NEXT???
16. marec 2011
♥NEXTI♥
16. marec 2011
nextt
18. marec 2011
next
18. marec 2011
u36350
u36350
NEXT!!!♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
18. marec 2011
nisem vedela, kdaj sem v solzah zaspala, a ko sem se zbudila, sem bila povsem mokra od solz. vstala sem..... kateri dan je danes? petek? ohh ne..... petek...... koliko je ura? odhitela sem v svojo sobo..... jooooj ne..... že 9..... sranje! na hitro sem vse zvezke zmetala v torbo in se hitro odpravila proti šoli, pri tem pa sem se ves čas v strahu ozirala za rickom. ko sem prispela sem ravno k zgodovini, potrkala sem na vrata in jih odprla, vse oči so uprle vame. "ka....?" je učiteljica začela, a ko me je videla je kar osupnila. "kate pa saj izgledaš grozno!" "si taka brez ličil?" se je zaslišalo in vsi so planili v smeh, vsi razen mene, lily (ki me je preprosto ignorirala), učiteljice in.... ne.... toby.... povsem resno je s svojim prodornim pogledom gledal vame, sklonila sem glavo in se usedla k lily, takoj ko sem jo hotela nagovoriti, se je obrnila proč. učiteljica me je še enkrat sumničavo pogledala, potem pa se je vrnila k razlagi. ozrla sem se in opazila, da toby nekam zaskrbljeno gleda vame....
NEXT???
18. marec 2011
nexttti
19. marec 2011
NeXtiiiii!!!! ♥♥♥
19. marec 2011
NeeXXt
19. marec 2011
nextiiiiiiiiiiiii
21. marec 2011
u36350
u36350
nexttttttttt!!!!!!!!!!!!!
22. marec 2011
"dianaaaaaaaaaaaa!" sem zakričala takoj po pouku. "ha?" se je takoj odzvala. "si lahko sposodim tvoja ličila?" pokimala je. "mhm...... trenutno jih res potrebuješ..." (kot da mi to ni bilo že znano -.-") šla sem v wc in hitro naredila to kar je bilo nujno, potem pa ličila vrnila diani. torej.... kaj je bilo potem??? pouk (beda?) hja..... zakaj bi opisovala nekaj tako bednega??? no pa preskočimo na malo pozneje, ko se je zgodilo nekaj resnično groznega.....
NEXT???
28. marec 2011
NEXTI ♥♥♥
29. marec 2011
u36350
u36350
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. marec 2011
nextiiiiiiiiiiiiii
03. april 2011
odpravljala sem se domov, a kmalu me je ustavila roka na moji rami. za trenutek sem se prestrašila, da je rick, a ko sem se obrnla je pred mano stal toby. "hey....." sem ga olajšano pozdravila. "zakaj sta se z lily skregale?" obrz se mi je zmračil. "kaj pa tebe to briga?" sem ga besno nahrulila, on pa je odskočil in nič manj besno odvrnil. "veš... prav je imela.... res si se spremenila!" zdelo se mi je, kot bi nekaj ledenega ovijalo moje srce in ga počasi stiskalo... vedno sem vedela, da je tobyju všeč lily..... lily ne jaz..... to je samo še podžgalo mojo jezo- žalost je bilo kot gorivo, ki sem ga počasi prilivala na plamen jeze. "ja saj lily ima vedno prav ne???? ona je pametna, lepa..... ahh kaj pa sploh govorim!!!1 ona je popolna..... zakaj bi kdo za mnenje sploh vprašal mene??!!! saj sem čista bednica......" toby me je osuplo opazoval. "kate, žal mi je...." "meni tudi," sem rekla, se obrnila in objokana odkorakala proč...
NEXT???
04. april 2011
next
04. april 2011
u37905
u37905
next!
04. april 2011
NeXtii!!! ♥♥♥
04. april 2011
nextiiiiiiiii
06. april 2011
"kate!" sem zaslišala za sabo, a sem ze že pognala v tek, med katerim sem si z razmočenih lic brisala solze. tekla sem in tekla, šolo in prav tako mojo hišo sem kmalu putila za sabo, in še kar naprej sem tekla, dokler nisem prišla do predela mesta, ki ga sploh nisem poznala. ozrla sem se, nič. izgledalo je, kot da sem jaz edino živo bitje tam. sestedla sem se na tla. zakaj se sploh trudim? tobyju je všeč lily...... lily...... ona ki naj bi bila moja najboljša prijaletljica.... lily....... lily za katero se mi je zdelo, da me je prav grdo izdala. tiho sem zahlipala. jaz sem nič.... lily..... lily za katero gledajo vsi fantje.... lepa.... pametna...... prijazna..... jaz pa....... navadna povprečnica..... morda še to ne..... poleg nje sem se zdela prav bedna..... moja ramena so se tresla v ihtenju. ni mi bilo mar če me rick dobi.... ni mi bilo mar če me ubije.... bo vsaj skrajšal moje muke....... gotovo se sprašujete kaj pa je z mojimi starši?? pravzaprav mi nikoli niso posvečali prav veliko pozornosti, niso mi dali priložnosti, da se nanje navežem..... kakor ne bi bila vredna ljubiti..... kakor ne bi bila vredna biti ljubljena...... kakor..... kakor..... obupano sem si brisala solze... je sploh komu mar? če grem ne bo na svetu nič drugače..... še vedno se bo mirno vrtel naprej..... na njem ne bom pustila nobene sledi..... pozabljena bom....... pozabljena, kot so plišaste igrače, ko se otroci z njimi naveličajo igrati..... to je to..... svet se me je očitno naveličal..... in zdaj...... kaj bo zdaj? osebe do katerih sem se čutila najbližje sem odrinila...... konec je bilo..... počasi sem se naslonila na zid in se poskušala umiriti..... začutila sem prisotnost še nekoga drugega....... iz teme se je zaslišal lagoden smeh. "to te mota pa kar zabavati a?" moj glas se je tresel, on pa se je zasmejal glasneje. "pravzaprav res...... sem ti rekel, da mi ne moreš ubežati," pribiližal se mi je iz sence, da sem lahko videla njegov obraz, spačen od zlobe. podal mi je roko. "greš?" me je vprašal..... kaj pa imam za izgubiti? vse je že izgubljeno..... iztegnila sem roko on pa me je ukleščil v jeklen prijem, ki mu ne bi mogla ubežati, tudi če bi se trudila..... a nisem se, namest tega so moja kolena klecnila in zaihtela sem glasneje, on pa se je kar smehljal. "kate..... kaj delaš tu z NJIM?" to je bilo izrečeno v gnusu, bila sem tiho...... glasu nisem prepoznala. "a sploh veš KAJ je?" me je glas spet vprašal.... zdel se je tako oddaljen...... "ve.... ve kaj sem..." je povsem mirno odgovoril rick in njegov prijem ni niti za sekundo popustil, nasprotno še bolj ga je okrepil..... dvignila sem pogled, da bi uzrla osebo, ki je prišla za mano.... morda osebo, ki ji je bilo mar.....
NEXT???
08. april 2011
"zakaj si mi sledil toby?" sem ga vprašala s šibkim glasom. "misliš da bi te kar pustil tako tekati..... kaj sploh delaš tu? tip je nevaren!" poznal ga je, poznal je ricka. "utihni! sem vedel, da te ne bi smel pustiti živeti!" je vanj siknil rick. "izpusti jo!" je zakričal toby. zdaj se je tu postavilo novo vprašanje: zakaj bi se vdala brez boja? "izpusti me," sem tiho rekla. "kaj?" me je zoprepadeno vprašal, čeprav sem vedela, da me je slišal, sem ponovila, tokrat kriče:"izpusti me!" začela sem se zvijati, a nič ni pomagalonjegov prijem je bil neizprosen. "hey!!" je zakričal toby, zdaj me je ick sunkovito odrinil od sebe, padla sem in kmalu začutila neznosno bolečino v desni nogi, zastokala sem. toby je hotel stopiti k meni, a rick mu je zaprl pot. ugriznila sem se v ustnico, da od bolečine ne b zakričala. "veš, srečo imaš ker si moj bratranec!" je grozeče rekel rick in stopil čisto blizu tobyja. "ampak bolje zate bo, da svojega nosu ne vtikaš v tuje zadeve," ob tem je meni namenil prav poseben pogled. "torej me ne boš ubil? ha?" ga je toby izzival, rick pa se je kruto nasmehnil. "ha! še želel si boš, da bi te samo ubil," je rekel, a toby se ni umaknil. to je bilo zame preveč, bolečina v nogi je bila zdaj edino kar sem občutila..... počasi sem začela izgubljati zavest, potem pa.... nič...
NEXT???
09. april 2011
WAW!!! Taki deli so mi pa ušeč!
NEXTI!!! ♥♥♥
10. april 2011
počasi sem odprla oči, noga me je še vedno bolela, a imela sem čuden občutek, da se je že zacelila, videla sem tobyja, ki je nezavesten ležal na tleh.... vsaj mislim, da je bil nezavesten. poskusila sem vstati, a noga me še vedno preveč bolela, zato sem se k njemu dobesedno odplazila. prijela sem ga za ramena in stresla. "toby? toby zbudi se! toby prosim!" sem ga tiho prosila, zavedla sem se, da še vedno jočem..... ampak kje je rick? "toby? toby prsim zbudi se! prosim," sem tiho rekla, a vse bolj sem se bala, da njegovo srce ne bije več. z roko sem zatipala za njegovim utripom, njegovo srce je še bilo. komaj. še enkrat sem ga stresla-ni se zbudil. kljub bolečinam sem vstala tobyja pa sem prijela pod ramena, vedela sem da me rick opazuje in hotela sem proč.... ne! MORALA sem proč, a tobyja nisem mogla postiti. začela sem ga vleči za sabo, vsak korak je bil naporen in boleč, a nisem odnehala, samo upala sem, da me rick ne bo napadel, zdaj ko sem najbolj ranjljiva...
NEXT???
10. april 2011
a sploh gdu bere???-.-"
11. april 2011
u43132
u43132
ne aš da ne bere nobedn.
RAZN MENE
ta zgodba je dotalno
katastrof.
super
11. april 2011
bila sem utrujena, vedela sem, da ne bom zmogla več dolgo. končno so moja kolena klecnila in sesedla sem se na tla, moja noga me je bolela že nevzdržno in začela sem toniti v spanec.... a nisem se povsem predala; še vedno sem približno vedela kaj se dogaja okoli mene. "toby!! o moj bog! kate! kate!? si v redu!? kate! kate! odgovori mi! " potem je bila nekaj časa tiho. "poklicala sem rešilca! kaj se je zgodilo?" me je tresla za ramena. "rick," sem zamrmrala-to je bilo vse kar sem zmogla, potem se nisem več borila z zaspanostjo in izgubila sem zavest...
NEXT???
11. april 2011
nextiiii, logičn...
btw, fullll dobr pišeš....
12. april 2011
NeXtii!!! ♥♥♥
12. april 2011
ahaa, kr nextiiii...........
čakamo........... i ♥ this story
13. april 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani