neeeeeeeeeeeeeeeeext
ti piši ko boš mela čas
19. februar 2013
u78054
u78054
ewo moj next

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ahh...Končno lahko spim dlje od 7!Zbudila sem se ob 10 se uredila in nekaj pojedla.Pripravila sem se za razgovor za službo v Starbucksu blizu mojega bloka.Hodila sem približno 10 min in ko sem prišla je bila že velika gneča.Malo sem povprašala kje so razgovori in neka natakarica mi je pokazala pot.Neka punca je čakala pred mano.Bila je kot živa plastika.Groza.Kako si lahko ljudje to delajo?5 kil pudra,maskare,senčil in tem stvarem podobnih stvari ne pomagajo skriti slabe osebnosti. Usedla sem se na stol in čakala.Ni trajalo dolgo.Tista punca je prišla dokaj hitro ven.Vstopila sem in videla malo starejšega moškega sedeti za urejeno mizo in utrujeno gledati v neke papirje.Odkašljala sem se in privzdignil je pogled.
g: Končno si moje oči lahko spočijejo.
j: Prosim?
g: Ne razumi narobe,ampak tista punca prej je bila prav grozna.Ne vem kaj vidijo v tem stilu?
j: Ne mene spraševati.Vem toliko kot vi.
g: No verjetno si tukaj za službo kajne?
j: Da.
g: Imaš kakšne izkušnje?
j: Veliko.
g: Kje pa si delala?
j: Pri nekem odvetniku kot služkinja.
g: Potem pa imaš izkušnje ja.Koliko časa pa?
j: Od kar sem začela hoditi in ubogati,kar je približno pri 5 letih.
g: Prosim?!
j: Ja saj ni nič takega.To je pri nas v tradiciji.
g: Oh,to je moralo biti težko.Ker nimamo nobenih boljših kandidatov mislim,da ti lahko službo kar predam.
j: Res?
g: Da.Koliko so ti pa plačali?
j: Pravzaprav nismo imeli veliko plačila.Živeli smo pri njih in jedli kar smo skuhali za njih.
g: Grozno.No zdaj boš imela pravo plačilo.Na uro boš dobila 2 funta.Je uredu?
j: Seveda!Hvala!
g: Ni zakaj.Jutri pridi ob pol osmih sem,da ti razkažem kje boš delala in povem nekaj pravil.
j: Seveda,še enkrat hvala.Nasvidenje!
Kako sem vesela!Končno nekaj dobrega od tiste grozne družine.Vesela sem odšla domov in se spomnila,da moram v trgovino,da si malo nakupim hrane in čistil.Odšla sem nazaj ven in nakupila vse potrebno ter komaj prinesla stvari nazaj domov.Naredila sem si kosilo in začela čistit.Bilo je veliko dela saj tukaj ni bilo nobenega že zelo dolgo.Uspelo mi je očistit vse police,omare in na splošno vse.Izmučeno sem se sesedla na tla in nekaj časa samo sedela naslonjena na kavč.Po nesreči pa sem videla privzdignjena tla.Čisto malo.Tako,da če bi pogledal iz kjer koli drugje se ne bi videlo.Dvignila sem pokrov odprtine in opazila velik zavoj pisem,ki so porjaveli zaradi časa.Vsa so bila naslovljena na ta naslov in gor je bilo napisano ime mojega dedka.Presenečeno sem pogledala in se sklonila po njih.A to še ni bilo vse.Notri je bila še majhna škatlica na kateri je napis zaradi starosti že čisto zbledel.Prijela sem jo in jo malo obračala po rokah.Počasi sem jo odprla in malo je zaškripalo.V njej se je skrival še večji zaklad.Biserna zapestnica.Motno se je svetlikala v škatlici in zdelo se je kot,da se barve veselo prelivajo,ko so po več desetletjih spet ugledale svetlobo.Nisem se morala načuditi lepoti zapestnice in šele,ko sem si jo previdno zapela okoli zapestja,sem dojela,da je resnična.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
next?
22. februar 2013
u123987
u123987
єιℓℓα вι вяαℓα؟
ρℓσσѕαм ѕαм ησνα ιη мσנα
1ѕт zgσ∂вα
ηα ℓιηк υѕαנ ρσgℓє∂αנ ρℓσσѕιм???
http://www.igre123.com/forum/tema/two-more-lonely-people-(ff.one-direction)/51039/
23. februar 2013
neeeeeeeeeeeeext
23. februar 2013
u78054
u78054
pride jutri če bo vse prav
24. februar 2013
u78054
u78054
men je ful žou ker nism nextala in tut zdejle ne morem ker bom umrla od utrujenosti se bom pa potrudla pa napisala čim prej ok? :c
27. februar 2013
neeext
28. februar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
02. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. januar 2014
Neeext
15. januar 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani