u172325
u172325
NEXT!!
18. april 2015
u105006
u105006
1. Em nevem perfektno?
2. Nevem neka bolezen? Taka bolj močna
3. Seveda bo!!!!!!
4. Ti resno sprašujeješ tule mene?!!!!!!
Ja ja vemo lou da ne bi smel narediti tega a si zato bi pa moral ostati z njo. Kar je skuhal nej pa še pojé!!!!!!!!!
Neeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
18. april 2015
u124578
u124578
Hola girlssssssssssssssss!
Again today! Sicer neki kratkega, ampak je ano zelo zanimalo nadaljevanje ane!
Zahvalte se lahko ana_styles <3 in njenim *puppy eyes*!
#HaveFun!
...........................................................................
19.
Louis Tomlison
……………………………………………………….

''Louis takoj pridi do bolnišnice!'' je odločno rekel Josh in prekinil. Brez kakeršnih koli novic, samo prekinil je. Nekajkrat sem vdihnil londonski zrak in se poiskušal zbrati. Ali je rekel da moram v bolnišnico. Rachel. Nekaj je sigurno narobe. Obrnil sem se na petah in se pognal v divji tek proti bolnišnici. Bilo mi je vseeno za čudne poglede ljudi in vse opazke. Samo tekel sem. Po mučnih 30 minutah teka sem končno prispel do bolnišnice. Ustavil sem se in hitro dihal. Še vedno zadihan sem se odpravil do recepcije. ''Kje lahko najdem Rachel?'' sem ves zadihan dejal gospe za pultom. ''Kako se piše?'' je vprašala in me čudno pogledala. ''Rose. Rachel Rose,'' sem rekel in upal, da lahko grem k njej. ''Rachel je v sobi 513,'' je rekla in me premerila z pogledom. ''Smem vprašati v kakšni družinski vezi sta si?'' je vprašala in me spet pogledala. Kaj pa naj rečem sedaj. 'Jaz sem njen bodoči mož'. Rahlo sem stresel z glavo in si spet zbistril misli. ''Jaz sem njen fant,'' sem rekel in odšel poiskati njeno sobo. Našel sem sobo in strmel v vrata. Vse bo vredu Louis. Počasi sem pritisnil na kljuko in odprl vrata. Vsi v sobi so pogledali vame. Fantje so stali okoli postelje na kateri je bila po mojih predvidevanjih Rachel. Začutil sem mokroto v očeh in nisem je mogel zadržati. Moje dihanje je bilo še vedno hitro in neenakomerno. Jok pa je vse skupaj le še poslabšal. Harry je prišel do mene in me objel, ostali pa so samo stali in naju gledali. ''J-jaz sem bil kriv.''
..........................................................................................
Ni nakladanja!
18. april 2015
u172325
u172325
NEXT!!
18. april 2015
u105006
u105006
Kaj za vraga je narobe'!!!!!!!!!!!! Pa ja ni umrla! Reči da ni. Pa hitro pojasni to!!!!!! Omg
Aja hvala ana_styles <3
Neeeeeeeeeeext!!!!! Hitro!!!!!
18. april 2015
wtf reci da ni umrlaaaa
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
19. april 2015
next
19. april 2015
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
FTW se tuki dogaja?
Al sm js nora al kaj, da ne vem v čem je fora?
Ka da fak je narobe z Rachel?
Prooosim, reči da ni umrla?
Ne sme no!!!!
Še danes...NEEEEXT!
Če ne bom js umrla, če ne bo nextaa!
OMFG človeek!
Žalostno, a perfektno!
Da mi daš še danes en next!
Resno!
Če ne te prisilim in pridem k teb domov!
NNEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTT!!!!
19. april 2015
Nzk @°stay in love°
19. april 2015
u178079
u178079
Omg res upam da ni umrla.. :/
Upam da ima samo kako (žal očitno resnejšo) bolezen ali kaj takega.
Popolno pišeš!

Neeeeeeext!
19. april 2015
u124578
u124578
Hola girlssssss!
Next bo najberž zvecer samo nič ne obljubim...
Hahahahahah glede njene bolezni pa... vam povem v nextu!
19. april 2015
u178079
u178079
Ok.. komaj čakam!
19. april 2015
YAAAAAAAAY!
Can't wait!
19. april 2015
komi čakam neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext! :*
19. april 2015
u124578
u124578
Hola girlssssssssssssssssssssssssssssssss!
Tukaj je obljubljeni next!
Ne morem verjet, da je to že 20 next!
Hvala vam vsem, da berete!
A bi imela katera posvečen next?
Aja pa glede bolezni se boste verjetno smejale!
#HaveFun!
....................................................................................................
20.
Louis Tomlinson
………………………………………………….

''J-jaz sem bil kriv,'' sem tiho zajecljal. ''Nisi bil ti kriv,''sem slišal reči Harrya. ''Vi ne razumete! Zaradi mene je jokala! Jaz sem jo pustil samo v sobi! Jaz sem kriv!'' sem sedaj že skoraj kričal. ''Louis vse bo vredu. Rachel bo vredu,'' je rekel Josh, ki se je kar naenkrat pojavil ob meni in me objel. ''Kaj je sploh narobe z njo?'' sem tiho vprašal med jokom. ''Dehidracija. Premalo je pila in potem je jokala…'' je začel pripovedovati Liam, a ga nisem poslušal do konca. ''Torej bo vredu?'' sem vprašal in ga prekinil. Pokimal je. Moj jok se je počasi začel umirjati. ''Kdaj pa se bo zbudila?'' sem vprašal, ko sem se umiril in obrisal solze. Pogledal sem k Rachel. Negibno je ležala na postelji. Njeni dolgi rjavi, rahlo skodrani lasje so prosto padali po blazini. Njene ustnice so bile rahlo stisnjene skupaj in njen obraz je bil bled. Njene oči so bile zaprte in pogrešal sem njen pogled. Njen prsni koš se je počasi dvigal in spuščal, ter nakazoval da diha. Izgledala je kot angel. V sobi je bila mučna tišina ob mojem vprašanju. ''Ne vemo še,'' je tiho rekel Zayn in prekinil tišino. Rahlo sem pokimal in sedel na bližnji stol. Ne vem koliko časa je minilo, ko sem sedel in razmišljal. Iz misli me je zbudil Niall, ki mi je pred očmi pomahal z roko. ''Kaj se dogaja?'' sem zmedeno vprašal in se zravnal na stolu. ''Em… mi gremo. Greš zraven?'' me je vprašal. ''Ne, ostal bom. Tukaj hočem biti, ko se zbudi,'' sem rekel in on je pokimal, nato pa odšel za fanti. V sobi sem ostal sam z Rachel. Tiho je dihala in še vedno izgledala kot angel. Legel sem k njej in jo objel okoli bokov. Kmalu me je premagal spanec.
Rachel Rose
…………………………………..

Zbudilo me je nekakšno piskanje. Pred mojimi očmi je bila črnina. Okoli svojih bokov sem čutila roke. Skušala sem se premakniti, a mi ni uspelo. Slišala sem umirjeno dihanje zraven mene, ki se je naenkrat ustavilo in roke so me nehale objemati. Še vedno sem se hotela neuspešno premakniti ali odpreti oči. Zaslišala sem zvonenje telefona in še preveč znan glas. Louis. Tukaj je bil. Ob meni. ''Ne Josh ni se še zbudila,'' sem ga slišala reči in vrata sobe so se zaprla. Nisem se še zbudila? Kaj se dogaja? Še preden sem se zavedala so se vrata spet odprla in nekdo je prišel v sobo. ''Ali se bo kmalu zbudila?'' sem slišala Louisa, kako je vprašal po vsej verjetnosti zdravnika. ''Zaenkrat dobro kaže,'' je rekel, ko je očitno opravil pregled. Vrata so se spet odprla in zaprla. Slišala sem korake in postelja se je znižala. Slišala sem vzdih in po vsej verjetnosti me je Louis poljubil na usta. Poljub je bil kratek. S svojimi ustnicami se je samo rahlo dotaknil mojih, a meni je to zadostovalo. Bil je ob meni in to mi je pomenilo največ. Ljubil me je in to sem vedela, čeprav mi tega ni hotel priznati. Moje ustnice so se počasi in nenadzarovano oblikovale v nasmeh. Ljubi me.Napela sem vse moči in končno odprla oči. Stal je pri vrati in odhajal. Hotel je iti. Nekaj sem morala narediti. ''L-lou?'' sem s tihim in slabotnim glasom rekla, ter upala da me je slišal. Za trenutek se je ustavil in se obrnil proti meni. ''Rachel?'' je vprašal in se vrnil k postelji. ''Lou,'' sem zašepetala in spet zaprla oči. Začutila sem roke, ki so me tresle in slišala njegovo panično kričanje. Slišalo se je kot, da ga je skrbelo. Skrbelo, da me je izgubil. Spet sem počasi odprla oči. Še vedno je bil tam. Stal je pred mano in me prestrašeno gledal. ''Rachel?'' je spet tiho vprašal, kot da nebi bilo drugih besed. Slabotno sem pokimala. Za sekundo je samo strmel vame in ni rekel ničesar. S svojimi dlanmi je prijel moj obraz in se mi približal.
.....................................................................................
1. Mnenje?!
2. Kaj se bo zgodilo?
3. Next?
19. april 2015
waaaw to je prfektno
kiss
jop
nujno next
19. april 2015
u172325
u172325
Odlična zgodba
Verjetno jo bo poljubil
NEXT!!
19. april 2015
neeeext ♥
19. april 2015
u105006
u105006
Jeeeeej
Vredu je ni ji hudga
Zdtavnik bo zmotu!!
Neeeeext!!! Perfekcija!!!
19. april 2015
Next
19. april 2015
Next
20. april 2015
omg next je biu poln nekih presenečenj pa tut nehala ssi tko, ful dobro pišeš
verjetno jo bo kissnu pol pa bosta oba vesela al nevem haha
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. april 2015
1. Mnenje?! Ja pa iiiiiii....awww....kjuteka sta tale naša dva!

2. Kaj se bo zgodilo? Poljubu jo bo, oz. ga bo zdravnik al pa Josh zmotu, da bi jo poljubu...nea vem, soryy...

3. Next? Še daneeees! Hwala! *Puppy eyes*
20. april 2015
Neeeextttt!!!!!!!
20. april 2015
u124578
u124578
Hola GIRLSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!
OK kot prvo naj povem, da mi je žal ker ni bilo nexa ampak samo ena beseda: KEMIJA!
Ja tuki je nekaj kratkega, kar se mi res ne da pisat!
#HaveFun!!!
...........................................................................................
21.
Rachel Rose
……………………………………

S svojimi dlanmi je prijel moj obraz in se mi približal. Zadržala sem dih in čakala njegovo naslednjo potezo. Rahlo se je nasmehnil in se z svojim nosom rahlo dotaknil mojega. V njegovi bližini mi je bilo všeč. Skoraj bi me je že poljubil, ko se je umaknil. Spusti le moj obraz in se odpravil proti vratom. ''Ne smeva,'' je skoraj neslišno rekel in odšel. Spet me je pustil samo in to je bolelo. Bolečina v srcu je naraščala in to, da je bil tukaj, ko sem se zbudila mi zdaj ni bilo več pomembno. Gledala sem v mesto, kjer je še pred minuto stal Louis in zadrževala solze. Moje dihanje se je pospešilo in moje trepalnice so se divje pomikale gor in dol, ter poiskušale zadržati solze.
''Think you made your greatest mistake
I'm not gonna call this a break
Think you really blew it this time
Think you could walk on such a thin line
Won't be taking your midnight calls
Ignore the rocks you throw at my wall
I see it written on your face
You know you made it, your greatest mistake,'' sem tiho zapela in se zlomila. Solze so počasi tekle po mojih licih in z vsako solzo je bila bolečina večja. Poiskušala sem vse, da bi zadržala solze, da bi se pomirila, da bi nehala razmišljati o njem. Ni mi uspelo. Dogodki iz preteklosti so se ponavljali. Spet sem samevala v sobi in nisem mogla umiriti joka. ''J-jaz ga ljubim,'' sem sama zase polglasno zajecljala in spet legla na posteljo. Tema pomešana s solzami se je pred mojimi očmi večala in kmalu sem videla le eno stvar. Črnino.
............................................................................................
Razpise hočem!
22. april 2015
u105006
u105006
Shit
Louis!!!!!! Prasec en
Nosek, pol pa nemoreva??!!!!!! Kaj si z marska padel?!!!!!
In zdaj je spet skup padla
Good job lou še mal pa boš dobu nagrado za življensko delo -_-
P U J S OZ. PRASEC
No meni se tudi ne da pisat
neeeeeeeeext!!!!!!
22. april 2015
Okej...ke naj začnem...aha...
WTF Louisssss!?!? Ka ti ni jasnoo?
Prokleto budalo, če se ljubita pizda!!!
Boga Rachel! Smili se mi, ker tak ravna z njo!
Ta dva sta kot pes in mačka, le da se ljubita, pa tega ne poveta!
Joo...ko da sta za luno zgleda tole no!
Okej...to še raztegni...saj so lahk taki trenutki npr. tole:

*Rachel's POV*
Potisnil me je ob steno. Komaj sem zadrževala dih, saj se mi je bližal s svetlobno hitrostjo. Počasi se je začel ustavljati in se ustavil na 0.0005 mm. Podrgnil je najina nosova in se rahlo nasmejal. Nasmejala sem se tudi jaz, čeprav sem v njegovi bližini komaj dihala. V trebuhu sem začutila metuljče, kaj metuljče jaato zmajov, ne metuljčkov! Počasi se mi je bližal na še bolj nevarno razdaljo. Ogledoval si je detajle mojega obraza, kot jaz njegovega. Kako mora biti nek človek tako popoln? Nimam pojma, a ta človek me zdajle skuša poljubiti! Ugriznila sem se v ustnico. To je opazil in mi dahnil na uho :"Stran z umazanimi mislimi Rachel." in se mi rahlo nasmejal. Rahlo sem zardela in pogledala v moje all-starke, ki so bili v tem momentu najbolj zanimiva stvar na svetu. Glavo mi je privzdignil in se zazrl v moje oči. Dahnil mi je s svojo vročo sapo na obraz :"Nocoj boš moja Rachel Rose." Pogledala sem ga z začudenjem v očeh. Zapeljivo se mi je nasmejal. Spet se mi je približal na nevarno razdaljo, kjer je preskakovalo od iskric. "N-ne smeva-a Louis-s." sem komaj izgovorila zaradi nevarne bližine. "Zakaj? Ljubiva se." "Nikoli nisem tega rekla." To je bila največja laž, ki sem jo kdaj izrekla na tem svetu. "Dokaži." mi je dahnil in pritisnil njegove ustnice k mojim. Bile so takoo mehke in sladke, da ne znam opisat.
to je bil recimo primer, sam ne bom naprej pisala...
no, moje mnenje...upam, da je dovolj dolgo...
upam, da pride še danes NEXTT, ker je perfect!
ploskam ti!
22. april 2015
u172325
u172325
NEXT!!
22. april 2015
POUSOD SE RAZPISUJEMM

WTF LOUIS BORIT BI SE MOGU ZANJO NE PA OBUPAT ZDELE K TE RABI
UGLAVNEM NE ZNAM SE RAZPISOVAT. MISLIM, KR NEKI ANE PAČ RAZPISI NISO GLIH MOJE VRLINE
AMPAK VERJETN ŽE VEŠ DA JE PURFEXT.
OMG MI SMO TUT DONS PISALI BIOLOGIJO, UČERI PA KEMIJO-.-
BUT ANYWAY
NEEEEEEXT SE MI SPRAV PISAT AL PA BOM TVOJI MAMI POVEDLA, DA UMIRAMO TULE IN DA SI TI KRIVA
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. april 2015
ni glih neki dougo
22. april 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani