Vako se vam zdi Niall, kot morilec? MORILSKI? x'd OH GOD TAK KO JO JE BRANO*O*
Več teh morilskih nextov ali majn? NAJ SE DRUGI ODLOČJO x'd
NEEEXT:3
02. september 2014
Nexxxxxttttt!!!!!
02. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. september 2014
Next
PA MOJ SAMO MOJ NIALL? MORILEC? NEEE!
02. september 2014
next
03. september 2014
Next?
05. september 2014
❤Tαℓℓу Wєιןℓ❤ next pride mogoče jutri - če mi ga pa nebo uspel objavit pa v nedeljo ;D
05. september 2014
Evo z eno-dnevno zamudo
Zaslišala sem alarm in ga ugasnila. Počasi sem se vstala in odpravil v kopalnico, kjer sem si obraz pošpricala z ledeno vodo, da sem prišla k sebi. Počasi sem si umila zobe in si počesala lase. Nanesla sem malo senčila in si namazala trepalnice z maskaro. Vrnila sem se v sobo in si vzela vijolično majico in pa črne legice. Preoblekla sem se in svoja prejšnja oblačila odnesla v kopalnico in se odpravila v kuhinjo. Nalila sem si kozarec mleka in se spomnila prejšnega dne. Obiska pri Horanu. Z glavo sem zmajala kot, da bi hotela misliti pregnati nato pa spila mleko. Kozarec sem dala v pomivalni stroj in se hitro odpravila v šolo.
Naredila sem nekaj korakov po šolskem dvorišču in že me je Alexis napadla. ''Ira!''. ''Vov.'' sem rekla, ko sem ujela ravnotežje in ji vrnila objem. ''Kako?'' je vprašala medtem, ko sme začele hoditi proti vhodu šole. ''Vredu. Pa ti?'' sem ji odvrnila in gledala okoli. ''Super sem. Veš, da je Niall Horan včeraj twitnil, da je imel obisk dveh novih prijateljic in da se je imel lepo ter, da upa, da bosta ti dve prijateljici kmalu spet prišli?'' mi je razlagala. ''Čakaj, kaj?'' sem vprašala, ko sem se ustavila in se obrnila k njej.
''Twital je?'' je bolj vprašala, kot pa rekla. ''Ono drugo.'' sem nestrpno rekla in jo z očmi trgala na koščke, ker mi ne more bistva takoj povedat. ''Imel je obisk, se imel lepo in upa, da ga bo kmalu spet imel.'' je hitro odvrnila, ko je opazila, da trenutno nimam potrpljenja. Rahlo sem pokimala in nadaljevala s hojo. ''Zakaj?'' me je vprašala.
Naj ji povem, da sem jaz ena teh dveh oseb? Ne. Torej se ji morem hitro zlagat, česar res ne maram ampak če ji bom povedala resnico, me bo spraševala do vsake malenkosti in vse ji bom morala milijonkrat ponoviti. ''Sprva sem narobe slišala in ker sem vedela, da nekaj takega ni mogoče sem vprašala.'' sem hitro, na videz preprosto odgovorila in upala, da sem jo pretentala. ''Kaj pa?'' je silila naprej in mi s tem jasno dala vedeti, da mi ne verjame. ''Prav, ne rabiš verjeti.'' sem odvrnila in upala, da bo to delovalo.
''Prav.'' je odvrnila in v tišini sme vstopile v šolo. Šle sme do omarice in zamenjale zvezke in se nato odpravile v razred. 'Francoščina, spet.' sem pomislila, ko sem se vsedla v učilnico, ki je bila polna francoskih besed. ''Si naredila nalogo?'' me je vprašala Alexis, ko si je odprla stran na kateri smo ostali. Na hitro sem jo ošinila ter se posvetila ostalim v razredu. Gledala sem kako so prihajali sošolci in sošolke. In čisto nepričakovano čeprav bi morala pričakovati, je vstopil on. Preden bi se najine oči srečale sem se obrnila k Alexis in ji hitro odgovorila na vprašanje katerega sem nekaj minut nazaj zanalašč prezrla.
''Sploh nisem vedela, da je bila naloga.'' sem skoraj zjeclala in jo gledala medtem, ko so se njene oči ustavile na postavi, kateri, so se moje oči izogibale. ''Boš strmela vanj ali boš nadaljevala?'' sem jo malo nesramno vprašala in z glavo pomignila. ''Hi.'' sem zaslišala moški glas in se obrnila v smer od koder je prihajal. ''Hi.'' sem enako odvrnila in se nasmehnila. Niall-ov nasmeh je postal še večji in nato se je premaknil še bolj nazaj v zadnjo klop. ''Kaj je bilo pa to?'' me je jezno vprašala Alexis. ''Kaj?'' sem se delno naredila neumno. Le grdo me je pogledala in mi dala vedeti naj začnem preden bom kaj iskala.
''Sma se pač pozdravila. Nič takega.'' sem odvrnila in skomignila z rameni. Še vedno me je grdo gledala in vedela sem, da se mi slabo piše. Saj se nebi skregala z mano zaradi fanta, ali pač?
V razred je končno vstopila profesorica in se postavila za svojo mizo. ''Pozdravljeni. Ker uspeh vašega razreda ni glih najboljši sem se odločila, da vas bom presedla glede na ocene.'' je rekla in iz mape vzela list z našim novim sedežnim redom.
''Gospodična Worthy presedli se boste v zadnjo klop k gospodiču Horan-u.'' sem zaslišala in za trenutek otrpnila. O. Moj. Bog. Me je ravkar presedla k njemu? Vzela sem peresnico, zvezek in torbo ter se odpravila k njemu. ''Zakaj ona gre k njemu sedet?'' sem zaslišala ljubosumen glas sošolke, ki je že od prvega dne nisem marala.
''Ker je sodeč po ocenah najboljša in njemu šola nudi le najboljše. In brezskrbi vi, niste za nič prikrajšana zato tiho počakajte, da vam povem, kje boste po novem sedeli.''. Ha! Zabila! Sem se sama pri sebi na tiho zasmejala in kmalu ugotovila, da to počne tudi Niall. Vsedla sem se zraven njega in obrnil se je k meni. ''Te lahko nekaj malo bolj zasebnega vprašam?'' je rekel in me gledal z prečudovitimi modrimi očmi.

Kaj me hoče vprašat? Če bi bila njegova punca? Hah brez dvoma, da ne.
Love ya all, Disappear <3
06. september 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. september 2014
Katera želi posvečeni next? ofkors d jssst p prva rečm :$$$ mhuahahah halo ka sploh vprašaš,midwe sme poročene oz.ločene torei morš men posvetit,p to more bit en najlepših nextov hahahha <33333333
Kaj bo Niall vprašal? torei mogoč d bi šla vn na zmenek,am če ma fanta,neke u tem smislu hheh (:
Mnenje, teorije, ideje? hah anything? je rekla d bo napou u slovenščini napisala napou p u angleščini x''D torei mnenjefkorss d je najboljš napisan,popouno asdfg :$$$ matr ženksa ti prfektn pišeš,to je to k maš dost caita hahahah,ne res popounost,obožujem to zgodbico *0* mah ni idej,so možgani crknal kr jih nerabm na praksi hahah,omg x'D
Love ya all, Disappear <3 jah no wem d me ljubiš ka še zei tle to govoriš hahah,sei ne k zmer rečš d me ne :cc samovšečna postajam ija,only joke >.< pa kam boš zginla ha? x''D
ajd napiš en douuuugi romantičn neeeeeeeeeeext,ki ga boš posvetila MENI hahah :$$ *0*
love you more xaxa babe
06. september 2014
suuuupr
next
06. september 2014
u173906
u173906
Katera želi posvečeni next? jst, jst men je vsejn
Kaj bo Niall vprašal?amm če je vidla twit, al pa če še pride kej na obisk
Mnenje, teorije, ideje? hah anything?
MNENJE pfekcija je res sam mal bol resen nexti prosim, resno glej to je tko lepo mislim že na ćetrti strani izvež bisto zgodbe in zato, jo še rajši bereš

bistvo zgodbe je amm, no da bo niall dobil, da more Iro Zaro ubit in pol ne bo vedu kaj naj naredi, hahahahaha ok pomoje je ne bo ubila ali pa ka pa vem, ti si pisatlca
iDEJE AMM MISLIM, DA JE GOR POD BISTVOM NAPISANA IDEJA next
06. september 2014
u138476
u138476
Next
06. september 2014
Katera želi posvečen next? Jas ker mi je ta zgodbica res ful vsec.

Kaj bo Niall vprašal? Ce ji je blo vceraj pri njemu fajn pa ce bi sla kdaj z njim na pijaco al pa kam drugam.

Mnenje,teorije,ideje?hah anything? Zgodbica je super in vse v njej je vredu. Niall bo osvajal Iro Zaro in pol bota bla skup. Niall pa jo bo mogo cez nekaj casa ubit in pol se ne bo mogo odlocit ce jo naj ubije al ne samo na koncu je pol ne bo ubil ker jo ma prevec rad.
06. september 2014
OMFG kje greš ti končat človek??? Ugh...
Katera želi posvečeni next? Men je vsen
Kaj bo Niall vprašal? Če ma fanta?
Mnenje, teorije, ideje? hah anything? ful perfektno pišeš res nimam besed
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
07. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext
07. september 2014
u100166
u100166
Kaj jo bo vprašal????? Zanima meeee!
NEEEEEXT! <3
07. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. september 2014
next *o*
07. september 2014
u176150
u176150
Next
07. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. september 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxttttt!!!!!!<333<33333
07. september 2014
next
08. september 2014
ŽENSKAAAA NE KONČUJ MI TU NO DFAK -.- x'd
WAAAAH*O*
NEEEEEEEEEEEEXT:3
08. september 2014
u178002
u178002
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext