next
24. avgust 2014
Next
Ful sbetovni zacetek
24. avgust 2014
Uppps moglo bi pisat svetovni
24. avgust 2014
o fakk this is just fucking awesome
hvala za linkk
nextejjj predn ponorim
noro jeeee popounoo
love Niall like that
okej bom nehala
NEEEEEEEEEEEEEEEXTTTT
24. avgust 2014
omg kk popoven začetek!
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. avgust 2014
u153756
u153756
neeeeeeeeexxxxxt
24. avgust 2014
OMFG tole je prav žalostn začetek
Drgač je pa ful popouno
hvala za link
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
24. avgust 2014
Next *-*
24. avgust 2014
u173993
u173993
next
25. avgust 2014
omfg...............gdaj bo next??????♥♥♥
25. avgust 2014
u173993
u173993
next
25. avgust 2014
u178400
u178400
next
25. avgust 2014
u88095
u88095
vaaau *-*
neeext!
25. avgust 2014
u138476
u138476
next
25. avgust 2014
o fak
daaaamn, zenska orgazm
kolko mas ti dobre ideje
kolko ti dobro pises fak
lubosumna sm haha:*
vrjem js sm zlo zbircna glede zgodbic in tvoja je *~*

SAM NADALJUJ TKOLE PA TE BOM JS PRSLA KUSNT KER TKO NAJLEPS PISES DA BOM UMRLA CE NE NEXTAS
25. avgust 2014
oprosti zarad smejkotv:$
25. avgust 2014
u52095
u52095
next prosim <333333333 ne zdržim <3333 )))
25. avgust 2014
neeeeeeeext
25. avgust 2014
u176150
u176150
Kdaj bo next. I can't wait
26. avgust 2014
Najprej, da odgovorim na eno vprašanje: Da sociopati so ljudje, ki nimajo čustev - njim je vseeno za vse, in npr.: umor je zanje čisto normalna stvar, kar boste zvedli tut v 3 nextu mal več ;D
HVALA vam usem <3 všeč mi je, da je vam všeč in, da je vmes že ena zasvojenka *0*
NEXT je posvečen † cяαzу вαηαηα moji susu zasvojeni maji <3
tukaj je next, dajte zgodbi malo časa, čeprav so vsa dogajanja dosti direktna in hja se že zdaj dogaja dosti ampak to ni nič proti temu kar sledi kasneje ;D <3

Where It All Begins l Chapter 1 l Sociopath l Niall Horan ff
* nekaj tednov pred tem *
''Ira!'' sem zaslišala. Obrnila sem se v smer od koder je prihajalo moje ime. ''Alexis?'' sem vprašala, ko nisem zagledala osebe. ''Tukaj sem!'' mi je zakričala nazaj in kmalu sem videla roko, ki mi je mahala. Odpravila sem se k njej in objeli sma se. ''O moj bog! Ne morem verjeti, da si se vrnila.'' sem ji rekla in jo še vedno objemala. ''Oči si je premislil in sklenil, da plaža ni za stalno bivanje za njega.'' je odvrnila in skomignila z rameni, medtem, ko me je izpustila iz objema. ''Kakorkoli, me veseli, da si prišla nazaj.'' sem rekla in nasmehnili sma se. ''Vem. Čeprav je ati dolgo rabil, da je ugotovil.'' je rekla in šle sme v učilnico.
Ja v šoli sem, kar mi ni všeč. Hodim v 2 letnik gimnazije saj se v osnovni nisem mogla odločiti za poklic. Vsedla sem se v klop, tako kot Alexis in se razgledala po razredu. Z Alexis sme sedele v 2 vrti na sredini izmed 4 vrst. Izmed vseh klopi je bila le ena na levi stani zadnje vrste nezasedena. Bile sme odličnjakinje, kar nama je velikokrat prav prišlo. Zazvonilo je in v razred je stopila profesorica francoščine, ki je pri nas redni predmet, kar je redkost. ''Pozdravljeni, sedite.'' nam je ukazala. ''Dobili ste novega sošolca in prosim, da ga ne nadlegujete.'' je rekla in ob našem smehu ob njeni, takrat še neumni izjavi, je še dodala: ''Ko ga boste videli vam bo vse jasno.''. Vrata na desni so se odprla in v razred je vstopila oseba katero so verjetno že vsi poznali razen mene.
Nekatere punce so začele kričati in stežka jih je profesorica utišala. ''TIšina! Kljub odzivu razreda, se predstavi mladenič.'' je rekla in se vsedla. ''Sem Niall Horan.'' je rekel z zapeljivim glasom in me ves čas gledal. Pribilo me je na stol. ''One Direction?'' sem zašepetala in pogledala Alexis, ki je vedela veliko o njih. Pokimala je brez, da bi me pogledala, kar mi ni bilo všeč. Svoj pogled sem usmerila nazaj k blondincu, ki je še vedno imel svoje oči na meni, kar je opazilo že nekaj sošolk saj sem občutila njihove poglede.
''Horan prosim, da se vsedete v zadnjo in edino prosto klop.'' ga je nagovorila profesorica, ki mu vidno ni imela namena popuščati zaradi slave. Pokimal je in se odpravil v zadnjo vrsto. ''V delovnih zvezkih na strani 69 rešite prvi 2 nalogi.'' je rekla in začela nekaj iskati po mizi. ''Ira Zaraaa se zavedaš kdo je naš novi sošolec?'' mi je zašepetala Alexis in živčno čakala na moj odzib medtem ko sem iskala pravo stran. ''Ja, se zavedam. Član svetovno znane fantovske skupine, katero obožuješ ti in še nekaj drugih milijonov deklet.'' sem nekako zdolgočaseno rekla in končno odprla na pravi strani.
''Zanimiva številka stani.'' sem pripomnila, ko sem kočno ugotovila, katero stran sem iskala. ''Ja, ja. Ni to super?'' je odvrnila in zanalašč ignorirala mojo ugotovitev. ''Ni malo prestar, da bi hodil v 2 letnik?'' sem jo vprašala. Debelo je izbuljila oči: ''Ali ni vseeno koliko je star? Dokler je lep in ima prelep nasmeh z očmi, ki so kot morje, ki ga še nisem videla ... oh pozabi na starost.'' je rekla in zasmejali sma se. ''Kakor rečeš.'' sem ji rekla in se še vedno smejala njeni razlagi.
''Gospodična Worthy, bi delila z razredom, da bi se še ostali smejali?'' je rekla profesorica in mi namenila grd pogled. ''Nebi.'' sem tišje rekla in zaslišala sem posmeh preostalih. Pogledala sem Alexis, ki pa je bila prezaposlena z gledanjem Horana, medtem, ko ga je z očmi kar požirala. Z komolcem sem jo udarila in ko se je končno obrnila k meni se je opravičujoče nasmehnila.
*Alexis Amalia Liana Stopford*

Zavila sem z očmi in začela reševati nalogo. Francoščina mi je šla zato sem hitro rešila nalogo, kjer se vstavljajo besede. Ura se je mučno vlekla in pravtako preostanek tedna. ''Ira pojdi malo na zrak.'' mi je mami rekla.
Iz trenutno meni neznanega razloga sem se zadnji dneve zadrževala v sobi in nisem mela nobene želje po učenju, sprehajanju ali, da bi bila na internetu. Kar je rahlo spominjalo na depresijo, zato sem se odločila, da bom ustregla njeni želji. ''Bi vzela še Stacey?'' me je prosila še preden sem ji karkoli odgovorila na prvo vprašanje. ''Ja.'' sem odgovorila in zavila z očmi. Stacey je moja 6 letna sestrica, ki je letos začela hoditi v prvi razred.
Iz omare sem vzela jopico in si jo nadela čez črno oprijeto majico brez rokavov. Ker so k temu ustrezala legice sem jih pustila na sebi in se odpravila v Stacey-ino sobo. ''Stacey pridi greme na sprehod.'' sem ji rekla in ji ugasnila televizor. ''Prav.'' je rekla z otroškim glasekom, ki je znal stopiti vsako osebo. Odšla je naprej zato me je že obuta čakala, ko sem jaz počasi prišla do nje. Obula sem svoje črne šuhe in stopila ven. Ko je še Stacey izstopila sem zaprla vrata in večino časa hodila za njo z kapuco na glavi.
Stacey je imela malo svetlejše lase kot jaz in približno enako dolge, saj nama zelo hitro rastejo. Na desni strani čez cesto sem zagledala napis 'Prodano', ki je stal pred hišo, ki je bila pred nekaj meseci na novo zgrajena. Bila je lepa in se je kljub temu, da je na novo grajena ujemala z ostalimi hišami kot, da je tukaj že od vsega začetka. Zaslišala sem krik in kmalu zatem zagledala kako je Stacey padla. 'Shit, mami me bo ubila!' sem pomislila in hitro stekla naprej. Neki fant, ki ga nisem uspela prepoznati, saj je imel zatemnjena očala kljub malo slabšemu vremenu, me je prehitel in ji pomagal vstati.
''Pazi punčka.'' ji je rekel in se nasmehnil z meni znanim nasmeškom. ''Stacey sem.'' ga je popravila in se mu začela smejati, ker ni vedel njenega imena. ''Prav Stacey. Pazi kako hodiš nočemo, da se poškoduješ.'' je rekel z nasmehškom. Pokimala je in ga vprašala po imenu. ''Niall sem.'' ji je nežno rekel jaz pa sem šokirano gledla. ''To je pa moja starejša sestrica.'' je neumnica rekla in pokazala na mene. Končno me je opazil. ''Ti si moja nova sošolka kajne?'' me je vljudno vprašal.
Glede na to, da si strmel v mene celih 5 minut ko si bil pred tablo in so me sošolke z očmi ubijale, ja mislim, da sem jaz ta. ''Ja.'' sem rekla in mu segla v roko, ki mi jo je ponudil. Kljub mrazu je imel toplo roko za razliko od moje, ki je bila čisto ledena. ''Niall.'' je rekel čeprav sem že vedela njegovo ime. ''Ira Zara.'' sem odvrnila in si prislužila enega njegovih lepših nasmehov, katerega sem kasneje še prevečkrat preklela.
Neeeext!!!! OMG!!!!!<3<3<3<3<3<3<3 *________*
26. avgust 2014
u176150
u176150
Next
26. avgust 2014
u127671
u127671
*...* neeeeeext!!
26. avgust 2014
u100166
u100166
*w*
NEEEXT!
26. avgust 2014
Next
26. avgust 2014
u60555
u60555
next
26. avgust 2014
u172703
u172703
Next
26. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
26. avgust 2014
Torej, kako se vam zdi? ka se nem zdi? še vprašaš? ful ful ful obožujem ttolo zgodbico
haha je 5 minut strmeu v njo
dej hitr next
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
26. avgust 2014
u138476
u138476
Next(:
26. avgust 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani