Next.!
01. maj 2012
next
02. maj 2012
nextii
03. maj 2012
Emmm....če sem iskrena sem tok zmedena, da ne vem kaj pričakovat (; Najbrž bosta Luka in Maja na koncu skupaj...al pa tut ne. Lahko da boš nardila kkšn preobraT.....in NEXT!
04. maj 2012
u90852
u90852
Next
05. maj 2012
next!
15. maj 2012
Neeeext.!!
17. maj 2012
u67260
u67260
Trenutno sem popolnoma brez idej, zato bom z naslednjim delom, za katerega se bom potrudla, da bo čim daljši zgodbico zaključila.!
28. maj 2012
ok, se bom sprjaznla s tem......
kr počas napiš pa čim dalšiga
28. maj 2012
Next< 3
04. junij 2012
u73373
u73373
dragi braaaalcii :*
•●sησω.ƒℓαкes●• se vam opravičuje kr ta tedn ne bo nexta kr ma fuuul dela za šolo in u kratkm nebo mogla pridt na igre
še enkrat se vam opravičuje :*
04. junij 2012
u90248
u90248
next
05. junij 2012
u74711
u74711
next... pa fulll huda zgodbica...
07. junij 2012
Neext
07. junij 2012
u67260
u67260
Evo moji dragi zvesti bralci.!
Z mano ste prišli do konca moje prve zgodbice. Vsi k ste že kkšno napisal, vrjetn veste kakšn fenomenalen občutek je to.!!
Drugače za use moje lubčke pišem še 2 drugi zgodbici, ki bosta med počitnca pogosteje nextani:
~Me against the world: https://www.igre123.com/forum/tema/me-against-the-world/30456/
~Don't dream your life, live your dream: https://www.igre123.com/forum/tema/new/33831/
Evo pa še nism konc. :'P
Tole je pomembno obvestilo.! Moja zgodbica ma dwa konca-----> Realn konc in 'happy end' konc. Lahko preberete enga, oba in pol poveste ker je po wašem mnenju bolši...< 3
No lubčki moji, zdej pa uživite ob branju. ;***
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
Maja:
Vrjetno vsi poznate občutek, ko si nekaj želite bolj kot vse na svetu. No, moja želja je bila trenutno le, da bo tega večera čim prej konec. Da lahko odidem domov in se zjokam. S pogledom na hitro ošinem stensko uro. Petnajst do osmih. Dajmo Maja, še 15 minut zdrži, pa greš lahko domov. Še 15 minut, sem si ponavljala v glavi, še 15 minut.
Končno, ura je odbila osem in kolikor hitro sem mogla sem stekla iz plesišča, ven. Takoj ko sem stopila skozi vrata so me zajele prve solze tistega večera. »Kako sem lahko tako občutljiva?« sem si potiho mrmrala v brado in se sesedla na stopnice.
»Popravek…« zaslišim znan glas: »Kako si lahko taka prasica?« zaslišala sem Lukov glas.
»Ho, Ho...Če je tukaj kdo 'prasica', si to ti. In adijo.« sem rekla in pri tem pazila da se mi je glas čim manj tresel. A mi očitno ni uspevalo najbolje, saj sem za mano zaslišala njegov pritajeni glas: »Jokica…«

In takrat mi je prekipelo. Moja roka se je sprožila sama od sebe, a je Luka očitno to pričakoval in jo spretno ustavil. Poskušala sem jo iztrgati, a njegov prijem je bil premočan. Še močneje sem začela jokati, sploh ne vem od kje sem pobirala solze.
»Zadrži se kdaj s tem jokom.« je z ledenim glasom zamomljal Luka in spustil mojo roko, da je obvisela ob mojem telesu. Popravil si je jakno in že hotel oditi, ko sem zavpila za njim: »Jaz vsaj pokažem moja čustva! Jaz vsaj imam toliko poguma da priznam moja čustva! Jaz vsaj imam čustva!!!«
Ob zadnjem stavku se je zdrznil in se obrnil proti meni. Stopil je čisto do mene, da sta se najina nosova že skoraj stikala in spet sem lahko zavohala njegovo mentolovo sapo.
»Ooooo, vrjemi da imam čustva. Imel sem 'čudovito' punco, ki si je našla lepšega in popularnejšega fanta in odšla z njim. In veš kaj??? Ime ji je Maja in zdajle stoji pred mano. Njen obraz je nekaj najlepšega kar sem kdaj videl. A kaj ko nisem dovolj dober zanjo, kaj ko je ta MAJA prasica na kubik.«
In moj dar govora je izginil....

Luka:
Stojiva drug ob drugem in dihava isti zrak. Njene svetle oči me gledajo s tako žalostjo in njene ustnice me kot magnet vabijo k sebi. Ostala je čisto tiho, prava redkost zanjo. Izpovedal sem ji svoja čustva, na plan sem izlil svoje srce. Zdaj lahko samo še čakam na njen odziv. Bo odšla? Bo znorela? Ali bo ostala tiho in me pustila živčnega?
»T-t-t-ti-i, ti, ti....Sovražim te! Sovražim te! Sovražim te! A kaj naj, ko te hkrati ljubim z vsem mojim telesom. Vsaka moja celica pripada tebi. Ti-ti si nekaj najlepšega in najslabšega v mojem življenju.« spregovori in s svojimi pestmi tolče po mojem prstnem košu. Vem da se sliši čudno, ampak želim si, da ta trenutek ne mine nikoli. Zdi se mi, da bo to zadnjič, ko bom imel možnost....da me pogleda brez tistega prezira v njenih očeh.
»Tudi ti nisi tak angelček...Če me imaš tako rada, zakaj potem osvajaš Alexa? Zakaj je on dobil tisti poljub, ki si ga želim že celo leto? Zakaj ravno on?« vprašanja kar letijo iz mene. A mi Maja ne odgovori niti na enega. Ostane tiho, kot miška ki čaka na smrt. Namesto tega stopi korak nazaj in še bolj skloni glavo. Ne vidim več njenega obraza, le še njene svilne lase, ki ji mehko padajo na ramena.
Zdaj moram jaz narediti korak naprej, v dobesednem in prenesenem pomenu. Z roko nežno dvignem njeno glavo in ji za uho popravim pramen las. Počasi se ji približujem in kmalu se najine ustnice ločujeta le še za centimeter. Maja ne odmakne glave, le žalostno me gleda. Žalostno a hkrati ljubeče. Premaknem še bliže še za tisti centimeter in v trenutku ko se najina razlika prepleteta imam občutek kot da letim.

Maja:
Najine ustnice se združita in jezika se prepleteta. Poskušam dihati počasi in enakomerno, a mi ne uspeva najbolje. Privije me še tesneje k sebi in čutim, da tudi njemu srce bije kot zmešano. Njegova koža je mehka in topla. V njegovem objemu se počutim tako varno. Ampak.......
»Ne morem.« rečem in ga nežno odrinem od sebe. V očeh začutim nov naval solz, a poskrbim da tam tudi ostanejo. Vidim kako hoče nekaj reči, zato hitro nadaljujem: » Sploh še nisva par, pa si me v preteklem letu tolikokrat spravil v jok, da v življenju še nisem toliko prejokala.« zajamem sapo, a me Luka prekine: »Ampak...«
»Nič ampak. Ne bi zdržala tega pritiska vrjemi mi.« po licu mi spolzi še ena solza, a Luka tokrat ne stopi do mene da bi jo mi obrisal. Obrnem se in začnem hoditi stran od njega. Z vsakim korakom mi je težje, ase tolažim s tem da mi bi bilo še huje, ko bi me zapustil.
Moj telefon v žepu zavibrira. Pogledam na majhen zaslon. Mami. Verjetno jo zanima kje hodim, že pred pol ure bi morala biti doma. Obrišem si solze in poskušam imeti čim normalnejši glas: »Ja mami, prihajam..........Kmalu, sem že na poti..........Ne, ne jokam, mislim da imam alergijo..........Ja se vidiva........Adijo.«
Telefon pospravim v žep in se z počasnimi koraki odpravim proti domu, stran od Luka. Verjetno za vedno.

Okj, tole je biu del, ko je use realno, tist k se dugaja u real life-u. Ko srečn konc ne obstaja....:''//

(od poljuba naprej...)

Maja:
Najine ustnice se združita in jezika se prepleteta. Poskušam dihati počasi in enakomerno, a mi ne uspeva najbolje. Privije me še tesneje k sebi in čutim, da tudi njemu srce bije kot zmešano. Njegova koža je mehka in topla. V njegovem objemu se počutim tako varno. Ampak.......
»Ne morem.« rečem in ga nežno odrinem od sebe. V očeh začutim nov naval solz, a poskrbim da tam tudi ostanejo. Vidim kako hoče nekaj reči, zato hitro nadaljujem: » Sploh še nisva par, pa si me v preteklem letu tolikokrat spravil v jok, da v življenju še nisem toliko prejokala.« zajamem sapo, a Luka stopi bliže do mene in mi na uho zašepeta z nežnim »Ššššššš...« Z palcem mi nežno obriše solze, ki se med tem že prebijejo na plano. Z svojim medenim glasom mi začne šepetati na uho: »Vem da si navdušena nad grško mitologijo, zato ti bom povedal zgodbo. Veš, včasih smo imeli ljudje dva para rok, dva para nog, dva obraza in dvoje src. Zevsu smo se kot taka bitja zagnusili, zato nas je presekal na pol. In zdaj ljudje celo življenje iščemo svojo drugo polovico.«
Rahlo se nasmehnem ob njegovi pripovedi preden nadaljuje: »In veš zakaj ti to pripovedujem? Ker že od prvega sms-ja vem, da sem našel svojo drugo polovico. In zdajle stoji pred mano.«

Ne zdržim več. Skočim mu v naročje in ga poljubim, poljub mi vrne in razvije se prav strasten prizor. Okoli naju se zbere gruča ljudi, a se ne zmenim za njih. V žepu zvoni telefon, a ga ignoriram. Trenutno je zame eden in edini Luka. Vedno je bil in vedno bo.

Evo, tole je biu pa 'happy end' konc, ki (za moje pojme in izkušne) obstaja samo u pravlicah...
In prišli smo do konca.!!!!!!!!!!!!!!
Prosm ws za mal dalše osebno mnenje, kritike na zgodbico. Prosm še enkrat: mal dalše.!
14. junij 2012
u73373
u73373
draga moja najlepša pikica.. kot sm ti že VELIKRAT povedala me spravš u jok.. in tut ob tej zgodbi si em..
ta zgodba mi je took ušeč d b jo lok 146456163 krat prebrala..
nadaljuj s pisanjem zgodbic..obrestval se bo boš vidla..
rada te mam ;**
14. junij 2012
u67260
u67260
.'''') < 3333333 Pikaaaa moooooooooooooiia naiiiiiiiiiiiiiiiiiiirajš te mam....;****
14. junij 2012
u73373
u73373
lupčkaaa < 33333 rajš ;***
14. junij 2012
Noo Lizika kako naj začnemmm No tvoja zgodba je kako bi rekla: Fenomenalna! Pač ob branju sem se res vživela. Enostavno se ti vidi, da si nadarjena pisateljica in mogoče se boš s tem celo ukvarjala ko boš velika. Zagotovo sem prepričana, da bi marsikdo želel prebrati tako čudovite zgodbe kot so tvoje. Kritik RES NI! Poznam veliko dobrih pisateljev tukaj in ti si tudi ena izmed boljših! Seveda jih je še veliko takih, kot ti in vsi imate talent za pisanje....tako, da nadaljuj z svojim pisanjem, ker takšen talent res moraš izkoristiti!
Drugače pa mi je bolj všeč resnični konec in se strinjam, da bi se v resnici tako končalo. Zgodbe se ne morejo vedno srečno končati...če bi se, se ne bi naučili veliko stvari iz zgodbe...ali kako naj povem, skoraj vsaka zgodba ima svoj nauk...in moramo ga samo pobrati iz zgodbe....in srečni konci nimajo velikokrat nauka, čeprav pravljice imajo. Saj veš pri rdeči kapici naj povejo, da ne smemo zaupati vsem in moramo biti previdni....no in pač saj veš kaj hočem povedati! No tako, da jaz rečem, da je prvi konec boljši! Resnica včasih boli in to se vidi tukaj...

Res piši še naprej, ker res super pišeš!
p.s. Sorry za tako dolgo mnenje! X'D
14. junij 2012
Woooooooaaaa!!! Škoda da je že konc zgodbice k je bla re najboolša. Velikkrat sm čakala da boš nextala in poj k si nextala so bli res najbolši nexti. Tm k sm prebrala, da ne bota skup.... sam ja tko se dogaja u real life tko da ja resnica boli. Sam poj sm pa vidla še en srečen konc...
Rees zgodbica mi je bla najbolša.. Ti pa sam nadaljuj ostal k so res najbolše Ti si re ena izmed najbolših pisateljic.
14. junij 2012
u85994
u85994
ful je bla dobra škoda da si jo že končala
piš tko še naprej vse zgodbice ki jih boš še napisala
14. junij 2012
u80068
u80068
zgodbica je ful kul :3
čestitke an ;3
14. junij 2012
u74711
u74711
a končala si jo že... drgač pa zgodbica je fulj kulska.... tko da če bi jo plis nadeljevala maš od mene popouno podporo...
14. junij 2012
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............. mene ni blo učer domaaa....... (i will kill myself!!) ker leppp konc!!!!!!!!! like, like, likeeeeeeeeeee..... :***
15. junij 2012
pa nujno piš naorej (nove zgodbice) pa res še enkrat všeč mi je konc fuuuuuull
15. junij 2012
joj škoda da je že konc,zej pa začni nove pisat kr je tale bla zlo dobra!
16. junij 2012
Ne noo! Drugač ful dobr si pisalaa.!
16. junij 2012
Super!! Men na začetku ni blo tok ušeč, ampak nekje na drugi četrtini sem pa čisto noter padla. Priznam, nisem bila glih redna bralka, ampak sem vse prebrala (proud face). Ti si super pisateljica in upam da boš napisala še velik drugih zgodbic, čeprov trenutno pišeš eno od mojih dveh najljubših na tem forumu
16. junij 2012
u95747
u95747
jst šele zdle pišm, kr sm šele zdle si nardila račun, drgač sm pa tvojo zgodbico skos spremlala in je res fenomenalna
16. junij 2012
u67260
u67260
Oooooo, res wam usem hwala za use pohvale. Moj medo se je odloču za spis < 333,
in Nika twoja pohvala mi reeees velik pumen...;*** < 333
Hwala usem....:33
17. junij 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani