u108932
u108932
nexti nujno+ nova bralka sem in kul zgodba jeto"!!!!
24. oktober 2012
Kaj je narobe?"me je vprašal Alex, ki je pravkar prišel v šolo.
"Vesna je zbolela. Neznano bolezen ima. Lahko umre,"sem rekla in po licu mi je šla solza. Objel me je. "Vse bo še v redu,"je rekel. "Upam. Res upam,"sem skoraj zašepetala. Spustil je objem.
>Kaj je narobe,<sem ga vprašala v mislih.
>Max in Lia gresta,<mi je odgovoril. In res, sta kmalu prišla do naju. Lia je upazila moj žalostni obraz.
"Kaj je narobe?"me je vprašala.
"Saj veš da moj bend ni mrtev, kajne?" Pokimala je.
"Vesna je zbolela. Neznano bolezen ima,"sem rekla.
"Ojej. Vem kako trdno sta povezani. Žal mi je,"je rekla in me objela.
"Prvo uro imam anglo. Kaj pa vidva?"sem vprašala Maxa in Lio.
"Jaz mam matko,"je rekel Max.
"Jaz pa naravo,"je rekle Lia.
"No, čaw. Jaz grem, da me tist učitelj ne zadavi,"sem rekla in šla po hodniku.
"S tabo grem,"je rekel Alex.
"Alex, ne. Pejdi v telovadnco ali pa kam drugam. Naučit se moreva biti narazen,"sem rekla.
"Prav imaš. Sa vidva naslednjo uro,"je rekel in šel. Naredila sem pet korakov in že se mi je pridružil Peter(Tisti, ki ste pozabili: on mi je pomagal pobijati vampirje in je tudi sam vampir).
"Hej!Kako si? Sej imaš prvo uro anglo a ne?"me je vprašal
"Prvič: Hej! Drugič:Še kr dobr. In tretič: Ja,"sem rekla.
Peter:

"kaj se plete med tabo in Rusom?"me je potiho vprašal.
"No...Saj neboš nobenemu povedal, a ne?"sem ga vprašala.
"Ne. Nikomur ne bom povedal."
"No, ljubim ga. In on mene,"sem zašepetala.
"Ljubita se?"me je vprašal potiho. Zdelo se mi je da tudi rahlo prizadeto.
"Ja,"sem mu odgovorila.
24. oktober 2012
nova bralka. lepo pises. next
24. oktober 2012
next
24. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext
24. oktober 2012
ammm.....za tist linkk k sm ti ga dala.........k nardiš kolekcijo morš shranit(klikneš "publish") in pol kopiraš link
24. oktober 2012
vem raaaćka!^.^
24. oktober 2012
matr sej sm shralna zdej pa ne kaže
24. oktober 2012
u108932
u108932
nexti nujno.
24. oktober 2012
ma ne zdej bom jutr
24. oktober 2012
Evo ga obljubjen next
Pa to je tista slika k je bila angel ublečena
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=61805565
............................................................................................................
"Imaš čez naslednji petek kaj časa?"me je vprašal Peter.
"Ja, misli da. Zakaj?"sem ga vprašala.
"No, zanimalo me je če bi se kje dobila. Samo kot prijatelja, saj veš."
"Ja. No prav. Kje in kdaj se dobiva?"
"Pred London Eye ob poldne. Zmenjeno?"
"Ja, zmenjeno,"sem rekla in stopila v razred. Usedla sem se na isto mesto kot zadnjič. Zraven mene je sedel Peter. Učitelj me je spet imel na piki. Jebat ga, tut budale morjo bit na svetu. Ko je bilo ure konec, sem prav počasi šla proti učilnici za naravo, ki pa je bila na drugi strani šole. Gledala sem v tla in premišlavala kaj bom počela za rojstni dan.
Kar naenkrat sem se zaletela v nekaj in padla derektno na rit.
"Fak off! A ne moreš gledat kam..."sem začela potem pa videla da sem se zaletela v Alexa.
"Kakšne besede,"je rekel in zamajal z glavo.
"Dej no. Vsaj pomagaj mi vstat,"sem rekla in iztegnila roke.
"Naj ti bo je rekel in prijel moje roke, da bi mi pomagal. A namesto da bi vstala, sem ga povlekla na tla. Zasmejala sem se.
"Daj sva si bot."
25. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeext
25. oktober 2012
u108932
u108932
next
25. oktober 2012
pogled kk se dela če ti kj pomaga:
http://www.polyvore.com/hipsta_please/set?id=61687685
......................................
neeeext
25. oktober 2012
next
25. oktober 2012
"Hahaha morm reč,"je rekel Alex. Ležala sva na tleh in se gledala v oči. Mislim, da sva razmišlajala isto. In prav to je naredil. Poljubil me je. Hotela sem se sprostit, pa sem se spomnila da sva v šoli.
>Ne skrbi, nikogar ni,<sem zaslišala Alexa v moji glavi. Nežno sem ga odrinila proč in ustala.
"Saj je vseeno, če nikogar ni,"sem rekla.
"Zakaj?"
"Ker se morava naučiti. Nočem te kar naenkrat naskočit,"sem rekla in skupaj sva se zasmejala.
"No grem zdaj. Da ne bojo učenci spraševali kje sem. Se vidiva, angel moj,"je rekel in šel. Odhitela sem v učinico za naravo in se upravičila učitelijici za biologijo. Še dobro, da je prijazna. Usedla sem se zraven Lie, ki je že spraševala kje sem bila.
"Potem,"sem ji zašepetala. Pouk ni bil nič takega. Po njem sva skupaj odšle proti telovadnici. Med potjo sem ji VSE povedala. No razen tega da sva z Alexom dampirja. In to da se lahko pogovarjam z njim brez besed. Preoblekle sva se v garderobi in šle čakat na hodnik.
"Danes, bomo imeli spet ples. Tokrat za oceno. Pari so isti pot zadnič,"je rekel Alex, ki je prišel iz kabineta.
..................................
A bo dovolj
26. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2012
u108932
u108932
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2012
"Danes, bomo imeli spet ples. Tokrat za oceno. Pari so isti kot zadnič,"je rekel Alex, ki je prišel iz kabineta. Videla sem, da sta bila Max in Lia zelo vesela.
"Kar pojdite dol, Angel ti pa ostani. Nekaj bi se rad pogovoril s tabo,"je rekel Alex in ostali so šlo dol.
"Je kaj narobe?"sem vprašala Alexsa, ko sva ostala. Pogledala sem ga v oči.
"Ne, samo..."je začel in iskal prave besede. A namesto, da bi še kakšno rekel, me je pojubil. Srastno.Vračala sem mu poljub. Naslonil me je ob steno in poljubljal dalje. Ovila sem roke okoli njegovega vratu.

Prekinil je poljub.
"Dol morava,"je rekel in se mi nasmehnil. Med uro sem ves čas gledala te njegove lepe oči. Dobila sem petko iz plesa. Po uri sem se preoblekla in šla na kosilo. Vzela sem si svoj pladen, nanj dala hrano in se usedla zraven Alexa, ki je že je del svoje kosilo.
26. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2012
next
26. oktober 2012
Kmalu sta se nama pridružila Lia in Max. Zazvonil mi je telefon.
moj telefon

"Ja ,"sem se oglasila.
"Hej, Sabina tuki. Kak smo kej,"sem zaslišala Sabinin slovenski glas. Nikoli ni rada govorila angleško. Razen na mojih posnetkih.
"Hej Sabina. Kako si? Pa Vid, Simon in Sara? Je z Vesno vse v redu?"sem začela jo začela spraševati.
"Jaz sem v redu. Vid, Simon in Sara tudi, Z Vesno pa se je poslapšalo." KAJ! Pa to ne more biti res. Po licu mi je šla solza. In še ena.
"Koliko?"sem vprašala s tresočim glasom.
"Zelo. Angel, žal mi je. Mislim, da ne bo preživela." Imela sem cel moker obraz. Alex, Max in Lia so začudeno gledali.
"Ne... To ne more biti...NEEEEEEE!!!!"sem zakričala in prekinila zvezo. Obraz sem dala v roke in jokala.
"Angel, kaj je narobe?"je rekel Alex.
"Z Vesno se je poslapšalo,"sem rekla. Svoj stol je potegnil bližje k meni in me objel.
"Žal mi je. Vem, da jo imaš rada. Res je dobra oseba. Tega si ne zasluži,"mi je šepetall v tolažbo. Odrinila sem ga stran od mene.
"NE SME UMRET!!!"sem se zadrla nanj. Ustala sem in stekla na sranišče kjer sem se do konca zjokala.

26. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeext
26. oktober 2012
next
27. oktober 2012
u108932
u108932
next
27. oktober 2012
next
27. oktober 2012
Uzela sem elastiko in si spela lase. Samo kadar imam spuščene mi lahko zgorijo in tega ta trenutek nočem. Moja žalost se je hitro spremenila v bes. Jezno sem boksnila steno. In še enkrat. In še enkrat. Roko sem imela krvavo. Dala sem jo pod pipo in sprala kri. Obrisala sem si solze in nos. Prijela sem kluko in stopila v jedilnico. Usedla sem se za mizo.
"Je vse v redu?"me je vprašal Alex.
"Bo že,"sem mu odgovorila. Nisem bila več lačna. Še dve uri pa bo konec pouka. Samo še kemija in matka. Pospravila sem svoje kosilo in šla po hodniku do učilnice za kemijo. Ura je bila dolgočasna. Tako kot naslednja. Po pouku sem šla lepo počasi domov. Ko sem prišla, je bila hiša odklenjena. Alex je bil v dnevni. Tako ko me je slišal je prišal k meni.
"Kje si bila? Skrbelo me je zate,"je rekel in me poljubil. Vrnila sem mu poljub.
"Lepo počasi sem prihajala domov,"sem zašepetala v njegove ustnice. Še bolj me je stisnil k sebi in me začel še bolj strastno poljubljati. Poljubljal me je po vratu. Uživala sem. Prijela sem ga za roko in ga odvlekla v mojo sobo. Tam mi je slkekel majico.

NEPRIMERNA VSEBINA

..........................................Kasneje..................................................
"Ležala sem na postelji in ga gledala v oči. On pa mene. Božal me je po moji goli koži.
"Prečudovita si,"je zašepetal. Pljubil me je. Odtrgala sem se.
"Oprosti. Ampak moram narediti nalogo,"sem rekla in se šla ublečt.
"Razumem,"je rekel. Slišala sem kako je prišel do mene. Poljubil je moj vrat.
"Ne, ne razumeš,"sem rekla in šla dol v jedilnico delat nalogo.
27. oktober 2012
V radijo sem dala CD z mojimi najljupšimi skladbami. Vse sem naredila sama. Trenutno delam ša na dveh. Tudi naslova še iščem.
Zaslišala se je ta skladba. Imenuje se Edwart and Bella piano ballad.

Naredila sem jo po tisti Sagi Somrak. Obožujem jo. In zgodba je resnična. Poznam Carlisla Cullena. Odličen zdravnik je.
Vzela sem moj zvezek za matiko in začela delat nalogo. Čisto enostavna je bila. Vse naloge sem naredila v petih minutah.V roke sem vzela mamino staro čarovniško knjigo. Zaradi mojih darov bi se jaz lahko spremenila v feniksa ali v volka z rdečimi lisami.
"Kaj delaš?"sem zaslišala Alexa za sabo.
Brez da bi se obrnila sem rekla:"Berem neko staro mamino knjigo. Zanima me v kakšno žival se lahko spremenim."
"Katera skladba je to?"
"Edward and Bella piano ballad. Sama sem jo naredila."
"Zelo lepa skladba je. In dolga."
"kje si bil, medtem kosem delala domačo nalogo,"sem rekla in se obrnila. Zagledala sem ga z mokrimi lasmi.
28. oktober 2012
Next!!
28. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani