A boš hmal nextala?
11. september 2014
u160233
u160233
Kje ti končaš. -.-"
Jaz se ti bom naprej opravičila, ker sem ogromno nextov preskočla. Mislim, da celo od prvega nexta dalje nisem več brala. In ne, da mi zgodba ne bi bila všeč ali karkoli, ampak res nisem imela časa in kasneje sem že čist pozabla na to zgodbo. Pojma nimaš, kako mi je zdaj žal, ker smo bila tako dolgo brez tvoje zgodbe. Upam, da mi ne zameriš.
Katera želi posvečeni next? Men je vseen. Lahko drugim posvetiš. (;
Kaj bo Niall vprašal? Ne vem, ampak po mojem mnenju še ne, če bi bila njegova punca, ker je še prehitro in se verjetno Niall zaveda, da ga ni odvrnila ker ga še ne pozna v redu.
Mnenje, teorije, ideje? hah anything?
Popolno je.
Teorije...ne vem.
Glede idej, pa bolje da sem tiho, ker bi vse pokvarila. xđ
Next
11. september 2014
u178002
u178002
The house does not exit or I'm blind, I do not want nice here in my home in the beloved dom.Of course that this house has everything but every house in it, besides me, has stayed monster that I was afraid every time I saw her I wanted die.On day ay I saw her 3-4x morning in an early lunch, afternoon at lunch, sometimes at the TV and at the dinner table. He can go out because it was closed and I could go to an indoor pool that's all karmor I went. To me offer favorable home, I was surprised but I retained a majority in his room on the piano..............................

če zeliš zvedeti naprej nexti
http://www.igre123.com/forum/tema/your-rules-harry-styles-fanfiction/74984/
11. september 2014
brez oglaševanja prosim -.-
NEXT pride jutri ali pa v soboto <3
12. september 2014
u160233
u160233
Okej, prosim danes nextaj. I can't wait.*.*
12. september 2014
next
12. september 2014
u163790
u163790
Next
12. september 2014
u179269
u179269
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
+ nova bralka
12. september 2014
u179269
u179269
Pa nujno nexti čimprej! *-*
12. september 2014
u167698
u167698
Neeext
13. september 2014
Neeeext
13. september 2014
u160233
u160233
Kdaj bo next?
13. september 2014
Živijo! To zgodbo posvečam mojmu Nialler-ju ki praznuje dons že 21 roj. dan!!! https://www.igre123.com/forum/tema/i-what-niall-horan-ff/75129/

SORRY FUL RES SORRY!
13. september 2014
u178002
u178002
Annie bo le spoznala da ni vse kakor v pravljici.Želela si je le uspešno življenje imeti otroka... a se je nekje zapletlo.
Če hočeš vedeti napiši samo 'neext' ni ti treba brat

http://www.igre123.com/forum/tema/do-you-know-niall-horan-ff/75134/
13. september 2014
NE OGLAŠUJTE NO -.- to ni oglasna deska ampak zgodba #sorrynotsorry

School l Chapter 5 l Sociopath l Niall Horan ff
"Te ne moti, da sediš tukaj?" je vprašal. Odahnila sem si in se malo nasmehnila, medtem pa opazovala kako se ostali presedajo. Dobila sem nekaj sovražnih pogledov, katere je Niall 'ujel' in tako so nehali padati name. "Niti ne." sem po resnici povedala in ga končno pogledala. Vračal mi je pogled in nasmehnila, sem se kot trapa. Ko je opazil moj nasmeh se je obrnil proč in se posvetil profesorici, ki je začela nekaj govoriti o tem, kako dolgo bomo sedeli tako. 'Me ne mara?' mi je šinilo skozi misli in dobra volja, ki sem jo občutila, ko sem se vsedla zraven njega, je izpuhtela. Po razredu sem z očmi začela iskati svojo najboljšo prijateljico in jo kmalu nasla v svoji bližini. Kot, da bi čutila nekaj, se je obrnila in po nekaj sekundah njenega iskanja, so se najine oči koncno srečale. Nasmehnila se mi je in vedela sem, da ve, da rabim najin pogovor. Tudi sama sem se ji nasmehnila in počasi spuščala svoj pogled na delovni zvezek, ko sem ugotovila, da sem edina, ki ga se nima odprtega. "Gospodična Worthy in gospodič Horan, bi se lahko po pouku oglasila pri mojem kabinetu?" sem zaslišala profesorico, ko sem odpirala zvezek. "Ja." sma oba potrdila in nadaljevala s svojim delom. Ošinila sem številko strani na sosednjem zvezku in še sama odprla na ti strani. Ker sem prejšno uro rešila malo več, imam to nalogo ze rešeno. "Kako to, da znaš to?" je vprašal tišje. "Odličen spomin imam." sem odvrnila in opazila njegovo nezadovoljstvo. "Kaj? Ali ni to super?" sem ga vprašala, on pa me je le resno ošinil in nadaljeval z prepisovanjem naloge. Nemo sem ga opazovala in potrpežljivo čakala na odgovor. "Gospodič Horan, prosim preberite odgovore 3 naloge." se je oglasila profesorica, ravno, ko je nehal prepisovati. Niall je pokimal in začel brati odgovore medtem, ko sem upala, da si nebo zlomil jezika in komaj zadrževala smeh. "Odlično opravljeno Worthy." je rekla profesorica in mu dala vedeti, da je videlo njegovo prepisovanje. Razred se je začel smejati, on pa se je obrnil k meni in me nagajivo pogledal in nato pomežiknil. Moj nasmeh je postal še večji in pogledala sem Alexis če je videla to. Gledala me je in se smejala. Vedela sem, da bo hotela podrobnosti čeprav jih ni veliko. Zazvonil je zvonec in začeli smo pospravljati svoje stvari. "Se vidiva." je rekel Niall in odšel. Sama pri sebi sem se nasmehnila. "Pohiti." sem zaslišala Alexis, ki je pravkar prišla do mene. Peresnico sem hitro dala v torbo in se odpravila za njo iz razreda. "Vse povej." je rekla skoraj ukazovalno. "Hmm, nekaj besed sma si izmenjala, to je to." sem rekla, ona pa je le pokimala. "Kaj je blo prej, da si bila tako resna?" je vprašala. "Ko sem se mu nasmehnila, se je obrnil proč." sem po resnici rekla in skušala ignorirati dejstvo, da mi to nikakor ni všeč. "To ni bilo lepo od njega." je rekla in se prijazno nasmehnila. Pokimala sem in se vsedla za najino mizo. "Kmalu te bo minila ta nevoljnost." je rekla in me poskusila nekako potolažiti. Zopet sem le pokimala in pogledala na tablo. "Sami smo to uro." je rekla, kar sem pravkar prebrala. "Kako to?" sem rekla in upala, da nebo hotela nadaljevati s prejšno temo. "Profesor je zbolel." je rekla in kazala zadovoljstvo, ker je edina to vedela. "Kaj bome počele to uro?" sem radovedno vprasala. "Pogovarjale?" je odgovorila z vprašanjem. Nasmejali sma se in se zresnile, ko je v razred vstopila nova profesorica Denalova. Pri nas uci šele teden ali dva. Pred kratkim se je priselila sem z svojo družino, torej možem in hčerko, ki jo občasno srečam na hodnikih in se mi smehlja brez razloga. "Dijaki, danes profesorja Jefreya ni zato, boste reševali naloge za nazaj, če jih še slučajno niste rešili. To uro boste sami, zato prosim, da boste umirjeni." je rekla in kmalu tudi odšla. Z Alexis sme se spogledale in takoj vedeli, da se tega ne bome držali. Angleščina je obema lahka in profesor bi pridnima dijakinjima zagotovo spregledal nekaj nerešenih nalog. Kmalu sme se začele smejati in začele pogovor. Ura nama je hitro minila naokoli in že sme šle na malico. "Upam, da je danes nekaj dobrega za jest." se je oglasila Alexis, ko sme prispele v jedilnico. Vzeli sma si pladen, pribor in postreženo hrano. Vsedli sma se za mizo, kjer je bil stekleni del jedilnice. Začeli sma jesti makarone nad katerimi Alexis ni bila prevec navdušena. "Poglej kdo je vstopil v jedilnico." je rekla in, ko sem se obrnila mi je skoraj zastal dih. Bil je on. "Nisem vedela, da bo malical v jedilnici." sem rekla, ko sem se zopet obrnila k njej. "Tudi jaz ne. Mislila sem, da bo hodil v trgovino." se je strinjala z mano. Stol zraven mene se je premaknil in nekdo se je vsedel zraven mene. Alexisin obraz mi je povedal, da se ne motim. Pogledala sem ga. "Dober tek, punci. Upam, da vaju ne motim in, da lahko sedim z vama." je rekel in se nama opravičujoce nasmehnil. Nasmeh sme mu obe vrnili. "Brez skrbi, z nama lahko sediš vsak dan." je zinila Alexis in še v isti sekundi sem ji v mislih odtrgala glavo in vse ostale dele telesa. "Kajne?" se je obrnila k meni. "Seveda." sem rekla in nasmeh namenila Niall-u. Goshhh! Zakaj se smejim kot trapa, ko sem v njegovi bližini? "Prav." je smeje rekel in začel jesti makarone, ki so Alexis "za čudez" trenutno bili zelo všeč. "Kako si?" se je oglasila Alexis in več kot očitno vprašanje ni bilo namenjeno meni. Niall jo je pogledal in nasmeh mu je izginil z obraza. "Je bilo že bolje." je rekel in se nasmehnil. Njo je prepričal vendar mene ni. 'Nekaj skriva.' sem pomislilia. "Pa ti?" ji je vljudno odvrnil. "Odlično sem. Kaj je bilo?" je rekla. Niall si je vzel čas in prezvečil hrano v ustih in ji nato skrbno odgovoril. "Nic takšnega. Le francoščina me res muči." je odgovoril in takoj sem vedela, da to ni bilo edino, kar ga skrbi. Po resnici povedano sem dvomila, da ga to sploh skrbi. "Jaz ti lahko pomagam." sem se ponudila. Znala sem jo in nasploh rada pomagam ljudem, če so pripravljeni sodelovati.
Lova ya all <3
14. september 2014
u160233
u160233
OMFG, kak popolno. *.*
-Ne vem, ampak zagotovo nekaj zanimivega.
Next!
14. september 2014
u178002
u178002
OMGF,ne da se mi razpisevat za to ti povem da je zgodbica dbest ever
nekaj skriva ampak upam da bo zanimivo
next
14. september 2014
Romantika
Hah superfantastičnalepanajlepša zgodba
14. september 2014
AJA OA
NEXTI HITR!
NNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
14. september 2014
Asdfghjkl neeeext
14. september 2014
pa ti si tud bedna jao kake se rešiš,zadavla te bom k te vidm če še enkrt to rečš ženska
this is fucking perfeeect :$$$$$ a ti sploh veš kak popouno pišeš :3
neda se mi nakladat itak veš d je popouno,ni besed za tvoje zgodbice *0*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext < 3
xaxa babe
14. september 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!! Čiiiim preeeeeej!!!!!!!! <3333
14. september 2014
DA SI NE DRZNEŠ VEČ REČTI DA JE BEDNO KER JE PERF-.-*O*
NEEEXT:$
14. september 2014
full dobrooo
še enkrat hvala za link pa ni bedno haha
dej next, takoj, sprav se za računalnik pa začni pisat. Ker pišeš perfeect in neextaj.
Aja perf je.to sm že povedla najbrš
next
14. september 2014
Next
Pa ni bedno
14. september 2014
u176150
u176150
Neeeeeext
14. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. september 2014