Nextti pa sm ti rekla d nocem met v zgodbi fanta pa ce ga ze morem nej ga ma tud sara!!!
10. oktober 2012
Ne vesna,to je moja zgodba zato dej mer
11. oktober 2012
NEXTAM!
**********************************Alex**************************
"ANGEL!! Lih tak prstan sem si vedno želela! Tenx!"je zakričala Sara.
"Ni za kaj,"je rekla Angel.
"A mi lahko kaj zapojete?"je vprašala Sara.
"Seveda. Ampak v skupinah. Simon in Sabina bosta skup, prav tako Vid in Vesna, jaz pa bom sama. OK?"je rekla Angel. Najprej sta Simon in Sabina zapela Party for two.

Ko sta končala so ostali zaploskali. Potem sta zapela Vid in Vesna Just a dream.

Na koncu pa je Angel Wherever You Will Go.

Ona je pela najboljše. Ampak, ko sem pogledal v njene oči (Vesna je držala kamero in je snemala Angel) sem videl osamljenost. Ko je končala je zaslon potemnel. Ampak kmalu se je pokazala nova slika. Na njej je bila Vesna, ki je kamero držala proti sebi. V obraz je bila videti zaskrbljena.
"Ne vem, kaj se dogaja. Zbudilo me je kričanje in zdaj grem pogledat kaj je narobe,"je zašepetala in če ne bi imel dampirskega dobrega sluha je ne bi slišal. Vesna je po stopnicah dol in tam videla Angel. Vse je bilo krvavo. Kri je tekla iz Angeline roke. Modra luna. Tako mlada jo je doživela. Hotela se je dokončno spremeniti v vampirja
.........................................................................................
Nextam?
11. oktober 2012
OMG
N-E-X-T
11. oktober 2012
Vesna ji je pomirila in ji dala tableto proti depresiji. Ekran je potemnel. Konec. Vzel sem drug video in ga začel gledati. Bila je ista noč, kot pri koncu prejšnega videa. Samo razlika je bila da je kamero imela Angel. Bila je v svoji sobi. Na njeni postelji je bila potovalka. Angel je noter dajala svoja oblačila in druge stvari.
"V London grem. Nočem ogrožat druge z mojo prisotnostjo,"je rekla. Svoj prenosnik je dala v njegovo potovalko. Vzela je še svoje drslake in jih dala v vrečo. Ko je vse pripravila, si je dala nahrbtnik na rame, vzela potovalko in šla iz hiše.
"Grem. Za vedno.
11. oktober 2012
next
11. oktober 2012
ta teden nebo nexta ker grem s šolo v fijeso
13. oktober 2012
ITKKK!
13. oktober 2012
Nextam
.............................................Alex.............................................
"Grem. Za vedno. K moji pravi mami. Le ona bo razumela. Saj je vendar čarodejka,"je rekla. Zaklela je."Pozabila sem mojega psa,"je zašepetala in spustila potovalko na tla. S kamero je šla nazaj v predsobo, kjer jo je čakala njena psička.

Lucy(Angelinina psička)

Vzela je povodec, pripela Lucy, prijela potovalko in šla iz hiše. Dala je Lucy in njeno pritljago v avto. Odpeljala se je na letališče, kjer jo je čakalo njeno zasebno letalo. Ekran je potemnel. Čez minuto se je prikazala slika njenega doma, se pravi te hiše v kateri zdaj živi. Spet je bilo vse okrašeno in ko si pogledal skozi okno si videl sneg. Božič. Dan ko ji je umrla krušna družina.
"Hej, hoj. Kmalu bodo tukaj moji krušni starši. Kmalu bodo tukaj tudi..."je rekla Angel, pa jo je prekinil telefon. Dala je na zvočnik.
"Ja,"je rekla.
"FBI tu. Je to Angelina Croft?"se je zaslišalo iz telefona.
"Ja."
"Letalo na katerem je bila vaša krušna družina je explodiral."
"Kaj???"
"Ja. Moje sožalje. Na srečo na njem ni bila vaša skupina. A zaradi nihove varnosti ne smejo govoriti z vami. Izvedeli smo da znate z orožjem. Je to res?"
"Ja, mama me je učila. Saj veste Lara Croft je bila."
"Potem je zdaj vaša dolžnost, da opravite s tistimi ki so ubili vašo krušno družino. Pripeljati jih morate na postajo, če pa nebo druge jih lahko pokončate."
"Razumem. Na svidenje,"je rekla in prekinila. Ulile so se ji solze.
........................................................................................................
a bo dobr
Nextam?
14. oktober 2012
next
15. oktober 2012
*Alex*
Ekran je potemnel.
"Verjemi mi, tega nočeš videti,"sem zaslišal glas za mano. Obrnil sem se in tam je stala Angel z dalincem v roki.
"Angel...Jaz..."sem zajecljal. Prst mi je dala na ustnice.
"Ej, saj ni nič takega. Samo nadeljevanje pa res nočeš videti,"je zašepetala.
"Depresivna si,"sem zašepetal.
"Vedno sem bila. Prav tako, kot sem vedno bila staromodna."
Splezala je name in me poljubila. Ovil sem roke okoli nje.
"A lahko to delava v postelji, prosim?"sem zašepetal. Zasmejala se je.
"Seveda, ljubi,"je rekla in me na kratko poljubila. "Zbežala" sva v njeno sobo.

NEPRIMERNA VSEBINA

................................................naslednji dan...........................................
Zbudil sem se z Angel na meni. Tako je lepa ko spi. Hotel sem se premakniti, ne da bi jo zbudil. Ni mi uspelo. Pogledala me je z svojimi lepimi črnimi očmi.
"Jutro, lepotec,"je rekla in me poljubila. Vrnil sem ji poljub.
"Jutro, angel moj."
Počasi je zlezla dol z mene. Če me je hotela vzburit, ji je krasno uspelo.
"Pripravila bom zajtrk. Mi boš pomagal?"me je vprašala.
"Seveda, samo najprej se ublečiva,"sem rekel in jo poljubil.
20. oktober 2012
Next sori k tok dolg nism brala
20. oktober 2012
nič hudga zmajevka
20. oktober 2012
next
21. oktober 2012
*Angel*
Zbudilo me je premikanje. Pogledala sem Alexa v oči.
"Jutro, lepotec,"sem rekla in ga poljubila. Vrnil mi je poljub.
"Jutro, angel moj,"je zamomlal v moje ustnice. Hotela sem ga malo vzburit in sem zato počasi zlezla z njega. Uspelo mi je. Usedla sem se na rob moje postelje. Kmalu se mi je pridružil.
"Pripravila bom zajtrk. Mi boš pomagal?"sem ga vprašala.
"Seveda, samo najprej se ublečiva,"je rekel in me poljubil. Ovila sem roke okoli njegovega vrata. Kmalu sva se "odlepila". Zadihano sem strmela v njegove oči.
"Veš, kaj sem ugotovila?"sem ga vprašala.
"Kaj?"
"Odkar sem s tabo nimam več napada spominov."
"Res?"se je začudil."To je krasno."
"Res je krasno,"sem se strinjala. Ustala sem in se počasi kot polž, odpravila do omare z oblekami. Nase sem navlekla spodnje perilo, majco in kavbojke.

moja majca
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRghcWkZASNsHwVWG1CCoFhfJNwVFo7THVjbLJLu2eZS88F_DlEpQzBEzlmyQ[/img]
moje kavbojke

"Kaj boš pa ti ublekel?"sem vprašala Alexa.
"No, isto kot včeraj. Kabojke in majco."

Alexove kavbojke

in njegova majca(glejte modro)
21. oktober 2012
Next!!!!
21. oktober 2012
next
22. oktober 2012
Gledala sem ga. Opazil je.
"Kaj?"me je vprašal.
"Veš, da si najlepši moški pod soncem?"sem mu odvrnila. Zasmejal se je. Objel me je okoli pasu in me potegnil k sebi. Gledala sva se v oči. Čutila sem njegov dih na moji koži. Potem sem opazila, da so njegove oči temnejše kot ponavadi.
"Kdaj si nazadnje lovil?"sem ga vprašala.
"Hmmm... Mislim, da dan pred mijim rostnim dnevom,"je napol zamomljal.
"KAJ!? Zakaj nisi povedal? Veš meni ni treba lovit, tebi pa je. Da mi ta trenutek grš vn in uloviš kakšno žival!?"sem skoraj zakričala nanj.
"Ne loviš? kako to?"me je vprašal.
"Zato ker imam moč, ki ima v sebi dar živali. Njih pa ne morem lovit
22. oktober 2012
Razumeš zdaj?"
"Ja. No...grem,"je rekel in izginil. No, pa je šel. V sekundi sem bila v kuhinji in si delala zajtrk. Kaj bi jedla?, to je zdaj vprašanje. Mislim, da bodo jajca na oko dovolj. Ucvrla sem si tri. Počasi sem šla v jedilnico. Ravno sem jedla drugo jajce ko je prišel Alex v jedilnico
22. oktober 2012
Next
22. oktober 2012
"Smo pa lačni,"je rekel in se mi nasmehnil. Na ustnicah je imel še malo krvi.
"Vidim, da si tudi ti,"sem rekla in s poljubom obrisala krvavi madež. Roko sem dala na njegovo srce. Bilo (srce)je strašno hitro.
"Nekdo pa se je vznemiril,"sem rekla. Roko je dal na moje srce.
"Nisem edini."
Poljubila sem ga. Strasno. Z roko je prijel rob moje majice. Odmaknila sem se.
"Ne, Alex,"sem rekla.
"Zakaj?"ga je zanimalo.
"Kako misliš, da se bova zadržala v šoli?"
"Aja. Saj res. Kaj bova zdaj? Mislim da se ti ne bom mogel upreti."
"Nevem. Res nevem,"sem rekla in nekaj časa gledala njegove oči. Potem sem zaslišala dež."Greva ven,"sem rekla. Šla sva ven. tam pa sem naredila tole.

22. oktober 2012
Neeext& pises sveyovno!!!
22. oktober 2012
En izmed najlepših trenutkov. Poljubljala sva se. Strasno.
>Cela mokra si. Prid greva notr,<sem zaslišala Alexov glas v moji glavi.
>Naj ti bo. Ampak malo počakaj. Ta trenutek mi je zelo všeč,<sem mu odgovorila.
>Ne. Ta trenutek greva not. Nočem, da se prehladiš<
>Hahaha. Res smešno. Kaj pa tisto, da dampirji dobimo smo najhujše bolezni.<
>No, če ne gre zlepa gre pa zgrda.< Prekinil je polub in me nesel v hišo.
"Dej me dol!! Ta trenutek!!"sem se zdrla. On me je ševedno držal v naročju.
"No, če ne gre z lepa gre pa z grda,"sem ponovila njegov stavek in se segrela. Dal me je na tla. V bistvu sem padla na tla. Derekt na rit. Alex se je sklonil k meni in me poljubil na vrat. Zapredla sem, kot mačka. Zasmejal se je.
*Alex*
Res nevem kako se bom zadržal v šoli. Angel je prelepa. Sklonil sem se k njej in jo poljubil na vrat. Od ugodja je zapredla. Zasmejala sem se.
"Ti si najlepša mačka na svetu,"sem rekel. Ovila je roke okoli mojega vratu in me pojubila. Francosko.
23. oktober 2012
next
23. oktober 2012
tuki lh delaš komplete oblačil......
http://www.polyvore.com/cgi/home
.................................
next
23. oktober 2012
Nect
23. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeext
23. oktober 2012
*Alex*
Poljub je trajal ZELO dolgo. In bil mi je zelo všeč. Seveda sem ji ga vračal. Ko sva se končno "odlepila", je Angel rekla:"Mislim, da se danes ne bi smela več videti. Veš, res me zanima kako se bova zadržala v šoli." Bil sem presenečen. Ampak sem se strinjal.
"Ja prav imaš. No... grem. Se vidiva jutri,"sem rekel in jo poljubil na čelo. "Čaw,"je rekla. Šel sem ven in po potki proti domu. Potem sem se spomnil da je čez teden dni božič. In Angelinin rojstni dan. Nekaj ji moram kupiti. Ampak, kaj? Kmalu sem prišel do moje hiše.

moja hiša

Šel sem na računalnik in šel na facebook. Tam sem dobil prošnj za prijateljstvo. Od Angel. Zunaj je lilo kot iz škaha. Kmalu je bila ura osem n šel sem spat. To pa samo zato ker nimam nič za delat.
---------------------naslednji dan-----------------
Zbudil sem se, oblekel trenirko in šel v šolo. Ko sem prišel, sem videl Angel naslonjeno ob zid. Oblečena je bila v tole:
https://www.polyvore.com/cgi/app
Bila je prelepa. Ampak videti je bila žalostna. Šel sem do nje.
24. oktober 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. oktober 2012
"Kaj je narobe?"sem jo vprašal.
"Vesna je zbolela. Neznano bolezen ima. Lahko umre,"je rekla in po licu ji je šla solza. Objel sem jo. "Vse bo še v redu,"sem rekel. "Upam. Res upam,"je skoraj zašepetala. Spustil sem objem, saj sem slišal Maxove in Liine misli.
*Angel*
Vesna je zbolela. Lahko umre. Tega ne bi prenesla. Sem pa ugotovila nekaj sijajnega. Včeraj sem našla staro knjigo moje mame. V njej piše, da se lahko čarovniški dampirji-kakršna sem jaz-spremenijo v živali. Seveda je čarovniških dampirjev zelo malo (katera čarovnica bi šla z vamperjem v posteljo? Odgovor: moja mama) in jih staroselci (prebivalci starega plemena) lahko zamenjajo za preobražence. Me prav zanima v katero žival se lahko spremenim jaz.
Ko sem se zbudila sem se ublekal in šla v šolo. Še vedno sem bila žalostna zaradi novice o Vesni. V šoli sem se naslonila ob zid in se smilila sama sebi. Tega ne počnem rada.
24. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani