Neeeeeeeeeeeext
01. maj 2015
u124578
u124578
Hola girls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No ja hotle ste kiss in tud dobile boste kiss!
#HaveFun!
-.-.-.-.-..-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
25.
Rachel Rose
………………………………………

''Dokaži!'' sem že skoraj v joku zakričala. Pripravil me je do stanja, kjer mu nisem verjela niti besedice. Moje dihanje se je pospešilo. Njegove roke na mojih bokih so me spravljale ob živce. S svojimi rokami sem prijela njegove in jih poiskušala umakniti. Slišala sem njegov smeh za mano in morala sem se obrniti. Njegov smeh je potihnil, ko je videl moj resen obraz. Še vedno sem poiskušala zadržati solze, ki so se v nekem trenutku pojavile na mojem obrazu. Tiho sem ihtela. ''Žal mi je,'' sem ga spet slišala reči. ''Žal ti je za kaj?'' sem se slišala med jokom reči in ga pogledala. ''Žal mi je, ker sem bil tak idiot! Ljubiš me in jaz ljubim tebe!'' je spet rekel in me objel. ''Ljubila sem te,'' sem tiho odgovorila na njegov stavek in še vedno ihtela. Na njegovem obrazu se je prikazal nasmeh in svoje roke je iz mojih bokov prestavil na obraz. ''Še vedno me ljubiš,'' je zašepetal in se mi približal. Zaprla sem oči in razmišljala kaj naj naredim. Louis me je prehitel in preden bi lahko kar koli storila je svoje ustnice pritisnil ob moje. V sekundi sem odprla oči. Njegove poteze so bile hitre in jaz sem jim poiskušala nasprovati. Nisem mu vračala poljubov in poiskušala sem ga odriniti. V nekem trenutku je nehal in se odmaknil. ''In tudi jaz te ljubim,'' je tiho rekel in se mi spet približal. ''Jaz-'' sem začela, a me je prekinil s poljubom. Vso sovraštvo do njega je izginilo in to me je presenetilo. Tistih pet besed je popolnoma spremenilo moj pogled nanj. Izgubila sem ves nadzor nad mojim telesom. Začela sem mu vračati poljub. V tistem trenutku se je čas ustavil. Vseeno mi je bilo za ves svet. Bila sva le jaz in on, združena v popolnem poljubu. Ne vem koliko časa sva sedela in se poljubljala, ampak zdelo se je kot sekunda. Zmotilo naju je trkanje na vrata. Hitro sva sedla vsak na svoj konec postelje. V sobo je vstopil Josh in obstal na vratih. ''Ali se vidva ne sovražita več?'' je vprašal po krajši tišini in se začel smejati. Ozrla sem se za Louisom. Sedel je na postelji. Bil je čisto rdeč v obraz in prsni koš se mu je hitro dvigal in spuščal kot, da bi tekel. Še sama sem se nasmejala. Tudi jaz nisem izgledala nič boljše. Hitro sem dihala in lase sem imela rahlo razmršene. ''Em…'' je začel Louis, ko je ugotovil, da mora nekaj reči. ''Midva sva…'' sem se oglasila še jaz in spet utihnila, ker nisem imela idej. ''Se pobotala,'' je moj stavek dokončal Louis in pogledal proti meni. ''Vidim,'' je rekel Josh in se spet začel smejati. Zavila sem z očmi in legla na posteljo. ''Zakaj si prišel?'' sem zdolgočaseno vprašala in ga pogledala. ''Ja saj veš… hotel sem videti ali si še živa,'' je rekel in z Louisom sva se spogledala. ''In tudi stric še nočem biti,'' je rekel in dobil napad smeha.
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.
1. Kaj se bo zgodilo? (rabim mal idej!)
2. Next?
3. Mal se razpište, da vidim kaj si mislte o zgodbici!
4. Tista ki se bo najbolj razpisala dobi posvečen next!
01. maj 2015
u105006
u105006
Aaaaaw cuteka!!!
1.emm skup naj bota mal cajta!!!!
2.jaaaaaaaaa nujno!!!!!
3.emm nimam časa ker sem na skavtih....
NEEEEEEEXT!!!!!!
01. maj 2015
1. Kaj se bo zgodilo? (rabim mal idej!) Am...Rach bodo odpustili iz bolnice, postala bosta par in bosta prvič..aghm...sj veš ka...pa majkemi da opišeš ta...aghm....

2. Next? Ne sprašuj dump question! JAAAAAA! Še daneees!

3. Mal se razpište, da vidim kaj si mislte o zgodbici! To je pppooooppooouunnaaaaa zgodbica in ne da se mi razpisovat...sorry, ker pišem next od svoje zgodbice in nmam časa....sorry...

4. Tista ki se bo najbolj razpisala dobi posvečen next! Sm že mela posvečen next in nerabim nova...zaenkrat!! haha..in umiram od rdečice Louja in komentarjev Joshaa....hahahah..omg...umraaaaaam!
01. maj 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. maj 2015
hmmm..zdej bo pa kak zaplet s Harryem mogoč, al pa kej takega.
Sori ampak nimam časa za razpis,
perf pišeš.
Neeeeeeeeeext!
01. maj 2015
Bo še dons NEXTT?
Plosiiim?
*PUPPY EYES*
01. maj 2015
u172325
u172325
NEXT!!
01. maj 2015
u191901
u191901
Jst sm prelena za razpise...kr naj ma ana_styles <3 se en posvecen next
cuuuteka sta
pa noce se bit stric za hmret smešno
kej s Harryem se bo zgodl?
Omg, kako si drznes to vprasat
03. maj 2015
u178079
u178079
1. Kaj se bo zgodilo? Postala bosta par, pa verjetno bo Harry ljubosumen in se bo vmesal in potem bodo zapleti.

2. Next? Itak!!

3. V glavnem ful dobr pises, zgodbica je super in dej cimprej next
05. maj 2015
next
06. maj 2015
u124578
u124578
Hola girlsssssssssss!
Next je tuki!
Ja se ful opravičujem ker ga ni blo sam sem mela neko čudno obdobje...
Anyway
#HaveFun!

''Ja saj veš… hotel sem videti ali si še živa,'' je rekel in z Louisom sva se spogledala. ''In tudi stric še nočem biti,'' je rekel in dobil napad smeha. S tem si je prislužil najina zgrožena pogleda.''Še,'' je še dodatno poudaril svoj prejšni stavek. ''Ne moreš iz svoje kože,'' sem jezno rekla proti Joshu in zavila z očmi. Rahlo je pokimal in sedel k meni na posteljo. ''Torej kako si?'' je po kratkem odmoru vprašal. ''Kdaj bom lahko šla domov?'' sem vprašala in preslišala njegovo vprašanje. ''Kmalu,'' je glasno in naveličano zamrmral. ''Kdaj?'' sem spet vprašala in zahtevala točen čas. Bilo mi je dovolj ležanja v tej postelji. Biti v tej bolnišnici. Bilo mi je dovolj vsega. Čisto vsega. ''Ne vem,'' je iskreno odgovoril. ''Lahko pa grem vprašat zdravnika,'' je še dodal. ''Pojdi!'' sem zdolgočaseno zahtevala in spet zavila z očmi. ''Torej, saj vesta, da še nočem biti stric,'' je spet poudaril in midva sva zdolgočaseno pokimala. Josh je odšel in z Louisom sva spet ostala sama. ''Torej?'' je rekel in se presedel iz stola na posteljo. ''Ja?'' sem vprašala in se pomaknila na drugi konec postelje, čim dalj od njega. ''Torej?'' je spet ponovil in se mi približal. ''Ja? Kaj?'' sem nadaljevala igro in se še bolj umaknila. ''Torej?'' je še enkrat ponovil in na njegovem obrazu se je prikazal nasmeh. V sekundi je bil čisto pri meni. ''Želiš?'' sem tokrat spremenila moj stavek. ''Tole,'' je rekel in me poljubil. Rahlo sem ga odrinila. ''Kaj je narobe?'' je vprašal in me pogledal s svojimi modrimi očmi. ''Ne poljubljam se pred prvim zmenkom!'' sem z zaigrano jezo rekla in se obrnila v drugo smer. Očitno je opazil mojo igro. ''Tudi prav. Kdaj pa ima gospodična Rose čas za prvi zmenek z gospodom Tomlinsonom?'' je vprašal in pridobil mojo pozornost. Začela sem se smejati. ''Ko pridem iz te grozne bolnišnice!'' sem v smehu dejala. ''Vredu. Če dovoliš se grem pripravit,'' je rekel in zapustil sobo. ''Louis! Louis? Lou!?'' sem klicala za njim. Nisem želela biti sama. Spet. Utrujeno sem se sesedla na posteljo in poiskušala zaspati. Mogoče pa se bo med nama celo odneslo.
Iz rahlega dremeža me je prebudil Josh. ''Rachel? Zdravnik je rekel, da lahko greš domov,'' sem ga slišala govoriti. ''Res?'' sem zaspano vprašala in se pretegnila. Moji možgani še niso normalno delovali in zato sem stvari dojemala malo počasneje. ''Ja! Obleci se in greva!'' je rekel in na posteljo vrgel moje obleke. ''Hvala,'' sem zamrmrala in počasi vstala. Josh je šel iz sobe, da sem se lahko hitro oblekla in uredila. Hitro sem pograbila vse svoje stvari in se odpravila. Vožnja je bila mučna. ''Kam grava?'' sem prestrašeno vprašala, ko Josh ni zavil proti najini hiši. Nekaj časa je bil tiho in očitno razmišljal o odgovoru. ''K fantom,'' je tiho rekel po premisleku. ''Resno? Zakaj?'' sem vprašala in zavila z očmi. Spet. Zadnje čase veliko zavijam z očmi. Rahlo sem se nasmejala tej misli. ''No…'' je začel in utihnil. ''Veš… nekako se bova preselila k fantom.''
06. maj 2015
Calum5sos
Calum5sos
next
06. maj 2015
ful dobro hahaha ono gospa Rose pa gospod Tomlinson hahaha
kakor hočeš, lahko spet Louisa, lahko pa Harrya, glede na to da že pišeš Louisa
brala bom use ;3
06. maj 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. maj 2015
Harrrrrrrrrrry! Vednooo! <3
D best je človeek!
Popouno! s.9
Komi fucking čakaam!
NEEEXT!
06. maj 2015
u172325
u172325
Harry
NEXT!!
06. maj 2015
u178079
u178079
Neeeeext
06. maj 2015
u126057
u126057
Next
30. maj 2015
Next!
30. maj 2015
u178079
u178079
Am.. A je kdo opazil da se je Just**Me zbrisala?
01. junij 2015
u191901
u191901
jst sm opazla...konc zgodbe? škodaaa
če se slučajno vrne sm jst za louisa
dobro igro igrata
next...
01. junij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani