Šli smo v razred. Lia in Max sta se usedla skupaj. Super, kam pa se naj jaz dam?! Pogledala sem po razredu. Zagledala sem znano frizuro.
"Peter," sem rekla. obrnil se je.
"Angel?" je rekel.
Okej gotovo vas zanima kdo je Peter. On je moj prijatelj, ki mi je pomagal v Rusiji pobivat vampirje. In on je tudi vampir. Ima posebnost uporabe vode. Priznam, jaz sem ga na začetku hotela sežgat. pa ga nisem. Prav dober prijatelj je. Gremo nazaj.
"Lepo te je vidit, Peter," sem rekla in se usedla zraven njega.
"Tebe tut. Ko sem slišal, da je neka pevka pretepla Matta, sem takoj pomislil nate," je rekel in semi nasmehnil."Kako spomini?" me je vprašal resno.
"Nič boljše," sem rekla žalostno.
"Sej, bo boljše," me je poskušal potolažiti.
"To si rekel že lani."
nekaj je hotel reči, pa je skozi vrata napol pritekel učitelj. Lia se je cela stresla. Zahihitala sem se.
"Kaj je tako smešnega, Angelina?" me je vprašal učitelj.
"Nič posebnega, gospod učitelj," sem rekla.
"Ne, povej. Zelo me zanima."
"Nič takega kar bi se vas tikalo, gospod učitelj."
Zviška me je pogledal, potem pa začel uro. Imel me je na piki. VSE LETO me bo imel na piki. Budala!!!!!!!!!! Komaj sem prikrila veselje, ko je zazvonilo. KONC POUKA. Čaki, pet bom mogla. Pa saj bo Alex pel z mano. Čutila sem metuljčke v trebuhu. Ko sem prišla iz razreda me je že čakal.Nasmehnil se mi je (metuljčki). Vrnila sem mu nasmeh. Šla sv proti izhodu.
"Kaj bova najprej pela," me je vprašal.
"together." Pogledal me je. "Okej."
Šla sva ven. Takoj so začeli kričati.
"TIŠINA DRUGAČE NEBOVA PELA!!!!!!!!!!!!!!"sem zakričala. Takoj je vse potihnilo.
"Okej, najprej bova skupaj zapela pesem together."

Takoj ko sva končala so začeli vreščati.
.........................................Kakšnih pet pesmi pozneje................................
Bila sva v moji hiši. Alex je v dnevni sobi sedel na kavču in gledal televizijo, jaz pa sem si v kuhinji delala jajce na oko.
"Si prepričan da neboš nič?" sem ga še enkrat vprašala.
"Ne, hvala." Prišel je v kuhinjo.
"Te petje res lahko tako utrudi?"me je vprašal.
"Saj sva zapela samo pet ali šest pesmi,"sem rekla. Zavzdihnil je.
"Zato pa nisem pevec. A je bila to samo tvoja krinka. In bend?"
"Bend ni bil krinka. S svojima najbolšima prijatelicama sem že v osnovni rada pela. Naredile smo bend. Potem pa sta se nam pridružila še njujna fanta. Ko sem pela sama sem vsa čustva dala v pesemi, ki so postale krinka."
"aha.Pa ti, si imela fanta?"
"Ne, nikoli. In zato sem bila zelo osamljena. Če me natančno pogledaš sem še vedno."
"Zakaj nisi s kom vsaj samo poskusila?"
"Ker me ni nihče ljubil. Kot zdaj." Pogledala sem ga.Nič ni rekel. Vsedel se je na kavč.
............................................................................................................
Nextam?
29. september 2012
Next!!!!!!!!!!!
30. september 2012
NNNN
EEE
XX
T
XX
EEE
NNNN
30. september 2012
Nextam za moji dve edini bralki.
.............................................................................................................
Pojedla sem potem pa šla v dnevno sobo. Potem sem vidla kaj gleda. Moje posnetke, ko sem imela bend.
"Valerija!! Daj mi to kamero! Ubila te bom!!!!! DEJ MI JO!!!!!!!!" se je zaslišalo iz televizije.
"Misl si. Da mi jo uničiš. Nikol. Pa sej to nebom dala na blog, oblubm," sem se zaslišala.
"Imam jo!"
"Vrn. Kaj se vmešavaš v tuje zadeve? Res da si Vesnin fnt in moj prijatelj, mi jo vrn. Oblubm, da to nebom dala na blog, sm vrni mi jo."
"Nej ti bo."
"Vid, ti izdajalec!"
(Mislm, da vam nič ni jasno. Naj razrožim. S to kamero, ki mi jo je hotela Vesna vzet, sem posnela veliko smešnih trenutkov. Ampak ponesreči sem posnela en zelo neroden posnetek med njo in njenim fantom Vidom. Zato sem mogla priseči da nebom dala ta posnetek na moj blog, če ne bi mi kamero uničila).
Alex se je smejal.
"Smešno, a ne. Na tem posnetko so sami smešni in nerodni trenutki mene in mojih najboljših prijateljih."
"Ja, zelo smešno. In tebi pristaja ta navihan nasmeh."
Zrdela sem.
"Koga najbolj pogrešaš?"me je vprašal.
"Vesno. Moja naj prijateljica je bila. Rešila me je iz gnoja petega razreda. Bila sem nova na šoli in zaradi mojega naglasa so me vsi izivali."
"No, mislim da bom moral počasi domov," je rekel.
Pospremila sem ga do vrat.
"Se vidiva jutri," sem rekla.
"Čaw."
Pa je šel. Zaprla sem vrata. Šla sem v dnevno in ugasnila televizijo. Šla sem do radija in dala noter DVD od Shania Twain. Zaslišala sem melodijo od When you kiss me.

O ja, I think I am in a loveeee. Ne morem nehat mislit o Alexu. Kar uspava meee........
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~naslednji dan~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zbudila sem se na kavču. Čaki mal, kako sem sploh prišla sem? Potem sem se spomnila prejšne noči. Še dobro da nisem imela domače naloge. Oblekla sem se in počesla.
Šla sem proti šoli. Športna je prvo uro. Prišla sem do šolskih vrat. Odprla sem vrata, šla v šolo in naprej po hodniku. In glej kaj zagledam. Lio in Maxa kako se ob steni poljubljata. Žažvižgala sem. Takoj sta skočila narazen.
"Opa, golopčka. Kako smo kaj? Morem reč da sem vedela, da je nekaj med vama dvema."
Zrdela sta.
"V redu sva," je rekla Lia.
"Opažam,"sem rekla. "Ampak morem reč, da pašeta skupaj."
Zrdela sta.
"Mislim, da komaj čakaš športno. Ali bolj natančno rečeno Alexa," je rekel Max.
Tokrat sem jaz zrdela.
"Pa saj me skoraj nič ne upazi," sem ugovarjala.
"Saj se hecaš, a ne? Ves čas te gleda, pa čeprav se težko upira."
..........................................................................................................
Nextam?
30. september 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
30. september 2012
"Rešila me je iz gnoja petega razreda. Bila sem nova na šoli in zaradi mojega naglasa so me vsi izivali." Ta stavk je resničen. Vesna, rekla is, da boš brala in ta next je zate.
.............................................................................................................
"Okej, sej je vseeno, gremo če ne bomo zamudil športno," sem rekla.
"Pa tudi če bi, nas Alex stoprocentno ne bo zapisal. No, vsaj tebe ne," je rekel Max.
Zrdela sem.
"No, gremo. Vseeno nebi rada zamudila plesa."
Pa smo šli. Z Lio sva šle v garderobo za punce, Max pa v garderobo za fante. Ko smo se vsi preoblekili smo mogli počakat na hodniku. Kmalu je prišel Alex.
"Danes bomo plesali. Fantje zbirajo," je rekel.
Max je takoj zletel k Lii in jo prosil za ples. Seveda je rekla "Ja." Skupaj sta šla v telovadnico. Na koncu sem ostala sama na hodniku.
"Alex jaz nimam para," sem mu rekla.
"Z mano boš, prav?"
"Ja," sem rekla. Pogledal me je v oči. Kar naenkrat je postalo zelo vroče. Med nama je bil samo še centimet. Srce mu je podivjalo. Čutila sem njegovo sapo na moji koži. Naredil je korak nazaj.
"Oprosti," je rekel in umaknil oči z mojih. Srce mi je začelo normalno bit.
"Alex..." sem začela.
"Ja?" Pogledal me je v oči.
"Amm... Saj je vseeno. Prid greva v telovadnico," sem rekle.
Pa sva šla. Vsi so naju čakali.
"Plesali bomo valček. Ne pozabite: Fantje vodijo, punce prepustite se glazbi in postite da vas fant vodi," je rekel Alex. Prižgal je radio. Prišel je do mene.
"Pripravljena?" Pokimala sem. Zaprla sem oči in pustila da me je vodil.
...........................................................................................................
"Valerija bi se lahko malo umirila. Iz šole so spet klicali, da si se pretepala"
"Mami, dobila sem pet."
"Res? Kje?"
"Pri telovadbi."
"kaj pa ste imeli?"
"Boks."
Odprla sem oči. Alex me je gledal s svojimi modro-zelenimi.
"Dobro plešeš," me je tiho pohvalil.
"Hvala, ti tut."
Pesem se je končala."Zdaj pa ča-ča-ča," je rekel Alex. Zaslišala se je pesem Joe la taxi.

Prijel me je za roke in začela sva plesat. Zraven sem tiho pela.
"Spomni me, da boš pela kadar se nam pokvari radio."
"Mogoče, če boš ti z mano."
Zazvonilo je. Šla sem v garderobo.
"Kaj imaš zdej," sem vprašala Lio.
"Mat,ti?"
"Naravo, škoda, da ne bova skupaj, čaw."

Šla sem po hodniku. Zagledala sem Matta kako se pretepa s Petrom. To bi pa rada videla.
"Matt, mislim da si se na napačnega spravil. Veš, da sem ga jaz učila kako se pretepa?"
"Fantje, mislim da moremo it,"je rekel, potem pa jo s prijatelji ucvru.
"Hvala, Angel. Čeprav bi tudi brez tvoje pomoči zmagal."
"O tem pa sploh ne dvomim. Kaj maš zdej?"
"Mat, ti?" Isto kot pri Lii.
"Naravo."
"No, it morem da ne zamudim, čaw!"
Hotela sem naprej ko sem slišala za mano Alexa.
"Od kje ga poznaš?"me je vprašal. Obrnila sem se.
"Iz Rusije. Prijatelja sva, ampak samo prijatelja."
"Ti je pomagal pri saj veš čem?"
"Ja. Ima posebnost vode."
Hotel je nekaj reči, ko je priletel s svojimi usti na moja.
01. oktober 2012
Čeprav je priletel na moja usta s svojimi, je bil poljub vseeno nežen. Mater, kako ima mehke ustnice. Takoj se je umaknil. Obrnil se je in pogledal po hodniku.
"Čudno," sem ga slišala reči.
"Kaj pa je?" Kako neumno uprašanje: vse je. Obrnil se je in me pogledal v oči.
"Nekdo me je porinil vate. Tako da sem te poljubil."
"Ampak tukaj ni nobenega."
"Ravno to mi je čudno," je rekel."Oprost...jaz...nisem te hotel poljubiti...mislim..."je jecljal tja v tri dni. Dala sem prst na njegova usta.
"Vse je v redu. Nisi ti kriv. Zdaj pa moram it, ker drugače bom zamudila pouk. Se vidiva."
"Čakaj. Mimogrede kdaj imaš rojstni dan?" Čudno uprašanje, za ta trenutek.
"Na božič, ti?"
"Res? Na božič? Jaz ga imam danes."
"Danes? Zakaj nisi povedal? Vse najboljše. Bomo imeli zabavo pri meni doma. Ob osmih. Ti, jaz in golopčka, Lia in Max."
"Okej."
"Pa obleč kavbojke, dost imam te tvoje trenirke."
"Samo če boš ti obleko."
"Zmnjeno. Zdej pa morem it."
"Se vidva."
01. oktober 2012
nexti
ful dobr pišeš
01. oktober 2012
Nexttttt Valerija Nexti se dons hitr pa sori ampk u tej zgodbi su pustila mene pa sabino pr so whatu ne
02. oktober 2012
pa napis kaj smo midve se pele ko tebe vec ni blo
to bi blo zakonn
02. oktober 2012
Kupila sem darilo. Črn puli in čokolado. Jaz bom pa imela oblečeno modro kradko obleko.
http://www.google.si/imgres?q=modra+kratka+obleka&um=1&hl=sl&biw=1600&bih=735&tbm=isch&tbnid=RvztHvgvCQ1bwM:&imgrefurl=http://najel.bi/o/103/Kratka%252Bmodra%252Bobleka&docid=48kBODTPtGVjWM&imgurl=http://najel.bi/media/5/9/h/f/i/kratka-modra-obleka-59hficta1ub9.jpg&w=401&h=600&ei=S_pqUMKZDsW0tAbCi4CgCQ&zoom=1&iact=hc&vpx=172&vpy=108&dur=2641&hovh=275&hovw=183&tx=107&ty=150&sig=116417736975405244697&page=1&tbnh=132&tbnw=86&start=0&ndsp=45&ved=1t:429,r:0,s:0,i:64
Naredila sem čokoladno torto in pici. Potem sem se šla preobleč in si lase spet v figo. Ob 19:40 je pozvonilo. Alex. Šla sem odprt vrata. Odprala sem jih in debelo pogledala. Pred mano je stal Alex oblečen v kavbojke in modro srajco. Po njegovih ramenih so ba božali njegovi dolgi lasje. Matr, je lep. Potem sem ga pogledala v oči. Čas se je vstavil.
"Zelo si lepa," je rekel.
"Hvala. Ti tut. Prid notr,"sem rekla in se umaknila na stran, da je lahko šel noter. "LJUBIM GA!!!!!!!!!!!!!!"sem zakričala v meni.Zaprla sem vrata in šla po darilo. Potem sem šla v jedilnico, kjer je že bil Alex.
............................................................................................................
Vem da je mal sam nimam več idej
Nextam?
02. oktober 2012
jppp
02. oktober 2012
NEXTAJ
02. oktober 2012
TCOKTA beres mojo zgodbo plss govori otem predn je valerija koncala svojo glasbeno karieroSo What glasbena skupina naj cool frendice,... plsssssssss
02. oktober 2012
Evo ga. pa to je slika ki sem jo hotla dat

"Mislm daje bolš če poješ tableto proti depresiji, razn če nočeš znoret," sem rekla Alexu.
"Aja, sem čist pozabu. Maš še kakšno?" me je vprašal.
"Ja. Izvoli."
Naj vam razrožim. Damirji smo čudni. Vsak mesec si eno noč pijemo kri. Kr sami seb.No izračunala sem da bi danes mogli znoret. In seveda Lia in Max nesmeta posumit da sva dampirja.
"Nekaj še morem naredit," sem rekla. Šla sem v mojo sobo in napisala pismo za Sabino in Vesno, punci iz mojega benda. Onidve nista mrtvi. V bistvu so explodirali samo moji krušni starši. Ampak morala sem se pretvarjati da sta mrtvi, ker drugače bi moji sovražni vampirji hoteli ubiti še njiju, nujnina fanta in Vesnino sestrično Saro. Pa še mačko Neri in psa Ričija. Ampak zdaj so sovražniki mrtvi in lahko spet vspostavimo stike.
"Kaj delaš?" sem zaslišala Alexa za mano.
"Ah, nič,"sem rekla in dala pismo v ovojnico. Obrnila sem se. Hotel je nekaj reči pa je zazvinilo. Max in Lia. Hitro sem Alexu dala darilo."To je zate," sem že rekla in šla odpret.
še mal slik

moja kuhna

moja soba
03. oktober 2012
NEXT
03. oktober 2012
next+nova bralka
03. oktober 2012
moja hiša

(Notr je lepše)

soba za goste1

soba za goste2

jaz (predstavlajte se me z črnimi lasmi in očmi)

Vesna

Sabina

Max in Lia

Sprememba načrta: Alex ima kratke lase
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTyZzuLx2k3nwS3HSdi6zMJsMV6OZnQ9SzyWLgFFtJF-ZPUzUV1btZwPLYk[/img]
.........................................................................................................
In res. Tam sta stala Lia in Max.
"Kar naprej,"sem ju povabila v hišo.
"Vav. Od vzunaj je groza, od znotraj pa je prava lepotica," se je začudil Max.
"Res je,"je rekel Alex, ki se je kar naenkrat pojavil pred nami.
"Vse najboljše, Alex!" sta hkrati vzkliknila Lia in Max. Dala sta mu darili potem pa smo šli v jedilnico.

jedilnca

Prinesla sem pico in štiri flaše kokakole. Ko smo pojedli pico sem prinesla še torto.Potem smo se pogovarjali.
"Koliko pa si zdaj star, Alex?" je vprašala Lia.
"20 let," je rekel.
"Aja? Mlajši si videt," sem se oglasila.
"Ej, samo 5 let sem starejši od tebe!" mi je zabrusil.
"Vem, ja. A človek še svojega mnenja ne sme povedat. Jaz sem tukaj najmlajša, ampak najmočnejša."
"Res? Jaz pa mislim da sem jaz," je rekel.
"Aja? No pa ugotovimo. Izivam te na dvoboj,"sem rekla.
"Sprejmem."
"No, to bi pa rad videl," je rekel Max.
"Jaz tut," se je oglasila Lia.
"No, potem pa glejta," sem rekla.
Z Alexom sva se usedla nasproti in naštimala roke.
"Tri...dva..."sem začela.
"Ena!"me je dopolnil Alex. Čutila sem kako mi hoče premaknit roko. Pa mu ni ratal. Zazehala sem in položila njegovo roko.
"Zmaga," sem rekla in mu pokazala jezik.
"Čestitke," je rekel.
"Kaj bomo delali zdaj?" je vprašal Max.
"Gledal bomo DVD. Glasujem za Laro Croft,"je rekel Alex.
"Soglašam,"sem rekla.
"Jaz tut,"sta hkrati rekla naša golobčka.
Šli smo v dnevno.
dnevna soba

03. oktober 2012
matr novo bralko mam.JUHU!!
Ko je blo filma konc sta Max in Lia šla domov.
"Zakaj pa ti ne greš domov?"sem vprašala Alexa.
"Ker ti bom pomagal pospravit," je rekel.
Ko sva pospravila, sva se usedla na kavč.
"Hvala," je kar naenkrat rekel Alex.
"Zakaj?"
"Ker si naredila zabavo. Bolje je bilo, kot bi bil sam doma."
"Nimaš nikogar?"
"Ne. No razen tebe, Maxa ,Lije in nekaterih učiteljev."
Premaknila sem se in ponesreči oplazila Alexovo roko. Bila je ledena.
"Te zebe?" sem ga vprašala.
"Malo," je rekel.
"Lahko te ogrejem."
Prijela sem ga za obras in ga pogledala v oči. Srce mi je začelo hitrje biti. Počasi sem ogrela roke tako, da sem ga grela ne žgala. To je zelo težko. Ampak, ko sem ga nehala gret, so moje roke še vedno stale na istem mestu in z očmi sem ga še vedno gledala v njegove. Potem sem naredila nekaj kar nebi nikoli: poljubila sem ga.
03. oktober 2012
OMG O.O NeXt!!!!! aja bi ksn bral mojo zgobo??? ce ja nej na forumu napise So What glasbena skupina naj cool frendice,..
ful je dobra govori o tem kako je valerija ki ji je zdaj ime v novi druzini lara croft koncala svojo glasbeno kariero!!
03. oktober 2012
next
04. oktober 2012
NEXTAM. Aja samo I<3JB and Music dovolim da oglašuje. https://www.igre123.com/forum/tema/so-what-glasbena-skupina-naj-cool-frendice-.../42746/1
ta zgodbica je iz Vesnine plati.
Pričakovale sem nekaj čito drugega kot to kar je sledilo. Pričakovala sem da se bo takoj odmaknil in me nadr zakaj sem to naredila. Ne, on je NADALJEVAL POLJUB. Mehko in nežno. Zaprla sem oči.
....................................................................................................
"aha.Pa ti, si imela fanta?"
"Ne, nikoli. In zato sem bila zelo osamljena. Če me natančno pogledaš sem še vedno."
"Zakaj nisi s kom vsaj samo poskusila?"
"Ker me ni nihče ljubil. Kot zdaj."
........................................................................................................
Zmotila sem se. On me ljubi. Že od začetka. Prekinila sem poljub in odprla oči. Gledal me je s tistimi njegovimi lepimi očmi. Zlezla sem mu v naročje in ga pogledala v oči. Ovila sem roke okoli njegovega vratu in ga nežno poljubila. Vrnil mi ga je. Začela sem ga še bolj strasno poljubljati. Ovil je roke okoli mene in me potegnil še bližje. Začutila sem poželenje. Moje in njegovo. Hotela sva naredit naslednji korak (za katerega mislim da vsi veste). Prekinil je poljub in mi slekel obleko.
"Si pa hiter," sem rekla in ga poljubila.

NEPRIMERNA VSEBINA
Bila sem v njegovem objemu. Božal me je.
"Ljubim te,"sem zašepetala.
"Jaz pa tebe," mi je odgovoril. "Veš prvi dan, ko sem te spoznal... Rav sem šel po hodniku ko sem slišal, da se nekdo pretepa. Pomislil sem >Spet nekdo, ki ga bo Matt pretepel.< Ko pa sem prišel bližje sem videl, da Matt leži na tleh pred njem pa je neka punca ki se mu dere v obraz," je rekel in se mi nasmehnil."Nisem vedel kaj se je zgodilo, kaj dela ta punca. Začutil sem da si dampirka. Vprašal sem kdo je zdelal Matta in vsi so pokazali nate. Potem sem te pogledal v oči. Svet se je ustavil. V tebi sem videl moč, ki je nisem še pri nobenem vampirju, kaj šele dampirju. Vedel sem da si nekaj posebnega. A to ni stvar zaradi katere se mi je svet ustavil. Zaljubil sem se na prvi pogled. Pa tvoj beden izgovor, da si Matta samo prijela in vrgla v zid. Res nič takega,"je nadaljeval in se mi zarežal.
"A vseeno si nekej posebnega. Kako to?"me je vprašal.
"Verjetno zato ker ja moja mama iz rodu čarovnikov."
04. oktober 2012
neeexttttt
04. oktober 2012
"Aja? No nej nadaljujem. Prva športna vzgoja. Tko da veš, vem da si tekla 4 kroge in ne samo 3 kot si rekla da jih boš. In ko sva tekla skupaj. Neverjetno. Ne, ti si neverjetna. Vedel sem da si posebna. In ko si poletela. Pa ko sva skupaj jedla kosilo. Kako spretno govoriš tisti smešen jezik. In danes ko si ostala brez para. Ko sem te skoraj poljubil. tako prijazna si in vsak te ima rad. Razen jaz. Jaz te ljubim. ko pa sem videl da govoriš s Petrom sem bil neverjetno ljubosumen.Potem pa sem govoril s tabo in videl v tvojih očeh da govoriš resnico. Takrat nisem več zdržal, mogel sem te poljubiti. Seveda sem takoj po tem stopil korak nazaj in se pretvarjal da me je nekdo porinil vate.In zdaj sva tukaj,"je povedal
"Jaz... takoj ko sem te videla sem se zaljubila vate,"sem rekla in ga poljubila na usta.
"Te smem nekaj vprašati,"sem še rekla.
"Ja. Kaj je narobe?"me je zaskrbljeno vprašal.
"Nič ni narobe, samo odkrito mi povej: koliko deklet se je s tabo že ljubilo?"sem ga previdno vprašala.Zrdel je.
"V bistvu si ti prva," je rekel in me pogledal v oči.
"Res? Veš kaj to pomeni?"
"Res. Kaj to pomeni?"
Vzela sem njegovo dlan v mojo, prepletla najne prste in rekla:"Da sva povezana."
Pogledal me je in poljubil.
"Ljubim te," mi je zašepetal v uho.
04. oktober 2012
NEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXT
04. oktober 2012
nnnneeeexxxxtttttttiiiiiii!!!!!
04. oktober 2012
nextam
..........................................................................................................
"Jaz pa tebe," sem zašepetala. Potm pa kar naenkrat slišim njegov glas v moji glavi:
>Prečudovito dekle si.<
>Hvala. Ampak kako to, da te lahko slišim v mislih?< sem pomislila.
"Ker sva povezana,"je rekel glasno in stisnil mojo dlan, ki je bila še vedno v njegovi.
>L-J-U-B-I-M T-E,<sem črkovala v mislih. Najboljša oseba je. Ljubim ga bolj kot kar koli drugega. Še dobro da je jutri sobota. Imela bova dan zase. Objel me je in v objemu sva zaspala.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~drugo jutro~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Od prla sem oči in zagledala njegov lep obraz. Začel je peti Send me an angel.

Ko je končal me je pol,ubil in rekel:
"Dobro jutro, angel moj."
"Dobro jutro, lepotec moj. Skopat se moram," sem rekla. Ustala sem in se odpravila proti kopalnici.
Kopalnica:

Natočila sem vodo in šla v kad. Potem pa je v kopalnico vstopil Alex.
"Se ti lahko pridružim?"je vprašal.
"Seveda,"sem rekla. Stopil je v kad in se ulegel name. ovila sem noge okoli njega.
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSKR1zWcFKh0cyfQmE-kJYUVEIeOyTLXR2cMF-o3BKFE8L95ObRGwClpYSy8Q[/img]
Videla sem, da je začel hitreje dihati.
>Ljubim te,<sem mu rekla v mislih. Strastno me je pojubil.

NEPRIMERNA VSEBINA

Naredila bom zajtrk. Palačinke s čokolado.

"Kaj tako lepo diši?" sem zaslišala Alexa.
"Palačinke s čokolado. A, mi lahko podaš mleko? V hladilniku je."
"Izvoli," je rekel in mi ga podal.
nextam
05. oktober 2012
nextt
05. oktober 2012
Next, pa a ta neprimerna vsebina je za odstavk zgori nad napisom ali pod napisom?
05. oktober 2012
"Ojej, še čisto malo ga je. Ko pojeva bom šla v trgovino,"sem rekla.
"O ne , jaz ga bom šel iskat,"je ugovarjal Alex.
"No prav, jaz pa bom šla na sprehod.Na pojej,"sem rekla in mu dala krožnik s palačinkami in šalčko z mlekom. Ko sva pojedla sem šla na sprehod. Zavila sem v ulico in tam zagledala Alexa kako se poljublja z neko punco. No, mogoče pa ga je ona pojubila, sem pomislila. A, moje upanje je zakoj izbinilo, ko jo je potisnil ob steno. Potem pa je ONA prekinila poljub.
>Kako moreš,<sem mu rekla v mislih. Takoj me je pogledal.
"Angel, ni tako kot misliš...,"je začel pa sem ga prekinila.
"Prav imaš. Namesto danes, si to gotovo načrtoval že včeraj," sem mu zabrusila. Začutila sem kako se mi v očeh nabirajo solze. Začela sem teči proti domu. Ko sem prišla sem takoj zaklenila vrata in prižgala radio. zaslišala se je pesem A Thousand Years.

Ja, ljubila ga bom še tisoč let. In to je grozno. Kako me je mogel prevarati. Pa tako ga ljubim. Šla sem do moje omare s skrito rezervo.
Skrita rezerva

Uzela sem prvo flašo jo odprla in hotela začeti pit, ko je zazvonil telefon.
"Ja?"sem se javila.
"Kar delaš te bo ubilo,"sem zaslišala Vesnin glas.(Gotovo vas zanima kako je vedela da sem hotela pit, če pa je na drugi strani sveta. No z njo sva povezani, ker sva najboljši prijatelici in lahko začutiva energije druga druge. Ko sem bila blondinka med obdobjem modre lune (Preberte Vesnino zgodbico, pa boste zvedli o čem govorim. link:https://www.igre123.com/forum/tema/so-what-glasbena-skupina-naj-cool-frendice-.../42746/1 )sem pogosto začutila prelepo Vesnino energijo ko je s svojim fantom saj-veste-kaj. Ona pa mojo temno energijo, ko sem se napila.)
"Ja, pa kaj,"sem odgovorila.
"Povej mi kaj se dogala. Še pred eno uro sem čutila prelepo energijo, zdaj pa čutim tako kot je še dolgo nisem."
"Lej sej si prebrala moje pismo ne. Aja sej res, šele čez nekaj tednov pride. No spoznala sem nekega moškega. Pred eno uro sva saj-veš-kaj, potem pa sem naredila palačinke. Zmankalo mi je mleka in rekel je da bo on šel v trgovino. Jaz pa sem šla na sprehod in ga zagledala kako se pojublja z neko punco."
"Ampak saj ga je lahko ona poljubila."
"Tud jaz sem pomislila na to. Ampak potem sem videla da jo je prisnoli k steni
05. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani