Omggg *00*
Neeeext
26. avgust 2014
N
E
X
T
!
N
E
X
T
!
N
E
T
X
!
N
E
X
T
!
N
E
X
T
!
N
E
X
T
"
N
E
X
T
!
N
E
X
T
!
N
E
X
T
!
N
E
T
X
!
N
E
X
T
!
N
E
X
T
!
N
E
X
T
"
N
E
X
T
!
N
E
X
T
!
N
E
X
T
!
N
E
T
X
!
N
E
X
T
!
N
E
X
T
!
N
E
X
T
"
N
E
X
T
!
PROSM SPAMAM TI 20 strani PROSM NEXTI!
26. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. avgust 2014
u178455
u178455
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. avgust 2014
kralica siii<3
obožujem to zgodboo innnn
NEEEEEXTTTT!
26. avgust 2014
u177714
u177714
Next
26. avgust 2014
PERF*0*
FAB*0*
NO FUCKING WORDS*0*
NEEEEEEXT:3
26. avgust 2014
o my gosh!! this is what i call perfection!!! *w* <33 neeeeeeeeext:3
26. avgust 2014
OMG NEXTTT PRFECT
*_______*
26. avgust 2014
next
27. avgust 2014
neeext
27. avgust 2014
u178075
u178075
omg nexttttttttttttttttttttttttttttttt
27. avgust 2014
u52095
u52095
UMIRAM HITER DAJ NEXT ČE NE BOM UMRLA ok sj ni tk hudo ampak je NEXT!!!!!!!!!
27. avgust 2014
u178002
u178002
nexxxxt
28. avgust 2014
next!
28. avgust 2014
in tukaj je novi next :3 hvala vsem, ki berete <3 če bi imela katera posvečen next nai napiše ;D
''Me veseli, da sma se spoznala.'' je rekel in spustil mojo roko kot, da bi bila neka igrača. ''Tudi mene.'' sem rekla čeprav nisem vedela če govorim resnico. ''Ira vročo čokolado bi.'' je zajamrala Stacey in tako prekinila očesni stik z Niallom. ''Vaju lahko povabim?'' je rekel in naju izmenično gledal in ko se mu je pogled ustavil na meni je še Stacey prepustila odločitev meni. ''Lahko.'' sem nekako obutavljajoče rekla, ona dva pa sta z rokama dala petke. 'To bo še zanimivo.' sem pomislila in sledila Niall-u, ki nas bo verjetno odpeljal v hišo, ki sem jo še 5 minut nazaj opazovala. ''Vrnil sem se!'' je zakričal in kmalu so se prikazali še vsi preostali člani njegove skupine. Vsi so se predstavili in nato odšli nazaj od koder so prišli, kar mi je trenutno ustrezalo. Odšli smo v kuhinjo kjer je Niall vzel skodelice. ''Kateri okus boste mlada dama?'' je rekel in pogledal Stacey. ''Čokolado.'' je odvrnila in se mu smejala. ''Pa ti?'' se je obrnil k meni in nasmešek mu je malo zbledel, ko je videl, da se ne smejim. ''Tudi.'' sem odvrnila in se mu malo nasmehnila. Pokimal je in v skodelice natočil mleko ter ga dal gret.
Iz predala je potegnil 3 čokoladne praške in jih stresel v prazne skodelice. Mikrovalovna je zapiskala in iz nje je vzel skodelice z mlekom, katerega je prelil v skodelice z čokolado. Premešal je in skodelice položil k nama. ''Izvolita.'' je rekel in mi pomežiknil ter Stacey namenil nasmeh. ''Hvala.'' sme rekle v en glas in začeli smo se smejati. ''Prosim.'' je rekel in pogled mu je obtičal na meni. ''Dobro si naredil.'' se je oglasila Stacey in mene rešila njegovega pogleda. ''Ni bilo težko.'' je rekel z nasmeškom in oči so mu uhajale k meni. Pri tem sem dobila nenavaden občutek, kot da ne misli na pripravo vroče čokolade ampak nekaj drugega, opazil je in se mi nasmehnil.

Verjetno misli, da mi bo spremenil tok misli, ampak mu verjetno nebo uspelo. ''Niall imaš kakšno risanko?'' je vprašala sestrica. ''Mislim, da ne ampak imam nekaj kanalov kjer predvajajo risanke.'' je zvito rekel in se nasmehnil. Pokimala je in že stekla v dnevno sobo. Z Niallom sma se spogledala, vendar nisem opazila, da bi ga motilo dejstvo, da se Stacey počuti tukaj kot doma. Nasmehnil se mi je, jaz pa sem pogled preusmerila pod noge in se kmalu pridružila Stacey na sedežni, kjer sem se vsedla na njeno levo. Niall se je na moje presenečenje vsedel zraven mene. Prižgal je televizijo in prestavil na otroški kanal, kjer se je na njegovo srečo predvajala risanka, ki jo Stacey zelo rada gleda. ''Bi mi lepotička povedala kaj več o sebi?'' je vljudno vprašal z komplimentom.
Nasmehnila sem se mu. ''Stara sem 17 let, živim v bližini z Stacey in mami. Oče se je pred 2 letoma odselil, ko sta se z mamo ločla.'' sem povzela bistvo in mu pomignila, da naj pove še on kaj o sebi. ''Star sem 19. Imam brata Grega in sem novi v tem kraju.'' je v enakem stilu kot jaz povedal. Pokimala sem in nato začela s vprašanji. ''Kako to, da ste se preselili?'' sem rekla in se mu nasmehnila. Niall se je zresnil in ostal tiho.
Nekaj časa je premišljeval nato pa odgovoril. ''Preveč ljudi je že vedelo kje smo in zaradi tega smo se preselili.'' je z resnim glasom odvrnil in takoj sem vedela, da laže in ker si nisem želela nakopati težav sem le pokimala. ''Kako preživljaš dneve?'' sem ga vprašala čeprav me v resnici niti ni zanimalo. Napaka. Pogledal me je z ledenim pogledom, kot, da bi sumil nekaj nato pa nakratko odgovoril: ''Dolgočasim se.''. Spet sem le pokimala in hotela nadaljevati, ko me je vprašal enako stvar. ''Mislim, da sma enaka.'' sem sedaj smeje odvrnila. ''Dvomim, da bi lahko midva bila enaka.'' je za trenutek resno odvrnil nato pa se hitro nasmehnil, upajoč, da bom prezrla njegovo resnost.
''Zakaj pa ne?'' sem odvrnila. ''Ker, ... Preveč zaupno je.'' je nato dokončal in me z majhnim nasmeškom opravičujoče pogledal. ''Meni lahko zaupaš. Rada pomagam če lahko.'' sem rekla, se malo sklonila k njemu in nehote svojo roko položila na njegovo. Bila je še toplejša in ob pogledu na najini roki mi je malo šlo na smeh. Pogledala sem ga v oči, ki so bile še modrejše kot moje in se skoraj izgubila v njihovi globini.
Zaslišala sem njegov smeh, ki me je čisto prevzel in očaral. Niall se je začel nagibat k meni. ''Konec risanke je!'' je žalostno potožila Stacey in prekinila trenutek. 'Prekleto!' sem si mislila in se hitro obrnila k njej. 'Mala res zna uničevati trenutke.' sem še pomislila preden sem jo začela tolažiti. ''Nov del bo kmalu.'' sem rekla in se ji nasmehnila. ''Po tej risanki je še ena boljša.'' je vskočil Niall in mi pomežiknil, kar sem vzela kot znak, da naj nadaljujem s tem. ''Strinjam se z njim.'' sem potrdila in Stacey se je nasmehnila. Pokimala je in vprašala koliko je ura. Ker sem jaz telefon doma pozabila sem se obrnila k Niall-u. ''Mislim, da je 5.'' je rekel in iz žepa potegnil svoj iphone. ''Da.'' je potrdil. 'Shit.' sem spet zaklela v mislih.
''Stacey iti bi morale.'' sem rekla ter se vstala in kmalu sta z Naill-om začela protestirati. ''Ne še Ira!'' je rekla Stacey in me čisto solzna pogledala. ''Saj bosta kamlu spet prišli, kajne?'' jo je nekako potolažil in me vprašujoče pogledal in čakal na potrditev. Zavzdihnila sem. ''Če vaju bo to osrečilo, potem ja.'' sem dokončala in upala, da svoje odločitve nebom kasneje obžalovala. ''To.'' je rekel Niall in z Stacey sta spet udarila z dlanmi. ''Pridi greme.'' sem ji rela in ji z roko pomignila, da naj vstane. Rahlo se je namsehnila in vstala ter me prijela za roko. Počasi sma se odpravile do vhoda, kjer sme se ustavile in počakale Niall-a. ''Komaj čakam, da te spet vidim Niall.'' je rekla Stacey in ga objela, ko je počepnil k njej. ''Tudi jaz komaj čakam, da vaju vidim.'' ji je rekel, ko ji je vrnil objem in me pogledal in res nikakor nisem mogla spregledati dvojine. Nasmehnila sem se mu on pa je izpustil Stacey in se vstal.
Naredil je korak do mene in me objel, kar me je presenetilo. Objem sem mu vrnila in se nasmehnila. Niall me je hitro izpustil, kot, da me sploh ni hotel objeti, kar me je prizadelo. ''Uživajta in kmalu se spet vidimo.'' je rekel in Stacey razmršil lase.
Pritožila se je nato pa se le nasmehnila. ''Uživaj tudi ti. Dijo Niall.'' mu je odvnila. ''Adijo. Se vidima v šoli.'' je rekel, me pogledal in mi pomežiknil. Nasmehnila sem se mu in odprla vrata. Z Stacey sme odšle nazaj proti domu in kmalu sme prispele domov. Stacey je odšla mami povedat za novega prijatelja jaz pa v sobo. Vsedla sem se na posteljo in gledala v steno, kot sem vse prejšnje dni. Kmalu se mi je ped očmi prikazal trenutek, ko me je Niall skoraj poljubil. 'Ira Zara zresni se!' sem si rekla in se težko obvladovala.
Love ya all <3
28. avgust 2014
u176150
u176150
Next
28. avgust 2014
omg perf
neeexxttt
ful popouno pišeš :*
28. avgust 2014
nii bedno!!! *w* neeeeeeeeeeext<3
28. avgust 2014
u52095
u52095
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext nujno !!!!!!!!!!
28. avgust 2014
OMFG jaaa komi čakam Niall pov. ka pa bi blo da bi MENE šokiral?
omg že zdej umiram od radovednosti
ful fenomenalno pišeš
NO COMENT
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
28. avgust 2014
u178455
u178455
neeeeeeeeeeeeeext
28. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
28. avgust 2014
u138476