Ojla!
Če ste mi že prej sledili oziroma mojim zgodbicam, ste ugotovili, da jih nisem nadaljevala, kasneje pa tudi izbrisala. Za tole se bom sicer potrudila, upam pa, da ne bo preveč nesramnih sporočil - pridemo še do tega zakaj.
NE pošiljaj verižcev, linkov svojih zgodbic - razen, če se pred tem vpraša mene in ti to dovolim.
OPOZORILO:
Verjetno ne podpirate vsi LGBT+, tudi sama sicer nisem bila pred časom nad tem povsem ravnodušna, ampak mnenja se spreminjajo. Poskušam ustvariti zgodbo na podlagi tega, da vidim, če lahko sploh ustvarim zanimivo zgodbo na to temo.
(sama sem sicer hetero )

,,Rada vaju imam,'' rečem staršema, medtem ko so njune oči napolnjene z grenkimi solzami. Videli se bomo čez tri tedne, ne vem kaj jima je, da samo onadva delata tako dramo. Predvsem oče, ker ga skrbi, da bom naredila kaj nepredvidljivega. Oba še enkrat objamem, nato pograbim kovček in torbo ter se odpravim proti naši mali skupini.
,,Kje sta Grace in Maya?'' kriči profesor z listkom imen v rokah. Zmedeno pogleduje naokoli in nato me le zagleda. V roko vzame svinčnik in označi, da sem tukaj. Zadihano pogledujem kje je Caiden.
,,Maya Blossom Collins,'' zaslišim Caidenov glas in začutim njegove roke okoli mojih bokov. Nasmehnem se in se obrnem okoli.
,,Caiden Blake Rivers'' rečem in ugriznem spodnjo ustnico. Poljubim ga.
,,Komaj čakam, da prispemo v Arizono,'' rečem in zazeham.
,,Saj še vzleteli nismo miška,'' v nežnem smehu odgovori Caiden.
Objamem ga in se naslonim nanj.
,,Že spet si se premalo oblekla Maya,'' reče in me pogleda v oči.
Trenutek prekine Zoe, ki se začne prijateljsko pritoževati, da imava pred celo skupino romantičen trenutek. Zasmejem se in se ogrnem v Caidenovo nogometaško jopo.
,,Se opravičujem, ker zamujam, ampak so me zaustavili, ker so mislili, da imam s seboj alkohol,'' se nam končno pridruži moja najboljša prijateljica Grace McKnight.
,,Pa ga res nisi?'' rečem v hecu in Grace me neprepričano pogleda.
Končno smo se odpravili na letalo in tudi vzleteli. Ker sem bila zelo utrujena sem zaspala na Caidenovem ramenu.
26. februar 2019
Next
26. februar 2019
Next
13. maj 2019
Živjo, nebi rada motila. A vseeno, če koga zanima moj blog, naj prečekira povezavo: https://obvladajzivljenje.home.blog/
28. julij 2019
Next
28. julij 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg