u45697
u45697
nč bom kar nextala... huala za use komente...
Bila sva tako tesno skupaj, da sem na svojem licu lahko čutila njegov dih. Trdno me je objel okoli bokov in držal me je tako trdno, da se nikakor nisem mogla izviti iz njegovega prijema, a sem useeno poskusila. Moje dejanje je ignoriral in me privil še bližje svojemu telesu. Takrat, sem si mislila v glavi: Vanny prepusti se....
Potem sem ga objela okoli vratu in se zagledala v njegove oči.. bile so tako čokoladno rjave, da so me kar vabile. Z ustnicami se je približeval mojim ustnicam, a bil je tako počasen, da sem postala nervozna. Ko pa so se najine ustnice dotaknile sem bila v nebesih. imel je tako mehke ustnice in kar sam od sebe, se je moj jezik pretihotapil v njegova usta, opazila pa sem, da tudi njegov jezik ni počival. Potem pa me je spustil me odrinil in vrgel stvari z mize in me položil na mizo. Deset minut, sva se le poljubljala,nato pa sva nehala. Še dobro, da sva se ustavila, saj je le nekaj trenutkov zatem vstopila Teddy. Vsi smo šli spat. Jaz pa sem še dolgo v noč razmišljala o tem kar se mi je zgodilo s Tomom. Ali je sploh pametno, da se zapletem z njim??
29. april 2011
nextii
30. april 2011
next
30. april 2011
u45697
u45697
prosim berte tudi mojo zgodbico -jst imam talent, pa pika!-
je še nova in nism še nč napisala pa bom hmau.

http://www.igre123.com/forum/tema/jst-imam-talent-pa-pika-by-metiii/17625/
30. april 2011
u45697
u45697
Ko sem se zjutraj zbudila, je Teddy še spala in Tom tudi. Kar nisem se ga mogla nagledati. Potem pa je biu čas, da zbudim Teddy.
j- jst
t-teddy
t- em jaa. zajtrk je ob 9. uri.
j- no dej zrihti se...
t- jaa no_________________________________________
f- tom
j- TOOOMMMM!!
on pa se obrne in me ustraši.
j- nehi noo... ustani žee
f- ja
pol pa ustane in ugotovim, da je sam u gatah... kar zardela sem.
- Teddy Downrol
Teddy je postala jezna in še bolj razpčarana, ko je ugotovila, da me ne bo z njo.
Potem smo pojedli zajtrk, ki pa ni bu tolk slab. Jedla sem corn flakes. Okol 15. do desete, smo se odmajali u sobo. Teddy je spakirala sok u nahrbtnik in svoj ipod je uzela tud s sabo. Ob 10. 15 je šla iz sobe in s Tomom nisva tratila časa. Prijeu me je za roko in spet me je poljubil tako, da si niti predstavljala nisem, da je poljub lahko tako dober. Ulegla sva se na posteljo in potem je ustau in šeu zaklenit vrata. Spet se je ulegel poleg mene in me začel poljubljati. Slekla sem mu srajco in jo vrgla po tleh. Nato je še meni slekel majco. Kar poljubljala sva se in še prej ko sem se zavedla, sva bla popolnoma gola. Čutila sem njegovo telo na svojem in postalo mi je vroče.
30. april 2011
next
30. april 2011
u45697
u45697
pogledala sem ga in oba sva se začela smejat. Oblekla sva se in se začela pogovarjat
j-jst t- Tom
30. april 2011
u20249
u20249
next?
30. april 2011
u47200
u47200
ful hudo pišeš!!! dej hitr nextt!!!
30. april 2011
u44599
u44599
nexti
17. junij 2011
nextiii
19. junij 2011
u45697
u45697
začela sva se pogovarjat
j-jst
t-tom

j-aja no lepo.
t- em.. ok neki te morm uprašat.
j-ja? ( u sebi sm čutla vročino in kar zdelo se mi je kaj bo reku)
t- a bi hodila z mano??
j-JAA, JA JA JA!
t- no super. pol pa bolš, d se pripraviva, d bova povedla sestrci...
j- a mislš, da bi ji mogla že takoj povedat??
t- čimprej, kr ni uredu, da ji laževa. takoj naju bo mela u pesti...
j- oh joj...(zaskrbljena sem bila... RES zaskrbljena)....
t- kako misliš da bo odreagirala?
j- čeprav jo poznam zelo malo časa, bi rekla da zelo slabo... ne bo ji všeč...
t- ja strinjam se. ampak danes, ji bova morala povedat.
j- ja. ampak TI ji boš povedau.
t- oh no prou... sei veš, da bi naredu use zate...
j- nehi no, zardevam...
t- hh...
j- ojoj nekdo prihaja. ( s Tomove postelje sem skočila na mojo in se ulgla, ter pograbila vrhnjo revijo na Teddyjini omarici ter jo kar v prazno odprla in jo navidezno brala).

teddy- ojlaaa... oh no, kok bi kar zadaula uno učitlco Korenovo!!!
( prišla je do mene, in me objela in narahlo udarla Toma po glavi...)
kaj pa sta vidva golobčka delala?
j- oh nč nč.. mal berem tvojo revijo o...fotoaparatih....
28. junij 2011
next
28. junij 2011
next next
01. julij 2011
u45697
u45697
teddy- aha super, no upam da ti je revija ušeč, jst pa bi ubijala za hrano... (je izjavila)
j- ja sei je zdej itaq večerja... pridi.
teddy- ej no sam mal jst se moram še stuširat in se preoblečt. pripravta se... gremo čez 20 min.
(Teddy odkoraka po stopnicah v zgornje nadstropje, Tom pa stopi do mene)
t- ej morva ji povedat..!
j- pa nevem no.... no prou, ampak bos ti povedau ok?
04. julij 2011
neext ful kul zgodba ful dobr pišeš sam tm pr svoji zgodbici am..jst imam talent pa pika si ful mau napisal drgač pa zlo zlo dobr pišeš sam nexti to in tisto zgodbico če boš mela cjt!!))
04. julij 2011
u45697
u45697
hvala bom, sam ko bom sama doma... )
04. julij 2011
nextiiiiiiiiii
13. julij 2011
kdaj boš nextala!?
17. julij 2011
u45697
u45697
Jst pa Tom sva se prijela za roke, se naslonila na mizo in čakala Tedy... Kar naenkrat, pa me Tedy pokliče v svojo sobo. Šla sem do nje in seveda je potrebovala mojo pomoč pri izbiri oblačila... namreč po vsem domu sem že znana, da hoče biti modna oblikovalka in imam zlo dost stila, tko da so me punce dostkrat poklicale in mogla sem jim pomagat z oblekami. Tedy je bla sam u spodnjem perilu in sedela je na postelji. Pogledala sem v njeno omaro in ji izbrala lep rozast top in temno modre kratke hlače mal raztrgane.

tkole je zgledal:

18. julij 2011
u45697
u45697
Ko se je oblekla, sem poklicala Toma gor u sobo in ko je prišel sem mu namignila, da naj že pove.

Tom: hei teddy, veš neki ti morm povedat...
TEDDY: ja kaj je spet?
Tom: em no kadar te ni blo, sva z Vanny mal govorila in sva se odločila da ti poveva, da.... MIDVA HODIVA....
Teddy: KAJJJ???!!! a sta zmešana???
Jst: ne, sam ful sva zaljubljena in pač sva ti povedala, kr ti nisva hotla skrivat...
Teddy: Vannesa??? kako si mi lahko skrivala da ti je ušeč Tom??!! mislila sem da si zaupava!
(stekla je iz sobe , jst pa Tom sva kar sama šla pol na večerjo, ker sva mislna, da se bo pač ohladila čez neki časa....)
18. julij 2011
next
18. julij 2011
next
24. julij 2011
dej ze
24. julij 2011
next
11. avgust 2011
u45697
u45697
po večerji, ko sva z Tomom pršla v sobo, sem se ulegla na posteljo in pogledala na telefon. imela sm sporočilo. blo je od Teddy. pisalo je: heilaa. ej vanny oprosti kr sm tko odreagirala, sam pač no sej ni važn. čestitke. upm d je use uredu in sej res. prespala bom pr Cristy v sobi 256. se vidimo na zajtrku. have fuun

----------------------------
v tistem trenutku ko sem prebrala sporočilo do konca, se mi je odvalil kamen od srca. ful me je skrbelo kje je Teddy. s tem have fuuuuun pa sem točno vedela kam nakazuje.
10. november 2011
u45697
u45697
ko je tom prišel iz kopalnice, sem še jst šla pod tuš. zaprla sem vrata in odprla vodo. bilo mi je toplo, tuškabina je bla ful velika ampak se vročina kar ni razkadila. kar naenkrat, sem na sebi začutila roke. bil je tom.bil je nag. začela sem hitro dihati in rekel mi je, da se umirim. rekelje da me ima full rad in dans ko sva sama v sobi imava priložnost se mal pozabavat. obrnila sem se proti njemu in ga gledala v njegove sinje modre oči. Še preden sm dojela,o čem govori,še preden sm dojela,kaj dela,mi je s prsti segel v lase in se z ustnicami nezno,toda odločno,prisesal na moje. Nisem imela veliko časa. Če bom predolgo čakala,bom pozabila,zakaj ga hočem ustaviti. Ze tako je moje dihanje postalo preveč zasoplo. Z rokami sm segala po njegovih rokah,ga tiščala blize k sebi,se z ustnicami prisesala na njegove in brez besed odgovarjala na vse, kar je hotel vedeti. Skušala sem se zbrati,najti način kako spregovoriti,kako spregovoriti.
Nezno me je prislonil na zid in se stisnil ob mene.. Oh,pa kaj potem,je kričalo v meni. V glavi se mi je vrtelo od njegove sladke sape.
Ne,ne,ne sm se prepirala s seboj. Odkimavala sm z glavo,on pa je z ustnicami zdrsnil na vrat,da bi lahko zajela sapo in zadihala.

StojTom,počakaj. Moj glas je bil šibek,kot je bila šibka moja volja.
Zakaj? je zašepetal v moja odprta usta.
Napela sm usde sile da bi čim bolj odločno lahko odgovorila.
ne vem če sem pripravljena...
ne? je uprašal z brezizraznim glasom.
Spet se je prisesal na moja usta in prekinil vsako nadaljne ugovarjanje. Po zilah mi je zaplapolal ogenj in me ozgal povsod,kjer se je njegova koza dotaknila moje.Morala sm se zbrati. Roke sem z veliko napora potegnila iz njegovih las in jih polozila na njegove prsi. Vendar mi je uspelo. Skušala sm ga odriti in tudi sam se je odzval. Za nekaj centimetrov se je vzdignil in me pogledal,toda njegove oči mi nisso ponujale prave pomoči.V njih je zarel črn ogenj. Zakaj? Ljubim te. mi reče.
Ljubiš me... sem zašepetala. Roke so mu visele ob telesu. tako sva tam naga stala in se gledala. one je mene gledal z vprašajočim pogledom, jaz pa njega z zaljublenim. Vglavi so se mi vrstili dogodki. od najinega prvega srečanja, pa do zdaj. prijela sem ga za roke in jih položila nazaj na moje boke. zaprla sva oči in s svojimi usti, sem poiskaala njegova. oba sva bila mokra in lepljiva od šampona a bilo mi je ful prijetno. stikala sem se ob njega in on ob mene. sploh se nisva več poljubljala. naenkrat sem se ustavila in odprla oči. zavedla sem se, da mojega prvič nočem doživeti pod tušem. prijela sem ga in odšla sva dol po stopnicah do najine skupne postelje. ja dve postli sva dala lih mal prej skupi. ulegla sem se in za vrat sem se ga držala kot klop, da mi ne bi ušel. potegnila sdem ga nase in mu pomežiknila. poljubljala sva se in naenkrat sem čutila bolečino in užitek v enem. vedela sem, da sva že začela in ker sva oba bila polna kondicije, je to trajalo dooolgo. ko mi je prvič prišlo sem zaječala od užitka. z nohti sem se zarila v njegovo kožo, kar ga je še bolj pospešilo. imal sva kar hiter tempo. nato pa sem v nekem trenutku, v sebi začutila toloto. tom me je tesneje objel iz takrat je prišlo meni še enkrat. oba sva začela hiteje dihati, jaz pa sem za malo več dramatike začela vzdihovati. bilo je čudovito. ko sva končala, se je to ponovilo še 2x kar pomeni da sva v eni noči imela kar 3x akcijo. potem sva zaspala. še sreča, da smo imeli drugi dan prost. spala sva do 10 ure, zbudil pa je on mene. skupaj sva skočila pod tuš, potem pa na zajtrk. taam sem zagledala tedy.
10. november 2011
nextt
17. november 2011
u25153
u25153
next!!!!!!!!!
21. december 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani