u100166
u100166
NEEEEEEEEEEXT! <3
29. avgust 2014
u100166
u100166
Novo stran sem odvorila haha x'd
29. avgust 2014
u100166
u100166
*otvorila
29. avgust 2014
Nexttttttttt
29. avgust 2014
neeeeeeeext nujno hočem zvedet kaj se bo zgodlo!!!!!!!
29. avgust 2014
c'moon zakaj znajo mali trenutke prekinti-.- x'd
neeext:3
29. avgust 2014
NEXT 20 strani spama če nextaš do konca dneva! OBLJUBM!
29. avgust 2014
Next!
29. avgust 2014
u178075
u178075
nexttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
29. avgust 2014
Neeeeeeeeextttttttttt!!!!!!!!!!<33333333
30. avgust 2014
next
30. avgust 2014
next
30. avgust 2014
u173906
u173906
next
30. avgust 2014
zadnji next med počitnicami hah -.- well good luck to all ;* (vso srečo vsem) upam da nebom preveč bralk zgubla ;D torei na koliko dni nai zdai med šolo nextam? ob petkih? :3
torei tukaj je Niall's pov^^
''Adijo. Se vidima v šoli.'' sem ji rekel in pomežiknil. Nasmehnila se mi je nato pa sta z Stacey odšle. Zaprl sem vrata in odšel v dnevno, kjer sem skodelice od vročih čokolad odnesel v kuhijo in jih položil v pomivalni stroj. Vrnil sem se v dnevno in se vsedel na sedežno. Prestavil sem na film, ki ni bil zanimiv. Telefon, ki sem ga prej položil na mizo mi je začel zvoniti in še preden sem zagledal 'Skrita številka' sem vedel, da me kliče On. ''Ja?'' sem se hitro javil, saj ni maral zavlačevanja in odlašanja. ''Zate imam novo delo, ki ga moraš opraviti še danes.'' je rekel raskav glas. ''Prav.'' sem rekel in počakal na nadaljevanje. ''3 ulice proč, bo ob 18ih moja 'stranka'.'' je posmehljivo rekel in vedel sem kaj morem narediti. ''Prav.'' sem se ponovil. ''Zemljevid ti bom čez 2 minuti faxiral in glej, da boš delo opravil tako dobro kot vedno.'' je pohvalno rekel. ''Prav.'' sem se še zadnjič ponovil in prekinil je. Telefon sem odložil in hitro odšel do faxa kjer sem dobil zemljevid s katerim sem hitro odšel v svojo sobo. Torej ta moški, s katerim sem malo prej govoril, je moj šef, za katerega opravljam umazana dela. Preden sem zaslovel, sem si od njega sposodil veliko količino denarja, ki je kasneje nisem uspel vrniti, zato me je napadel in skoraj sem umrl. Kasneje me je spet obiskal in se odločil, da bom njegov pomočnik, in če sem hotel preživeti mi ni preostalo drugega, kot, da sprejmem.

Na začetku mi je bilo težko, zdaj pa je kot nekaj običajnega. Pravzaprav uživam v njihovih krikih bolečine, njihovem kričanju, jokanju, moledovanju in krvi, ki z sabo prinaša več pomenov. Zemljevid pred sabo sem dobro preučil in se odpravil po telefon v dnevno sobo. Vzel sem ga ter pogledal na uro, ki je kazala pol 6. Odločil sem se, da je 'čas' in odšel nazaj v sobo po torbo in se odpravil tja, kjer morem bit čez slabe pol ure. Ko sem prišel do velikega grmičevja, sem se preoblekel in svoja oblačila, dal v vrečko ter jo vrnil v torbo. Previdno če me je slučajno kdo opazil, sem pogledal naokoli, nato pa se odpravil naprej. Malo pred 6 sem prišel na cilj, zato sem se uspel razgledati in preučiti bodoči kraj zločina. Našel sem tudi želeno polico, ki jo bom kasneje uporabil. Pogledal sem na telefon: '3 minute super.' se pomislil in šel proč ter skrivaj pričakal stranko. Točno ob času se je pripeljal avto in iz njega je izstopil moški. Odpravil se je k zidu in tako navidezno bil skrit. Ker si je pravkar ogledoval okolje sem sklenil, da je to moja priložnost. Potiho, da me nebi opazil sem se odpravil do njega in ga z palico udaril po glavi. Moški je spustil tišji krik nato pa padel po tleh. Nekajkrat sem po njem udaril z palico in poskrbel, da bo hitro izkrvavel zaradi ran in poškodb. Obrnil sem se in z nekaj koraki prišel na drugo stran tega vogala. Naslonil sem se na zid in opazoval truplo. Včasih ljudi mučim pred smrtjo, se jm posmehujem, jih žalim in jih pripravim, da izpolnijo moj bedast in brezzvezen ukaz, ki nikakor ni bil potreben. Ubijam tudi ženske in pa včasih imam priložnost ubiti tudi punco moje starosti ali pa mlajšo. Ko sem se vživel v mučenje sem tudi posiljeval, na kar nisem ponosen pa vendar - zaenkrat nebi spremenil ničesar. Priznam uživam, ko jih mučim in kasneje ubijem. Včasih moram koga ugrabiti čigar usoda še ni čisto znana. Spomnim se, ko sem sredi tega začel jokati, ker enostavno nisem mogel vzeti življenja osebi, ki meni ni naredila ničesar. Bil sem še začetnik in sam šef osebno je z mano bil. Kasneje, ko sem si prislužil njegovo zaupanje sem že sam hodil naokoli in ko sem se popolnoma znebil čustev sem jih začel še mučiti in vse ostalo prej našteto. Kmalu sem dobil bolj zaupne primere in tudi pogosteje. Iz razmišljanja me je predramil zvok kombija. Drugi pomočniki so prišli, da pospravijo za mano. Da, jaz opravim delo, nato pa tako imenovani 'čistilci' pridejo in počistijo za mano. ''Danes ni bilo mučenja?'' je presenečen vprašal Philip. ''Ne.'' sem odvrnil in začeli so se smejati. Danes so bili le 3, včasih jih je več. ''Kaj je razlog?'' je spet vprašal. ''Ne smem prizanesti eni žrtvi?'' sem smeje odvrnil. ''Prizanesti?'' je vprašljivo ponovil za mano. Pokimal sem, on pa se mi je posmehljivo zasmejal. ''To ni za tebe.'' je odvrnil in z komolcem poskušal udariti v rebro. ''Lahko delam spremembe.'' sem prezirljivo rekel in navidezno spregledal udarec. ''Lahko, lahko.'' je potrdil. ''Samo ne omehčaj se, ker šefu nebi bilo všeč.'' je dodal in me vprašljivo pogledal, če imam slučajno kaj za povedat. Odkimal sem. ''Vem. In nisem omehčan ... le mislim preveč in nisem se mogel osredotočiti ... ni bilo tako kot ponavadi, ko uživam. Pomoje sem le utrujen.'' sem nekako obrazložil. ''Utrujen? Od česa? Gledanje televizorja te pa res utrudi.'' je spet posmehljivo rekel. ''Ne, obisk sem imel.'' sem odvrnil in upal, da bo vtihnil čeprav ni. Imelo me je že, da bi ga udaril. ''Kdo?'' je kratko vprašal. ''Dekle in njena majhna sestra na vroči čokoladi.'' sem mu odvrnil in opazoval kako Andy in Rob pospravljata še zadnje sledi. ''Kakšna je? Bo vredu za enkrat?'' je predrzno rekel. Zgrabil sem ga in ga nabil na steno. ''Če še kdaj omeniš kaj takšnega - od mene neboš odšel v enem kosu!'' sem mu rekel. Andy in Rob sta me potegnila stran od Philipa preden bi mu karkoli naredil. ''Mirno.'' je prestrašeno rekel in dvignil roke v zrak. ''Ona ni takšna!'' sem zdaj zakričal in presenetil samega sebe. Branim jo?
Please answer^^
Love you all <3
31. avgust 2014
u138476
u138476
next
31. avgust 2014
u178008
u178008
you are freakin insine woman i think i may be in love with your story. please next it soon <3
31. avgust 2014
Next
31. avgust 2014
u176150
u176150
Vako se vam zdi Niall, kot morilec? Bad
Več teh morilskih nextov ali majn? Sama se odloč men je useenu
31. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
31. avgust 2014
neext
perf
01. september 2014
Neeeeeeeext!!!!!!!!!!!<3
01. september 2014
perfecto
next
01. september 2014
Neeext!!!
01. september 2014
next
01. september 2014
u100166
u100166
Brani jo! Supr! Haha x'd
NEEEXT! <3
01. september 2014
neeeeeeeeeeext
01. september 2014
Aww brani jo...
Ne Niall se strinjam: ona ni taka kurba ko ostale
Fak n kak lahk uživa ko enga ubija men je pa že tko čudn če en zram mene joka Vako se vam zdi Niall, kot morilec? On je super sexy morilec!!! Mal nesramno zlobn je drgač pa vredu
Več teh morilskih nextov ali majn? Mnje vsen kul je ko so tti morilski nexti sam kul je tut ko je Niall prjazn pa to nwm no
Ful fenomenalno pišeš: NO COMENT
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
01. september 2014
Vako se vam zdi Niall, kot morilec? Khm pojdi u prwi razred haha sei ne,kako* x''D torei ne maram ga kot tkiga >.<
Več teh morilskih nextov ali majn? čim maaaanj ženska haha romantičnih more biti weč hahah x''D
neeeeeeeeeeeext darling,sei weš popouno pišeš *0*
01. september 2014
neeeeeeeext HITRO!!
01. september 2014
u172703
u172703
Next
02. september 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani