u42200
u42200
15. oktober 2011
u58097
u58097
pa zakwa nnočš weč nextat*******?
25. oktober 2011
OKI mam mau caita pa bom nextalaa ...
Manca Kepa -----> tvojih komentou & nextov ne bom upuštevala kr si NAUZGRAUŽNA kr nonn stop neki težiš!
Daanc dobitee NOU NEXT!
31. oktober 2011
... Maby pa je oči imel le prau in bi morala hodt z Žigcom, sam meni se to ni zdeluu oki kr se mi pač nii! (:

... Začelee so se zimske počitnce :$ :$ Šlii smo smučat. Itaak da sem rabla nove smuči, smučat pa smo se šli v nemčjoo tja smo šli z letalom.

... Tam smo živeli v čuduvitem hoteluu ni da ni res noo seveda sta obadva pesekaa šla zram ker pač brez njiju negre. V hotelu je biu internet tv postrežba super (: bloo je enkratno.

... Naslednje jutro me je ati zbudu in smo šli smučat. Proge so res supr, strme, porihtane pravi užitk :$ Z očijem sva šla na naibolj strmo progo kar jih je blo. Smučala sva se naenkrat pa je postalo vse megleno in v hrbteniici me je nekaj močno zabolelo, tkoi za tistem tut u kolenu.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

... Zbuim se na toplem pogledam okol sebe in vidim samo plastiko, naenkrat se mi laif odpree, pred očmi vidim medicinsko sestro. Priteče oči in mii rrazloži ( O = OČI , J = JST ))

J : kai sse je zgodilo?
O: padla si ko si zapeljala čez kamen
J: kje? kdaaj?
O: na smučanju! postalo je megleno, nisem te več videl potem pa sta te tvoja črnuha našla po dveh dneh! Ceelo smučišče te je iskalo... in nakoncu si bila en teden u komi.sedaj pa smo že doma v Sloveniji!
J: res?????
O: ja.. končno si se prebudila
J: aaa...
O: nihče več ni vrjel da se boš prebudila
J: očii saj veš, jaz imam 9 življenj!
O: uff, če bo šlo z nesrečami tako naprej, te bodo življenja izdala!
J: mogoče imaš prav
O: najvrjetneje!

..
Pogledam okoli sebe ko naenkrat....
NEXT!?
31. oktober 2011
Smuči::

Letalo:

Hotel:

31. oktober 2011
next pa ful dobr pišeš
31. oktober 2011
u58097
u58097
sori ker ti težim! res res sori!
13. november 2011
u65923
u65923
next
03. december 2011
next
04. december 2011
nextt! prosim! k že doug nisi pa jst ful cajta nism brala pa sta komi 2 nadaljevanjjii!! *_* seii vem da je šola ppa too )
05. december 2011
neeeext
29. januar 2012
u73551
u73551
neextt
29. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg