u51830
u51830

Heii !
Nahajate se na forumu Revije Avril Lavigne
Če vam je Avril ušeč jo kar začnite brati !!!!
Če želite , da vas obvestim kdaj bo kaj novega pod komentarje napišite : Avril+
Hvalaaa vseem ,ki jo boste z veseljem prebirali !

Ti je všeč moja revija o Avril Lavigne ???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. junij 2011
u51830
u51830
Avril Lavigne ima tetovirano varnostno zaponko

Avril Lavigne se je na Twitterju pohvalila, da njen vrat krasi nova tetovaža. Zvezdnica si je omislila nenavaden tatu, in sicer varnostno zaponko, saj, kot je zapisala sama, je vedno dobro imeti pri roki nekaj, kar združuje.

[img]http://image.24ur.com/media/images/600xX/Mar2011/60634092.jpg[/img]

26-letna kanadska pevka si je privoščila druženje s prijateljicami, dan pa je zaključila še z večerno zabavo, ki jo je popestrila z novo tetovažo.

"Z dekleti sem se imela super. Noro smo se zabavale in imam novo tetovažo," se je zvezdnica pohvalila na Twitterju.

"Uganite, kaj sem si tetovirala. Vedno jo je dobro imeti pri roki, ne more vas poškodovati in njena glavna funkcija je ta, da združuje stvari. Pravilen odgovor je … varnostna zaponka," je zapisala. Na levo stran vratu si je namreč dala tetovirati varnostno zaponko.

Pevka je v zvezi z Brodyjem Jennerjem, ki si je na levi podlakti dal tetovirati njeno ime. Zaljubljenca, ki imata že kar nekaj tetovaž, sta
18. junij 2011
u51830
u51830
Avril Lavigne ni nikoli sanjala, da bo živela v Hollywoodu

Kanadska pevka Avril Lavigne, ki živi v Hollywoodu, je objavila svoj četrti studijski album Goodbye Lullaby. Glasbeno publiko k nakupu svoje nove plošč tudi tokrat vabi s prodornim glasom, močnimi melodijami in direktnimi besedili.

Ko je 17-letna pevka, tekstopiska in glasbenica Avril Lavigne prvič stopila na glasbeno sceno, smo jo v glavnem poznali kot mlado pop-punk pobalinko, ki se ni ozirala na moderne smernice sodobne glasbene scene. In čeprav je morda skregano z logiko moderne glasbe, se ji je prav to, da je ostala zvesta sama sebi in dala prednost glasbi pred imidžem, obrestovalo po prodajni plati, naklonjeni pa so ji tudi kritiki.

Leta 2002 je izdala šestkratni platinasti album Let Go, leta 2004 trikratni platinasti album Under My Skin in leta 2007 platinasti album The Best Damn Thing. Nanizala je celo vrsto mednarodnih uspešnic Complicated, Sk8er Boi, I’m With You, Losing Grip, Don’t Tell Me, My Happy Ending, Nobody’s Home, Keep Holding On, Girlfriend, When You’re Gone, Hot in The Best Damn Thing. Avril je v zadnjih osmih letih osvojila osem nominacij za grammyje, dobila sedem kanadskih nagrad juno, prodala več kot 30 milijonov albumov in 20 milijonov singlov po vsem svetu.

8. marca 2011 je izšel njen novi album Goodbye Lullaby. Pri nastajanju novih pesmi so znova sodelovali pevkimi dolgoletni sodelavci Deryck Whibley, Evan Taubenfeld in Butch Walker ter tekstopisec in producent Max Martin. O prvem singlu What The Hell je povedala: "Ta pesem ni osebna. Govori o svobodi, življenju in spremembah. Vsakdo si jo lahko razlaga po svoje, ne glede na to, ali ste prekinili s službo, končali šolo, prekinili dolgoletno zvezo. Govori o osebni svobodi."
V pesmi Push poje o človeških vezeh, svojo ranljivost opisuje v skladbi Wish You Were Here, pesem Goodbye pa kaže, da Kanadčanka zaključuje eno poglavje v svojem življenju in začenja z novim.
18. junij 2011
u49354
u49354
Da , Da , Da všeč mi je !!!!!!!!!
18. junij 2011
u74397
u74397
itak da mi je všeč
26. februar 2012
https://www.facebook.com/groups/643094579047110/ pridi not če poslušaš Avril Lavigne
20. december 2013
u174615
u174615

13. julij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg