne sobe. Na nasprotnih vratih sem potrkala in občutek sem imela da ponovno gledam isto sceno.
»Kdo je?«
»Fiona. Nekaj sem pozabila.«
»Oh...no vstopi, odprto je« ves ta trud oponašanje glasu zaman!
Mirno sem zavzdihnila in hitro vstopila v sobo, za seboj pa zaprla vrata.
»Hei! Ti nisi Fiona!«
»Uau..celo ugotovila si. Glede na barvo tvojih las..« zagnala sem se čez celo sobo. Spretno sem jo podrla na tla potem pa ji na grlo pristavila nož, ki sem ga potegnila iz škornja.
»Koliko jih je v stanovanju?«
Dekle je trmasto molčalo. Bilo je neumno, toda neizmerno pogumno. Koliko časa bi zdržali vi, če bi bili v njenem položaju?
»dve v sosednji sobi.« je priznala, ko so po vratu že polzele kaplice krvi.
»Koliko v kopalnici?« šla sem na srečo. Toda takšni bogataši imajo vedno kopalnice nasproti sobe. No veste..moja mati je veliko gledala limonade. Moja mati..oh kako sem jo pogrešala! Toda takrat ni bilo časa misliti nanjo.
»Samo ena,«
»ha, prav sem mela. Hvala mami« sem si čestitala v mislih.
Na usta sem ji proslonila zato pripravljen robček. V minuti je zaspala. Jaz za kaj tekšnega nisem imela časa.
04. januar 2011
takšnega*
04. januar 2011
to je pa maja v tem pajacu in v akciji

04. januar 2011
u34333
u34333
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. januar 2011
u34333
u34333
supr pišeš
04. januar 2011
u29720
u29720
neeeext!!! Šuupeeeeeer in najboljše pišeeeš!
04. januar 2011
nexttt!
04. januar 2011
Preskakujem pohvale... NEEEXTTT!!!
05. januar 2011
u34333
u34333
next!!!!
05. januar 2011
u34333
u34333
dej nexti
05. januar 2011
u34333
u34333
next
06. januar 2011
Kmalu so bile vse stlačene v ogromni prazni banji. Nisem jih potrebovala, vendar se jih nisem hotela znebiti.
Stanovanje se je raztezalo po celotnem nadtropju in povem vam, bilo je ogromno. Ko sem po par minutah brklanja po stanovanju končno odkrila kabinet. Toda to je bilo zadnje odkritje. Sprva sem previdno prelagala papirje, zdaj na eno zdaj na drugo stran. Takrat sem pomislila na dekleta v banji in...če sem že tu bom vsaj pustila svoj pečat. V svojem slogu. Začela sem razmetavati stvari, spravila sem se na knjižno polico, papirji so leteli po zraku, odprla sem celo rezalnik papirja in vsebino stresla po tleh.
Takrat sem se spomnila.
Računalnik.
Kako le, da nisem prej pomislila nanj?
Ker sem neumna!
Prižgala sem ga, gesla sploh ni imel, ker se zanaša na varnostnike pred vrati (sej vam pravim, kraj med kreteni), mamo z 'zasebne zadeve' pa v središču zaslona.
Kliknila sem mapo in..nič. Prazno mapo da ima na namizju? Z miško označim celo strani in..čudeš. Z malo pisavo je bil napisan elektronski naslov.
Z lahkoto sem prišla do pošte, tam je bilo aktiviterano avtomadsko geslo.
Bila sem notri in brala.:
Od: Lucy
Za:cool.podjetneš(kdo si da še tako ime?!?!

How dare you! Package of stuff you sent on wrong address! Now I have a police on my back!
If you be someone else, you will deat! But..
There is my address again!

Spodaj je bil napisan naslov. Tokrat sem vedela kam moram iti.
06. januar 2011
u29720
u29720
neeeeext!!!
06. januar 2011
u34333
u34333
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
06. januar 2011
Woah! NEEEEXT!!!
07. januar 2011
u34333
u34333
nexti
07. januar 2011
Ko sem doma, se opravičujem, v hotelski sobi razmišlala o celotnem dnevi, sem se spomnila nekaj nenavadnega. Vse je bilo pripravljeno kot na pladnju. Teklo je tako gladko. Niti enega nisem premlatila(kakšna škoda), pošta je bila prijavljena, avto je šel točno k temu dvorcu. Ali ni nekaj preveč naključij? Saj res, kdo je tista ženska?
Toda medtem ko sem razmišljala, sem na moj prenosem računalnik dobila elektronsko pošto. Bila je od neke Spijine znanke, ki sem jo nekoč srečala, pa sem izkoristila vezi. Pisalo je:

Draga Maja!
Lepo da si se spomnila in moje sožalje ob izgubi, res dobre prijateljice Spije.
Kar pa se tiče glede tvoje prošnje. Ker ti ne morem poslati šopka cvetja, lahko vsaj to naredim zate. Vozovnice za Ameriko so pripravljene, toda let imaš že jutri.

Upam, da se še kaj vidimo.
Jasmina(in pozdravi mamo)
»Mama, Jasmina te pozdravlja« hei mogoče se mi je pa res zmešalo, da se pogovarjam z mrtvimi ljudmi.
»Karte imam, jutri oddidem. V Ameriko torej!« sem zamrmljala v luno.
07. januar 2011
next
07. januar 2011
u34333
u34333
next
07. januar 2011
ju3 oblubm!
07. januar 2011
pa če se komu da pa če ga zanima lohka greste prebrt mojo 2.zgodbico z naslovom najina usoda, k sem jo pisal s še eno zdej jo pa nadaljujem sama..
nočm vs nč silt..bi vas pa prosila če greste sam pogledat
hvala ;P
07. januar 2011
u34333
u34333
ja sm že pa je supr next (obe)
07. januar 2011
u29720
u29720
neeeext!!
07. januar 2011
GO ON!