u54513
u54513
neext! ;O
15. avgust 2012
Neeeeeeext
15. avgust 2012
Rachel:

"OK Emma umiri se izgledaš fantastična čudovita in kot prava mrha ampak če TI mečeš športne stvari iz omare pa nimam druge kot pa da ti dam vstopnico za k psihijatru" rečem in nekaj časa strmiva druga v drugo nato pa planeva v smeh. "Samo ne športnih stvari. V šoli si lahko res prava mrha ampak doma si lahko to kar si... ko sva sami bodiva mi-dve. Ne pa mrhi iz šole prav... ko sva samo mi-dve niti enega zraven. Pa če je samo Liam tukaj sva lahko mrhi ampak ne meči ven športnih oblačil. Ne bom ti dovolila da boš zavrgla nekaj kar ti pomeni največ na svetu... skoraj največ" rečem in ji iz rok vzamem Dres od Messi-ja ki ga je ravnokar hotel vreči vstran. "Ok ta dres lahko vržeš vstran" rečem in obe-dve planeva v smeh.
Vse je pospravila nazaj nato pa se sesedla na posteljo. "Samo naličiti še te moram" rečem ona pa pokima... najprej sem sebe nato pa njo. "Zdaj pa si popolna mrha" rečem ona pa se nasmehne. "KOSILO!" vzklikne očka iz kuhinje mi-dve z Emmo pa greva. Ko sva prišle tja so skoraj vsem čeljusti padle na tla. "Grozi vam izpah čeljusti" rečem in se usedem. "Kaj se mi samo zdi ali vidim dvojno?" vpraša Niall jas pa se nasmehnem. "Samo zdi se ti" reče Emma in se usede. "No rada bi se igrala s tujimi čustvi... kolikor vem Niall ni tvoj prijatelj. Jas imam Louisa" rečem ona pa se nasmehne. "Jas pa Niall-a" reče... totalno se je spremenila. "Sem slišal svoje ime?" vpraša Louis jas pa odkimam. "Rekla sem Lewis" se branim on pa nekaj zašepeta Niall-u on pa pokima...
15. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEExxxxxxxxxxxTTTT!!!!!!
15. avgust 2012
Next!!
15. avgust 2012
neeeext
15. avgust 2012
Emma:
''Lewis? Kakšno trapasto ime je to?'' vprašam. Začeli sva se smejati kot nori. Ok, imam žrtev. Nialla. On je prvi začel naj bom mrha, zdaj pa bo moja žrtev za osvajanje. ''Kako to da si postala blondinka Emma in a so ti lasje tako zrastli v tako kratkem času?'' vpraša Niall in se zasmeje. Nisem vedela kako naj govorim. Začela sem govorit popolnoma drugače. Neko mešanico med angleškim in ameriškim naglasom, ter veliko kletvic. ''Blondinke so baje najbol faking vroče in vsi tipi palijo na to. Podalške mam.'' rečem. Mami se je kar zaletelo. ''Kako pa se pogovarjaš Emma?'' vpraša. ''Normalno.'' odvrnem in dam kos mesa v usta. Liam ni rekel čisto nič, ves čas je bil nekako odsoten. Ah očitno je on nek romantik, kaj jaz vem. ''Od kdaj za vraga vidve nosita pete?'' vpraša oče. ''Od zdaj naprej.'' odvrnem. ''Emma, govorila sem z ravnateljico šole in je rekla da boš lahko šla v nogometno ekipo, jaz pa dobim službo na vajini šoli. In kaj ni super, Liam, Niall in Zayn bodo Emmini sošolci, Harry pa Rachelin.'' reče mama. ''Jebe se mi za nogomet. Nisem več tista naivna punčka Emma.'' odvrnem. ''Kaj? Emma?!'' zavpije in me potegne za roko na hodnik. ''Kaj se dogaja s tabo Emma? Oblačiš se kot neka največja mrha. Ne maraš več nogometa? Kaj je s tabo?!'' začne kričat. ''Ok, ne bi rada postala gluha. Kaj pa je? Ja saj sem to kar sem. Mrha! Zdaj pa se sprijazni s tem, lahko grem pa tudi na cesto živet. Bom pač jebala za denar.'' ji zabrusim in prekrižam roke. Mama je bila nad mojimi besedami šokirana, jaz pa sem se na petah obrnila in odkorakala v sobo in sedla pred ogledalo. Zdaj morem naredit plan, kako osvojit Nialla Horana. Enega izmed najbolj vročih fantov na svetu.
15. avgust 2012
+ se opravičujem če boma kdaj preveč grobe do 1D, pač namen te zgodbe je da pol čez čas spoznata da sta se res zaluble :'D
15. avgust 2012
neeeext
15. avgust 2012
Next!!
15. avgust 2012
next!!!!!!!
15. avgust 2012
Rachel:

Je ona že par let taka ali je komaj zdaj postala taka... res je nisem prepoznala in če bo v šoli takšna bo res cool.
"V katerem oddelku sem?" vprašam mirno mama pa je še vedno začudeno strmela v vrata moje in Emmi-ne sobe. "V oddelku A" reče mama in me pogleda. "Kaj hočem v B! Pokliči ravnatelja in mu dopovej to!" vzkliknem mama pa me začudeno pogleda. "Ne! V A-ju boš in pika!" vzklikne jas pa se vstanem. "Kdo si pa misliš da si da se boš drla na mene. Ni te bilo skoraj vso življenje zdaj pa pride in mi bluziš v katerem oddelku naj bom" rečem popolnoma mirna in odidem do vrat. Kam greš!" vzklikne šokirana mama. K ravnatelju. Veš mami ti ne poznaš naše šole. Ravnatelja par-krat zapeljivo pogledaš in že imaš v vsej redovalnici same petke" rečem mirna ona pa m jezno pogleda. "Prav! Poklicala bom ravnatelja in se dogovorila da ti in Harry gresta v B oddelek" reče jezna in pokliče ravnatelja.
Odšla sem v sobo. "O čem razmišljaš?" jo vprašam in si iz omare vzamem kopalke. Morda bi se lahko šla kopat. "O planu kako osvojiti Niall. O se greš kopat?" vpraša jas pa pokimam.
Na koncu smo se šli kopat vsi skupaj. Jas sem se ves čas motala okoli Louis-a se z njim pogovarjala in ga nekako zapeljivo gledala. "Lahko gledaš pod vodo in zdržiš minuto in pol?" vprašam on pa zmeden pokima. "Zajemi zrak" rečem in ga potisnem pod vodo ter z njim še grem dol jas. V vodi me začudeno pogleda jas pa priplavam do njega in ga poljubim... ker sva bila pod vodo sva seveda spila malo vode ampak je bilo super. Po približno minuti sva že oba silila gor.
Ko sva priplavala na vrh sva globoko zajela sapo. "Kaj sta pa vidva delala tako dolgo tam spodaj... videlo se je da sta bila precej skupaj" se zahihita Emma Louis pa me objame prek ram. "Poljubil sva se" odgovorim Louis pa me začudeno pogleda. Harry ki je prej na pol ležal na ležalniku in pol koktajl se je zdaj prestavil v sedeči položaj in popolnoma popljuval Zayn-a ter začel kašljati... očitno se mu je zaletelo. Liam ga je udaril po hrbtu Harry pa se je ulegel nazaj in se šokiran zazrl v nebo. "Si še živ?" ga v smehu vpraša Liam on pa odkima. "Hvala za to stari" reče Zayn pokaže na sebe nato pa skoči na glavo v bazen. "Ampak nisva par" rečem Louis pa me zmedeno pogleda nato pa se nasmehne... ne smem prehitevati najprej je le poljub nato zanikanje zveze nato pa še osvajanje in romantika... no pretvarjanje da si romantičen
15. avgust 2012
Next!!
15. avgust 2012
neeeeeeeeext!
15. avgust 2012
Emma:
Z Niallom sva se kar nekaj začela tunkat in se špricat. ''Ok, če si bom mogla frizuro urejat še 3 dni, boš ti kriv.'' rečem in se začnem smejat. ''Uff, kaj pa boš naredila? Se sploh ne bojim.'' reče in me spet potunka. Ko sem pogledala naokoli ga ni bilo več. Smejal se mi je in ležal na ležalniku. Ok, čas je za plan B. Če pa ga ne morem osvojit z šalo, ga bom pa s poljubom. Priplavala sem do kopna in si popravila frizuro ter kopalke in šla do njega. Delala sem se kot da ga bom vsak čas ubila. ''Saj nisem zanalašč no.'' reče, jaz pa sem se sklonila nad njega in ga strastno poljubila. Ok, poljublja se dobro. Ko sem se odmaknila me je začudeno gledal. ''Uuuuuuuuuuuuu.'' sta začela cvilit Louis in Zayn. Harry in Liam pa sta le debelo gledala. ''Sta par ali kaj?'' vpraša Louis. Zasmejala sem se. ''Nisva par.'' rečem in grem proti svojemu ležalniku. Še enkrat sem zamahnila z lasmi in se obrnila proti Niallu in se mu nasmehnila, on pa mi je nasmeh vrnil. Očitno deluje! Fantje so nato šli vsi skupaj nekam na nek sprehod. Midve pa sva tam ostali sami. ''Haha, očitno nama uspeva. Niall se je skoraj stopil.'' reče Rachel. ''Ja Louis pa tudi, si videla njegov pogled ko si rekla da sta se poljubila?'' rečem in se naglas zasmejem. ''No to je treba pa nazdravit. Mrha!'' reče in vzame koktejl. Vzela sem ga še jaz in nazdravili sva. Do naju sta kar naenkrat prišla dva fanta. ''Kako sta vidve sexy.'' reče eden izmed njiju. ''Thanks. Vidva pa nista.'' odvrne Rachel, midve pa planeva v smeh. No saj sta bila vroča ampak..Zdaj sta najin ulov Louis in Niall.
15. avgust 2012
neeeeeeeeeeeeeeext!
15. avgust 2012
+ tam sm se zmotla,
priplavala sem ven iz bazena, ne na kopno haha
15. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeext (:
15. avgust 2012
u54513
u54513
Neeext ;3
15. avgust 2012
Rachel:

Da naju je prišla mama. "Punci res se čudno obnašata... morda bi lahko šle za nekaj tednov na morje v Španijo ali pa Bahame. Res nočem biti skregana z vama. A smo dogovorjene?2 vpraša me-dve pa pokimam. OMG ZDAJ ŠE GREVA NA BAHAME! Seveda da bova fante povabili zraven.

-----------------Čez en teden-----------------

Zbudila sem se v Louis-ovem naročju... ja z Louis-em sva zdaj par. OMG slišala sem ropot po stopnicah... zagotovo pride očka. "Lou moral boš nazaj v vašo hišo očka pride!" po tiho vzkliknem on pa se takoj prebudi. Obleče se in hoče iti skozi vrata sob. "Prepozno je da bo šel skozi vrata. Pojdi skozi okno" rečem on pa pogleda skozi okno. "Si nora previsoko je" reče jas pa ga prestrašeno pogledam . ŠIT KAJ SEM NAREDILA!. Sem vam že omenila da noben ne ve za najino zvezo razen Emma? No zdaj veste. Niti Spencer in fantje ne vedo. "O moj bog... ok to bom naredil zate" reče me poljubi ter hitro skoči skozi okno. Hotela sem zakričati za njim naj nikar ampak bi bila prepozna. Pogledala sem skozi okno in videla Lou-ija, ki je odšepal do hiše. Ravno takrat je v sobo vstopil oče. "Zbudita se danes greste na Bahame... kolikor vem imata že spakirano" reče oče in ravno takrat se zbudi Emma.
Oče je odšel jas pa sem se Usedla na Emmi-no posteljo. "Lou je skočil skozi okno ker bi ga drugače videl oče" rečem panična ona pa izbulji oči. "Je v redu?" vpraša jas pa odkimam. "Ne vem... do njihove hiše je odšepal" rečem in se pomirim. "No glavo je da greva na oddih na bahame!" vzkliknem on pa se nasmehne... in ja seveda da fantje gredo z nama.
16. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
16. avgust 2012
u103001
u103001
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
16. avgust 2012
Emma:
Ok, mama je totalno zmešana. Kar na Bahame sta naju z očetom poslala. Pa kaj še?! Tam sem bila že stokrat ker smo imeli nogometne tekme. No ampak ok, saj je lepo tam. Ampak seveda to ne spremeni ničesar. Ravno navadila sem se biti mrha. Če vas zanima kaj se dogaja z mano in Niallom.. Zapeljujem ga, ampak nisva par. Ko začne govoriti o nama kar spremenim temo, čez čas pa ga spet strastno poljubim. Ko smo bili na letališču sem Nialla povlekla na samo. ''Nialler, kaj če bi midva šla po svoje, oni pa naj se zabavajo na Bahamih? Saj zdaj bo Louisova hiša prazna in..Super bi bilo če bi bila sama ker mi res ni za it na te Bahame, 100x sem že bila.'' rečem in ga zapeljivo pogledam. Niall je razmišljal in me zmedeno gledal. Potem pa je šel do Louisa in ga povlekel na samo. ''Kaj se dogaja?'' vpraša Liam. ''Z Niallom ne greva z vami.'' odvrnem. Vsi so debelo pogledali. Ko sta se Niall in Louis vrnila, je Niall držal v roki ključ od Louisove hiše. ''Adijo in dobro zabavo vam želim.'' rečem in se zasmejem ter povlečem Nialla za roko ven. S taxijem sva se odpeljala do Louisove hiše in upala sem da me ne bosta videla oče in mama, ker če izvesta da nisem šla na Bahame me bosta ubila.
16. avgust 2012
u103001
u103001
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!
16. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEExxxT!!!!
16. avgust 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
16. avgust 2012
Rachel:

----------------Čez en teden----------------

Na Bahamih je res svetovno. Glupo je samo da vem da m je Louis prevaral... z neko Nicole. Pa komu mar jas sem ga že z tremi pa še bedak ni nič posumil.
No naj vam povem kaj delam zdaj v tem trenutku. Stojim na odru in z Justin-om Bieber-om in pojem pesem Ai Se Eu Te Pego v Angleški verziji torej If I Catch You. Na odru je še tudi Katy Parry. Danes je neki poseben dan za Bahame. Tukaj se zbirajo slavni ljudje in to ravno ta teden.
OK da ne boste mislili da sem fanica od Justina ampak ga sovražim tudi ne! Z Justinom sva se precej napila in če prav se ne spomnim si lahko sama predstavljam kaj se je zgodilo.

Zbudilo me je grozno kričanje ali vreščanj karkoli je že bilo iz kuhinje. BOG REČI DA NA DRUGI STRANI POSTELJE NI JUSTIN BIEBER! Počasi sem se obrnila in na drugi strani postelje zagledala spečega Justina. "Jebi se bog" rečem takrat pa v sobo vdre Louis. Izbulji oči in vidim da so se mu v očeh nabrale solze. "Hey Lou..." reče Harry in pride do Lou-ija ampak obmolkne ko vidi mene in Justina. "O moj bog Rachel... konec je" reče in odide iz sobe za njim pa Harry. No vsaj v javnost je prišlo da sem hodila z Louis-em Tomlinson-om. "JUSTIN!" se Justinu zaderem na uho on pa skoči pokonci. "OMG sem ravnokar prevaral Seleno" reče jas pa se nasmehnem in se oblečem. "Odgovor je ja" rečem in odidem v dnevno do ostalih kjer so vsi zbrani okoli Lou-ija. "Zgini" reče ko me vidi. "Lou takoj ko si me videl bi si lahko mislil da ne mislim resno" zagodrnjam on pa me skoraj prestreli s pogledom.

------------------Čez en dan--------------------

Ravnokar smo z letalom pristali v LA-ju. Ja predčasno smo šli. Pri letališču m je že čakal moj rdeči Lamborghini.

Preprosto ljubim ta avto in naj vam razložim kako je pristal tukaj... včeraj sem klicala Emmo naj mi ga danes pripelje ker grem pred časno iz Bahamov prav tako kot fantje. Emma se je usedla na sovoznikov sedež jas pa sem vozila. Povedala sem ji vse... o zabavi JB-ju v glavnem o vsem!
16. avgust 2012
u37905
u37905
Neeext!!!
16. avgust 2012
Next!!!
16. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEExxxxT!!!
16. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani