neeeext
04. januar 2014
u116782
u116782
next
04. januar 2014
Se oprvičujem ker tok dolgo nisem napisala next sam mam ful dela za šolo, danes smo pisali bio in v torek sem morala oddat poročilo o nalogah tko da ja full mam dela in se res opravičujem!!!! Upam da rezumete! drugače bo pa next v pretek ali soboto
08. januar 2014
u160178
u160178
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttt
11. januar 2014
next je namenjen bff klari<3
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Končno sem spet imela nasmeh na obrazu. Na poti domov sem razmišljala kaj vse sem zamudila in ne morem verjeti da ima Tjaša fanta. Ta podatek mi dokazuje da sem res veliko zamudila. Nasmehnila sem se svojim mislim in stopila v svoje stanovanje. Odšla sem na Facebook in videla da je Tjaša tudi na fb-ju ojavila svoje razmerje z Maticem. Res sem bila vesela za njo. Kar razganjalo jo je od ljubezni.
Dekletom sem poslala sms:
Živijo bi se jutri dobile pred šolo ob treh?
Klara: Ja, vendar bi morala še jas prej v knjižnico.
Nika: Dobro
Tjaša: Meni pa boste nato pomagale izbrati obleko za na zmenek
Neža: Se dobimo pri šoli.
Tako se je naš pogovor končal. Bila sem vesela za Tjašo da bo imela zmenek. Po dolgem času sem spet poklicala starše. Pogovarjala sem se celo uro. Bila sem vesela, da sem jih spet slišala in tudi moja mama je bila vesela saj jo je zelo skrbelo zame. Ura je bila sedem zvečer in jas sem se odločila da grem tečt. Uredila sem se in odšla proti parku. Kar nekaj časa sem že tekla ko sem se zaletela v eno postavo treščila sem na tla in pogledala navzgor nad mano je bil ,,Žan???,, sem začudeno vprašala, on pa mi je pomagal vstati. Usedla sva se na klopco in začela pogovarjati. Če sem pozabila povedati je bil tudi Žan moj zelo dober prijatelj. Sploh nisem morala verjeti kako se je spremenil.

Objela sem ga in objem mi je vrnil res sem ga pogrešala. Nasmehnil se mi je. ,,Res sem te pogrešal, kje si bila ves ta čas?!,, Je začel z vprašanji. Jas a sem se mu nasmehnila in ga še enkrat objela. Začela sem mu vse razlagati kaj se je zgodilo in na nekaterih delih zgodbe sem spet dobila solzne oči. Objel me je in rekel naj se ne sekiram več in kar je bilo je bilo zdaj pa morem pozabiti na vse. Nasmehnila sem se mu i tako sva se še pogovarjala kar nekaj časa in ker je postajalo vedno bolj hladno sva odšla v njegovo stanovanje. Imel je kar lepo urejeno za fanta. ,,Bi gledala kakšen filem?,, Prikimala sem in si še naprej ogledovala stanovanje. Ravno pravi čas sem se vrnila v dnevno sobo. Saj se je filem že začel. Usedla sem se na kavč, Žan pa je prinesel kokic in dva velika kozarca coca cola. ,,Kotv starih časih.,, sem dajala in se mu nasmehnila. Ko se je filem pričel sem ugotovila da gledava grozljivko, grdo sem ga pogledala on pa se mi je le nasmehnil. Privil me je v objem in gledala sva naprej. Nekajkrat sem zakričala in se še bolj stisnila k njemu. ,, Bi prespala pri meni?,, Jas pa sem se pomislila. ,,Daj no zabavno bo, tako kot včasih,, se mi je nasmehnil. Zavila sem z očmi in mu prikimala.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Se opravičujem za kratek pa bedni next :/
še vprašanja
1.Kaj se plete med Žnom in Nadjo, se bo kaj zgodilo ponoči??
2.Next??
12. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext TJAAAAAAAAAAAAAŠA MA FAAAAAAAAAANTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA HAHAHAHAHAHA SAM SLIKE NIS OBJAULA HAHAHA
12. januar 2014
neeeeeeext vlk kaj
12. januar 2014
https://www.youtube.com/watch?v=NUnZ4A1h8YE Oprostite za spam, ampak js in moja sestra sva ravno začela youtube channel, in naju noben ne opazi Vem, da sva še začetnika, tako da nama res ni treba hejtov pisat, ampak a bi lahko pogledali pa mi povedali, kako naj izboljšam account? Subscribe bi nama tudi zelo lepo prišel
12. januar 2014
Tjašaaaaaaaa hahahahhaha štole je:

Matic:

12. januar 2014
Madafaka kk najlepsga tipa mam *o* (realno ) jaha
12. januar 2014
hahah <3
12. januar 2014
neeeeext
12. januar 2014
next, drgač pa hvala za posvečen next <3
12. januar 2014
u155253
u155253
Neext*-*
12. januar 2014
u69203
u69203
next!!!!!!!
13. januar 2014
u160178
u160178
omgg neeeeeeeeeeeexxttttt
16. januar 2014
Skupaj sva se še zabavala dolgo v noč. Gledala sva razne filme, se smejala šala, poslušala glasbo in pogovarjala o življenju ki sem ga zamudila. Imela sem se noro dobro in sploh ne vem kdaj sem zaspala. Zjutraj sem se zbudila pred Žanom in odločila sem se da nama bom naredila palačinke. Odšla sem po sestavine in ugotovila da doma nima nič. Odločila sem se da grem v trgovino Žanu pa sem pustila listek če bi me iskal. Hitela sem do trgovine ko sem se zaletela. Priznam sploh nisem vedela kam gledam in kar zrušilo me je na tla. Pogledala sem gor in videla moško postavo. Nisem ga poznala, on pa se mi je nasmehnil in takrat sem se spomnila kdo je sploh ta oseba. Skupaj sva hodila v šolo in morem priznati da ko sem ga prvič videla mi je bil všeč, a kasneje ni bilo nič od tega. Nasmeh sem mu vrnila, pomagal mi je vstati. ,,Kako si se spremenila, sploh si nisi več podobna.,, Nasmehnila sem se mu in nisem vedela kaj naj rečem. Samo gledala sem ga. ,,No kakorkoli upam da se še kdaj vidiva,, Nasmehnila sem se mu in odzdravila. Oh kako sem nesramna pozabila sem vam povedati kako mu je ime. No ime mu je Lovro.

Lovro:

Hitro sem skočila v trgovino in odhitela k Žanu. Ko sem vstopila v stanovanje me je napadel z objemi jas pa sem se samo smejala. Odložila sem stvari in preselila sva se na sedežno, kjer sva se začela smejati in sploh ne vem čemu samo smešno je bilo. Hitro sem nama naredila vaflje. Ko je bila ura že blizu dvanajst in odpravila sam se domov kjer sem se uredila za srečanje s prijateljicami in bila sem 100% da bomo uživale kot še nikoli.
Hvala za vse nexte! Rada vas mam<3 Samo prosla bi vas da ne oglaševat ne tej temi! Pošiljajte mi na zs, na pa tu gor! Hvala
---------------------------
Kako se vam zdi?
Next?
23. januar 2014
OMG napačno sliko mi je objavilo to je Lovro:

23. januar 2014
u69203
u69203
Kako se vam zdi? Popouno je
Next? Ja itak da
23. januar 2014
next+nova bralka
24. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt kul sem haha
24. januar 2014
u160178
u160178
neeext
24. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. januar 2014
u163410
u163410
neeeeeeeeexxxxxxxxttttt!
+nova bralka
zdaj berem začetek in je zelo dober
26. januar 2014
u155253
u155253
neext
26. januar 2014
u153451
u153451
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt Nadjaa<333 dfack kk najbolš pišeš+ nova bralka
14. februar 2014
u165127
u165127
neeext+ nova bralka<33
14. februar 2014
WAAAAAW nikoli še nisem tako uživala kot pa danes, s prijateljicami smo se mele odlično in kako sta Tjaša in Matic lepa skupaj! Po srečanju sem se še odpravila v kavarno po krofe in dve kavi da se Žanu oddolžim, ker sem lahko prespala pri njemu in nebi bila jas jas če se nebi zaletela v nekoga. Še sreča da sem kavo pravi čas umaknila, drugače bi bila cela mokra in umazana. Bil je pa noben drugi kot pa L
25. februar 2014
OOOOO se opravičujem ker mi je sam to objaulo in sem mela napisana daleše ga pe se mi je dol zbrisu! Zej pa se mi ne lubi še enkrat pisati soory ga bom napisala potem obljubim!
25. februar 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani