next
01. april 2015
u124578
u124578
Hola girls!
Tole je 10 next! Res sem vam ful hvaležna, da berete!
#HaveFun
....................................................................................................

10.
Rachel Rose
………………………………………………….

Moj nasmeh je nanadoma zbledel. Pred vrati je stalo 5 postav. Moje oči so se počasi premikale od prvega do zadnjega. Nekje v ozadju sem ga zagledala. Stal je tam in se smejal. Umaknila sem pogled. ''Hej fantje!'' jih je pozdravil Josh. Pozdravili so nazaj in se umaknili, da sva lahko vstopila. Šele takrat sem si ogledala ostale fante. V oči mi je padel kodrast fant, ki se je prikupno smejal. ''Rachel to so Harry, Laim, Zayn, Naill in Louis. Fantje to je moja sestra Rachel,'' je rekel in pokazal na vsakega. Torej sedaj poznam njegovo ime. Še enkrat sem jih premerila s pogledom. Med nami je bila neprijetna tišina, ki jo je zmoril Harry. ''Kot že veš sem Harry,'' je pohitel in mi ponudil roko. Podala sem mu roko in to je privabilo njegov prikupen nasmeh na obraz. ''Rachel,'' sem rekla še jaz in se nasmehnila. Takoj za Harryem so se predstavili še drugi. Zadnji je bil Louis. Med nama je bila neprijetna tišina. Nekaj je hotel reči, a sem ga samo ošvrknila z pogledom in mu ponudila roko. Pogledal me je z razočaranim pogledom in odmaknil roko., ki sem mu jo ponudila. Stala sem tam in čakala na njegovo naslednjo potezo. Stopil je korak naprej in me objel. Zdrznila sem se ob njegovem dotiku. Počasi sem roke ovila okoli njega. Vdihavala sem njegov vonj. Zmotil naju je Joshev nadležni glas. ''Torej se vidva že poznata?'' je vprašal in hitro sem spustila Louisa. Zazrla sem se v vprašujoče poglede ostalih fantov. ''Ne!'' sem hitro rekla, a me je Louis prehitel. ''Ja!'' je tudi on hitro rekel. Hitro sem ga ošvrknilka s pogledom in se ozrla nazaj k fantoh. Na njihovih obrazih je bilo očitno, da so zmedeni. ''Ne, ne poznava se!'' sem spet pohitela. ''Kaj pa je bilo potem to?'' je začudeno vprašal Naill. ''Em…'' je začel Louis, a ni vedel kaj reči. Namenil mi je svoj 'pomagaj mi' pogled. Vdihnila sem nekaj zraka in se ozrla k fantom. Spet so vprašujoče gledali v naju. Hitro sem se morala spomniti kakšnega izgovora. Upam, da bo delovalo. ''Em… z Louisom se poznava iz šole,'' sem pohitela. Sploh se nisem zlagala. Bil je v mojem razredu. Na njihovih obrazih se je videlo, da mi ne verjamejo. ''Torej kaj bomo delali?'' sem poiskušala zamenjati temo. ''Resnica ali izziv!?'' je skoraj zakričal Harry. Vsi smo je strinjali in se posedli v krog. Naill je šel po steklenico in hrano. Čakali smo že 10 minut. ''Em… fantje jaz gram na stranišče,'' sem rekla in vstala. V resnici sploh nisem vedela kje je stranišče. Odšla sem po stopnicah navzgor. Hodila sem po dolgem hodniku. V resnici sem samo potrebovala nekaj samote. Brez njega. Brez vsega. Samo jaz in samota okoli mene. Na stenah so bile obešene slike fantov. S pogledom se ga iskala na slikah. Fantje so bili na slikah videti srečni. Rahlo sem se nasmehnila. Slišala sem korake za sabo, a se nisem ozirala na njih. Nenadoma so me močne roke potisnile ob steno. ''Lou-'' sem rekla, a nisem končala. Zazrla sem se v osebo pred sabo. ''Harry?''
....................................................................................................
Kako se vam zdi?
Next?
03. april 2015
neeextt!!
super je!!
03. april 2015
omggggggggggggggg popounoo! :33
Niall je ne Naill če te lahko popravim hahaha
drugač pa ful dobr pišeš in je per-fect!
Neeeeeeeeeeeext!
03. april 2015
u124578
u124578
Pomojem sem se zatipkala
sori... pa ce kaj opazte kr popravte!
03. april 2015
eh sej kul haha, drugac je perfectt
04. april 2015
u126057
u126057
next
04. april 2015
next
04. april 2015
u124578
u124578
Hola girls!
No nov next je tuki! Pa če so kakršne koli napake lahko vedno popravite
#HaveFun
......................................................................................
11.
Rachel Rose
………………………………………………

''Harry?''
Moje telo se je nenadoma ustavilo. Nisem vedela kaj narediti. Stal je pred mano in se smejal. Njegove oči so me pozorno opazovale. Globoko sem dihala in zaprla oči. Želela sem da vse izgine. On, ta kraj, vse kar se mi je zgodilo. Razmišljala sem zakaj sem sploh tukaj. Po skoraj minuti sem spet odprla oči. Vse je bilo še tukaj. On je še vedno stal pred mano in njegovo telo se je naslanjalo name in me potiskalo k steni. Njegov prijem na mojih zapestjih je bil zelo močan. Vedela sem, da bom imela modrico. Počasi je moje telo spet začelo dobivati nazaj svoje funkcije. Ni me bilo več strah. Kot bi naval adrenalina povzročil, da je strah izpuhtel. Dvignila sem pogled in se zazrla v njegove zelenkaste oči. V njih je bilo nekaj, a nisem mogla razbrati kaj. Nenadoma se je premaknil. Bližal se je mojemu obrazu in bil je že nevarno blizu. Preblizu. Ločevalo naju je le še nekaj centimetrov. Počasi se je s svojim nosom dotaknil mojega. Moje roke je še vedno držal tesno ob steni in jaz nisem mogla narediti nič. Malo se je odmaknil in se zazrl v moje ustnice. Spet se je začel bližati in razdalja je bila spet nevarno premajhna. S svojimi ustnicami se je rahlo dotaknil mojih. Vame je butnil njegov vonj. Glavo sem odmaknila na stran in končala poljub. Spet je dvignil pogled in se zazrl vame. Še vedno sem imela glavo obrnjeno na stran. Približal se je mojemu vratu in ga nežno poljubil. Začel je sesati mojo kožo. Ko je končal, je njegov prijem popustil. Naredil je korak nazaj, a jaz sem stopila naprej in ga udarila. Slišal se je pok moje roke in na njegovem licu se je pojavil rdeč madež. Prijel se je za lice in jaz sem izkoristila njegovo nepripravljenost. S kolenom sem udarila v njegovo mednožje in padel je po tleh. Slišalo se je le njegovo hitro dihanje od bolečine. ''Da si tega ne dovoliš več Harry,'' sem tiho, a odločno rekla in se obrnila. S hitro hojo sem se odpravila proti stopnicam. Pri stopnicah je stal Louis in me gledal. Šele zdaj sem ga opazila. ''K-Koliko časa si že tukaj?'' sem vprašala in ga pogledala v oči. ''Dovolj dolgo,'' je kratko odgovoril. ''Zakaj mi nisi pomagal?'' sem ga spet, sedaj rahlo jezna vprašala. Pogledal me je in na njegov obraz se je prikradel rehel nasmeh. ''Ker je izgledalo kot, da imaš vse pod nadzorom,'' se je nasmejal in pogledal Harrya, ki je še vedno ležal na tleh. ''Greva dol?'' je vprašal in jaz sem samo rahlo prikimala.
...........................................................................
1. Kako se vam zdi?
2. Se bo Harry maščeval?
3. Next?
Aja pa če se boste razpisale dobite mogoče zvečer še 1 next!
04. april 2015
nextttt
04. april 2015
omg omg harold se mi mal smili, ampak u bistvu nevem zka je to nardiu?
Lou pa je mal lubosumn al kaj haha
popouno pišeš as always neeeeeeeeeext! ;33
04. april 2015
next
05. april 2015
u126057
u126057
next
05. april 2015
u178079
u178079
neextt!
05. april 2015
next
05. april 2015
u124578
u124578
Hola Girls!
Ja no zdej sem čist na tleh tko, da mate srečo, da sem ta next napisala vnaprej!
Upam, da vam bo všeč!
Aja prosla bi, da mi poveste kaj mislite, da se bo zgodilo v nadaljevanju, ker mi počasi zmankuje idej!?
#HaveFun
.............................................................................................
12.
Rachel Rose
…………………………………………………………………………

Fantje so sedeli v krogu in nas očitno čakali. Takoj, ko sva z Louisom prišla v sobo so naju napadli z vprašanji. ''Kje sta bila?'' naju je takoj vprašal Josh. Z Louisom sva se spogledala in z očmi sem mu nakazala naj se nekaj spomni. ''Em… Rachel ni našla stranišča,'' se je hitro spomnil in me spet pogledal. ''Kje pa je Harry?'' je sedaj vprašal Zayn. ''Em… Harry ima nekakšne… khm… težave,'' sem sedaj odgovorila jaz. Vsi so me čudno pogledali. ''Kaj pa če bi začeli igro?'' sem poiskušala zamenjati temo. ''Vredu,'' je rekel Liam in začeli smo. Prvi je vrtel Josh. Steklenica je pristala na Niallu. ''Resnica ali izziv?'' je vprašal Josh. ''Izziv,'' je še kar samozavestno rekel Niall. ''Em… dokler ne končamo igre ne smeš ničesar jesti,'' se je hitro spomnil Josh. Niall je nekaj nasprotoval, a je nakoncu le pokimal in zavrtel steklenico. Pristala je na meni. ''Torej Rachel, resnica ali izziv?'' je vprašal. Nekaj časa sem razmišljala. ''Izziv,'' sem naposled rekla in upala, da nebo nič z Louisom. ''Pojdi poiskat Harrya,'' je enostavno rekel. Zavzdihnila sem in vstala. ''Grem s tabo?'' se je ponudil Louis, a sem odkimala. Ko sem odšla sem prav slišala kako so se fantje začeli smejati. Spet sem zavzdihnila in se odpravila po stopnicah navzgor. Harrya sem stečala na hodniku. Poslal mi je leden pogled. ''Em… dol moraš Harry,'' sem počasi dejala in obstala na mestu. ''Za tole ti bom vrnil in moja boš,'' je skoraj zašepetal v moje uho, nato pa odšel mimo mene. Moje telo se je zdrznilo in začutila sem mravljince. Krasno. Odšla sva k fantom. Brez besed sem se vsedla v krog in zavrtela steklenico. Pristala je na Louisu. ''Resnica ali izziv?'' sem vprašala in čakala njegov odgovor. ''Resnica,'' je odgovoril in me pogledal z 'prosim usmili se me' pogledom. ''Torej…'' sem začela, a nisem vedela kaj reči. Napenjala sem svoje možgane, da bi se spomnila pametnega vprašanja. Medtem je bila v sobi mučna tišina. ''Fantje, ali mi lahko pomagate,'' sem naposled vprašala in jih pogledala. ''Ali ti je všeč Rachel?'' je hitro vprašal Harry in mi namenil posmehujoč pogled. Očitno je to njegovo maščevanje. ''Ja,'' je obotavljajoče in polglasno rekel Louis. ''Nismo slišali,'' ga je še naprej izzival Harry. ''Ja,'' je ponovil sedaj glasneje in hitro zavrtel steklenico. Pristala je na Harryu. ''Resnica ali izziv?'' ge je vprašal Louis. Vedela sem, da se mu bo maščeval. ''Resnica,'' je rekel Harry. ''Torej… Kaj sta z Rachel počela prej?'' je vprašal in se škodoželno nasmehnil. Kri v žilah mi je zaledenela in Harryu se je na obrazu prikazal resen izraz. ''Em…Jaz…'' je začel, a ni nadaljeval. ''No Harry povej še ostalim,'' ga je naprej izzival Louis. ''Jaz… sem jo poljubil,'' je počasi dejal in me pogledal. Pogledala sem fante. Vsi so začudeno gledali v nas, ker očitno niso imeli pojma kaj se dogaja. ''In kaj je potem naredila ona?'' Louis kar ni nehal. ''Eno vprašanje na enkrat,'' je rekel Harry in ga prestrelil s pogledom. Prijel je za steklenico in jo jezno zavrtel. ''Veste kaj jaz sem zaspana. Josh greva,'' sem rekla in ga pogledala. Ni se mi več dalo ukvarjati z fanti. ''Očitno sem ti pozabil povedeti, da bova tukaj prespala,'' je rekel in mi namenil opravičujoč pogled. ''Kaj pa naj oblečem!?'' sem skoraj zakričala. ''Ti bo že nekdo posodil nekaj za oblečt,'' je rekel in pogledal fante.
.....................................................................................
1. Ideje!?
05. april 2015
NNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. april 2015
next
06. april 2015
omg hahaha ful dobre ideje maš...
Hmm...zdej bo pač skos ta ljubeznski trikotnik ane in na konc bota itak z Louisom skupej
perff
neeeeeeeeeeeeeeext!
06. april 2015
u173906
u173906
next!!!!!!!
06. april 2015
u124578
u124578
OK... zdej bi vas samo še nekaj stvari vprasala:
1. Glede nextov... ali naj pišem daljše?
2. A dam pred nextom kakšno glasbo?
3. A so slike vredu?
4. Ideje, mnenja, predvidevanja...
Pač če se vam da lahko odgovorite!
Aja pa zvečer ali pa jutri dobite next!
06. april 2015
u173906
u173906
1. Glede nextov... ali naj pišem daljše? lahka, men je tak čist ok
2. A dam pred nextom kakšno glasbo? ne ni treba
3. A so slike vredu? ja ful fajn
4. Ideje, mnenja, predvidevanja... ne tvoja zgodba tvoja perfekcija, in nočm je spreminjat
upam da dons zvečer
06. april 2015
u126057
u126057
Next
06. april 2015
u124578
u124578
Hola girls!
Tuki je nov next! In ja zdi se mi da sploh ni zanjimiv. Bom pisala boljše obljubim!
Tko da tle je hitro spacan next, ker se mi že mudi v glasbeno!
P.S.: Če so napake popravte, ker se mi res ne da še enkrat iskat napak!
#HaveFun
.....................................................................................................
13.
Rachel Rose …………………………………………………………………………

''All I know since yesterday is everything has changed,'' sem skupaj s Taylor zapela zadnji verz pesmi. Ležala sem na postelji v Harryevi preveliki majici, ki mi je segala skoraj do kolen in poslušala pesmi na telefonu. Ko je Josh rekel, da bova prespala sem samo stala tam. Pogled mi je bežal od Josha k fantom in nazaj. ''Ji bom jaz posodil majico,'' me je iz misli prebudil Harry. Pogledala sem ga in se mu poiskušala nasmehniti. Pogled sem ponesreči usmerila v Louisa. Gledal je v tla in ni rekel ničesar. ''Kaj pa če bi mi Louis posodil majico?'' sem vprašala tako glasno, da bi me lahko slišal. Ne vem kaj mi je bilo ampak smilil se mi je. Dvignil je pogled in ga usmeril name. Na njegovem obrazu se je pojamil majhen nasmeh. ''Saj bom jaz,'' je takoj posredoval Harry in stekel v zgornje nadstropje, ter se vrnil z majico. ''Kje pa naj spim?'' sem vprašala in pogledala še ostale fante. Zayn me je peljal do neke sobe, ki je bila očitno soba za goste. ''Kopalnica je na koncu hodnika,'' je še rekel in me pustil samo. Ozrla sem se po sobi in se vrgla na posteljo. Počasi sem se odpravila do kopalnice in se pripravila za spanje. Iz torbice sem izvlekla telefon in slušalke, ter začela poslušati glasbo. Ura je bila že čez polnoč, zato sem telefon položila na nočno omarico in poiskušala zaspati. Kmalu me je preplavila črnina.
Zbudila me je nevihta. Zunaj je bilo vse temno in slišalo so se le dežne kaplje. Vsake toliko je sobo rasvetlila strela. Sedla sem na rob postelje in poslušala nevihto. Vstala sem in se odpravila proti kopalnici. Pogledala sem se v ogledalo in spila nekaj vode. Hodila sem po hodniku, ko sem se spomnila, da tako ali tako nebom zaspala. Mogoče pa bi lahko šla k Louisu. Za trenutek sem obstala in se odločala kaj naj naredim. Bila sem že pred svojo sobo, ko sem se obrnila nazaj in pogledala proti sobam v katerih naj bi bili fantje. Niti sanjalo se mi ni v kateri sobi je Louis. Počasi sem se odpravila do prve sobe in previdno odprla vrata. Moje oči so hitro gledale po sobi. Pod odejo sem zagledala blond lase. Tiho sem se obrnila in se odpravila k naslednjim vratom. Spet sem jih potiho odprla in gledala po sobi. Pod odejo sem zagledala rjave lase, ki so imeli zelo temen odtenek. Zayn. Spet sem se obrnila in po hitrem, a tihem postopku zapustila sobo. Torej naslednja vrata. Tokrat je bil v sobi Liam. Ostali sta mi samo še dve vrati. Upam, da je v naslednji sobi Louis. Počasi sem odprla vrata in se razgledala po sobi. Oseba je imela čez obraz odejo, zato mi ni preostalo drugega kot, da grem bližje. S tihimi koraki sem se odpravila do postelje in previdno odmaknila odejo. Nenadona so me močne roke potegnile na posteljo.
..............................................................................
1. Kdo je v sobi?
2. Kaj se bo zgodilo?
3. A so nexti prekratki?
4. Next?
Hvala da berete moj zmazek!
07. april 2015
next
07. april 2015
Next
07. april 2015
u105006
u105006
Omg
Nova bralka
Š
In to je še ena prfektna zgodba res
1.močno upam da louis
2.v objemu bosta zaspala nato bo oa zjutraj vsem smešno?
3.ne vredu so
4.jaaaa itak da
Ni zakaj in ni zmazek. Če ti je dolgčas je dobro, drugače ne bi našla ze zgodbe
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
08. april 2015
men so nexti čist okej, ker na koncu vedno napišeš tko da komi čakamo next !
popouno je, neeeeeeeeeeeeext!
08. april 2015
u124578
u124578
Hej girls!
Next bo verjetno danes, pa ful mi je žal k ga učeri ni blo sam... pač no dedek mi je umru...
09. april 2015
u105006
u105006
Ok
Moje sožalje mojemu prijatelju je tudi ;(
Ko boš boš!
09. april 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani